Samo da podebljam!Ramzess Veliki wrote: ↑08/03/2021 08:16 Ja sam ovaj NS shvatio kao HDZ-ovu ispostaju, kad ce se i javno izjasniti da jesu, bio bi red da ne zamajavaju narod? :novine:
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- Bosanac sa dna kace
- Posts: 10147
- Joined: 27/06/2005 20:21
- Location: ponutrače
#49426 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#49427 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Naravno, većinom, da se neću ponositi što glasam za Njihovu Stranku.kluz franjo wrote: ↑08/03/2021 07:50Ti se ponosiš glasanjem za SDA. Dakle SDA-ovac. KonstatacijaHank Paldum wrote: ↑08/03/2021 01:51Što stranka više tone uvrede su sve ekstremnijekluz franjo wrote: ↑07/03/2021 21:56 Stvarno je potreban poseban talenat za kontinuinirano dokazivanje sopstvenog neznanja.
Pogotovo ovi koji dodatno i ne skrivaju svoj šovinizam u fazonu "NS podmeće nebošnjake u većinski bošnjačkim sredinama".
Ne znaju SDA glupani da Grad Sarajevo ima gradonačelnika i dva zamjenika. Bogićevića je kandidovao SDP, NiP i NS kandiduju zamjenike (B/H).
Ne znaju SDA glupani da je u zadnje 4 godine tu poziciju imao Ivica Šarić.
Helem, jesu li politički analitičari dobri kandidati? Možda. Za neke pozicije. Po mom mišljenju je ovo pozicija za nekoga sa više konretnog, operativnog iskustva.
Mene Ivana Marić nije nikada nešto oduševljavala kao analitičarka, ali sam siguran da bi aktivnije i bolje obavljala poslove zamjenice gradonačelnika od Ivice Šarića. Ali to i nije neka umjetnost.
Ako je tačno ovo što je izjavio Nihad UK, nadam se da NS ima još kvalitetnih kandidata za tu poziciju.
![]()
Ako jedna strana toliko vrijeđa a drugi umjesto da se ljute to smatraju urnebesno onda je očigledno ko je na pobjedničkoj a ko na gubitničkoj strani.
Isto kao kada navijači pobjedničkog tima prebace na sportski da čuju reakcije navijača gubitnika, znaju da će čuti dosta uvreda na svoj račun ali se isplati da se nasmiju![]()
Ponosiš se svojim stavovima o ivanama, ivicama, draganima i matama kao nepotrebnim i nepoželjnim na funkcijama u većinski bošnjačkim sredinama. Dakle šovinista. Konstatacija
Ponosito i uporno ponavljaš svoje neznanje o odredbama statuta grada Sarajeva. Dakle potkapacitiran. Konstatacija.
Ne mogu konstatacije kojima se ti ponosiš istovremeno tebi biti i uvrede.
A konstatacije su opis činjeničnog stanja. U tvom konkretnom slučaju ekstremne.
Ali vidim da ste vi botovi Njihove Stranke kao roboti programirani samo da pišete samo tri stvari kod neistomišljenika
"Ofiran si zeleni", " Kao ti do sada glasao za Njihovu Stranku pa sad glumiš razočaranog" i "Ne glasam za SDA, ali" pa kada vam neko otvoreno napiše da glasa za SDA onda se pogubite i ne znate kako reagovati jer niste programirani na drugačiji odgovor.
Kao jehovin svjedok kada ga je gospođa pustila da uđe u kuću pa da joj objasni o čemu se radi a on gospođi "Nemam pojma kako dalje, mi smo naučilii da dođemo samo do kućnih vrata"
A ja nisam nikada napisao da mi smeta Mato i Drago nego samo Mato i Drago iz te stranke jer je zlonamjerna, anti-bošnjačka i razotkrivena.
I kada napišem nešto protiv nekog Nebošnjaka poput Ivane ja postavim ili citiram dokaz kao Ivanine tweetove i videa zašto imam mišljenje da je nacionalista (ima i svakakvih Bošnjaka ali naravno ne mogu njih postaviti kada je u pitnaju nacionalizam jer me logično ne mogu oni napadati na nacionalnoj osnovi)
A vi kada mjesecima napadate Željka Komšića, Marija Nenadića i Miru Lazovića onda to nije nacionalizam nego samo kritika a kada Bošnjak uzvrati u samoodbrani jednoj Ivani sto omaložava naziv njegovog naroda onda je nacionalizam
A ti umjesto da napišes "Ne možete po jednoj osobi gdje su ljudi postavili dovoljno dokaza da je Bošnjakomrzac suditi drugim Ivanama i komplet stranci" ti i dalje braniš nju nakon toliko njenih videa i citata "Šta imate protiv nje? Da niste nacionalosti i botovi?
Dobro je, ja se uplaših da ste konačno naučili iz grešaka i uozbiljiti se a vi i dalje arogantno niste ništa naučili od toga.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#49428 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma ja, kao Peđa Srbin, Boška koja govori o nepravdi nad Hrvatima i Četvorka sa NiPom koji je protiv gay parade.Kikibombona wrote: ↑08/03/2021 08:30Kakav crni DF, to je SDA satelitska stranka. Jbt, kao da zivis u Zanzibaru pa ne znas ko je DF. Inace, Zeljko Komsic prezire Dinu Konakovica, cak je kod Senada izvalio da Dino rastura kokain po Sarajevu.Grean wrote: ↑08/03/2021 01:44 Ma samo NIP, SDP, DF za skidanje SDA. Ovi su imali toliko fula od blacenja Ljiljana, blacenja Armije BiH u Mostaru (one suzdrzane glasove im i ne racunam toliko, hajde ko' morali su mada sa svakim njihovim potezom sve je veci upitnik da li je bilo samo to) i sad vrhunac price o izmisljenoj naciji.
Ali halal im vjera za muda, ono dodju, izvrijedjaju te u tvojoj kuci na raznorazne nacine a sve pod plastom borbe za svekoliku ravnopravnost i jos kontaju trazit ces ti sam i pride za dvije godine.
Konakovicu ne postavis li ih gdje im je mjesto i ti ces biti ...eban.![]()
Nasa stranka ce vazda imati pristalice u vecim BH gradovima. Uvijek je tu znacajan procenat onih kojima se gade nacija i vjera (kao sto sam recimo ja), zatim imas dosta Bosanaca, ljudi liberalnih shvatanja, homoseksualaca, ljudi koji ne zele da njihov glas koalira sa SDA (NS je tu jedina sigurica), rokera i metalaca, ponekog zalutalog hipika itd.
Nasa stranka je itekako potrebna BiH kao opcija koja ce pomjerati granice i provocirati etno-vjersku vecinu koja je mentalno zaglavljena u proslom ili pretprošlom stoljecu.
A za ovo šta si napisao ima već SDP tako vjerovati da će Njihova Stranka uvijek biti tu jer postoje takvi građani je isto kao kada bi neko rekao da će BPS od Sefera Halilovića uvijek postojati jer narodu treba jedna bošnjačka stranka a ona već postoji u SDAu pa tako da BPS može odmah zatvoriti.
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#49429 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
real politik i matematika.don vito wrote: ↑08/03/2021 10:57The 51st State wrote: ↑08/03/2021 09:44 solidan preludij za koalicju nip sdp df na nastupajucim izborima, sto mozda nece biti lose, ovi hasisari ako smanje drogu mozda se nekad povrate.![]()
![]()
![]()
![]()
Ako ljuljanovi ublehaši nekim slučajem pređu cenzus, mislim da Konaković jedva čeka da se udruži s onima koji su ga stranim ambasadama cinkali kao antisemitu i koji su bili i ostali SDA kukavičije jaje
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#49430 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
u moru ubleha, ivana maric je uspjela postat personifikacija ublehe. sve ostalo što je isplivalo u ova dva dana je samo bonus.
a tema se može haman preimenovat u "bot botu da je bot"
a tema se može haman preimenovat u "bot botu da je bot"
- don vito
- Posts: 2093
- Joined: 19/01/2008 11:58
#49431 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Real politika... a i matematika će 2022. pokazati da ublehaši iz DF-a neće preći cenzus za ulazak u Državni, Federalni i većinu Kantonalnih skupština. Otprilike kao Stranka za BiH u zadnjih 7-8 godina.The 51st State wrote: ↑08/03/2021 11:21real politik i matematika.don vito wrote: ↑08/03/2021 10:57The 51st State wrote: ↑08/03/2021 09:44 solidan preludij za koalicju nip sdp df na nastupajucim izborima, sto mozda nece biti lose, ovi hasisari ako smanje drogu mozda se nekad povrate.![]()
![]()
![]()
![]()
Ako ljuljanovi ublehaši nekim slučajem pređu cenzus, mislim da Konaković jedva čeka da se udruži s onima koji su ga stranim ambasadama cinkali kao antisemitu i koji su bili i ostali SDA kukavičije jaje
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#49432 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Dokazano vise puta do sada.Bosanac sa dna kace wrote: ↑08/03/2021 11:01Samo da podebljam!Ramzess Veliki wrote: ↑08/03/2021 08:16 Ja sam ovaj NS shvatio kao HDZ-ovu ispostaju, kad ce se i javno izjasniti da jesu, bio bi red da ne zamajavaju narod? :novine:
Samo naivna osoba moze vjerovati da imaju dobre namjere.
- plain vanilla
- Posts: 70265
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#49433 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
lijepo da se neko i toga sjecaGandalfSivi wrote: ↑08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
vec sam mislila da je zavladala kolektivna amnezija
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#49434 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Najlakše je karnut merhametli bosnju.
To Pedja radi odlično.
To Pedja radi odlično.
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#49435 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nakon svega ja jos samo vjerujem NSu
- Arachnoidea
- Posts: 766
- Joined: 30/11/2019 00:22
#49436 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Meni nije jasno kako se to sve presutilo i dozvolilo da ona bude ambasador "neodrzive BiH".plain vanilla wrote: ↑08/03/2021 12:17lijepo da se neko i toga sjecaGandalfSivi wrote: ↑08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
vec sam mislila da je zavladala kolektivna amnezija
-
nastavnik fizickog
- Posts: 39
- Joined: 05/03/2021 14:59
#49437 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nije to samo pedja ....
iz prve ruke znam da se cetvorka saglasila da pedja predlozi ivanu maric za zamjenicu bogica bogicevica i sad naravno kao po dobrom starom obicaju principijelni pedja kriv za sve. jel to cetvorka misli da smo ludi???
- Istinu govorim
- Posts: 428
- Joined: 30/12/2020 18:15
- Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite
#49438 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Jedina svrha NS-a je da amortizuje mržnju koju narod osjeća prema SDA.
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#49439 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kakvo jahanje SDA-ovaca po NS. Njima ne smeta disident Konaković koji im razvaljuje stranku i cijepa je na nekoliko, njima smeta NS jer joj je predsjednik Srbin, jer je multietnična i jer zagovara ravnopravnost ljudi 
- plain vanilla
- Posts: 70265
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#49440 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
od nazivanja Bosnjaka mosnjacima, preko kuknjave zbog majorizacije, pljuvanja po Sarajevu do nisam ja Hrvatica i slArachnoidea wrote: ↑08/03/2021 12:35Meni nije jasno kako se to sve presutilo i dozvolilo da ona bude ambasador "neodrzive BiH".plain vanilla wrote: ↑08/03/2021 12:17lijepo da se neko i toga sjecaGandalfSivi wrote: ↑08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
vec sam mislila da je zavladala kolektivna amnezija
boli ih briga, kod nas sve prolazi, pamcenje zlatne ribice
i zato sad dobijemo Ivanu
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#49441 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pedja Kojovic je glasao protiv budzeta za odrzavanje proslih izbora dok je istovremeno sa ostalim optuzivao da SDA opstruira i radi da se izbori ne odrze.high_volume wrote: ↑08/03/2021 13:06 Kakvo jahanje SDA-ovaca po NS. Njima ne smeta disident Konaković koji im razvaljuje stranku i cijepa je na nekoliko, njima smeta NS jer joj je predsjednik Srbin, jer je multietnična i jer zagovara ravnopravnost ljudi![]()
Fina gradska supljatorska wannabe elita.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14723
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#49442 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
A jos je i cetnik...s palamirsek wrote: ↑08/03/2021 13:15Pedja Kojovic je glasao protiv budzeta za odrzavanje proslih izbora dok je istovremeno sa ostalim optuzivao da SDA opstruira i radi da se izbori ne odrze.high_volume wrote: ↑08/03/2021 13:06 Kakvo jahanje SDA-ovaca po NS. Njima ne smeta disident Konaković koji im razvaljuje stranku i cijepa je na nekoliko, njima smeta NS jer joj je predsjednik Srbin, jer je multietnična i jer zagovara ravnopravnost ljudi![]()
Fina gradska supljatorska wannabe elita.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#49443 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
OK. Na gore navedene konstatacije možemo dodati i konstataciju - lažov.Hank Paldum wrote: ↑08/03/2021 11:05Naravno, većinom, da se neću ponositi što glasam za Njihovu Stranku.kluz franjo wrote: ↑08/03/2021 07:50 Ti se ponosiš glasanjem za SDA. Dakle SDA-ovac. Konstatacija
Ponosiš se svojim stavovima o ivanama, ivicama, draganima i matama kao nepotrebnim i nepoželjnim na funkcijama u većinski bošnjačkim sredinama. Dakle šovinista. Konstatacija
Ponosito i uporno ponavljaš svoje neznanje o odredbama statuta grada Sarajeva. Dakle potkapacitiran. Konstatacija.
Ne mogu konstatacije kojima se ti ponosiš istovremeno tebi biti i uvrede.
A konstatacije su opis činjeničnog stanja. U tvom konkretnom slučaju ekstremne.
Ali vidim da ste vi botovi Njihove Stranke kao roboti programirani samo da pišete samo tri stvari kod neistomišljenika
"Ofiran si zeleni", " Kao ti do sada glasao za Njihovu Stranku pa sad glumiš razočaranog" i "Ne glasam za SDA, ali" pa kada vam neko otvoreno napiše da glasa za SDA onda se pogubite i ne znate kako reagovati jer niste programirani na drugačiji odgovor.
Kao jehovin svjedok kada ga je gospođa pustila da uđe u kuću pa da joj objasni o čemu se radi a on gospođi "Nemam pojma kako dalje, mi smo naučilii da dođemo samo do kućnih vrata"![]()
A ja nisam nikada napisao da mi smeta Mato i Drago nego samo Mato i Drago iz te stranke jer je zlonamjerna, anti-bošnjačka i razotkrivena.
I kada napišem nešto protiv nekog Nebošnjaka poput Ivane ja postavim ili citiram dokaz kao Ivanine tweetove i videa zašto imam mišljenje da je nacionalista (ima i svakakvih Bošnjaka ali naravno ne mogu njih postaviti kada je u pitnaju nacionalizam jer me logično ne mogu oni napadati na nacionalnoj osnovi)
A vi kada mjesecima napadate Željka Komšića, Marija Nenadića i Miru Lazovića onda to nije nacionalizam nego samo kritika a kada Bošnjak uzvrati u samoodbrani jednoj Ivani sto omaložava naziv njegovog naroda onda je nacionalizam![]()
A ti umjesto da napišes "Ne možete po jednoj osobi gdje su ljudi postavili dovoljno dokaza da je Bošnjakomrzac suditi drugim Ivanama i komplet stranci" ti i dalje braniš nju nakon toliko njenih videa i citata "Šta imate protiv nje? Da niste nacionalosti i botovi?
Dobro je, ja se uplaših da ste konačno naučili iz grešaka i uozbiljiti se a vi i dalje arogantno niste ništa naučili od toga.
O tome šta ja mislim o dotičnoj i njenoj eventualnoj kandidaturi sam se jasno izjasnio.
A ovo ostalo što uporno piskaraš je školski primjer šovinizma. Tvoje neznanje ne umanjuje tu činjenicu.
Hank Paldum wrote: ↑07/03/2021 16:01 Ali je li ova stranka stvarno smatra Bošnjake nepismenim? U tri velika većinski bošnjacka grada postavljaju Sanju, Srđana i Mirjanu i sada Ivanu?
Hank Paldum wrote: ↑07/03/2021 20:00 Kao drugo ovo je nastavak podjebavanja Bošnjaka gdje uglavnom u većinski bošnjačkim sredinama postavljaju Ne-Bošnjake. Iako će sada svi odgovoriti da se ne trebaju brojati krvna zrnca i da je važno samo koliko je ko kompetentan postavlja se pitanje kako u većinski bošnjačkim sredinama poput Sarajeva, Zenice i Tuzle kandidovaše samo Ne-Bošnjake za gradonačelnika?
Hank Paldum wrote: ↑07/03/2021 20:24 A za ovo prvo, da smeta mi ova taktika stranke, u skoro svim većinski bošnjackim mjestima bas da uvijek nađu nekog Dragana ili Petra da spasi Bošnjake i izvuče ih iz primitivizna jer nsu Bošnjaci to u stanju.
Da određena stranka u Americi u crnačkim mjestima samo kandiduje bijelce imali bi poseban naziv za takve samo kod nas nakon svega Bošnjak ne smije to glasno reći.
Hank Paldum wrote: ↑08/03/2021 01:25 Zar se ne smije pomenuti ono očigledno kako ta stranka se kreće samo po mjestima gdje su Bošnjaci većina i onda su u tim mjestima predložili sve Ne-Bošnjake za članove gradonačelnika tako da na teritoriji Bosne i Hercegovine nema niti jednog gradonačelnika Bošnjaka?
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#49445 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
To mu nije primarna mana.izvrsni direktor wrote: ↑08/03/2021 13:19A jos je i cetnik...s palamirsek wrote: ↑08/03/2021 13:15Pedja Kojovic je glasao protiv budzeta za odrzavanje proslih izbora dok je istovremeno sa ostalim optuzivao da SDA opstruira i radi da se izbori ne odrze.high_volume wrote: ↑08/03/2021 13:06 Kakvo jahanje SDA-ovaca po NS. Njima ne smeta disident Konaković koji im razvaljuje stranku i cijepa je na nekoliko, njima smeta NS jer joj je predsjednik Srbin, jer je multietnična i jer zagovara ravnopravnost ljudi![]()
Fina gradska supljatorska wannabe elita.
On glasao protiv budzeta ili nije dosao na glasanje a Niksic bio suzdrzan ili obrnuto, nebitno, a na sva zvona optuzivali SDA da radi na neodrzavanju izbora.Uglavnom pravo lice opozicije, suplja, suplja i jos suplje bez konkretnih stvari sa dodatkom lazi i licemjerja.
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#49446 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Il je glasao protiv, ili nije glasao il je bio suzdrzan, on i Niksic, dobro se sjecam njihovih imena.
Ako lazem daj link za glasanje budzeta za finansiranje izbora.
- GandalfSivi
- Posts: 22775
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#49447 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ivana je zavrsila prije nego sto je i pocela (sama pala sama se ubila), nego mi na kurac ide ova SDA armija botova (ne samo na forumu, nego gdje god odes, iskacu sa svih strana) koji su odjednom se sjetili da brane Bosnjastvo, sve po potrebi. Ti su jos gori...JohnnyS wrote: ↑08/03/2021 10:22Da, Bošnjake je svojevremeno nazivala obrezancima. Samo što ona sad ima halal certifikat, a Marićka nema. Ali da se mene pita, ako je Ivani i promijenila mišljenje, treba je pustiti niz vodu, prevelik je ovo uteg.
-
tutku
- Posts: 1359
- Joined: 18/06/2011 12:10
#49448 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ozbiljno nepoznavanje političke situacije u bih. hajde mi reci koliko je to NS imala glasova u vecim BH gradovima, a to su pored Sarajeva: Banja Luka, Tuzla, Zenica, Bijeljina i Mostar? Koliko je tih "što im se gadi nacija i vjera" (kakva konstatacija jebote), koliko "ljudi liberalih shvatanja", rokera i metalaca?Kikibombona wrote: ↑08/03/2021 08:30Kakav crni DF, to je SDA satelitska stranka. Jbt, kao da zivis u Zanzibaru pa ne znas ko je DF. Inace, Zeljko Komsic prezire Dinu Konakovica, cak je kod Senada izvalio da Dino rastura kokain po Sarajevu.Grean wrote: ↑08/03/2021 01:44 Ma samo NIP, SDP, DF za skidanje SDA. Ovi su imali toliko fula od blacenja Ljiljana, blacenja Armije BiH u Mostaru (one suzdrzane glasove im i ne racunam toliko, hajde ko' morali su mada sa svakim njihovim potezom sve je veci upitnik da li je bilo samo to) i sad vrhunac price o izmisljenoj naciji.
Ali halal im vjera za muda, ono dodju, izvrijedjaju te u tvojoj kuci na raznorazne nacine a sve pod plastom borbe za svekoliku ravnopravnost i jos kontaju trazit ces ti sam i pride za dvije godine.
Konakovicu ne postavis li ih gdje im je mjesto i ti ces biti ...eban.![]()
Nasa stranka ce vazda imati pristalice u vecim BH gradovima. Uvijek je tu znacajan procenat onih kojima se gade nacija i vjera (kao sto sam recimo ja), zatim imas dosta Bosanaca, ljudi liberalnih shvatanja, homoseksualaca, ljudi koji ne zele da njihov glas koalira sa SDA (NS je tu jedina sigurica), rokera i metalaca, ponekog zalutalog hipika itd.
Nasa stranka je itekako potrebna BiH kao opcija koja ce pomjerati granice i provocirati etno-vjersku vecinu koja je mentalno zaglavljena u proslom ili pretprošlom stoljecu.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#49449 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Samo ti uživaj dok je stranka još relevantna. Izjaviti da su Bošnjaci izmišljeni i onda bezobrazno se kandidovati za tu poziciju a Bošnjak treba da šuti da me bi bio fašista.. Što ste prodavali priču te velikosrpske stranke prodavali ste.kluz franjo wrote: ↑08/03/2021 13:26OK. Na gore navedene konstatacije možemo dodati i konstataciju - lažov.Hank Paldum wrote: ↑08/03/2021 11:05Naravno, većinom, da se neću ponositi što glasam za Njihovu Stranku.kluz franjo wrote: ↑08/03/2021 07:50 Ti se ponosiš glasanjem za SDA. Dakle SDA-ovac. Konstatacija
Ponosiš se svojim stavovima o ivanama, ivicama, draganima i matama kao nepotrebnim i nepoželjnim na funkcijama u većinski bošnjačkim sredinama. Dakle šovinista. Konstatacija
Ponosito i uporno ponavljaš svoje neznanje o odredbama statuta grada Sarajeva. Dakle potkapacitiran. Konstatacija.
Ne mogu konstatacije kojima se ti ponosiš istovremeno tebi biti i uvrede.
A konstatacije su opis činjeničnog stanja. U tvom konkretnom slučaju ekstremne.
Ali vidim da ste vi botovi Njihove Stranke kao roboti programirani samo da pišete samo tri stvari kod neistomišljenika
"Ofiran si zeleni", " Kao ti do sada glasao za Njihovu Stranku pa sad glumiš razočaranog" i "Ne glasam za SDA, ali" pa kada vam neko otvoreno napiše da glasa za SDA onda se pogubite i ne znate kako reagovati jer niste programirani na drugačiji odgovor.
Kao jehovin svjedok kada ga je gospođa pustila da uđe u kuću pa da joj objasni o čemu se radi a on gospođi "Nemam pojma kako dalje, mi smo naučilii da dođemo samo do kućnih vrata"![]()
A ja nisam nikada napisao da mi smeta Mato i Drago nego samo Mato i Drago iz te stranke jer je zlonamjerna, anti-bošnjačka i razotkrivena.
I kada napišem nešto protiv nekog Nebošnjaka poput Ivane ja postavim ili citiram dokaz kao Ivanine tweetove i videa zašto imam mišljenje da je nacionalista (ima i svakakvih Bošnjaka ali naravno ne mogu njih postaviti kada je u pitnaju nacionalizam jer me logično ne mogu oni napadati na nacionalnoj osnovi)
A vi kada mjesecima napadate Željka Komšića, Marija Nenadića i Miru Lazovića onda to nije nacionalizam nego samo kritika a kada Bošnjak uzvrati u samoodbrani jednoj Ivani sto omaložava naziv njegovog naroda onda je nacionalizam![]()
A ti umjesto da napišes "Ne možete po jednoj osobi gdje su ljudi postavili dovoljno dokaza da je Bošnjakomrzac suditi drugim Ivanama i komplet stranci" ti i dalje braniš nju nakon toliko njenih videa i citata "Šta imate protiv nje? Da niste nacionalosti i botovi?
Dobro je, ja se uplaših da ste konačno naučili iz grešaka i uozbiljiti se a vi i dalje arogantno niste ništa naučili od toga.
O tome šta ja mislim o dotičnoj i njenoj eventualnoj kandidaturi sam se jasno izjasnio.
A ovo ostalo što uporno piskaraš je školski primjer šovinizma. Tvoje neznanje ne umanjuje tu činjenicu.Hank Paldum wrote: ↑07/03/2021 16:01 Ali je li ova stranka stvarno smatra Bošnjake nepismenim? U tri velika većinski bošnjacka grada postavljaju Sanju, Srđana i Mirjanu i sada Ivanu?Hank Paldum wrote: ↑07/03/2021 20:00 Kao drugo ovo je nastavak podjebavanja Bošnjaka gdje uglavnom u većinski bošnjačkim sredinama postavljaju Ne-Bošnjake. Iako će sada svi odgovoriti da se ne trebaju brojati krvna zrnca i da je važno samo koliko je ko kompetentan postavlja se pitanje kako u većinski bošnjačkim sredinama poput Sarajeva, Zenice i Tuzle kandidovaše samo Ne-Bošnjake za gradonačelnika?Hank Paldum wrote: ↑07/03/2021 20:24 A za ovo prvo, da smeta mi ova taktika stranke, u skoro svim većinski bošnjackim mjestima bas da uvijek nađu nekog Dragana ili Petra da spasi Bošnjake i izvuče ih iz primitivizna jer nsu Bošnjaci to u stanju.
Da određena stranka u Americi u crnačkim mjestima samo kandiduje bijelce imali bi poseban naziv za takve samo kod nas nakon svega Bošnjak ne smije to glasno reći.Hank Paldum wrote: ↑08/03/2021 01:25 Zar se ne smije pomenuti ono očigledno kako ta stranka se kreće samo po mjestima gdje su Bošnjaci većina i onda su u tim mjestima predložili sve Ne-Bošnjake za članove gradonačelnika tako da na teritoriji Bosne i Hercegovine nema niti jednog gradonačelnika Bošnjaka?
-
izvrsni direktor
- Posts: 14723
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#49450 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Jasno ti je da nas ima upucenih i da takve lazi ne prolaze tako jednostavno, i da ovim dahes za pravo da budes lazovom prozvan? Kod sda glasaca svakako prolazi, jer takvi ne razmisljaju svojom glavom vec bakirovom, ali takvi su nebitni, oni su razocarani u NS i nece vise nikad za njih glasatimirsek wrote: ↑08/03/2021 13:31To mu nije primarna mana.
On glasao protiv budzeta ili nije dosao na glasanje a Niksic bio suzdrzan ili obrnuto, nebitno, a na sva zvona optuzivali SDA da radi na neodrzavanju izbora.Uglavnom pravo lice opozicije, suplja, suplja i jos suplje bez konkretnih stvari sa dodatkom lazi i licemjerja.
