Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49276 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

mrgreen wrote: 07/03/2021 19:47 Hanče, zašto tebi smeta Ivana?
Kao prvo osoba je fulala toliko puta da je nekompetentna i gdje se postavlja pitanje zašto ona?
Kao drugo ovo je nastavak podjebavanja Bošnjaka gdje uglavnom u većinski bošnjačkim sredinama postavljaju Ne-Bošnjake. Iako će sada svi odgovoriti da se ne trebaju brojati krvna zrnca i da je važno samo koliko je ko kompetentan postavlja se pitanje kako u većinski bošnjačkim sredinama poput Sarajeva, Zenice i Tuzle kandidovaše samo Ne-Bošnjake za gradonačelnika?

Naravno bila je Irma u Mostaru koja je položila test da je dostojna stranci tako što je mostarskog heroja izjednačila sa UZPovcima dok sa druge strane Boška nije popljuvala tako svojhrvatski narod ili hrvatske branitelje niti bi joj to ikada palo na pamet.
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#49277 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Truba »

Boska je dokaz da mozes biti prava hrvatica i ljevicarka
User avatar
dale cooper
Posts: 31366
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#49278 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by dale cooper »

Hank Paldum wrote: 07/03/2021 19:38
dale cooper wrote: 07/03/2021 19:28 Čudno kako se Nurkić nije sjetio da prozove političare odgovorne što još uvijek nije započelo vakcinisanje u rodnoj grudi što je
u ovom momentu valjda mnogo bitnija tema nego li pozicija dogradonačelnika Sarajeva.
Zato što su se nkjh dvoje već prije zakačili i sada je jedva dočekao da joj nabije na nos da je se stranački uhljebila.
Znam, isti je slučaj bio i sa Konakovićem. Ali ono što je interesantno je sam tajming ovih prozivki.
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49279 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

Hank Paldum wrote: 07/03/2021 20:00
mrgreen wrote: 07/03/2021 19:47 Hanče, zašto tebi smeta Ivana?
Kao prvo osoba je fulala toliko puta da je nekompetentna i gdje se postavlja pitanje zašto ona?
Kao drugo ovo je nastavak podjebavanja Bošnjaka gdje uglavnom u većinski bošnjačkim sredinama postavljaju Ne-Bošnjake. Iako će sada svi odgovoriti da se ne trebaju brojati krvna zrnca i da je važno samo koliko je ko kompetentan postavlja se pitanje kako u većinski bošnjačkim sredinama poput Sarajeva, Zenice i Tuzle kandidovaše samo Ne-Bošnjake za gradonačelnika?

Naravno bila je Irma u Mostaru koja je položila test da je dostojna stranci tako što je mostarskog heroja izjednačila sa UZPovcima dok sa druge strane Boška nije popljuvala tako svojhrvatski narod ili hrvatske branitelje niti bi joj to ikada palo na pamet.
2. Ukratko, smeta ti jer je Ivana.
1. U čemu je fulala?
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#49280 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 88Sioux »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 19:04
Leverage wrote: 07/03/2021 19:00 Oglasio se i Jusuf Nurkić :lol:
:shock:

:pisnuo:
User avatar
dale cooper
Posts: 31366
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#49281 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by dale cooper »

Čekaj, ako već pričamo o kompetencijama, koje je Skaka imao kompetencije da postane gradonačelnik Sarajeva? :zoka:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49282 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

dale cooper wrote: 07/03/2021 20:03
Hank Paldum wrote: 07/03/2021 19:38
dale cooper wrote: 07/03/2021 19:28 Čudno kako se Nurkić nije sjetio da prozove političare odgovorne što još uvijek nije započelo vakcinisanje u rodnoj grudi što je
u ovom momentu valjda mnogo bitnija tema nego li pozicija dogradonačelnika Sarajeva.
Zato što su se nkjh dvoje već prije zakačili i sada je jedva dočekao da joj nabije na nos da je se stranački uhljebila.
Znam, isti je slučaj bio i sa Konakovićem. Ali ono što je interesantno je sam tajming ovih prozivki.
Pa dobro, tajming isto kao kod nas, i mi smo tek skoro čuli za onu vijest a on se sjetio Ivane od prije.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49283 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

dale cooper wrote: 07/03/2021 20:09 Čekaj, ako već pričamo o kompetencijama, koje je Skaka imao kompetencije da postane gradonačelnik Sarajeva? :zoka:
O kompetencijama se priča samo kada je NS u pitanju. Zna se ko ih nema svakako, pa ne treba ni pričati o tome.
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49284 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 20:17
dale cooper wrote: 07/03/2021 20:09 Čekaj, ako već pričamo o kompetencijama, koje je Skaka imao kompetencije da postane gradonačelnik Sarajeva? :zoka:
O kompetencijama se priča samo kada je NS u pitanju. Zna se ko ih nema svakako, pa ne treba ni pričati o tome.
Istina, ali evo hajde da pricamo o kompetencijama. Cekam da nam neko objasni koje kompetencije treba da ima dogradonacelnik i zasto bi Ivana mogla biti nekompetentna.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49285 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

mrgreen wrote: 07/03/2021 20:05
Hank Paldum wrote: 07/03/2021 20:00
mrgreen wrote: 07/03/2021 19:47 Hanče, zašto tebi smeta Ivana?
Kao prvo osoba je fulala toliko puta da je nekompetentna i gdje se postavlja pitanje zašto ona?
Kao drugo ovo je nastavak podjebavanja Bošnjaka gdje uglavnom u većinski bošnjačkim sredinama postavljaju Ne-Bošnjake. Iako će sada svi odgovoriti da se ne trebaju brojati krvna zrnca i da je važno samo koliko je ko kompetentan postavlja se pitanje kako u većinski bošnjačkim sredinama poput Sarajeva, Zenice i Tuzle kandidovaše samo Ne-Bošnjake za gradonačelnika?

Naravno bila je Irma u Mostaru koja je položila test da je dostojna stranci tako što je mostarskog heroja izjednačila sa UZPovcima dok sa druge strane Boška nije popljuvala tako svojhrvatski narod ili hrvatske branitelje niti bi joj to ikada palo na pamet.
2. Ukratko, smeta ti jer je Ivana.
1. U čemu je fulala?
Imaju i druge fule od prije ovoga
Hank Paldum wrote: 07/03/2021 17:57
fosna2014 wrote: 07/03/2021 17:51
kox wrote: 07/03/2021 17:45 Čuj Ivana Marić. Mili Bože sta se desilo sa ovim ljudima iz NS. Imate li vi ljudi imalo pameti vise ?
Može jedan argument?
Pa evo jedan primjer. Žena je prvenstveno poznata kao analitičarka i takve stručnjake naravno želi svaka stranka.
Njena prognoza 2018. godine pred izbore

- SDA će doživjeti potop
- SNSD će doživjeti potop
- SDP će biti najjača stranka
- U Predsjedništvo će ući Ivanić, Čović i Bećirović
- Za Komšića niko neće glasati
A za ovo prvo, da smeta mi ova taktika stranke, u skoro svim većinski bošnjackim mjestima bas da uvijek nađu nekog Dragana ili Petra da spasi Bošnjake i izvuče ih iz primitivizna jer nsu Bošnjaci to u stanju.
Da određena stranka u Americi u crnačkim mjestima samo kandiduje bijelce imali bi poseban naziv za takve samo kod nas nakon svega Bošnjak ne smije to glasno reći.
User avatar
atmel
Posts: 1983
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#49286 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by atmel »

Last edited by atmel on 07/03/2021 20:39, edited 4 times in total.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49287 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Ivana je tu iz reda uljudbenih da spasi Sarajevo od teheranizacije uz svesrdnu podršku velečasnog Kifle i ekipe.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#49288 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Ma j...o Ivanu tuka bila i ostace. Danas cujem, pa da pitam nekog od ovi NS-ovaca na forumu. Jel istina da se Sabina razvodi,
navodno joj suprug ima decka.
User avatar
House
Posts: 51332
Joined: 17/03/2010 15:36

#49289 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by House »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 19:04
Leverage wrote: 07/03/2021 19:00 Oglasio se i Jusuf Nurkić :lol:
:lol: :thumbup:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49290 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Login7777 wrote: 07/03/2021 20:36 Ivana je tu iz reda uljudbenih da spasi Sarajevo od teheranizacije uz svesrdnu podršku velečasnog Kifle i ekipe.
Nikakvo čudo, dok se Bošnjaku postavljaju nezgodna pitanja "Je li ti to smeta njeno ime?" te iste osobe sa tim imenima ležerno lajkuju i komentarišu pozitivno nacionalističke komentare
User avatar
House
Posts: 51332
Joined: 17/03/2010 15:36

#49291 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by House »

light verzija sanje vlaisavljević
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49292 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

Ok, pravila je greške u predviđanju rezultata izbora.
Ali izgleda da je suština u tome što je Ivana, i način na koji vi to doživljavate kao provokaciju.
Hvala na konkretnom odgovoru :)
izvrsni direktor
Posts: 14735
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#49293 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by izvrsni direktor »

mrgreen wrote: 07/03/2021 20:54 Ok, pravila je greške u predviđanju rezultata izbora.
Ali izgleda da je suština u tome što je Ivana, i način na koji vi to doživljavate kao provokaciju.
Hvala na konkretnom odgovoru :)
Nije problem ni u imenz, ni u promasenim predvidjanjima rezultata. Jedini problem je sto ne dolazi iz sda ili njihovih satelita.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#49294 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Gerro »

Jusuf Nurkic kvazipatriota i idiot.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49295 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Hank Paldum wrote: 07/03/2021 20:52
Login7777 wrote: 07/03/2021 20:36 Ivana je tu iz reda uljudbenih da spasi Sarajevo od teheranizacije uz svesrdnu podršku velečasnog Kifle i ekipe.
Nikakvo čudo, dok se Bošnjaku postavljaju nezgodna pitanja "Je li ti to smeta njeno ime?" te iste osobe sa tim imenima ležerno lajkuju i komentarišu pozitivno nacionalističke komentare
SDP i NS su tu da među Bošnjacima implementiraju autošovinizam, dok druge latentne nacionaliste predstavljaju kao spasioce. Dobar dio Bošnjaka plješće na to i prijavljuje se za čistilište kako bi bili cool. Srđan Aleksić kao ponos, Izet Nanić kao sramota. To su temeljne postavke.
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#49296 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Emiremir33 »

izvrsni direktor wrote: 07/03/2021 20:57
mrgreen wrote: 07/03/2021 20:54 Ok, pravila je greške u predviđanju rezultata izbora.
Ali izgleda da je suština u tome što je Ivana, i način na koji vi to doživljavate kao provokaciju.
Hvala na konkretnom odgovoru :)
Nije problem ni u imenz, ni u promasenim predvidjanjima rezultata. Jedini problem je sto ne dolazi iz sda ili njihovih satelita.
Meni je dovoljno da ih-je- Zlatko Dizdarević nazvao kvazi analitičarima(a znamo ko je Zlatko).
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#49297 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kox »

Halo ba, boli me što je Hrvatica i što nije članica NS. Ivana Marić je godinama obicni pisac pamfleta sdp-a, i to priglupih koji su mene i u doba kada sam bio glasac sdp-a iritirali. Brate i za to se mora imati slifa, nismo retardirani. Shatro nezavisna analitičarka a nezavisna koliko je i Dnevni avaz nezavisan. Ta osoba ima kapacitet da u najboljem slucaju može da piše po forumu i to joj je najveći domet a NS je kanfiduje za zamjenicu gradonacelnika.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49298 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

mrgreen wrote: 07/03/2021 20:54 Ok, pravila je greške u predviđanju rezultata izbora.
Ali izgleda da je suština u tome što je Ivana, i način na koji vi to doživljavate kao provokaciju.
Hvala na konkretnom odgovoru :)
Naravno, samo Srbi i Hrvati smiju pominjati narode i ugroženosti.
Eno i Boška, članica Njihove Stranke otvoreno o nepravdi nad Hrvatima i niko ne vidi ništa sporno, još je hvale Hrvatica a građanka a čim neko od Bošnjaka pomene nešto slično onda je pokusaj nabacivanja grižnje savjesti. Već prežvakano gdje više nikoga to ne tangira.

Evo čovjek par komentara unazad postavi da je Ivana lajkovala nacionalistički tweet ali to ćemo normalno ignorisati
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49299 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

ovo i jeste kasaba koju je SDA srozala do dna, ne vidim nista nacionalisticko tu, ako na taj komentar mislis.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#49300 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

Meni je ta Ivana bezveze, cini mi se da je ona dobro siljila za SDA prije 5-6 godina... tad im nije smetala.
Locked