Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
mrgreen wrote: ↑07/03/2021 19:47
Hanče, zašto tebi smeta Ivana?
Kao prvo osoba je fulala toliko puta da je nekompetentna i gdje se postavlja pitanje zašto ona?
Kao drugo ovo je nastavak podjebavanja Bošnjaka gdje uglavnom u većinski bošnjačkim sredinama postavljaju Ne-Bošnjake. Iako će sada svi odgovoriti da se ne trebaju brojati krvna zrnca i da je važno samo koliko je ko kompetentan postavlja se pitanje kako u većinski bošnjačkim sredinama poput Sarajeva, Zenice i Tuzle kandidovaše samo Ne-Bošnjake za gradonačelnika?
Naravno bila je Irma u Mostaru koja je položila test da je dostojna stranci tako što je mostarskog heroja izjednačila sa UZPovcima dok sa druge strane Boška nije popljuvala tako svojhrvatski narod ili hrvatske branitelje niti bi joj to ikada palo na pamet.
dale cooper wrote: ↑07/03/2021 19:28
Čudno kako se Nurkić nije sjetio da prozove političare odgovorne što još uvijek nije započelo vakcinisanje u rodnoj grudi što je
u ovom momentu valjda mnogo bitnija tema nego li pozicija dogradonačelnika Sarajeva.
Zato što su se nkjh dvoje već prije zakačili i sada je jedva dočekao da joj nabije na nos da je se stranački uhljebila.
Znam, isti je slučaj bio i sa Konakovićem. Ali ono što je interesantno je sam tajming ovih prozivki.
mrgreen wrote: ↑07/03/2021 19:47
Hanče, zašto tebi smeta Ivana?
Kao prvo osoba je fulala toliko puta da je nekompetentna i gdje se postavlja pitanje zašto ona?
Kao drugo ovo je nastavak podjebavanja Bošnjaka gdje uglavnom u većinski bošnjačkim sredinama postavljaju Ne-Bošnjake. Iako će sada svi odgovoriti da se ne trebaju brojati krvna zrnca i da je važno samo koliko je ko kompetentan postavlja se pitanje kako u većinski bošnjačkim sredinama poput Sarajeva, Zenice i Tuzle kandidovaše samo Ne-Bošnjake za gradonačelnika?
Naravno bila je Irma u Mostaru koja je položila test da je dostojna stranci tako što je mostarskog heroja izjednačila sa UZPovcima dok sa druge strane Boška nije popljuvala tako svojhrvatski narod ili hrvatske branitelje niti bi joj to ikada palo na pamet.
2. Ukratko, smeta ti jer je Ivana.
1. U čemu je fulala?
dale cooper wrote: ↑07/03/2021 19:28
Čudno kako se Nurkić nije sjetio da prozove političare odgovorne što još uvijek nije započelo vakcinisanje u rodnoj grudi što je
u ovom momentu valjda mnogo bitnija tema nego li pozicija dogradonačelnika Sarajeva.
Zato što su se nkjh dvoje već prije zakačili i sada je jedva dočekao da joj nabije na nos da je se stranački uhljebila.
Znam, isti je slučaj bio i sa Konakovićem. Ali ono što je interesantno je sam tajming ovih prozivki.
Pa dobro, tajming isto kao kod nas, i mi smo tek skoro čuli za onu vijest a on se sjetio Ivane od prije.
dale cooper wrote: ↑07/03/2021 20:09
Čekaj, ako već pričamo o kompetencijama, koje je Skaka imao kompetencije da postane gradonačelnik Sarajeva?
O kompetencijama se priča samo kada je NS u pitanju. Zna se ko ih nema svakako, pa ne treba ni pričati o tome.
Istina, ali evo hajde da pricamo o kompetencijama. Cekam da nam neko objasni koje kompetencije treba da ima dogradonacelnik i zasto bi Ivana mogla biti nekompetentna.
mrgreen wrote: ↑07/03/2021 19:47
Hanče, zašto tebi smeta Ivana?
Kao prvo osoba je fulala toliko puta da je nekompetentna i gdje se postavlja pitanje zašto ona?
Kao drugo ovo je nastavak podjebavanja Bošnjaka gdje uglavnom u većinski bošnjačkim sredinama postavljaju Ne-Bošnjake. Iako će sada svi odgovoriti da se ne trebaju brojati krvna zrnca i da je važno samo koliko je ko kompetentan postavlja se pitanje kako u većinski bošnjačkim sredinama poput Sarajeva, Zenice i Tuzle kandidovaše samo Ne-Bošnjake za gradonačelnika?
Naravno bila je Irma u Mostaru koja je položila test da je dostojna stranci tako što je mostarskog heroja izjednačila sa UZPovcima dok sa druge strane Boška nije popljuvala tako svojhrvatski narod ili hrvatske branitelje niti bi joj to ikada palo na pamet.
2. Ukratko, smeta ti jer je Ivana.
1. U čemu je fulala?
kox wrote: ↑07/03/2021 17:45
Čuj Ivana Marić. Mili Bože sta se desilo sa ovim ljudima iz NS. Imate li vi ljudi imalo pameti vise ?
Može jedan argument?
Pa evo jedan primjer. Žena je prvenstveno poznata kao analitičarka i takve stručnjake naravno želi svaka stranka.
Njena prognoza 2018. godine pred izbore
- SDA će doživjeti potop
- SNSD će doživjeti potop
- SDP će biti najjača stranka
- U Predsjedništvo će ući Ivanić, Čović i Bećirović
- Za Komšića niko neće glasati
A za ovo prvo, da smeta mi ova taktika stranke, u skoro svim većinski bošnjackim mjestima bas da uvijek nađu nekog Dragana ili Petra da spasi Bošnjake i izvuče ih iz primitivizna jer nsu Bošnjaci to u stanju.
Da određena stranka u Americi u crnačkim mjestima samo kandiduje bijelce imali bi poseban naziv za takve samo kod nas nakon svega Bošnjak ne smije to glasno reći.
Ma j...o Ivanu tuka bila i ostace. Danas cujem, pa da pitam nekog od ovi NS-ovaca na forumu. Jel istina da se Sabina razvodi,
navodno joj suprug ima decka.
Login7777 wrote: ↑07/03/2021 20:36
Ivana je tu iz reda uljudbenih da spasi Sarajevo od teheranizacije uz svesrdnu podršku velečasnog Kifle i ekipe.
Nikakvo čudo, dok se Bošnjaku postavljaju nezgodna pitanja "Je li ti to smeta njeno ime?" te iste osobe sa tim imenima ležerno lajkuju i komentarišu pozitivno nacionalističke komentare
Ok, pravila je greške u predviđanju rezultata izbora.
Ali izgleda da je suština u tome što je Ivana, i način na koji vi to doživljavate kao provokaciju.
Hvala na konkretnom odgovoru
mrgreen wrote: ↑07/03/2021 20:54
Ok, pravila je greške u predviđanju rezultata izbora.
Ali izgleda da je suština u tome što je Ivana, i način na koji vi to doživljavate kao provokaciju.
Hvala na konkretnom odgovoru
Nije problem ni u imenz, ni u promasenim predvidjanjima rezultata. Jedini problem je sto ne dolazi iz sda ili njihovih satelita.
Login7777 wrote: ↑07/03/2021 20:36
Ivana je tu iz reda uljudbenih da spasi Sarajevo od teheranizacije uz svesrdnu podršku velečasnog Kifle i ekipe.
Nikakvo čudo, dok se Bošnjaku postavljaju nezgodna pitanja "Je li ti to smeta njeno ime?" te iste osobe sa tim imenima ležerno lajkuju i komentarišu pozitivno nacionalističke komentare
SDP i NS su tu da među Bošnjacima implementiraju autošovinizam, dok druge latentne nacionaliste predstavljaju kao spasioce. Dobar dio Bošnjaka plješće na to i prijavljuje se za čistilište kako bi bili cool. Srđan Aleksić kao ponos, Izet Nanić kao sramota. To su temeljne postavke.
mrgreen wrote: ↑07/03/2021 20:54
Ok, pravila je greške u predviđanju rezultata izbora.
Ali izgleda da je suština u tome što je Ivana, i način na koji vi to doživljavate kao provokaciju.
Hvala na konkretnom odgovoru
Nije problem ni u imenz, ni u promasenim predvidjanjima rezultata. Jedini problem je sto ne dolazi iz sda ili njihovih satelita.
Meni je dovoljno da ih-je- Zlatko Dizdarević nazvao kvazi analitičarima(a znamo ko je Zlatko).
Halo ba, boli me što je Hrvatica i što nije članica NS. Ivana Marić je godinama obicni pisac pamfleta sdp-a, i to priglupih koji su mene i u doba kada sam bio glasac sdp-a iritirali. Brate i za to se mora imati slifa, nismo retardirani. Shatro nezavisna analitičarka a nezavisna koliko je i Dnevni avaz nezavisan. Ta osoba ima kapacitet da u najboljem slucaju može da piše po forumu i to joj je najveći domet a NS je kanfiduje za zamjenicu gradonacelnika.
mrgreen wrote: ↑07/03/2021 20:54
Ok, pravila je greške u predviđanju rezultata izbora.
Ali izgleda da je suština u tome što je Ivana, i način na koji vi to doživljavate kao provokaciju.
Hvala na konkretnom odgovoru
Naravno, samo Srbi i Hrvati smiju pominjati narode i ugroženosti.
Eno i Boška, članica Njihove Stranke otvoreno o nepravdi nad Hrvatima i niko ne vidi ništa sporno, još je hvale Hrvatica a građanka a čim neko od Bošnjaka pomene nešto slično onda je pokusaj nabacivanja grižnje savjesti. Već prežvakano gdje više nikoga to ne tangira.
Evo čovjek par komentara unazad postavi da je Ivana lajkovala nacionalistički tweet ali to ćemo normalno ignorisati