Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49226 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 18:04
Hank Paldum wrote: 07/03/2021 17:57
fosna2014 wrote: 07/03/2021 17:51

Može jedan argument?
Pa evo jedan primjer. Žena je prvenstveno poznata kao analitičarka i takve stručnjake naravno želi svaka stranka.
Njena prognoza 2018. godine pred izbore

- SDA će doživjeti potop
- SNSD će doživjeti potop
- SDP će biti najjača stranka
- U Predsjedništvo će ući Ivanić, Čović i Bećirović
- Za Komšića niko neće glasati
Čovječe ona je 100 god. ispred 90% političara u BiH. Ne može biti gora od bilo kojeg patriJote. Pusti prognoze, to zna svako na svoj mlin interpretirati kako mu paše.

Ona bolan ne može predstavljati ljude koji ne mogu sastaviti ni običnu rečenicu. Krezubiće su preuzeli drugi (Zna se ko!).

Bar će podići nivo pismenosti i kulture.
Ja tebi crno na bijelo (znači nije moje mišljenje niti interpretacija već njene riječi i prognoze) a ti opet po svom.
Krezubići podržavaju svoje Bošnjake sa bojama Sandžalka na vijećnici i to je dotičnoj zasmetalo, zato je ona sad tu da nas nauči kulturi.
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#49227 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MUNAFIK »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 18:04
Hank Paldum wrote: 07/03/2021 17:57
fosna2014 wrote: 07/03/2021 17:51

Može jedan argument?
Pa evo jedan primjer. Žena je prvenstveno poznata kao analitičarka i takve stručnjake naravno želi svaka stranka.
Njena prognoza 2018. godine pred izbore

- SDA će doživjeti potop
- SNSD će doživjeti potop
- SDP će biti najjača stranka
- U Predsjedništvo će ući Ivanić, Čović i Bećirović
- Za Komšića niko neće glasati
Čovječe ona je 100 god. ispred 90% političara u BiH. Ne može biti gora od bilo kojeg patriJote. Pusti prognoze, to zna svako na svoj mlin interpretirati kako mu paše.

Ona bolan ne može predstavljati ljude koji ne mogu sastaviti ni običnu rečenicu. Krezubiće su preuzeli drugi (Zna se ko!).

Bar će podići nivo pismenosti i kulture.
Zena je obicna UBLEHA... Da se razimijemo prije cu podržati Skaku 100 puta prije ove ublehe... Ovo je cirkus sta NS radi...
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#49228 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Truba »

Ja znam sto meni smeta ivana
Ali zasto vama ns smeta?
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49229 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

Vidiš, NS nije samo bošnjačka stranka. I mislim da tu završava sva priča. NS ima svoj ugao i svoj način gledanja na politiku. Ovo što rade je dobro, jer nijedna stranka (pa čak ni SDP) nije stisnula do kraja i kazala to smo mi. Znači stranka koja ima progresivno razmišljanje, moderni pristup politici.

Mi smo naviknuli na tronožac. To NS nije!

Podrška Ivani. Njeni stavovi su slični NS-i. Kome ne odgovara ima drugih opcija.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49230 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

Black swan wrote: 07/03/2021 18:14 Ja znam sto meni smeta ivana
Ali zasto vama ns smeta?
Smeta im jer misle da će NS odvući nepotrebno glasove patriJotima. Što je mutavluk na kvadrat.

Što tebi smeta Ivana? Nije dovoljno stožerna ili šta?
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#49231 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Truba »

Takvih hrvatica ima i u Cacku
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#49232 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kox »

Ako je tebe fosna2014 neko iz NS zaduzio da branis NS na forumu taj treba da bude izbacen iz NS po hitnom postupku i ti skupa s njim. Kao da te SDA poslala da nam svima NS zgadis.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49233 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

kox wrote: 07/03/2021 18:27 Ako je tebe fosna2014 neko iz NS zaduzio da branis NS na forumu taj treba da bude izbacen iz NS po hitnom postupku i ti skupa s njim. Kao da te SDA poslala da nam svima NS zgadis.
Ne valjaj glupost. Ja iznosim svoje mišljenje o NS i njihovoj politici. Ako nije tako onda možemo slobodno argumentivano o tome. Neka me neko iz NS opovrgne.

Mislim da sam našao opciju za sebe. I drago mi je. To je sve.
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#49234 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Truba »

Ns je kotac
Nip je motor

Zna se sto bude s kotacima
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#49235 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kox »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 18:30
kox wrote: 07/03/2021 18:27 Ako je tebe fosna2014 neko iz NS zaduzio da branis NS na forumu taj treba da bude izbacen iz NS po hitnom postupku i ti skupa s njim. Kao da te SDA poslala da nam svima NS zgadis.
Ne valjaj glupost. Ja iznosim svoje mišljenje o NS i njihovoj politici. Ako nije tako onda možemo slobodno argumentivano o tome. Neka me neko iz NS opovrgne.

Mislim da sam našao opciju za sebe. I drago mi je. To je sve.
Ako mislis dobro NS-u prestani ziv bio. Pusti kluza i pametnije od sebe da se tim bave.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49236 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

kox wrote: 07/03/2021 18:33
fosna2014 wrote: 07/03/2021 18:30
kox wrote: 07/03/2021 18:27 Ako je tebe fosna2014 neko iz NS zaduzio da branis NS na forumu taj treba da bude izbacen iz NS po hitnom postupku i ti skupa s njim. Kao da te SDA poslala da nam svima NS zgadis.
Ne valjaj glupost. Ja iznosim svoje mišljenje o NS i njihovoj politici. Ako nije tako onda možemo slobodno argumentivano o tome. Neka me neko iz NS opovrgne.

Mislim da sam našao opciju za sebe. I drago mi je. To je sve.
Ako mislis dobro NS-u prestani ziv bio. Pusti kluza i pametnije od sebe da se tim bave.
Neću ja ništa prestati. Ja nisam NS. A pogotovo ne želim nekome uljepšavati stvari. Zasigurno ne nekoj stranci - taman se zvala i NS.

I, da - prvo mislim dobro sebi, a ponajmanje nekim strankama.
izvrsni direktor
Posts: 14737
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#49237 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by izvrsni direktor »

Prema stanju na forumu bi se moglo zakljuciti da SDA-ovci vise nece glasati za NS :-)
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#49238 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kox »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 18:38
kox wrote: 07/03/2021 18:33
fosna2014 wrote: 07/03/2021 18:30

Ne valjaj glupost. Ja iznosim svoje mišljenje o NS i njihovoj politici. Ako nije tako onda možemo slobodno argumentivano o tome. Neka me neko iz NS opovrgne.

Mislim da sam našao opciju za sebe. I drago mi je. To je sve.
Ako mislis dobro NS-u prestani ziv bio. Pusti kluza i pametnije od sebe da se tim bave.
Neću ja ništa prestati. Ja nisam NS. A pogotovo ne želim nekome uljepšavati stvari. Zasigurno ne nekoj stranci - taman se zvala i NS.

I, da - prvo mislim dobro sebi, a ponajmanje nekim strankama.
Ovo boldirano bi trebao staviti u potpis da se ko ne zezne.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49239 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

izvrsni direktor wrote: 07/03/2021 18:40 Prema stanju na forumu bi se moglo zakljuciti da SDA-ovci vise nece glasati za NS :-)
:lol: :thumbup:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#49240 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

kox wrote: 07/03/2021 17:45 Čuj Ivana Marić. Mili Bože sta se desilo sa ovim ljudima iz NS. Imate li vi ljudi imalo pameti vise ?
Poslali su poruku svjim clanovima da nisu dovoljno sposobni za tu funkciju a javnosti da su nesposbni kao stranka da osposobe jednu takvu osobu za jednu takvu poziciju.
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#49241 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kox »

BHCluster wrote: 07/03/2021 18:45
kox wrote: 07/03/2021 17:45 Čuj Ivana Marić. Mili Bože sta se desilo sa ovim ljudima iz NS. Imate li vi ljudi imalo pameti vise ?
Poslali su poruku svjim clanovima da nisu dovoljno sposobni za tu funkciju a javnosti da su nesposbni kao stranka da osposobe jednu takvu osobu za jednu takvu poziciju.
Vala Ivana Marić im je fula na svim nivoima. Nevjerovatno.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49242 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

BHCluster wrote: 07/03/2021 18:45
kox wrote: 07/03/2021 17:45 Čuj Ivana Marić. Mili Bože sta se desilo sa ovim ljudima iz NS. Imate li vi ljudi imalo pameti vise ?
Poslali su poruku svjim clanovima da nisu dovoljno sposobni za tu funkciju a javnosti da su nesposbni kao stranka da osposobe jednu takvu osobu za jednu takvu poziciju.
Ja to gledam malo dugacije
Poslali su poruku da ipak biraju da kandiduju najboljeg koji ne mora nuzno biti clan njihove stranke tako da se gleda sposobnost a ne stranacka pripadnost
E sada oko izbora ivane mozemo pricati je li najsposobnija osoba kao prijedlog i ima li sposobnijih od nje a da su neutralni sto se tice stranackog opredjeljenja
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49243 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

kox wrote: 07/03/2021 18:44
fosna2014 wrote: 07/03/2021 18:38
kox wrote: 07/03/2021 18:33
Ako mislis dobro NS-u prestani ziv bio. Pusti kluza i pametnije od sebe da se tim bave.
Neću ja ništa prestati. Ja nisam NS. A pogotovo ne želim nekome uljepšavati stvari. Zasigurno ne nekoj stranci - taman se zvala i NS.

I, da - prvo mislim dobro sebi, a ponajmanje nekim strankama.
Ovo boldirano bi trebao staviti u potpis da se ko ne zezne.
Ne treba ništa stavljati. Najkasnije će po iznošenju stavova primjetiti da nisam nikakav stranački potrčko. A kakvu si NS ti sebi zamislio(la)?
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#49244 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Oglasio se i Jusuf Nurkić :lol:
User avatar
Sara03
Posts: 3336
Joined: 22/02/2017 03:17

#49245 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sara03 »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 18:45
izvrsni direktor wrote: 07/03/2021 18:40 Prema stanju na forumu bi se moglo zakljuciti da SDA-ovci vise nece glasati za NS :-)
:lol: :thumbup:
Šta je sporno ako i glasači Naše stranke, problematiziraju određene prijedloge i poteze rukovodstva?

Imaju li uopće to pravo, bez da im se viče botovi i slično?
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#49246 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

foxlife wrote: 07/03/2021 18:52
BHCluster wrote: 07/03/2021 18:45
kox wrote: 07/03/2021 17:45 Čuj Ivana Marić. Mili Bože sta se desilo sa ovim ljudima iz NS. Imate li vi ljudi imalo pameti vise ?
Poslali su poruku svjim clanovima da nisu dovoljno sposobni za tu funkciju a javnosti da su nesposbni kao stranka da osposobe jednu takvu osobu za jednu takvu poziciju.
Ja to gledam malo dugacije
Poslali su poruku da ipak biraju da kandiduju najboljeg koji ne mora nuzno biti clan njihove stranke tako da se gleda sposobnost a ne stranacka pripadnost
E sada oko izbora ivane mozemo pricati je li najsposobnija osoba kao prijedlog i ima li sposobnijih od nje a da su neutralni sto se tice stranackog opredjeljenja
Znaci sam sebe demantujes. :thumbup:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49247 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

Leverage wrote: 07/03/2021 19:00 Oglasio se i Jusuf Nurkić :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49248 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

BHCluster wrote: 07/03/2021 19:03
foxlife wrote: 07/03/2021 18:52
BHCluster wrote: 07/03/2021 18:45

Poslali su poruku svjim clanovima da nisu dovoljno sposobni za tu funkciju a javnosti da su nesposbni kao stranka da osposobe jednu takvu osobu za jednu takvu poziciju.
Ja to gledam malo dugacije
Poslali su poruku da ipak biraju da kandiduju najboljeg koji ne mora nuzno biti clan njihove stranke tako da se gleda sposobnost a ne stranacka pripadnost
E sada oko izbora ivane mozemo pricati je li najsposobnija osoba kao prijedlog i ima li sposobnijih od nje a da su neutralni sto se tice stranackog opredjeljenja
Znaci sam sebe demantujes. :thumbup:
Gdje si ti vidio da sam sebe demantujem?
Najsposobnija u odnosu na clanove stranke je sigurno ako je vec predlozena
A ovo da li je ona najsposobnija u gradu je pitanje jer ns ima koliko clanova u sarajevu?
User avatar
Sara03
Posts: 3336
Joined: 22/02/2017 03:17

#49249 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sara03 »

Leverage wrote: 07/03/2021 19:00 Oglasio se i Jusuf Nurkić :lol:
Svaka čast na širokoj ruci i humanitarnim akcijama, ali više je i on dozlogrdio sa svojim verbalnim dijarejama. :lol:
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49250 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

Ove razočarane nickove prvi put vidim na temi.

Ivanu ne pratim, može li mi neko ko je na forumu duže od 2 mjeseca reći u čemu je problem?
Locked