Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49201 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Je li ovo ona što joj je zasmetala Vijećnica u bojama Sandžaka?
Bas bi se začudio da je Njihova Stranka predložila ikoga drugog osim ovakvog kandidata.
Taktika Boška Ćavar.
Uostalom šta drugo reći o analitičarki koja pogriješi prognozu za sva tri člana predsjedništva i opet ima obraza davati daljne analize :lol:

Ali je li ova stranka stvarno smatra Bošnjake nepismenim? U tri velika većinski bošnjacka grada postavljaju Sanju, Srđana i Mirjanu i sada Ivanu?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#49202 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Prpa.ba »

Koji odron. :lol:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#49203 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nivelacija »

Daj mi samo da neko Konakovica pita o ovom potezu i da prestanem pratiti politiku :lol:

Pa ovo je nerealno hahahahahhaha

SDA veceras treba da slavi koliko ovi sami sebe unistise.

Program principi eksperti hahahahah
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#49204 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by xoklix »

Od mene više nikad glasa nećete dobiti.
Za Radeljaša(da je živ) bi prije glasao nego za vas.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#49205 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cyprus »

Ozbiljno, otkud Ivana? :-)
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49206 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

kluz franjo wrote: 06/03/2021 17:04 Ne prestaju SDA-ovci sa savjetima i sa brigom za budućnost Naše stranke.

Nije ih briga ni za zahtjev za reviziju, ni za respiratore, ni za akcize, ni za regularnost izbora.
Ali neprospavane noći provedoše od brige za Našom strankom.

Ali treba ih shvatiti, državu u ruke dali Bakiru i Asimu i sada su mirni po tom pitanju.
Čuvaće Bakira i Asima do zadnje KM u BiH.
:!:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49207 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Nivelacija wrote: 07/03/2021 16:08 Daj mi samo da neko Konakovica pita o ovom potezu i da prestanem pratiti politiku :lol:

Pa ovo je nerealno hahahahahhaha

SDA veceras treba da slavi koliko ovi sami sebe unistise.

Program principi eksperti hahahahah
Dinokio patriota čisti SA od Bošnjaka.
User avatar
Sara03
Posts: 3336
Joined: 22/02/2017 03:17

#49208 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sara03 »

Ostade još Kifla na braniku. :-)

Pa šta radite, čime mislite? I ako uopće. :run:
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#49209 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Truba »

twonk wrote: 07/03/2021 15:46 Bogami u zadnje vrijeme sve los potez, jedan za drugim, glasam vec nekoliko izbora za NS ali sumnjam da cu i sljedece, nazalost pojest ce ih kifla
Konan ima mojr glasove
Sam ce voditi kanton :bih:
Nip na svim razinama 2022
U nipu je snaga i spas
Onda pruzanje ruku hrvatima i srbima kroz borbu protiv korupcije i ekonomiju
2026. Normalna drzava i izbori
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#49210 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Revolucionar ★ »

Fuj paraziti! Među svojim članovima niste mogli naci adekvatnog kandidata. Dobro je Gratz predvidio moralni sunovrat ovog fgr pokušaja. Šteta, četvorka je trebala bit jaka priča, na kraju ce se to i svesti na Konakovica, jer je svakako vukao ostatak ekipe koja je u slobodnom padu
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49211 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Eksperti
Image
User avatar
twonk
Posts: 292
Joined: 28/02/2012 19:05

#49212 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by twonk »

Fkt ne razumijem koje glasacko tijelo zeli NS zadovoljiti ovim potezima? Uopste ne kontam koga zele privuci, 150 glasaca hdza iz Sarajeva?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49213 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Njihova Stranka se sada već ponaša kao neki forumaš što je skontao da će uskoro biti banovan i da su mu odbrojani dani i zato se sad zajebaje i troluje bez pardona.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#49214 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

mahalik wrote: 07/03/2021 15:48 SDA slavi kako ovi loše poteze povlače
Ne vjerujem da će se išta od glasova nezadovoljnih politikom NjS preliti u SDA bazen.

S druge strane...
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49215 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Leverage wrote: 07/03/2021 16:52
mahalik wrote: 07/03/2021 15:48 SDA slavi kako ovi loše poteze povlače
Ne vjerujem da će se išta od glasova nezadovoljnih politikom NjS preliti u SDA bazen.

S druge strane...
SDP ipak pokažu političku zrelost ponekad kad stvarno zatreba. Ovo šta Njihova Stranka radi bi bilo i smiješno da time ne pokazuju ono šta su mnogi i sumnjali, da su plaćenička stranka po zadatku.
User avatar
House
Posts: 51355
Joined: 17/03/2010 15:36

#49216 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by House »

čuj ivana marić :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#49217 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

U ruci dvije zdjele i telegrami sućuti
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49218 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

Šta je ovo? SDA botovi navalili. Neće bolan glasači NS nikad glasati za zelenaše. Džaba krečite.

Bravo Ivana! Više žena u politiku. :thumbup:
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#49219 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kox »

Čuj Ivana Marić. Mili Bože sta se desilo sa ovim ljudima iz NS. Imate li vi ljudi imalo pameti vise ?
User avatar
N.N.
Posts: 3550
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#49220 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by N.N. »

Da nije ovo ona stuha sto joj je smetala Vijecnica u bojama Turske zastave a nije npr. smetala ta ista u bojama Hrvatske i grba Zg !?
Nesto je po internetu onomad baljezgala.

Idioti hodaju ovom tromedjom Sa-Tz-Ze, jebo me svak' :mrgreen:
Samo Bosnjacima se ovakve stvari mogu desavati.
Zamesti im trag dogodine akBgda.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49221 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

kox wrote: 07/03/2021 17:45 Čuj Ivana Marić. Mili Bože sta se desilo sa ovim ljudima iz NS. Imate li vi ljudi imalo pameti vise ?
Može jedan argument?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49222 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 17:51
kox wrote: 07/03/2021 17:45 Čuj Ivana Marić. Mili Bože sta se desilo sa ovim ljudima iz NS. Imate li vi ljudi imalo pameti vise ?
Može jedan argument?
Pa evo jedan primjer. Žena je prvenstveno poznata kao analitičarka i takve stručnjake naravno želi svaka stranka.
Njena prognoza 2018. godine pred izbore

- SDA će doživjeti potop
- SNSD će doživjeti potop
- SDP će biti najjača stranka
- U Predsjedništvo će ući Ivanić, Čović i Bećirović
- Za Komšića niko neće glasati
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#49223 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kox »

Hank Paldum wrote: 07/03/2021 17:57
fosna2014 wrote: 07/03/2021 17:51
kox wrote: 07/03/2021 17:45 Čuj Ivana Marić. Mili Bože sta se desilo sa ovim ljudima iz NS. Imate li vi ljudi imalo pameti vise ?
Može jedan argument?
Pa evo jedan primjer. Žena je prvenstveno poznata kao analitičarka i takve stručnjake naravno želi svaka stranka.
Njena prognoza 2018. godine pred izbore

- SDA će doživjeti potop
- SNSD će doživjeti potop
- SDP će biti najjača stranka
- U Predsjedništvo će ući Ivanić, Čović i Bećirović
- Za Komšića niko neće glasati
Zena je obični plaćenik koja je kod normalnih ljudi daleko više štete nego koristi donijela sdp-u ciji je bot godinama bila. I sada takvog lika kandiduje NS.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49224 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

Hank Paldum wrote: 07/03/2021 17:57
fosna2014 wrote: 07/03/2021 17:51
kox wrote: 07/03/2021 17:45 Čuj Ivana Marić. Mili Bože sta se desilo sa ovim ljudima iz NS. Imate li vi ljudi imalo pameti vise ?
Može jedan argument?
Pa evo jedan primjer. Žena je prvenstveno poznata kao analitičarka i takve stručnjake naravno želi svaka stranka.
Njena prognoza 2018. godine pred izbore

- SDA će doživjeti potop
- SNSD će doživjeti potop
- SDP će biti najjača stranka
- U Predsjedništvo će ući Ivanić, Čović i Bećirović
- Za Komšića niko neće glasati
Čovječe ona je 100 god. ispred 90% političara u BiH. Ne može biti gora od bilo kojeg patriJote. Pusti prognoze, to zna svako na svoj mlin interpretirati kako mu paše.

Ona bolan ne može predstavljati ljude koji ne mogu sastaviti ni običnu rečenicu. Krezubiće su preuzeli drugi (Zna se ko!).

Bar će podići nivo pismenosti i kulture.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#49225 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Osim_13 »

Teško mi je iskazati razočarenje posljednjim potezima ove stranke.
Locked