Ako se javno ne ograde od ovakvih izjava i stava idući izbore mogu okačiti političke kopačke o klin.
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
- GandalfSivi
- Posts: 22768
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#49402 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#49403 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kada bi pristali na to da se izvinjvaju, tome kraja nikad ne bi bilo. Glupi su kao kurcev glavic ako se budu pravdali. Ivanu treba povuci kao kandidata i to je to. Tako ce i biti.Milenkov buraz wrote: ↑08/03/2021 09:05Ako se javno ne ograde od ovakvih izjava i stava idući izbore mogu okačiti političke kopačke o klin.
Da li se ekstremni nacionalisti ikome izasta pravdaju, a bas bi oni imali razloga za pravdanje.
...
Inace, SDA apologete vec 10 godina trube kako je NS na narednim izborima gotovo. Pedja bio upravnik ustaskog logora, bio cetnik, Bojan Bajić zeli smanjiti broj Bosnjaka, NS napravljena u Beogradu, i hiljade slicnih optuzbi. Ovo sa Ivanom Maric je hajka protiv NS br. 2756. Nista novo.
Glasaci NS su nesto drugacijeg razmisljanja nego sto nacionalisti misle. Stavise, ovakvi napadi sa ekstremne nacionalisticke strane JACAJU NS.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#49404 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Martina je mnogo gora od Ivane, ali to naravno nije problem za ekstremne SDA uhljeb nacionaliste jer je Zeljko njihov.GandalfSivi wrote: ↑08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
Mozes biti Pavle ili Maks, samo budi sa SDA i nema frke.
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#49405 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Rekao sam ograde, ne izvinu ali hajde sada ode ti u drugu krajnostKikibombona wrote: ↑08/03/2021 09:13Kada bi pristali na to da se izvinjvaju, tome kraja nikad ne bi bilo. Glupi su kao kurcev glavic ako se budu pravdali. Ivanu treba povuci kao kandidata i to je to. Tako ce i biti.Milenkov buraz wrote: ↑08/03/2021 09:05Ako se javno ne ograde od ovakvih izjava i stava idući izbore mogu okačiti političke kopačke o klin.
Da li se ekstremni nacionalisti ikome izasta pravdaju, a bas bi oni imali razloga za pravdanje.
...
Inace, SDA apologete vec 10 godina trube kako je NS na narednim izborima gotovo. Pedja bio upravnik ustaskog logora, bio cetnik, Bojan Bajić zeli smanjiti broj Bosnjaka, NS napravljena u Beogradu, i hiljade slicnih optuzbi. Ovo sa Ivanom Maric je hajka protiv NS br. 2756. Nista novo.
Glasaci NS su nesto drugacijeg razmisljanja nego sto nacionalisti misle. Stavise, ovakvi napadi sa ekstremne nacionalisticke strane JACAJU NS.
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#49406 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
U svaku pricu o Bosnjacima uvlačite SDA, nepotrebno.Kikibombona wrote: ↑08/03/2021 09:13Kada bi pristali na to da se izvinjvaju, tome kraja nikad ne bi bilo. Glupi su kao kurcev glavic ako se budu pravdali. Ivanu treba povuci kao kandidata i to je to. Tako ce i biti.Milenkov buraz wrote: ↑08/03/2021 09:05Ako se javno ne ograde od ovakvih izjava i stava idući izbore mogu okačiti političke kopačke o klin.
Da li se ekstremni nacionalisti ikome izasta pravdaju, a bas bi oni imali razloga za pravdanje.
...
Inace, SDA apologete vec 10 godina trube kako je NS na narednim izborima gotovo. Pedja bio upravnik ustaskog logora, bio cetnik, Bojan Bajić zeli smanjiti broj Bosnjaka, NS napravljena u Beogradu, i hiljade slicnih optuzbi. Ovo sa Ivanom Maric je hajka protiv NS br. 2756. Nista novo.
Glasaci NS su nesto drugacijeg razmisljanja nego sto nacionalisti misle. Stavise, ovakvi napadi sa ekstremne nacionalisticke strane JACAJU NS.
Nije SDA na braniku Bošnjaka kako bi mnogi od vas voljeli.
Bosnjaka je bilo i prije SDA a bit ce Bogami i poslije SDA.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#49407 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Naravno. 50% Bosnjaka uopste ne glasa. Veliki vecinu Bosnjaka ne zanima politika, nastoje da zarade za iole normalan zivot u teskim vremenima.
Da ispitas danas sve Bosnjake, stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ih 90% nije za jebenu Ivanu Maric.
A ovu hajku u 90% slucajeva dizu SDA botovi koji su uvaljeni na budzet, smrde po kancelarijama i po zadatku skreću paznju sa nesposobnosti svojih poslodavaca.
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#49408 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
De Kiki ohladi, pogledaj moje postove oko SDA, Bošnjak sam agnostik, ne idem u džamiju, nisam vjernik po SDA standardima, podržavam NS, glasao sam za NiP, ali ja *ebem svakom mater ko kaže da smo izmišljena nacija.Kikibombona wrote: ↑08/03/2021 09:26Naravno. 50% Bosnjaka uopste ne glasa. Veliki vecinu Bosnjaka ne zanima politika, nastoje da zarade za iole normalan zivot u teskim vremenima.
Da ispitas danas sve Bosnjake, stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ih 90% nije za jebenu Ivanu Maric.
A ovu hajku u 90% slucajeva dizu SDA botovi koji su uvaljeni na budzet, smrde po kancelarijama i po zadatku skreću paznju sa nesposobnosti svojih poslodavaca.
Last edited by Milenkov buraz on 08/03/2021 09:32, edited 2 times in total.
- JohnnyS
- Posts: 17501
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#49409 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ako se ne varam i ovdje je imala profil s dosta problematičnim upisima...GandalfSivi wrote: ↑08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#49410 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Može biti da si i upravu, ali zanimljive su i nedavne konstatacije predstavnika NS-a o izboru Željka Komšića, kao nametnutog člana predsjedništva BiH.Kikibombona wrote: ↑08/03/2021 08:44Ne mislim na ovaj slucaj. Ivana je pokazala sovinisticko lice i sama sebe izbacila iz utrke. Vjerujem da je NS nakon ovoga od nje odustala.Ricken wrote: ↑08/03/2021 08:37Al se pomjeraju granice, ksenofobnim izjavama kandidata NS. Ja tu ne vidim pomjeranja granica. Dapače.Kikibombona wrote: ↑08/03/2021 08:30
Kakav crni DF, to je SDA satelitska stranka. Jbt, kao da zivis u Zanzibaru pa ne znas ko je DF. Inace, Zeljko Komsic prezire Dinu Konakovica, cak je kod Senada izvalio da Dino rastura kokain po Sarajevu.![]()
Nasa stranka ce vazda imati pristalice u vecim BH gradovima. Uvijek je tu znacajan procenat onih kojima se gade nacija i vjera (kao sto sam recimo ja), zatim imas dosta Bosanaca, ljudi liberalnih shvatanja, homoseksualaca, ljudi koji ne zele da njihov glas koalira sa SDA (NS je tu jedina sigurica), rokera i metalaca, ponekog zalutalog hipika itd.
Nasa stranka je itekako potrebna BiH kao opcija koja ce pomjerati granice i provocirati etno-vjersku vecinu koja je mentalno zaglavljena u proslom ili pretprošlom stoljecu.
...
Ne mozes na osnovu jednog poteza, promasaja, suditi svima. To je kao da sudimo svim vjernicima jer su pojedini vjerski poglavari pedofili.
Ili imas ovaj zadnji slucaj sa vjernikom koji je prevario ljude. Da li su svi vjernici prevaranti.
...
A ekstremni nacionalisti, od kojih vrvi BiH, gledaju svaku sitnicu da dehumaniziraju druge i drugacije, da ih oznace kao izdajnike, nalijepe sve moguce etikete. Nasa sreca je da smo Evropa. Da smo recimo u Africi ili Aziji, ovi sto su dizali hajku na Irmu Baraliju bi ubijali neistomišljenike.To je taj mentalni sklop.
https://www.dnevnik.ba/teme/podcast-bur ... -o-cistoci
Ok, Komšić kao Komšić je ne bitan, profanisan, ali je zanimljiv koncept te građanske orjenatcije o legitmnom predstavljanju, nepravdi i nametanju nakon održanih općih izbora.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#49411 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma ogradit ce se sigurno jer je politika kurva, jedno pricas a drugo radis/mislis, a svi vole laganu lovu.Milenkov buraz wrote: ↑08/03/2021 09:05Ako se javno ne ograde od ovakvih izjava i stava idući izbore mogu okačiti političke kopačke o klin.
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#49412 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma de jah klasicna prica, kad neko napadne Bosnjake treba sutjet i poklopiti se po usima jer eto SDA si bot i smrdis ako si protiv njih.Kikibombona wrote: ↑08/03/2021 09:26Naravno. 50% Bosnjaka uopste ne glasa. Veliki vecinu Bosnjaka ne zanima politika, nastoje da zarade za iole normalan zivot u teskim vremenima.
Da ispitas danas sve Bosnjake, stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ih 90% nije za jebenu Ivanu Maric.
A ovu hajku u 90% slucajeva dizu SDA botovi koji su uvaljeni na budzet, smrde po kancelarijama i po zadatku skreću paznju sa nesposobnosti svojih poslodavaca.
- Arachnoidea
- Posts: 766
- Joined: 30/11/2019 00:22
#49413 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pogotovo onih odvratnih postova o Srebrenici, fuj.GandalfSivi wrote: ↑08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#49414 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Može link?Arachnoidea wrote: ↑08/03/2021 09:39Pogotovo onih odvratnih postova o Srebrenici, fuj.GandalfSivi wrote: ↑08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#49415 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
solidan preludij za koalicju nip sdp df na nastupajucim izborima, sto mozda nece biti lose, ovi hasisari ako smanje drogu mozda se nekad povrate.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#49416 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nisam rekao za forumase. Govorim uglavnom za fejsbuk jurisnike koji su pokrenuli par stotina hajki na NS preko kojekakvih grupa. Ispucali su sve zivo. 90% ljudi je odavno smoreno tim pricama.Janjicar wrote: ↑08/03/2021 09:38Ma de jah klasicna prica, kad neko napadne Bosnjake treba sutjet i poklopiti se po usima jer eto SDA si bot i smrdis ako si protiv njih.Kikibombona wrote: ↑08/03/2021 09:26Naravno. 50% Bosnjaka uopste ne glasa. Veliki vecinu Bosnjaka ne zanima politika, nastoje da zarade za iole normalan zivot u teskim vremenima.
Da ispitas danas sve Bosnjake, stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ih 90% nije za jebenu Ivanu Maric.
A ovu hajku u 90% slucajeva dizu SDA botovi koji su uvaljeni na budzet, smrde po kancelarijama i po zadatku skreću paznju sa nesposobnosti svojih poslodavaca.
Ivana nece biti izabrana i to je to, ali ce SDA kancelarijski uhljeb gusteri nastaviti jahati na ovoj priči.
- Arachnoidea
- Posts: 766
- Joined: 30/11/2019 00:22
#49417 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Potrazit cu, evo nesto iz njenog opusa;Milenkov buraz wrote: ↑08/03/2021 09:40Može link?Arachnoidea wrote: ↑08/03/2021 09:39Pogotovo onih odvratnih postova o Srebrenici, fuj.GandalfSivi wrote: ↑08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
Za kakvo si ti uređenje BiH? Red je da znamo. Pačaš se u politiku, postaješ javna osoba pa nam lijepo reci bez okolo-kole priča, za točno, kakvo si ti uređenje BiH?
Ne trebaš detaljizirati, samo je bitno za kakav si sustav.
_________
Ja mislim da Treći s ovakvim budalama nećemo dobiti nikada.
Čović je ucjenjen od strane OHR, ostali su govna, narod preflegmatičan.
BIH je neodrživa.
U koju će se parampačad raspast, to ja ne mogu predviđati.
Konkretno sam za jačanje hrvatskog nacionalnog identiteta, za jedinicu u kojoj ću moći živjeti i disati normalno, i ovdje i u Srednjoj Bosni i u Posavini.
Kako će se to zvati i kad će postojati kao takvo, ne znam.
Udivljavanje Dodiku je sranje, ići tim putem manjeg otpora je jadno.
Ništa naučeno iz povijesti.
Idu u Rvackoj seljaci s traktorima po cijeloj zemlji da razjebu Zagreb zbog svojih sranja, a kod nas se ne može desetak intelektualaca dogovoriti da sjebu bagru koja ih muči godinama.
-
Emiremir33
- Posts: 2075
- Joined: 16/12/2019 13:12
#49418 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Martina Sopta ambasadorica u Češkoj RepubliciJohnnyS wrote: ↑08/03/2021 09:31Ako se ne varam i ovdje je imala profil s dosta problematičnim upisima...GandalfSivi wrote: ↑08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
-
88Sioux
- Posts: 1876
- Joined: 21/05/2020 08:15
#49419 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
“Čudan vakat dođe, politika kad stisne, došlo vrijeme da uhljebismo analitičare nezavisne
Ivana, naša srećo, ne bi ti u vlast, ni kad bi te neko nazor u nju meć*o
Ne bi ona od vlasti da se grebne, ali ne može da odoli onoj “lezi, da te jedem hljebe”
Analitičarka naša bježi ko đavo od partijskog stiska, ali joj državna plaća ipak mnogo bliska
A narod ko šljivi, nek u dijaspori traži spas,
nemamo svi našu stranku da ona misli na sve nas.”
- don vito
- Posts: 2093
- Joined: 19/01/2008 11:58
#49420 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Uopšte ne sumnjam da je i za ovaj kadrovski blam zaslužna Sabina Čudić.
Maknite više tu štetočinu, dokle će brukati Našu stranku i ovakvim blamovima davati alibi zločinačkoj organizaciji SDA da nastavlja uništavati naše živote.
Maknite više tu štetočinu, dokle će brukati Našu stranku i ovakvim blamovima davati alibi zločinačkoj organizaciji SDA da nastavlja uništavati naše živote.
- JohnnyS
- Posts: 17501
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#49421 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Da, Bošnjake je svojevremeno nazivala obrezancima. Samo što ona sad ima halal certifikat, a Marićka nema. Ali da se mene pita, ako je Ivani i promijenila mišljenje, treba je pustiti niz vodu, prevelik je ovo uteg.Emiremir33 wrote: ↑08/03/2021 10:11Martina Sopta ambasadorica u Češkoj RepubliciJohnnyS wrote: ↑08/03/2021 09:31Ako se ne varam i ovdje je imala profil s dosta problematičnim upisima...GandalfSivi wrote: ↑08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#49422 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sarajevo nije samo glavni grad, Sarajevo je i jedan od gradova koje je Armija RBiH odbranila gdje je velik broj Bošnjaka iz BiH i Sandžaka bilo. Sarajevo nije samo glavni grad nego je i jedan od gradova gdje Bošnjaci mogu slobodno disati gdje nisu etnički očišćeni i to im niko nema pravo da oduzme da se na bilo koji nacin oduže.cyprus wrote: ↑08/03/2021 03:11Ne kažem da niste, i to nije sporno... Ono što jeste sporno za mene je sljedeće - kada je Grad Sarajevo postao stolni grad bošnjačkog naroda? Ja o tome nisam obavješten, pa bih stvarno volio da se to formalizira, ako je zaista tako, kako ne bih više bio zbunjen ovakvim porukama...Hank Paldum wrote: ↑08/03/2021 02:46Pa i jesmo jedan narod, Bošnjaci i van BiH, i tada je naše srce kucalo kao jedno.
Prvo, zašto redukuješ značaj Sarajeva kao GLAVNOG GRADA DRŽAVE Bosne i Hercegovine, komparirajući ga sa Čapljinom, Širokim, Tešnjom ili Maglajem? Zamolio bih te da još jednom promisliš da li je ovakva argumentacija zaista korisna gledano sa aspekta političkog stajališta sa kojeg nastupaš... Drugo, nije li tragično stradalim Posušacima bilo Sarajevo glavni grad, a ne Čapljina? Zbog čega bi to po tebi Sarajevo trebalo slati drugačije (pretpostavljam hladnije) poruke u odnosu na Čapljinu? Ako Sarajevo istinski pretendira da bude glavni grad svim Bosancima i Hercegovcima, onda je moje skromno mišljenje da ovo ne bi smio biti slučaj (mada ja u principu u ovom slučaju stvarno nemam zamjerku na reakciju Sarajeva, nego na tvoje 'rezoniranje')...Hank Paldum wrote: ↑08/03/2021 02:46Kada je ona omladina, Hrvati, se ugušila plinom za novu godinu meni nije bilo ništa neobično da iz Širokog ili Čapljine većinski narod u tim gradovima šalju malo drugacije poruke nego iz Sarajeva, Tešnja ili Maglaja i zna se zašto. Mi možemo napisati milion verzija podrške Srbiji, Hrvatskoj, Turskoj, Americi, Njemačkoj ali neće sazdržati pojam narod.
Dodik govori ovo, Čović govori ono - i ti im faktički daš za pravo, usvojiš njihovu retoriku etnoteritorijalizacije, i kriva ti Naša stranka za neštoHank Paldum wrote: ↑08/03/2021 02:46Dodik godinama govori da Sarajevo nije srpski glavni grad, Čović da je Mostar stolni hrvatski grad ali se odmah diže frka ako se podrži Sandžak kada je najteže i na to još većinski narod u Sarajevu doda još poruku drugom većinskom narodu tamo.Jebiga, ne ide to tako...
Sarajevo je grad koji je bio obasjan raznim zastavama i raznim simbolima od turskih preko hrvatskih pa do američkih nakon terorističkih napada, prirodnih katastrofa ili određenih svečanosti sa natpisima da su prijateljske zemlje ali će i ubuduće ako se nešto desi vezano za Sandžak ili pokrajine gdje su Bošnjaci većina i dalje slati podrška sa natpisom da podržavaju svoj narod.
Ako je normalno i prihvatljivo da američka ambasada sa ambasadorom homoseksualcem na čelu okači veliku LGBT zastavu kao znak podrške uoči gay parade iako u Sarajevu mnogi nisu gay onda može o u takvom Sarajevu gdje žive stotine hiljade Bošnjaka da daju podršku svom narodu.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#49423 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Da te informisem posto si mozda prespavao Dejton.cyprus wrote: ↑08/03/2021 03:11Ne kažem da niste, i to nije sporno... Ono što jeste sporno za mene je sljedeće - kada je Grad Sarajevo postao stolni grad bošnjačkog naroda? Ja o tome nisam obavješten, pa bih stvarno volio da se to formalizira, ako je zaista tako, kako ne bih više bio zbunjen ovakvim porukama...Hank Paldum wrote: ↑08/03/2021 02:46Pa i jesmo jedan narod, Bošnjaci i van BiH, i tada je naše srce kucalo kao jedno.
Sarajevo je glavni grad BiH, sto znaci glavni grad Bosnjaka, Srba i Hrvata koji zive u BiH ali je istovremeno definisan kao jedan od kantona sa bosnjackom vecinom, bas kao sto je Siroki npr. (ne Mostar, vazno je ovo podvuci da se ne bi brkale babe i zabe) u kantonu sa hrvatskom vecinom.
Znaci sem sto je glavni grad BiH Sarajevo je i jedan od pet kantona sa bosnjackom vecinom po vazecem ustavu a kao najveci grad samim tim i centar svim Bosnjacima pa i onim izvan BiH. Nema tu nista skriveno i samo je zbunjujuce za one koji bi da mijenjaju vazeci ustav ali samo u Sarajevu, Tuzli, Zenici.
- don vito
- Posts: 2093
- Joined: 19/01/2008 11:58
#49424 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
The 51st State wrote: ↑08/03/2021 09:44 solidan preludij za koalicju nip sdp df na nastupajucim izborima, sto mozda nece biti lose, ovi hasisari ako smanje drogu mozda se nekad povrate.
Ako ljuljanovi ublehaši nekim slučajem pređu cenzus, mislim da Konaković jedva čeka da se udruži s onima koji su ga stranim ambasadama cinkali kao antisemitu i koji su bili i ostali SDA kukavičije jaje
- Bosanac sa dna kace
- Posts: 10147
- Joined: 27/06/2005 20:21
- Location: ponutrače
#49425 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Tačno tako!Milenkov buraz wrote: ↑08/03/2021 08:04 Usrala je sa ovim i šefa i stanicuprihvatajući terminlogiju genocida, RAdovana Karadžića i te politike koja Bošnjake smatra izmišljenom nacijom. E moja Ivana...
