Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49376 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

cyprus wrote: 08/03/2021 02:15
Hank Paldum wrote: 08/03/2021 02:10
N.N. wrote: 07/03/2021 23:31 Garantujem da je ova spodoba veci sovinista od svih forumasa na ovoj temi.
Ja ne znam da je bilo kome smetala Vijecnica u bojama Hrvatske i u bojama grada-grba Zagreba.
Ali je ta ista Vijecnica njoj 'smetala u bojama Turske...sto je jos i javno ispoljila na internetu.

Mala sovinistklinja, satro aktivistkinja. U njoj cuci mrznja prema Bosnjacima...pa svako malo joj to i izleti, da li ovako kao na klipu ili na twitu, isti qurac.
Zaboravio si i da joj je i smetala zastava Sandžaka na Vijećnici kao podrška zaraženim od Covida.
Image

Mene baš zanima zašto uz zastavu Hrvatske nije išla poruka "Jedno srce - jedan narod" :)

Btw, nešto se ne sjećam da je bila zastava Hrvatske uopšte :)
Pa i jesmo jedan narod, Bošnjaci i van BiH, i tada je naše srce kucalo kao jedno.
Kada je ona omladina, Hrvati, se ugušila plinom za novu godinu meni nije bilo ništa neobično da iz Širokog ili Čapljine većinski narod u tim gradovima šalju malo drugacije poruke nego iz Sarajeva, Tešnja ili Maglaja i zna se zašto. Mi možemo napisati milion verzija podrške Srbiji, Hrvatskoj, Turskoj, Americi, Njemačkoj ali neće sazdržati pojam narod.
Dodik godinama govori da Sarajevo nije srpski glavni grad, Čović da je Mostar stolni hrvatski grad ali se odmah diže frka ako se podrži Sandžak kada je najteže i na to još većinski narod u Sarajevu doda još poruku drugom većinskom narodu tamo.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#49377 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Ricken »

cyprus wrote: 08/03/2021 02:32 A ko biva dosad si glasao za njih :D
Je li to pitanje ili konstatacija?
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#49378 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Ricken »

cyprus wrote: 08/03/2021 02:45
Grean wrote: 08/03/2021 02:34
cyprus wrote: 08/03/2021 02:15
Image

Mene baš zanima zašto uz zastavu Hrvatske nije išla poruka "Jedno srce - jedan narod" :)

Btw, nešto se ne sjećam da je bila zastava Hrvatske uopšte :)
Hajde nemoj se praviti lud, zato sto i nismo jedan narod...
Neke Sarajlije jesu jedan narod sa nekim Zagrepčanima :) A ima nas još blentavih koji još uvijek vjerujemo da Sarajevo nije samo bošnjački grad, nego glavni grad svih Bosanaca i Hercegovaca, te da Vijećnica ne pripada samo Bošnjacima, nego svim Sarajlijama, bez obzira na etničku pripadnost... S tim u vezi, malo smo zbunjeni ovakvim porukama i zaista bih volio da dobijemo adekvatno objašnjenje... Zbog čega smo jedan narod sa Sandžaklijama, a nismo sa Zagrepčanima? :) I kako se odgovor koji ti ili neko drugi planirate dati uklapa u multietničku viziju Sarajeva i Bosne i Hercegovine? :) Ako se ne uklapa - OK (mislim, nije okej, al o tome možemo poslije), samo kaži(te) to naglas, da budemo načisto...
Zato što se politički predstavnici Sandžaka ne miješaju u unutrašnja pitanja u BiH, za razliku od političkih predstavnika iz Zagreba.

Šalu na stranu, postavi ti to pitanje u Zagrebu, a ne u Sarajevu. Bilo bi zanimljivo čuti njihovo mišljenje. Automatski bi dobio odgovor na postavljeno pitanje.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#49379 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cyprus »

Hank Paldum wrote: 08/03/2021 02:46Pa i jesmo jedan narod, Bošnjaci i van BiH, i tada je naše srce kucalo kao jedno.
Ne kažem da niste, i to nije sporno... Ono što jeste sporno za mene je sljedeće - kada je Grad Sarajevo postao stolni grad bošnjačkog naroda? Ja o tome nisam obavješten, pa bih stvarno volio da se to formalizira, ako je zaista tako, kako ne bih više bio zbunjen ovakvim porukama...

Hank Paldum wrote: 08/03/2021 02:46Kada je ona omladina, Hrvati, se ugušila plinom za novu godinu meni nije bilo ništa neobično da iz Širokog ili Čapljine većinski narod u tim gradovima šalju malo drugacije poruke nego iz Sarajeva, Tešnja ili Maglaja i zna se zašto. Mi možemo napisati milion verzija podrške Srbiji, Hrvatskoj, Turskoj, Americi, Njemačkoj ali neće sazdržati pojam narod.
Prvo, zašto redukuješ značaj Sarajeva kao GLAVNOG GRADA DRŽAVE Bosne i Hercegovine, komparirajući ga sa Čapljinom, Širokim, Tešnjom ili Maglajem? Zamolio bih te da još jednom promisliš da li je ovakva argumentacija zaista korisna gledano sa aspekta političkog stajališta sa kojeg nastupaš... Drugo, nije li tragično stradalim Posušacima bilo Sarajevo glavni grad, a ne Čapljina? Zbog čega bi to po tebi Sarajevo trebalo slati drugačije (pretpostavljam hladnije) poruke u odnosu na Čapljinu? Ako Sarajevo istinski pretendira da bude glavni grad svim Bosancima i Hercegovcima, onda je moje skromno mišljenje da ovo ne bi smio biti slučaj (mada ja u principu u ovom slučaju stvarno nemam zamjerku na reakciju Sarajeva, nego na tvoje 'rezoniranje')...
Hank Paldum wrote: 08/03/2021 02:46Dodik godinama govori da Sarajevo nije srpski glavni grad, Čović da je Mostar stolni hrvatski grad ali se odmah diže frka ako se podrži Sandžak kada je najteže i na to još većinski narod u Sarajevu doda još poruku drugom većinskom narodu tamo.
Dodik govori ovo, Čović govori ono - i ti im faktički daš za pravo, usvojiš njihovu retoriku etnoteritorijalizacije, i kriva ti Naša stranka za nešto :-) Jebiga, ne ide to tako...
User avatar
BHDragons
Posts: 424
Joined: 18/08/2020 15:24

#49380 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHDragons »

Sve u svemu i jedna i druga strana jednako kenjaju kao i uvijek. Sarajevo je grad gdje se generalno poštuje sve i svašta tako da Sarajevu i Sarajlijama spočitavati neki nacionalizam i šovinizam je bezveze.
A onda ova druga strana, još gora, neki reče, parafraziram, dovode nam Srđane, Bogiće i druge dok Bošnjo živi bratstvo i jedinstvo ovi rade ovo bla bla. Užas živi.
On topic, NS ako ostane pri ovoj kandidaturi nakon što je procurio ovaj snimak gdje dotična (iako ne vidim koje kompetencije ona ima za ovu poziciju, koliko god ona nebitna i protokolarna bila) vrijeđa jedan čitav narod onda se totalno odriču svoje ideologije i mogu se komotno gasiti. Jesu ovo generalno nebitne stvari, ali na ovim "malim" stvarima se dobijaju utakmice. Ipak mislim da će naći nekog boljeg kandidata i da će prestati davati povoda zelenim krimosima da kmeče i tako dodatno uveličavaju neke stvari.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#49381 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Ricken »

cyprus wrote: 08/03/2021 03:11
Hank Paldum wrote: 08/03/2021 02:46Pa i jesmo jedan narod, Bošnjaci i van BiH, i tada je naše srce kucalo kao jedno.
Ne kažem da niste, i to nije sporno... Ono što jeste sporno za mene je sljedeće - kada je Grad Sarajevo postao stolni grad bošnjačkog naroda? Ja o tome nisam obavješten, pa bih stvarno volio da se to formalizira, ako je zaista tako, kako ne bih više bio zbunjen ovakvim porukama...
Šta tačno znači stolni grad?

Znači politiku HDZa projektiraš na Sarajevo, pokušavajući naci politiku staviti u istu ravan sa građanima jednog grada, sa krajnjom tezom kako je BiH nemoguća država.

Nego meni nije jasno, da li se slažeš sa izjavom gđa političke analitičarke ili samo osuđuješ negativan komentare?
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#49382 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by spinel_ »

Tema je:
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sad imamo koga. Zasto Ivana je8ala vas ona usta?
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#49383 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Hank Paldum wrote: 08/03/2021 01:51
kluz franjo wrote: 07/03/2021 21:56 Stvarno je potreban poseban talenat za kontinuinirano dokazivanje sopstvenog neznanja.
Pogotovo ovi koji dodatno i ne skrivaju svoj šovinizam u fazonu "NS podmeće nebošnjake u većinski bošnjačkim sredinama".

Ne znaju SDA glupani da Grad Sarajevo ima gradonačelnika i dva zamjenika. Bogićevića je kandidovao SDP, NiP i NS kandiduju zamjenike (B/H).
Ne znaju SDA glupani da je u zadnje 4 godine tu poziciju imao Ivica Šarić.

Helem, jesu li politički analitičari dobri kandidati? Možda. Za neke pozicije. Po mom mišljenju je ovo pozicija za nekoga sa više konretnog, operativnog iskustva.
Mene Ivana Marić nije nikada nešto oduševljavala kao analitičarka, ali sam siguran da bi aktivnije i bolje obavljala poslove zamjenice gradonačelnika od Ivice Šarića. Ali to i nije neka umjetnost.

Ako je tačno ovo što je izjavio Nihad UK, nadam se da NS ima još kvalitetnih kandidata za tu poziciju.
“Ona je ozbiljan kandidat za tu poziciju. Ali nije jedini. U utorak je sjednica Kantonalnog odbora Naše stranke na kojoj će se davati prijedlozi i birati”, rekao je Uk za Raport.
Što stranka više tone uvrede su sve ekstremnije :lol:
Ako jedna strana toliko vrijeđa a drugi umjesto da se ljute to smatraju urnebesno onda je očigledno ko je na pobjedničkoj a ko na gubitničkoj strani.
Isto kao kada navijači pobjedničkog tima prebace na sportski da čuju reakcije navijača gubitnika, znaju da će čuti dosta uvreda na svoj račun ali se isplati da se nasmiju :lol:
Ti se ponosiš glasanjem za SDA. Dakle SDA-ovac. Konstatacija
Ponosiš se svojim stavovima o ivanama, ivicama, draganima i matama kao nepotrebnim i nepoželjnim na funkcijama u većinski bošnjačkim sredinama. Dakle šovinista. Konstatacija
Ponosito i uporno ponavljaš svoje neznanje o odredbama statuta grada Sarajeva. Dakle potkapacitiran. Konstatacija.
Ne mogu konstatacije kojima se ti ponosiš istovremeno tebi biti i uvrede.
A konstatacije su opis činjeničnog stanja. U tvom konkretnom slučaju ekstremne.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#49384 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

Usrala je sa ovim i šefa i stanicu :roll: prihvatajući terminlogiju genocida, RAdovana Karadžića i te politike koja Bošnjake smatra izmišljenom nacijom. E moja Ivana...
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#49385 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Ricken »

Milenkov buraz wrote: 08/03/2021 08:04 Usrala je sa ovim i šefa i stanicu :roll: prihvatajući terminlogiju genocida, RAdovana Karadžića i te politike koja Bošnjake smatra izmišljenom nacijom. E moja Ivana...
Upravo tako.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49386 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

ultima_palabra wrote: 08/03/2021 02:42
A ti ne “omalozavas” druge forumase po ovoj temi? Uopste ne radim to, nego te poducavam bosanskom jeziku, kojim se toliko ponosis :mrgreen:
Naravno da neomalovazavam nikoga, jer imam kulturu dijaloga.

Drago mi je da si nasao nekoga, koga mozes u necemu poducavat. Veliki dan za tebe ;-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#49387 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Ramzess Veliki »

Ja sam ovaj NS shvatio kao HDZ-ovu ispostaju, kad ce se i javno izjasniti da jesu, bio bi red da ne zamajavaju narod? :novine:
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#49388 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by spinel_ »

Gerro wrote: 08/03/2021 00:05
spinel_ wrote: 07/03/2021 23:40
Gerro wrote: 07/03/2021 23:33 Nasa stranka polako gubi povjerenje citavog grada, ovaj potez im nije trebao, ali koji qrac se ovaj tokmak mjesa gdje mu nije mjesto. Stvarno je glupav Nurkic
+1 Nurkic posebna sorta. U sve se mijesa, svadja se s navijacima, komentarise sve i svasta. Samo jos nijednom nije prozvao zelene uhljebe. :-)
Nije prozvao zelenase jer podrzava ono sto zastupaju.

elk
Posts: 3153
Joined: 14/08/2006 12:03

#49389 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by elk »

Juka se razumije u svasta i sve zna. Jedino mu nije poznat osjecaj kako izgleda kada se dres repke navlaci preko glave.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49390 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

Grean wrote: 08/03/2021 01:44 Ma samo NIP, SDP, DF za skidanje SDA. Ovi su imali toliko fula od blacenja Ljiljana, blacenja Armije BiH u Mostaru (one suzdrzane glasove im i ne racunam toliko, hajde ko' morali su mada sa svakim njihovim potezom sve je veci upitnik da li je bilo samo to) i sad vrhunac price o izmisljenoj naciji.

Ali halal im vjera za muda, ono dodju, izvrijedjaju te u tvojoj kuci na raznorazne nacine a sve pod plastom borbe za svekoliku ravnopravnost i jos kontaju trazit ces ti sam i pride za dvije godine.

Konakovicu ne postavis li ih gdje im je mjesto i ti ces biti ...eban.
Kakav crni DF, to je SDA satelitska stranka. Jbt, kao da zivis u Zanzibaru pa ne znas ko je DF. Inace, Zeljko Komsic prezire Dinu Konakovica, cak je kod Senada izvalio da Dino rastura kokain po Sarajevu. :D

Nasa stranka ce vazda imati pristalice u vecim BH gradovima. Uvijek je tu znacajan procenat onih kojima se gade nacija i vjera (kao sto sam recimo ja :D ), zatim imas dosta Bosanaca, ljudi liberalnih shvatanja, homoseksualaca, ljudi koji ne zele da njihov glas koalira sa SDA (NS je tu jedina sigurica), rokera i metalaca, ponekog zalutalog hipika itd.

Nasa stranka je itekako potrebna BiH kao opcija koja ce pomjerati granice i provocirati etno-vjersku vecinu koja je mentalno zaglavljena u proslom ili pretprošlom stoljecu.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#49391 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Ricken »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 08:30
Grean wrote: 08/03/2021 01:44 Ma samo NIP, SDP, DF za skidanje SDA. Ovi su imali toliko fula od blacenja Ljiljana, blacenja Armije BiH u Mostaru (one suzdrzane glasove im i ne racunam toliko, hajde ko' morali su mada sa svakim njihovim potezom sve je veci upitnik da li je bilo samo to) i sad vrhunac price o izmisljenoj naciji.

Ali halal im vjera za muda, ono dodju, izvrijedjaju te u tvojoj kuci na raznorazne nacine a sve pod plastom borbe za svekoliku ravnopravnost i jos kontaju trazit ces ti sam i pride za dvije godine.

Konakovicu ne postavis li ih gdje im je mjesto i ti ces biti ...eban.
Kakav crni DF, to je SDA satelitska stranka. Jbt, kao da zivis u Zanzibaru pa ne znas ko je DF. Inace, Zeljko Komsic prezire Dinu Konakovica, cak je kod Senada izvalio da Dino rastura kokain po Sarajevu. :D

Nasa stranka ce vazda imati pristalice u vecim BH gradovima. Uvijek je tu znacajan procenat onih kojima se gade nacija i vjera (kao sto sam recimo ja :D ), zatim imas dosta Bosanaca, ljudi liberalnih shvatanja, homoseksualaca, ljudi koji ne zele da njihov glas koalira sa SDA (NS je tu jedina sigurica), rokera i metalaca, ponekog zalutalog hipika itd.

Nasa stranka je itekako potrebna BiH kao opcija koja ce pomjerati granice i provocirati etno-vjersku vecinu koja je mentalno zaglavljena u proslom ili pretprošlom stoljecu.
Al se pomjeraju granice, ksenofobnim izjavama kandidata NS. Ja tu ne vidim pomjeranja granica. Dapače.
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#49392 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 08:30
Grean wrote: 08/03/2021 01:44 Ma samo NIP, SDP, DF za skidanje SDA. Ovi su imali toliko fula od blacenja Ljiljana, blacenja Armije BiH u Mostaru (one suzdrzane glasove im i ne racunam toliko, hajde ko' morali su mada sa svakim njihovim potezom sve je veci upitnik da li je bilo samo to) i sad vrhunac price o izmisljenoj naciji.

Ali halal im vjera za muda, ono dodju, izvrijedjaju te u tvojoj kuci na raznorazne nacine a sve pod plastom borbe za svekoliku ravnopravnost i jos kontaju trazit ces ti sam i pride za dvije godine.

Konakovicu ne postavis li ih gdje im je mjesto i ti ces biti ...eban.
Kakav crni DF, to je SDA satelitska stranka. Jbt, kao da zivis u Zanzibaru pa ne znas ko je DF. Inace, Zeljko Komsic prezire Dinu Konakovica, cak je kod Senada izvalio da Dino rastura kokain po Sarajevu. :D

Nasa stranka ce vazda imati pristalice u vecim BH gradovima. Uvijek je tu znacajan procenat onih kojima se gade nacija i vjera (kao sto sam recimo ja :D ), zatim imas dosta Bosanaca, ljudi liberalnih shvatanja, homoseksualaca, ljudi koji ne zele da njihov glas koalira sa SDA (NS je tu jedina sigurica), rokera i metalaca, ponekog zalutalog hipika itd.

Nasa stranka je itekako potrebna BiH kao opcija koja ce pomjerati granice i provocirati etno-vjersku vecinu koja je mentalno zaglavljena u proslom ili pretprošlom stoljecu.
Nista oni pomjerili nisu, samo su napunili redenike SDA jurisnika.
Nadasve glup potez NS, nadam se da ce skontati sta su uradili.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49393 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

Ricken wrote: 08/03/2021 08:37
Kikibombona wrote: 08/03/2021 08:30
Grean wrote: 08/03/2021 01:44 Ma samo NIP, SDP, DF za skidanje SDA. Ovi su imali toliko fula od blacenja Ljiljana, blacenja Armije BiH u Mostaru (one suzdrzane glasove im i ne racunam toliko, hajde ko' morali su mada sa svakim njihovim potezom sve je veci upitnik da li je bilo samo to) i sad vrhunac price o izmisljenoj naciji.

Ali halal im vjera za muda, ono dodju, izvrijedjaju te u tvojoj kuci na raznorazne nacine a sve pod plastom borbe za svekoliku ravnopravnost i jos kontaju trazit ces ti sam i pride za dvije godine.

Konakovicu ne postavis li ih gdje im je mjesto i ti ces biti ...eban.
Kakav crni DF, to je SDA satelitska stranka. Jbt, kao da zivis u Zanzibaru pa ne znas ko je DF. Inace, Zeljko Komsic prezire Dinu Konakovica, cak je kod Senada izvalio da Dino rastura kokain po Sarajevu. :D

Nasa stranka ce vazda imati pristalice u vecim BH gradovima. Uvijek je tu znacajan procenat onih kojima se gade nacija i vjera (kao sto sam recimo ja :D ), zatim imas dosta Bosanaca, ljudi liberalnih shvatanja, homoseksualaca, ljudi koji ne zele da njihov glas koalira sa SDA (NS je tu jedina sigurica), rokera i metalaca, ponekog zalutalog hipika itd.

Nasa stranka je itekako potrebna BiH kao opcija koja ce pomjerati granice i provocirati etno-vjersku vecinu koja je mentalno zaglavljena u proslom ili pretprošlom stoljecu.
Al se pomjeraju granice, ksenofobnim izjavama kandidata NS. Ja tu ne vidim pomjeranja granica. Dapače.
Ne mislim na ovaj slucaj. Ivana je pokazala sovinisticko lice i sama sebe izbacila iz utrke. Vjerujem da je NS nakon ovoga od nje odustala.

...

Ne mozes na osnovu jednog poteza, promasaja, suditi svima. To je kao da sudimo svim vjernicima jer su pojedini vjerski poglavari pedofili.

Ili imas ovaj zadnji slucaj sa vjernikom koji je prevario ljude. Da li su svi vjernici prevaranti.

...

A ekstremni nacionalisti, od kojih vrvi BiH, gledaju svaku sitnicu da dehumaniziraju druge i drugacije, da ih oznace kao izdajnike, nalijepe sve moguce etikete. Nasa sreca je da smo Evropa. Da smo recimo u Africi ili Aziji, ovi sto su dizali hajku na Irmu Baraliju bi ubijali neistomišljenike. :idea: To je taj mentalni sklop.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#49394 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by GandalfSivi »

Hajmo reci da nisu znali, zajebali se, jebiga desi se, posteno.

Sada znaju...
hipija
Posts: 1727
Joined: 30/12/2010 18:17

#49395 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by hipija »

Za sada se sigurno pomjeraju ka onome što je doživjela Stranka za BiH.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#49396 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by lavic »

cyprus wrote: 08/03/2021 00:48 Cilj Naše stranke je da Sarajevo etnički očisti od Bošnjaka... Mislim da je to to :)

Ode Abdulah, dođe Bogić :wink:
Bogic je odlican izbor ali Ivana je odron u svakom smislu, nafurana kokos.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#49397 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by daddy-kool »



:? :?
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#49398 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

lavic wrote: 08/03/2021 08:55
cyprus wrote: 08/03/2021 00:48 Cilj Naše stranke je da Sarajevo etnički očisti od Bošnjaka... Mislim da je to to :)

Ode Abdulah, dođe Bogić :wink:
Bogic je odlican izbor ali Ivana je odron u svakom smislu, nafurana kokos.
Ma treba i Ivana ovom društvu da bocka stalno ali ovim je pretjerala. Ako zaista ovo misli, a očito misli, ja je vidim u ravni BIljane Plavšić koja je zagovarala ove i slične teze o muslimanima genetskom otpadu, izmišljenoj naciji i sl. :(
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#49399 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by spinel_ »

Milenkov buraz wrote: 08/03/2021 08:59
lavic wrote: 08/03/2021 08:55
cyprus wrote: 08/03/2021 00:48 Cilj Naše stranke je da Sarajevo etnički očisti od Bošnjaka... Mislim da je to to :)

Ode Abdulah, dođe Bogić :wink:
Bogic je odlican izbor ali Ivana je odron u svakom smislu, nafurana kokos.
Ma treba i Ivana ovom društvu da bocka stalno ali ovim je pretjerala. Ako zaista ovo misli, a očito misli, ja je vidim u ravni BIljane Plavšić koja je zagovarala ove i slične teze o muslimanima genetskom otpadu, izmišljenoj naciji i sl. :(
Pa svi oni misle tako, ali im bosnjacki hljeb nije mrzak.
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#49400 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Janjicar »

Kakav glup potez NS, čuuuj Bosnjaci izmislili ime :roll:
Locked