Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49301 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Hank Paldum wrote: 07/03/2021 21:13
mrgreen wrote: 07/03/2021 20:54 Ok, pravila je greške u predviđanju rezultata izbora.
Ali izgleda da je suština u tome što je Ivana, i način na koji vi to doživljavate kao provokaciju.
Hvala na konkretnom odgovoru :)
Naravno, samo Srbi i Hrvati smiju pominjati narode i ugroženosti.
Eno i Boška, članica Njihove Stranke otvoreno o nepravdi nad Hrvatima i niko ne vidi ništa sporno, još je hvale Hrvatica a građanka a čim neko od Bošnjaka pomene nešto slično onda je pokusaj nabacivanja grižnje savjesti. Već prežvakano gdje više nikoga to ne tangira.

Evo čovjek par komentara unazad postavi da je Ivana lajkovala nacionalistički tweet ali to ćemo normalno ignorisati


Tamo neki novi izmišljeni Bošnjaci.
Ovo nama 4ka potura.
"Its something new that they found out".
Uljudbeno ugrozbenim rječnikom.
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49302 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

Ok dobar primjer. Dobro što je ne pratim.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79553
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#49303 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Velkoski »

FOUND OUT let's go
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#49304 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Stvarno je potreban poseban talenat za kontinuinirano dokazivanje sopstvenog neznanja.
Pogotovo ovi koji dodatno i ne skrivaju svoj šovinizam u fazonu "NS podmeće nebošnjake u većinski bošnjačkim sredinama".

Ne znaju SDA glupani da Grad Sarajevo ima gradonačelnika i dva zamjenika. Bogićevića je kandidovao SDP, NiP i NS kandiduju zamjenike (B/H).
Ne znaju SDA glupani da je u zadnje 4 godine tu poziciju imao Ivica Šarić.

Helem, jesu li politički analitičari dobri kandidati? Možda. Za neke pozicije. Po mom mišljenju je ovo pozicija za nekoga sa više konretnog, operativnog iskustva.
Mene Ivana Marić nije nikada nešto oduševljavala kao analitičarka, ali sam siguran da bi aktivnije i bolje obavljala poslove zamjenice gradonačelnika od Ivice Šarića. Ali to i nije neka umjetnost.

Ako je tačno ovo što je izjavio Nihad UK, nadam se da NS ima još kvalitetnih kandidata za tu poziciju.
“Ona je ozbiljan kandidat za tu poziciju. Ali nije jedini. U utorak je sjednica Kantonalnog odbora Naše stranke na kojoj će se davati prijedlozi i birati”, rekao je Uk za Raport.
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#49305 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kejn »

Mislio sam da je teza o "Njihovoj Stranci" prenategnuta. Medjutim, nakon izbora u Mostaru i ovog klipa sa ovom Marickom, nisam vise siguran.
nastavnik fizickog
Posts: 39
Joined: 05/03/2021 14:59

#49306 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nastavnik fizickog »

koliko vidim njihova stranka se raspada a to im ja od srca i zelim jerbo ti ja ne volim stranke koje u svom imenu nemaju pojam demokratske :izet:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#49307 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

“Ona je ozbiljan kandidat za tu poziciju. Ali nije jedini. U utorak je sjednica Kantonalnog odbora Naše stranke na kojoj će se davati prijedlozi i birati”, rekao je Uk za Raport.
Probni balon,AKO PRODJE PRODJE,a ako ne prodje,ima utorak. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#49308 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Revolucionar ★ »

Kakva ublehaska prica od strane pojedinih NS robova na ovom forumu, da građanstvu smeta što je IVANA. Pa što nam ne smetaju Jovo Divjak, Bogić, Ivica i stotine drugih. Žena osim šokantnih naslova i podjebavanja po etničkim osnovama nema nikakvog političkog ili profesionalnog učinka. Njena analitika je obična plaćena tabloidaška priča. I kao šlag na tortu, namjerno spominjem etniciranje, nacionaliziranje i spaćke na tu temu. Evo smeta nam što jedan konstitutivni narod provaljuje po seminarima i prekraja mu identitet. NS nikako da nađe mjeru poslije odlaska Gratza, pa ih ima na sve strane, koaliranje sa SDA derivatima, i to najžešćim u obliku PDA, pa i NIP, koji su redom desničarske stranke, nemogućnost odvajanja svog djelovanja od nacionalnih politika i ideja iako se proklamuju kao građanska opcija, autogolovi po Hercegovini, ne samo u slučaju Mostar, samo dvije godine ranije je njihov Falatar hodao i dogovarao kafe s isljednicima logora. Cemu vodi takva politika. Pa NS je u padu s glasovima u svojoj bazi u Sarajevu, i to apsolutno velikim brojkama. Van Sarajeva su povremena pojava, tas na vagi za koaliciju onome ko ponudi najvise. Pa neka se zapitaju gdje to ide. Mozda je od vakta podvuci jasnu liniju i vidjeti sta se napravilo. Lijepa je furka slikanje u kezual izdanjima i krhanje Fejsbuk statusa. Sve stagnira, pa i propada. A vodstvo se ne ograđuje, nego smislja nove kompenzacione liste. Zdrao' ba, i veci potencijali su propali
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49309 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

iskreno ja ovdje ne vidim nesto znacajno sto je ivana predlozena ionako je pozicija gradonacelnika skoro pa beznacajna a kamoli dogradonacelnika i to cini mi se njih 2
da se moze bolji kandidat od nje predloziti siguran sam vjerovatno ima neko sposobniji al taj ili nece da prihvati to ili ne znaju za njega
tako da manje vise meni kao glasacu ns-a ovo uopste nije nesto sto ce mi prevagnuti da li da i dalje glasam za njih ili ne
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#49310 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Ja cu samo cestitati Ivani sto je danas na temi skupila sve SDA botove :lol:
A za kandidaturi i ostalo...nije moj grad pa me i ne pogadja a onako "tatrane" gledano,nije neko zvucno ime,iako je funkcija za koju je kandidovana apsolutno nebitna...i Gradonacelnik je vise protokolarna funkcija i PR-ovska,nego sto je bitan.
Pa Skaka onakav pun gafova je eto odradio mandat a da ne odradi Maricka ili neko drugi.

Nego je jadno gledati koliki su sovinisti ovi proSDA botovi...bas se ne stide da ga ispoljavaju.
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#49311 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by xoklix »

zippoo87 wrote: 07/03/2021 22:51 Ja cu samo cestitati Ivani sto je danas na temi skupila sve SDA botove :lol:
A za kandidaturi i ostalo...nije moj grad pa me i ne pogadja a onako "tatrane" gledano,nije neko zvucno ime,iako je funkcija za koju je kandidovana apsolutno nebitna...i Gradonacelnik je vise protokolarna funkcija i PR-ovska,nego sto je bitan.
Pa Skaka onakav pun gafova je eto odradio mandat a da ne odradi Maricka ili neko drugi.

Nego je jadno gledati koliki su sovinisti ovi proSDA botovi...bas se ne stide da ga ispoljavaju.
Kako komentarišeš izjavu Maricke da su Bošnjaci izmišljena nacija?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79553
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#49312 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Velkoski »

Braniti ovu ublehu i nazivati sve redom SDA botovima je postala patologija jebote. :mrgreen:
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#49314 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by xoklix »

Još da vas Dino otpedala jer ste mu počeli štetu praviti i bicete na nivou statisticke greske.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#49315 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Grean »

Je li stvarno ova treba da bude dogradonacelnica?

Pa jebi ga, sta je cudno sto u manjem entitetu negiraju bosanski jezik, evo mogla bi i dogradonacelnica da kaze "it is something new".

Stvarno su ovi iz NS kreteni samo takvi, bar ovaj zenski dio :D (mada prije da je :oops:) jednoj su Ljiljani "ratna zastava" (mogla bi aplicirati za poso' na SRNA-i), drugoj je pripadnost Armiji BiH "diskutabilna ratna proslost", trecoj su Bosnjaci "nesto novo sto su izmislili".

I ne nisam SDA, pustite se jeftinog spina. Kome su ove tri izjave normalne i prihvatljive taj se ili rastavio od pameti ili je jednostavno zlonamjeran prema svakom ko je za vrijednosti koje bastine oni koji su se borili za BiH dok za ovu zadnju dovoljno je da si zlonamjeran prema Bosnjacima.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#49316 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by last mohicans »

Grean wrote: 07/03/2021 23:14
Je li stvarno ova treba da bude dogradonacelnica?

Pa jebi ga, sta je cudno sto u manjem entitetu negiraju bosanski jezik, evo mogla bi i dogradonacelnica da kaze "it is something new".

Stvarno su ovi iz NS kreteni samo takvi, bar ovaj zenski dio :D (mada prije da je :oops:) jednoj su Ljiljani "ratna zastava" (mogla bi aplicirati za poso' na SRNA-i), drugoj je pripadnost Armiji BiH "diskutabilna ratna proslost", trecoj su Bosnjaci "nesto novo sto su izmislili".

I ne nisam SDA, pustite se jeftinog spina. Kome su ove tri izjave normalne i prihvatljive taj se ili rastavio od pameti ili je jednostavno zlonamjeran prema svakom ko je za vrijednosti koje bastine oni koji su se borili za BiH dok za ovu zadnju dovoljno je da si zlonamjeran prema Bosnjacima.
Molim te,kolega, rekla je something new they (have-ako ga je bilo) found. U nastavku još gore od toga, da su to izmislili samo da bi još nešto imali pored naziva muslimani. Skandalozna izjava. Nek se drži tvitova, ne bih je vidio ni kao sekretaricu, a kamoli dogradonačelnicu.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#49317 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Prpa.ba »

Ova ce cim presahnu fondovi preseliti u Zagreb i pisati tirade o ugrozenosti. Isto kao Vlaisavljevicka koja promovise kulturu dijaloga u Sarajevu, a onda bjezi u Istocno Sarajevo da odmori od arapa.

Cestitke kolegama iz SDA na odlicnom i brzom raskivanju Maricke, nadam se da ce NS sama odustati od ove hodajuce katastrofe koju sekunda dijeli od ozbiljnog izljeva netrpeljivosti prema Bosnjacima koji bi NS bacio ispod izbornog cenzusa.
User avatar
N.N.
Posts: 3551
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#49318 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by N.N. »

Garantujem da je ova spodoba veci sovinista od svih forumasa na ovoj temi.
Ja ne znam da je bilo kome smetala Vijecnica u bojama Hrvatske i u bojama grada-grba Zagreba.
Ali je ta ista Vijecnica njoj 'smetala u bojama Turske...sto je jos i javno ispoljila na internetu.

Mala sovinistklinja, satro aktivistkinja. U njoj cuci mrznja prema Bosnjacima...pa svako malo joj to i izleti, da li ovako kao na klipu ili na twitu, isti qurac.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#49319 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Gerro »

Nasa stranka polako gubi povjerenje citavog grada, ovaj potez im nije trebao, ali koji qrac se ovaj tokmak mjesa gdje mu nije mjesto. Stvarno je glupav Nurkic
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#49320 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kox »

House wrote: 07/03/2021 23:08
Ovo nisam ni vidio do sada. Možda nije zli šovinista kako na snimku zvuči,možda je izvučeno iz konteksta ali žena je intelektualno limitirana, to se vidi iz njenog cjelokupnog dosadašnjeg rada. Pobogu dozovite se drugari iz NS-a.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#49321 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

kox wrote: 07/03/2021 23:33
House wrote: 07/03/2021 23:08
Ovo nisam ni vidio do sada. Možda nije zli šovinista kako na snimku zvuči,možda je izvučeno iz konteksta ali žena je intelektualno limitirana, to se vidi iz njenog cjelokupnog dosadašnjeg rada. Pobogu dozovite se drugari iz NS-a.
:thumbup:
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#49322 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by spinel_ »

Gerro wrote: 07/03/2021 23:33 Nasa stranka polako gubi povjerenje citavog grada, ovaj potez im nije trebao, ali koji qrac se ovaj tokmak mjesa gdje mu nije mjesto. Stvarno je glupav Nurkic
+1 Nurkic posebna sorta. U sve se mijesa, svadja se s navijacima, komentarise sve i svasta. Samo jos nijednom nije prozvao zelene uhljebe. :-)
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#49324 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by desni »

Divan izbor kandidata Naše stranke za dogradonačelnicu. Kaže Ivana mi u Bosni imamo borbu između katolika, pravoslavnih i muslimana. Mi katolici volimo da se zovemo Hrvati a oni tj.muslimani su izmislili sebi naziv Bošnjaci. Zanimljive stavove je izrekla, naročito ovaj o borbi između vjerskih grupa.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#49325 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cyprus »

Hm, since when is "found out" = "izmisliti"? :-D
Locked