danas po gradu degenerika ko u prici...ko da je bajram...krecu mrtvo na semaforu,kad dosegne 30 ispred njega rupa 100m do iduceg auta...
nekom raspalom mercedesu ispala kugla preko puta kmt,zauzeo jednu ipo traku,guzva do televizije...
u mis irbinoj ispred ulaza u garazu bbi u desnoj traci parking,ne mozes proci od marve.dokopam se nekako garaze kad stoji 6 auta,ja zadnji,svirnem ne mrda se niko,nikakve reakcije .izadjem dreknem :makni ,kad gospoDŽa pred rampom tek tad pritisnu da joj izadje tiket

znaci hladno je cekala jedno 40 sec koza i ovi iza nje niko nista ,oni bi cekali do sudnjeg dana...kakvi sve degenerici trose zrak to je strasno
