Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25326 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Ne govorim o policiji, nego sudu, vjestaku...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25327 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Treba tebi neki dobar vještak
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25328 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Obrisi sline, spanac. :run:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#25329 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

Spanac nam je malo nervozan, nije dobio auto sinoc lad je krenuo u grad :mrgreen:
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25330 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Industrialyzer wrote: 27/12/2019 16:30 Spanac nam je malo nervozan, nije dobio auto sinoc lad je krenuo u grad :mrgreen:
Iskustvo progovara iz njega. Mozda mu je dao babuka ali ga jebo neki sporaČ na 55 km/h. :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#25331 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Što španac :mrgreen:
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25332 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25333 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Industrialyzer wrote: 27/12/2019 16:30 Spanac nam je malo nervozan, nije dobio auto sinoc lad je krenuo u grad :mrgreen:
Nikad Spanac nervozan nije, jebe se spancu za vas :D
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25334 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Ni otac mi nije trazio znacenje imena, al ovaj trazi :lol:
Koja opsjednutost legendo :D
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25335 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Samo malo pojašnjenje za neupućenog forumaša. Čovjek zna Londonca ali Fadila Jahića i Žikicu Jovanovića nije imao priliku upoznati do sada. :kakoste:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#25336 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Hahaha značenje dječijih imena :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#25337 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Idi nedime krug kroz carsiju...
Sto od peglaca 32 kmh, sto od nepropisno parkiranih auta, sto od semafora na Kraljevcu sto ne rade, sto od djece koja primaju paketice ovdje kod mene, treba svima jebati nanu naninu a posebno onima koji peglaju.
Kad sam krenuo s posla blicaju da je radar kod tice, 22 na sat vozi debil pleme mu jebem.
avijon
Posts: 1840
Joined: 20/08/2012 22:10

#25338 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by avijon »

Bakir1 wrote: 27/12/2019 17:22 Idi nedime krug kroz carsiju...
Sto od peglaca 32 kmh, sto od nepropisno parkiranih auta, sto od semafora na Kraljevcu sto ne rade, sto od djece koja primaju paketice ovdje kod mene, treba svima jebati nanu naninu a posebno onima koji peglaju.
Kad sam krenuo s posla blicaju da je radar kod tice, 22 na sat vozi debil pleme mu jebem.
Kako bi dobro bilo tako kad ga snimi radarom da jurca 22 na sat i gleda u njih ko tele da ga zaustave i dobije kaznu za usporavanje saobracaja. Mislim da bi mu eksplodirala glava ne bi mogao pojmit :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#25339 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Isto kao i one koji voze preko ogranicenja, isto, ako nisi sposoban gledati na sat i voziti 40 isti si debil ko onaj sto vozi 60 i vise...
avijon
Posts: 1840
Joined: 20/08/2012 22:10

#25340 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by avijon »

Dobro to redovno je kaznjavanje za preko ogranicenja ali kad vozi 60 pa ih vidi i ukopa se na 30 da ga tada zaustave :D
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25341 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

avijon wrote: 27/12/2019 17:30
Bakir1 wrote: 27/12/2019 17:22 Idi nedime krug kroz carsiju...
Sto od peglaca 32 kmh, sto od nepropisno parkiranih auta, sto od semafora na Kraljevcu sto ne rade, sto od djece koja primaju paketice ovdje kod mene, treba svima jebati nanu naninu a posebno onima koji peglaju.
Kad sam krenuo s posla blicaju da je radar kod tice, 22 na sat vozi debil pleme mu jebem.
Kako bi dobro bilo tako kad ga snimi radarom da jurca 22 na sat i gleda u njih ko tele da ga zaustave i dobije kaznu za usporavanje saobracaja. Mislim da bi mu eksplodirala glava ne bi mogao pojmit :D
U našoj čaršiji ograničenje je 40, prema tome 32 je skroz OK. :mrgreen:
AviJone slomiću ti krila... Jel' ti ovo nick što brzo voziš il' što dobro izgledaš pa te Podravka uzela za manekena na gulašu. :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#25342 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Jasta je, super je 32, ja cu svirati i jebavati mater :mrgreen:
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25343 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Bakir1 wrote: 27/12/2019 17:48 Jasta je, super je 32, ja cu svirati i jebavati mater :mrgreen:
Imaš i znak zabrane upotrebe zvučnog signala u gradu. Jedino ti ostaje da 'suješ naglas, al' otvori prozor da te čuju. :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#25344 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Nema tog znaka gornjom dzadom tako da, sviranje i blicanje ostaje :mrgreen:
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25345 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Bakir1 wrote: 27/12/2019 17:53 Nema tog znaka gornjom dzadom tako da, sviranje i blicanje ostaje :mrgreen:
E vidjeces ti kad nacelnica useli zgradu na Rosuljama, pa spusti brzinu na 30 na sat, pa ti stisni sVirenu. :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#25346 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Doduse mozda napravi kakav kruzni tok ko kasumovic :lol:
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25347 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Ili će potpuno zabraniti saobraćaj gore pomenutim dijelom u vrijeme noćnog mira.
Btw, ne kontam ko onde moRe kupiti stan. :-)
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#25348 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Meni je najbolji momenat kako se ta ulica u rekordnom roku asfaltirala :mrgreen:
Ocekuj neočekivano jedno 10 komada lezecih po 85 cm visine :mrgreen:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#25349 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

tempuser wrote: 26/12/2019 16:36
Laplace wrote: 26/12/2019 16:25
Upravo ovo je ono što doprinosi stvaranju kolona. Prvi u koloni vozi mnogo ispod ograničenja, ali ga slijedi par još gorih, koji ne smiju ili ne znaju iskoristiti čistu situaciju da ga preteknu. Jedan spor vozač sam po sebi ne mora uvijek stvoriti kolonu, ali ako ga slijedi par gorepomenutih onda je gužva u saobraćaju neminovna.
Ukoliko je dionica bez isprekidane linije, kao sto je npr. od Jablanice do Komadinovog vrela ili negdje uz Nisice ili Karaulu jedan spor je itekako dovoljan da nareda kolonu.
I tim situacijama da, ali u dosta uobičajenih situacija doprinose vozači koji ne koriste čiste situacije za preticanje, takoreći zicere.
zigson
Posts: 4819
Joined: 04/04/2015 22:17

#25350 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Bakir1 wrote: 27/12/2019 17:22 Idi nedime krug kroz carsiju...
Sto od peglaca 32 kmh, sto od nepropisno parkiranih auta, sto od semafora na Kraljevcu sto ne rade, sto od djece koja primaju paketice ovdje kod mene, treba svima jebati nanu naninu a posebno onima koji peglaju.
Kad sam krenuo s posla blicaju da je radar kod tice, 22 na sat vozi debil pleme mu jebem.
:lol: sto se ismijah jer se i meni to neki dan desilo
Post Reply