Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25326 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne govorim o policiji, nego sudu, vjestaku...
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25327 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Treba tebi neki dobar vještak
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25328 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Obrisi sline, spanac. 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#25329 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Spanac nam je malo nervozan, nije dobio auto sinoc lad je krenuo u grad 
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25330 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Iskustvo progovara iz njega. Mozda mu je dao babuka ali ga jebo neki sporaČ na 55 km/h.Industrialyzer wrote: ↑27/12/2019 16:30 Spanac nam je malo nervozan, nije dobio auto sinoc lad je krenuo u grad![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25333 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nikad Spanac nervozan nije, jebe se spancu za vasIndustrialyzer wrote: ↑27/12/2019 16:30 Spanac nam je malo nervozan, nije dobio auto sinoc lad je krenuo u grad![]()
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25334 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ni otac mi nije trazio znacenje imena, al ovaj trazi
Koja opsjednutost legendo
Koja opsjednutost legendo
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25335 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo malo pojašnjenje za neupućenog forumaša. Čovjek zna Londonca ali Fadila Jahića i Žikicu Jovanovića nije imao priliku upoznati do sada. 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#25336 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hahaha značenje dječijih imena 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#25337 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Idi nedime krug kroz carsiju...
Sto od peglaca 32 kmh, sto od nepropisno parkiranih auta, sto od semafora na Kraljevcu sto ne rade, sto od djece koja primaju paketice ovdje kod mene, treba svima jebati nanu naninu a posebno onima koji peglaju.
Kad sam krenuo s posla blicaju da je radar kod tice, 22 na sat vozi debil pleme mu jebem.
Sto od peglaca 32 kmh, sto od nepropisno parkiranih auta, sto od semafora na Kraljevcu sto ne rade, sto od djece koja primaju paketice ovdje kod mene, treba svima jebati nanu naninu a posebno onima koji peglaju.
Kad sam krenuo s posla blicaju da je radar kod tice, 22 na sat vozi debil pleme mu jebem.
-
avijon
- Posts: 1840
- Joined: 20/08/2012 22:10
#25338 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kako bi dobro bilo tako kad ga snimi radarom da jurca 22 na sat i gleda u njih ko tele da ga zaustave i dobije kaznu za usporavanje saobracaja. Mislim da bi mu eksplodirala glava ne bi mogao pojmitBakir1 wrote: ↑27/12/2019 17:22 Idi nedime krug kroz carsiju...
Sto od peglaca 32 kmh, sto od nepropisno parkiranih auta, sto od semafora na Kraljevcu sto ne rade, sto od djece koja primaju paketice ovdje kod mene, treba svima jebati nanu naninu a posebno onima koji peglaju.
Kad sam krenuo s posla blicaju da je radar kod tice, 22 na sat vozi debil pleme mu jebem.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#25339 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Isto kao i one koji voze preko ogranicenja, isto, ako nisi sposoban gledati na sat i voziti 40 isti si debil ko onaj sto vozi 60 i vise...
-
avijon
- Posts: 1840
- Joined: 20/08/2012 22:10
#25340 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dobro to redovno je kaznjavanje za preko ogranicenja ali kad vozi 60 pa ih vidi i ukopa se na 30 da ga tada zaustave 
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25341 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U našoj čaršiji ograničenje je 40, prema tome 32 je skroz OK.avijon wrote: ↑27/12/2019 17:30Kako bi dobro bilo tako kad ga snimi radarom da jurca 22 na sat i gleda u njih ko tele da ga zaustave i dobije kaznu za usporavanje saobracaja. Mislim da bi mu eksplodirala glava ne bi mogao pojmitBakir1 wrote: ↑27/12/2019 17:22 Idi nedime krug kroz carsiju...
Sto od peglaca 32 kmh, sto od nepropisno parkiranih auta, sto od semafora na Kraljevcu sto ne rade, sto od djece koja primaju paketice ovdje kod mene, treba svima jebati nanu naninu a posebno onima koji peglaju.
Kad sam krenuo s posla blicaju da je radar kod tice, 22 na sat vozi debil pleme mu jebem.![]()
AviJone slomiću ti krila... Jel' ti ovo nick što brzo voziš il' što dobro izgledaš pa te Podravka uzela za manekena na gulašu.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#25342 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jasta je, super je 32, ja cu svirati i jebavati mater 
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#25344 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nema tog znaka gornjom dzadom tako da, sviranje i blicanje ostaje 
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#25346 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Doduse mozda napravi kakav kruzni tok ko kasumovic 
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25347 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ili će potpuno zabraniti saobraćaj gore pomenutim dijelom u vrijeme noćnog mira.
Btw, ne kontam ko onde moRe kupiti stan.
Btw, ne kontam ko onde moRe kupiti stan.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#25348 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni je najbolji momenat kako se ta ulica u rekordnom roku asfaltirala
Ocekuj neočekivano jedno 10 komada lezecih po 85 cm visine
Ocekuj neočekivano jedno 10 komada lezecih po 85 cm visine
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#25349 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I tim situacijama da, ali u dosta uobičajenih situacija doprinose vozači koji ne koriste čiste situacije za preticanje, takoreći zicere.tempuser wrote: ↑26/12/2019 16:36Ukoliko je dionica bez isprekidane linije, kao sto je npr. od Jablanice do Komadinovog vrela ili negdje uz Nisice ili Karaulu jedan spor je itekako dovoljan da nareda kolonu.Laplace wrote: ↑26/12/2019 16:25
Upravo ovo je ono što doprinosi stvaranju kolona. Prvi u koloni vozi mnogo ispod ograničenja, ali ga slijedi par još gorih, koji ne smiju ili ne znaju iskoristiti čistu situaciju da ga preteknu. Jedan spor vozač sam po sebi ne mora uvijek stvoriti kolonu, ali ako ga slijedi par gorepomenutih onda je gužva u saobraćaju neminovna.
-
zigson
- Posts: 4819
- Joined: 04/04/2015 22:17
#25350 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bakir1 wrote: ↑27/12/2019 17:22 Idi nedime krug kroz carsiju...
Sto od peglaca 32 kmh, sto od nepropisno parkiranih auta, sto od semafora na Kraljevcu sto ne rade, sto od djece koja primaju paketice ovdje kod mene, treba svima jebati nanu naninu a posebno onima koji peglaju.
Kad sam krenuo s posla blicaju da je radar kod tice, 22 na sat vozi debil pleme mu jebem.
