Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4151 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hajvan »

Ta fama o ukradenim bilionima je mrtva laz
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#4152 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Adriatic »

Glasaju za SDA, Konakovića, Radončića ....a hoće građansku .....
Nenadjebivo.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4153 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hajvan »

nles wrote: 26/07/2022 16:03
I opet - lopovluk Bakira & co. ne daje nikome apsoluciju za

a)nereagiranje na genocid
b) stvaranje ghetta za bosanske muslimane

Je li islamofobija, bosnjakofobija, kroatofilija... koga boli kurac?
Vecinskom narodu u BiH se cini nepravda da bi se pocesala muda jednoj balkanskoj provinciji koja pati od iluzije finoce.
:thumbup:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4154 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Casual's »

Šuknuše ga prijatelji iz Amerike i VB. :mrgreen:

Bujrum brate Erdogane :mrgreen:
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4155 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hajvan »

Adriatic wrote: 26/07/2022 16:04 Glasaju za SDA, Konakovića, Radončića ....a hoće građansku .....
Nenadjebivo.
Glasate za ustase i cetnike, striktno sh/hs politicke subjekte
User avatar
kokakolas
Posts: 1478
Joined: 15/03/2008 21:35

#4156 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by kokakolas »

Sve se nekako nadam da ce nas MZ ipak pozitivno iznenaditi. Nada zadnja umire, ali ipak umre :-)
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#4157 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by nles »

Adriatic wrote: 26/07/2022 16:04 Glasaju za SDA, Konakovića, Radončića ....a hoće građansku .....
Nenadjebivo.
Glasali smo i za SDP... nesto se promijenilo kod kokaradasa i u nacelu?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4158 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by channel10 »

Casual's wrote: 26/07/2022 16:05 Šuknuše ga prijatelji iz Amerike i VB. :mrgreen:

Bujrum brate Erdogane :mrgreen:
Tom ciganu mamu ebat prvom prilikom...Neka ga po Srbiji i HR, Bosnu neka obilazi...
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#4159 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by piupiu »

nles wrote: 26/07/2022 15:36
piupiu wrote: 26/07/2022 15:24 ?
HDZ ima cilj. I radi na njemu. Šta rade Bošnjaci da ostvare svoje ciljeve?
Šalju djecu u dijasporu da ih ima ko izdržavati kad im princ sve opuše i rastali?
I to opravdava rasisticku agendu Herr Schmidta?
Rasistička agenda je tu još od prvih višestranačkih izbora 1990. 25 godina niko nije izašao na demonstracije da traži povratak Ustavu RBiH.

Herr Schmidt radi šta mu je naloženo. Trenutak je zeznut. NATO ovdje ima samo jedan cilj - zaokruženu i stabilnu regiju. EU ovdje nema nekih bitnih ciljeva - osim stabilnosti, o svom su se jadu zadeverali. Treba jest i treba se grijati za 3-4 mjeseca. Nemaju ljudi više vremena za naša sranja - gledate li vi šta se dogadja u svijetu, pa mi smo na ivici globalne katastrofe, i sad mi tu nešto njima zujimo oko glave, a oni ujutro moraju na posao.

I MZ mora imati nešto i nekoga s čim i s kim će raditi. Koga briga za milion i po Bošnjaka koji ne znaju šta bi, nisu u stanju ni EU upitnik ispuniti kako treba, ni željeznički saobraćaj uspostaviti u 21. stoljeću... Šaka jada. Pa u Njemačkoj imaju četiri puta toliko muslimana. Sve je ovo rezultat nerada. I oportunističke, kleptokratske politike.
Last edited by piupiu on 26/07/2022 16:10, edited 1 time in total.
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#4160 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Adriatic »

nles wrote: 26/07/2022 16:07
Adriatic wrote: 26/07/2022 16:04 Glasaju za SDA, Konakovića, Radončića ....a hoće građansku .....
Nenadjebivo.
Glasali smo i za SDP... nesto se promijenilo kod kokaradasa i u nacelu?
I SDP je SDA.
Primjeri: Lagumdžija, Ivo Komšić, Lazović, Bijedić....
Svi su htjeli u koaliciju sa zelenim banditima.
DonieBrasco
Posts: 20117
Joined: 31/08/2016 16:09

#4161 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by DonieBrasco »

Adriatic wrote: 26/07/2022 16:10
nles wrote: 26/07/2022 16:07

Glasali smo i za SDP... nesto se promijenilo kod kokaradasa i u nacelu?
I SDP je SDA.
Primjeri: Lagumdžija, Ivo Komšić, Lazović, Bijedić....
Svi su htjeli u koaliciju sa zelenim banditima.
Svi su oni isti qurac da skratimo pricu, oni su nas doveli u ovo situaciju gledajuci svoje đepove umjesto drzave i naroda, a popustajuci Dodiku i Covicu.

Sta se vise ima diskutovati jasno je sve !
DonieBrasco
Posts: 20117
Joined: 31/08/2016 16:09

#4162 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by DonieBrasco »

kokakolas wrote: 26/07/2022 16:07 Sve se nekako nadam da ce nas MZ ipak pozitivno iznenaditi. Nada zadnja umire, ali ipak umre :-)
Bas ako oni mimo svih pravila i normi ovo odobre onda je jasno koliko je sati.
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#4163 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Novak20 »

Adriatic wrote: 26/07/2022 16:10
I SDP je SDA.
Primjeri: Lagumdžija, Ivo Komšić, Lazović, Bijedić....
Svi su htjeli u koaliciju sa zelenim banditima.
Dugo mi je trebalo da to skontam.

E jesam bio glup i naivan.:lol:
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#4164 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by nles »

piupiu wrote: 26/07/2022 16:10
Rasistička agenda je tu još od prvih višestranačkih izbora 1990. 25 godina niko nije izašao na demonstracije da traži povratak Ustavu RBiH.
Izasli su neki da ga brane, ako se sjecas... u martu 1992.
Zavrsilo prilicno krvavo.
Herr Schmidt radi šta mu je naloženo. Trenutak je zeznut. NATO ovdje ima samo jedan cilj - zaokruženu i stabilnu regiju. EU ovdje nema nekih bitnih ciljeva - osim stabilnosti, o svom su se jadu zadeverali. Treba jest i treba se grijati za 3-4 mjeseca. Nemaju ljudi više vremena za naša sranja - gledate li vi šta se dogadja u svijetu,, pa mi smo na ivici globalne katastrofe, i sad mi tu nešto njima zujimo oko glave, a oni ujutro moraju na posao.
Ja zivim u tom "svijetu", konkretno u Austriji. Ovdje niko (osim mozda FPÖ) ne podrzava to rasisticko sranje.
Govoris o stabilnosti, kao da su Bosnjaci istu dovodili u pitanje.
Au contraire, tek sad ce da postane nestabilno.
Za moj pojam, kjafiri su nas izigrali za ljubav drugih kjafira.
I MZ mora imati nešto i nekoga s čim i s kim će raditi. Koga briga za milion i po Bošnjaka koji ne znaju šta bi, nisu u stanju ni EU upitnik ispuniti kako treba, ni željeznički saobraćaj uspostaviti u 21. stoljeću... Šaka jada. Pa u Njemačkoj imaju četiri puta toliko muslimana. Sve je ovo rezultat nerada. I oportunističke, kleptokratske politike.
I taj "neko" s kim moze raditi je Dodik ili Covic?
Po tebi, krivac za stanje u drzavi su samo bosanski muslimani. Da njih nije, bio bi ispunjen upitnik i uspostavljen zeljeznicki saobracaj?
De, sjedi malo, saberi se, pa se opet javi.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28459
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4165 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Sanjarko »

Hajvan wrote: 26/07/2022 16:03 Ta fama o ukradenim bilionima je mrtva laz
stranci najvise krali, pisao kako su u Afganistanu maznuli 1 milion eura za gradnju bolnice preko papira
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#4166 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by nles »

Adriatic wrote: 26/07/2022 16:10
nles wrote: 26/07/2022 16:07

Glasali smo i za SDP... nesto se promijenilo kod kokaradasa i u nacelu?
I SDP je SDA.
Primjeri: Lagumdžija, Ivo Komšić, Lazović, Bijedić....
Svi su htjeli u koaliciju sa zelenim banditima.
Mislim da i drzava BiH duguje izvinjenje jer ne raspolaze politicarima koji odgovaraju tvojim visokim standardima.
Ali, bar ti je aplauz HDZ botova siguran, a mene licno bi to zabrinulo da sam na tvom mjestu.
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1148
Joined: 23/02/2020 14:50

#4167 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by ANamelessGhoul »

Ponudit Putinu bazu da napravi kod Bihaća
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#4168 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by nles »

ANamelessGhoul wrote: 26/07/2022 16:17 Ponudit Putinu bazu da napravi kod Bihaća
To sam vec predlozio.
Ili Iran, ako ve igramo na velike golove.
Vidimo da nam finoca nije nista donijela.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4169 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by channel10 »

De se ljudi dozovite pa skontajte sta pisete.

USA i GB pucali jednu pricu 30 godina i odjednom prevrnuse.

Sto li Boze?

Skakali su za vrat bosanskim strankama da potpisu IZ zakon po zeljama HDZ-a i pokzsavali na sve nacine preveslati taj dio politicke scene. Kad su ispucali sve mogucnosti da prejebu probosanske stranke, onda su se odlucili na ovo.
Tolkke godine blokiranja drzave od strane Dodika i Covica i oni ovo rade nama, a ne njima. I vi za to optuzujete probosanske stranke :shock:

Pa jeste li vi normalni?

Dozovite se dok je vrijeme. Sad se vidi sta o nama misle i sta nam spremaju..

Pola vas su ovdje botovi koji se predstavljaju za ono sto nisu..
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#4170 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by nles »

channel10 wrote: 26/07/2022 16:20 De se ljudi dozovite pa skontajte sta pisete.

USA i GB pucali jednu pricu 30 godina i odjednom prevrnuse.

Sto li Boze?

Skakali su za vrat bosanskim strankama da potpisu IZ zakon po zeljama HDZ-a i pokzsavali na sve nacine preveslati taj dio politicke scene. Kad su ispucali sve mogucnosti da prejebu probosanske stranke, onda su se odlucili na ovo.
Tolkke godine blokiranja drzave od strane Dodika i Covica i oni ovo rade nama, a ne njima. I vi za to optuzujete probosanske stranke :shock:

Pa jeste li vi normalni?

Dozovite se dok je vrijeme. Sad se vidi sta o nama misle i sta nam spremaju..

Pola vas su ovdje botovi koji se predstavljaju za ono sto nisu..
Eto, i ja svo vrijeme citam i ne vjerujem ocima.

A neki od ovih koji sad kenjaju su svojevremeno pisali kako bosnjacki politicari ne trebaju reagovati na Dodikovo lajanje i Coviceve prijetnje, jer su to samo provokacije, dok amidza Bajden ne udari sakom o sto.
Pa, amidza je udario, samo nije o sto, vec o peskun.
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#4171 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by mirsek »

Casual's wrote: 26/07/2022 16:05 Šuknuše ga prijatelji iz Amerike i VB. :mrgreen:

Bujrum brate Erdogane :mrgreen:
Vecu tezinu bi imala recimo jedna zajednicka vojna baza Kine i Irana. :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4172 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by channel10 »

ANamelessGhoul wrote: 26/07/2022 16:17 Ponudit Putinu bazu da napravi kod Bihaća
To mi je prvo palo na pamet :D ukoliko Smit donese IZ mimo ostalih presuda..
DonieBrasco
Posts: 20117
Joined: 31/08/2016 16:09

#4173 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by DonieBrasco »

channel10 wrote: 26/07/2022 16:20 Tolkke godine blokiranja drzave od strane Dodika i Covica i oni ovo rade nama, a ne njima. I vi za to optuzujete probosanske stranke :shock:
Licemjerstvo stranaca nema granice to se pokazuje jasno, ali sto se tice takozvnaih proboasanski stranaka itekako su odgoorni za stanje, SDA prije svega a i svi ostali !
User avatar
Sanjarko
Posts: 28459
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4174 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Sanjarko »

channel10 wrote: 26/07/2022 16:20 De se ljudi dozovite pa skontajte sta pisete.

USA i GB pucali jednu pricu 30 godina i odjednom prevrnuse.

Sto li Boze?

Skakali su za vrat bosanskim strankama da potpisu IZ zakon po zeljama HDZ-a i pokzsavali na sve nacine preveslati taj dio politicke scene. Kad su ispucali sve mogucnosti da prejebu probosanske stranke, onda su se odlucili na ovo.
Tolkke godine blokiranja drzave od strane Dodika i Covica i oni ovo rade nama, a ne njima. I vi za to optuzujete probosanske stranke :shock:

Pa jeste li vi normalni?

Dozovite se dok je vrijeme. Sad se vidi sta o nama misle i sta nam spremaju..

Pola vas su ovdje botovi koji se predstavljaju za ono sto nisu..
pa rekli su nam, don't dream, dreams
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#4175 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by mirsek »

channel10 wrote: 26/07/2022 16:20 De se ljudi dozovite pa skontajte sta pisete.

USA i GB pucali jednu pricu 30 godina i odjednom prevrnuse.

Sto li Boze?

Skakali su za vrat bosanskim strankama da potpisu IZ zakon po zeljama HDZ-a i pokzsavali na sve nacine preveslati taj dio politicke scene. Kad su ispucali sve mogucnosti da prejebu probosanske stranke, onda su se odlucili na ovo.
Tolkke godine blokiranja drzave od strane Dodika i Covica i oni ovo rade nama, a ne njima. I vi za to optuzujete probosanske stranke :shock:

Pa jeste li vi normalni?

Dozovite se dok je vrijeme. Sad se vidi sta o nama misle i sta nam spremaju..

Pola vas su ovdje botovi koji se predstavljaju za ono sto nisu..
:thumbup:
Locked