Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#4151 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ta fama o ukradenim bilionima je mrtva laz
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#4152 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Glasaju za SDA, Konakovića, Radončića ....a hoće građansku .....
Nenadjebivo.
Nenadjebivo.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#4153 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
nles wrote: ↑26/07/2022 16:03
I opet - lopovluk Bakira & co. ne daje nikome apsoluciju za
a)nereagiranje na genocid
b) stvaranje ghetta za bosanske muslimane
Je li islamofobija, bosnjakofobija, kroatofilija... koga boli kurac?
Vecinskom narodu u BiH se cini nepravda da bi se pocesala muda jednoj balkanskoj provinciji koja pati od iluzije finoce.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#4154 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Šuknuše ga prijatelji iz Amerike i VB.
Bujrum brate Erdogane
Bujrum brate Erdogane
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
- kokakolas
- Posts: 1478
- Joined: 15/03/2008 21:35
#4156 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Sve se nekako nadam da ce nas MZ ipak pozitivno iznenaditi. Nada zadnja umire, ali ipak umre 
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#4159 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Rasistička agenda je tu još od prvih višestranačkih izbora 1990. 25 godina niko nije izašao na demonstracije da traži povratak Ustavu RBiH.
Herr Schmidt radi šta mu je naloženo. Trenutak je zeznut. NATO ovdje ima samo jedan cilj - zaokruženu i stabilnu regiju. EU ovdje nema nekih bitnih ciljeva - osim stabilnosti, o svom su se jadu zadeverali. Treba jest i treba se grijati za 3-4 mjeseca. Nemaju ljudi više vremena za naša sranja - gledate li vi šta se dogadja u svijetu, pa mi smo na ivici globalne katastrofe, i sad mi tu nešto njima zujimo oko glave, a oni ujutro moraju na posao.
I MZ mora imati nešto i nekoga s čim i s kim će raditi. Koga briga za milion i po Bošnjaka koji ne znaju šta bi, nisu u stanju ni EU upitnik ispuniti kako treba, ni željeznički saobraćaj uspostaviti u 21. stoljeću... Šaka jada. Pa u Njemačkoj imaju četiri puta toliko muslimana. Sve je ovo rezultat nerada. I oportunističke, kleptokratske politike.
Last edited by piupiu on 26/07/2022 16:10, edited 1 time in total.
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#4160 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
I SDP je SDA.
Primjeri: Lagumdžija, Ivo Komšić, Lazović, Bijedić....
Svi su htjeli u koaliciju sa zelenim banditima.
-
DonieBrasco
- Posts: 20119
- Joined: 31/08/2016 16:09
#4161 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Svi su oni isti qurac da skratimo pricu, oni su nas doveli u ovo situaciju gledajuci svoje đepove umjesto drzave i naroda, a popustajuci Dodiku i Covicu.
Sta se vise ima diskutovati jasno je sve !
-
DonieBrasco
- Posts: 20119
- Joined: 31/08/2016 16:09
-
Novak20
- Posts: 15247
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4164 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Izasli su neki da ga brane, ako se sjecas... u martu 1992.
Zavrsilo prilicno krvavo.
Ja zivim u tom "svijetu", konkretno u Austriji. Ovdje niko (osim mozda FPÖ) ne podrzava to rasisticko sranje.Herr Schmidt radi šta mu je naloženo. Trenutak je zeznut. NATO ovdje ima samo jedan cilj - zaokruženu i stabilnu regiju. EU ovdje nema nekih bitnih ciljeva - osim stabilnosti, o svom su se jadu zadeverali. Treba jest i treba se grijati za 3-4 mjeseca. Nemaju ljudi više vremena za naša sranja - gledate li vi šta se dogadja u svijetu,, pa mi smo na ivici globalne katastrofe, i sad mi tu nešto njima zujimo oko glave, a oni ujutro moraju na posao.
Govoris o stabilnosti, kao da su Bosnjaci istu dovodili u pitanje.
Au contraire, tek sad ce da postane nestabilno.
Za moj pojam, kjafiri su nas izigrali za ljubav drugih kjafira.
I taj "neko" s kim moze raditi je Dodik ili Covic?I MZ mora imati nešto i nekoga s čim i s kim će raditi. Koga briga za milion i po Bošnjaka koji ne znaju šta bi, nisu u stanju ni EU upitnik ispuniti kako treba, ni željeznički saobraćaj uspostaviti u 21. stoljeću... Šaka jada. Pa u Njemačkoj imaju četiri puta toliko muslimana. Sve je ovo rezultat nerada. I oportunističke, kleptokratske politike.
Po tebi, krivac za stanje u drzavi su samo bosanski muslimani. Da njih nije, bio bi ispunjen upitnik i uspostavljen zeljeznicki saobracaj?
De, sjedi malo, saberi se, pa se opet javi.
- Sanjarko
- Posts: 28464
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4166 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Mislim da i drzava BiH duguje izvinjenje jer ne raspolaze politicarima koji odgovaraju tvojim visokim standardima.
Ali, bar ti je aplauz HDZ botova siguran, a mene licno bi to zabrinulo da sam na tvom mjestu.
- ANamelessGhoul
- Posts: 1148
- Joined: 23/02/2020 14:50
#4167 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ponudit Putinu bazu da napravi kod Bihaća
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4168 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
To sam vec predlozio.
Ili Iran, ako ve igramo na velike golove.
Vidimo da nam finoca nije nista donijela.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4169 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
De se ljudi dozovite pa skontajte sta pisete.
USA i GB pucali jednu pricu 30 godina i odjednom prevrnuse.
Sto li Boze?
Skakali su za vrat bosanskim strankama da potpisu IZ zakon po zeljama HDZ-a i pokzsavali na sve nacine preveslati taj dio politicke scene. Kad su ispucali sve mogucnosti da prejebu probosanske stranke, onda su se odlucili na ovo.
Tolkke godine blokiranja drzave od strane Dodika i Covica i oni ovo rade nama, a ne njima. I vi za to optuzujete probosanske stranke
Pa jeste li vi normalni?
Dozovite se dok je vrijeme. Sad se vidi sta o nama misle i sta nam spremaju..
Pola vas su ovdje botovi koji se predstavljaju za ono sto nisu..
USA i GB pucali jednu pricu 30 godina i odjednom prevrnuse.
Sto li Boze?
Skakali su za vrat bosanskim strankama da potpisu IZ zakon po zeljama HDZ-a i pokzsavali na sve nacine preveslati taj dio politicke scene. Kad su ispucali sve mogucnosti da prejebu probosanske stranke, onda su se odlucili na ovo.
Tolkke godine blokiranja drzave od strane Dodika i Covica i oni ovo rade nama, a ne njima. I vi za to optuzujete probosanske stranke
Pa jeste li vi normalni?
Dozovite se dok je vrijeme. Sad se vidi sta o nama misle i sta nam spremaju..
Pola vas su ovdje botovi koji se predstavljaju za ono sto nisu..
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4170 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Eto, i ja svo vrijeme citam i ne vjerujem ocima.channel10 wrote: ↑26/07/2022 16:20 De se ljudi dozovite pa skontajte sta pisete.
USA i GB pucali jednu pricu 30 godina i odjednom prevrnuse.
Sto li Boze?
Skakali su za vrat bosanskim strankama da potpisu IZ zakon po zeljama HDZ-a i pokzsavali na sve nacine preveslati taj dio politicke scene. Kad su ispucali sve mogucnosti da prejebu probosanske stranke, onda su se odlucili na ovo.
Tolkke godine blokiranja drzave od strane Dodika i Covica i oni ovo rade nama, a ne njima. I vi za to optuzujete probosanske stranke![]()
Pa jeste li vi normalni?
Dozovite se dok je vrijeme. Sad se vidi sta o nama misle i sta nam spremaju..
Pola vas su ovdje botovi koji se predstavljaju za ono sto nisu..
A neki od ovih koji sad kenjaju su svojevremeno pisali kako bosnjacki politicari ne trebaju reagovati na Dodikovo lajanje i Coviceve prijetnje, jer su to samo provokacije, dok amidza Bajden ne udari sakom o sto.
Pa, amidza je udario, samo nije o sto, vec o peskun.
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4172 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
To mi je prvo palo na pamet
-
DonieBrasco
- Posts: 20119
- Joined: 31/08/2016 16:09
#4173 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Licemjerstvo stranaca nema granice to se pokazuje jasno, ali sto se tice takozvnaih proboasanski stranaka itekako su odgoorni za stanje, SDA prije svega a i svi ostali !
- Sanjarko
- Posts: 28464
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#4174 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
pa rekli su nam, don't dream, dreamschannel10 wrote: ↑26/07/2022 16:20 De se ljudi dozovite pa skontajte sta pisete.
USA i GB pucali jednu pricu 30 godina i odjednom prevrnuse.
Sto li Boze?
Skakali su za vrat bosanskim strankama da potpisu IZ zakon po zeljama HDZ-a i pokzsavali na sve nacine preveslati taj dio politicke scene. Kad su ispucali sve mogucnosti da prejebu probosanske stranke, onda su se odlucili na ovo.
Tolkke godine blokiranja drzave od strane Dodika i Covica i oni ovo rade nama, a ne njima. I vi za to optuzujete probosanske stranke![]()
Pa jeste li vi normalni?
Dozovite se dok je vrijeme. Sad se vidi sta o nama misle i sta nam spremaju..
Pola vas su ovdje botovi koji se predstavljaju za ono sto nisu..
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#4175 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
channel10 wrote: ↑26/07/2022 16:20 De se ljudi dozovite pa skontajte sta pisete.
USA i GB pucali jednu pricu 30 godina i odjednom prevrnuse.
Sto li Boze?
Skakali su za vrat bosanskim strankama da potpisu IZ zakon po zeljama HDZ-a i pokzsavali na sve nacine preveslati taj dio politicke scene. Kad su ispucali sve mogucnosti da prejebu probosanske stranke, onda su se odlucili na ovo.
Tolkke godine blokiranja drzave od strane Dodika i Covica i oni ovo rade nama, a ne njima. I vi za to optuzujete probosanske stranke![]()
Pa jeste li vi normalni?
Dozovite se dok je vrijeme. Sad se vidi sta o nama misle i sta nam spremaju..
Pola vas su ovdje botovi koji se predstavljaju za ono sto nisu..
