Imali su 25 godina da lobiraju, rade, predlažu... umjesto da kradu iz očiju i skupljaju hurme i donacije za džamije za svaki parking koji im je zapao za oko. Odlična strategija. Svaka čast HDZ-u koji u Evropi neumorno lobira zadnjih 10 godina. Rad se očito isplati.tataćusak wrote: ↑26/07/2022 11:40Jeste jeste, zajebo alija silajdzić bakir lagumdzija, svi zajebali osim naših otvorenih neprijatelja, srbije i hrvatskeMilenkov buraz wrote: ↑26/07/2022 11:27 Tek sada se vidi koliko je stvar zajeb'o Silajdžić sa odbijanjem Aprilskog![]()
Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#4126 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
- Sanjarko
- Posts: 28466
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#4128 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
sve stranci i SOS znaju, a HDZ-ov taj rad nije za pohvalu i da se isplati
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#4130 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
"Ceo svet se urotio protiv nas!"
Je l' to?
HDZ ima cilj. I radi na njemu. Šta rade Bošnjaci da ostvare svoje ciljeve?
Šalju djecu u dijasporu da ih ima ko izdržavati kad im princ sve opuše i rastali?
-
Lex77
- Posts: 1001
- Joined: 09/02/2010 23:23
#4131 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Bošnjaci biraju izdajice koje glume patriote.
Izetbegović je ovu gadost potpisao, a nitko to ne govori javno.
Još je jučer na protestu SDP-a glumio nezadovoljstvo.
Izetbegović je ovu gadost potpisao, a nitko to ne govori javno.
Još je jučer na protestu SDP-a glumio nezadovoljstvo.
Last edited by Lex77 on 26/07/2022 15:29, edited 1 time in total.
-
Maliodmene
- Posts: 3400
- Joined: 10/01/2020 13:36
#4132 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jedno je sigurno, ovde se ne zna ko koga jebe
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
#4133 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Problem je u tome što i HDZ krade.
Može se oboje, i krasti i fašizam.
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4135 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ja stvarno ne znam o cemu ti pricas. Gdje ti zivis i da li uopste pratis politicku scenu. Nedavno su neki zakoni bili na tapeti i ko ih obori?mk ultra wrote: ↑26/07/2022 13:02bošnjaci nisu uradili ništa povodom ulaska u EU zadnjih 10 godina najmanje
ako ima kakva tursko iransko ruska unija, za to su se bošnjaci borili
možda i sa pakistanom eventualno
ili sa zemljama oko kirgistana
za to vrijeme šalju najbolje ljude u Ameriku da budu konzuli![]()
![]()
Stvarno sumnjam u tvoje namjere.
Iiiiiiznenadjujes me..
Last edited by channel10 on 26/07/2022 15:37, edited 1 time in total.
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4137 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nije bolan bake drzava. Bake ce ga posaugati u Oktobru i koga cete onda prozivati?
Onda ce vam na tapeti biti Komsic i ostali...
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4138 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Moja ti, cijelo to lobiranje se moze opisati izrekom mog daidze: krst ovo, krst ono.
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#4139 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Zna se dobro ko koga jaše. BiH jedino ispašta zbog nesloge njenih ljudi i korumpiranih političara a uz ćutanje licemjernog zapada koji je sve ovo i započeo davnih 90-ih godina. Sad im se sve vraća ko bumerang. Putin će da im otvori oči iako kepeca ne volim ni sekunde.
- Sanjarko
- Posts: 28466
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#4140 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
polako obit ce se ovo svima o glavu, tako to krene od malih krsenja prava ljudi
- Sanjarko
- Posts: 28466
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#4141 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
dobro je moj rahmetli stari govorio da treba nesto da se desi da nas prorijedi itd, nazalost po obicnom ce covjeku, fuj, brane fasizam/nacizam, rasne zakone itd, pozivaju/prizivaju Putina i Ruse da nas njukaju itdchannel10 wrote: ↑26/07/2022 15:36Ja stvarno ne znam o cemu ti pricas. Gdje ti zivis i da li uopste pratis politicku scenu. Nedavno su neki zakoni bili na tapeti i ko ih obori?mk ultra wrote: ↑26/07/2022 13:02
bošnjaci nisu uradili ništa povodom ulaska u EU zadnjih 10 godina najmanje
ako ima kakva tursko iransko ruska unija, za to su se bošnjaci borili
možda i sa pakistanom eventualno
ili sa zemljama oko kirgistana
za to vrijeme šalju najbolje ljude u Ameriku da budu konzuli![]()
![]()
Stvarno sumnjam u tvoje namjere.
Iiiiiiznenadjujes me..
Last edited by Sanjarko on 26/07/2022 15:47, edited 2 times in total.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#4142 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ovo je AMIN
State Department: SAD će podržati bilo koju odluku visokog predstavnika
http://www.klix.ba/clanak/220726093
State Department: SAD će podržati bilo koju odluku visokog predstavnika
http://www.klix.ba/clanak/220726093
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#4143 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jebi ga, ovdje se mjesec dana pisalo kako su bosanska djeca sjebala uzepeovce i njihovo dugogodišnje lobiranje. Kao, ovi se satraše deset godina, a mi ih bez pola muke pošaljemo po ćevape uz minimalan trud, uz obavezno haha hihihi.
Danas ti isti govore kako su nas svi izdali, kako su protiv nas i kako je sa Bosnom i Hercegovinom završeno.
Po riječima Senada Pećanina, jedan od rijetkih susreta Bakira Izetbegovića i Angele Merkel je iskorišten za svađu oko toga kako Angela mrzi Erdogana. Eto, to je taj nivo lobiranja i borbe za državu.
Isto tako, 2013., na popisu stanovništva su izjednačeni pojmovi narod i nacija, te je tako sahranjena i ideja o nekoj budućoj bosanskohercegovačkoj naciji.
97% građana se izjasnilo da su i narodno i nacionalno B,H,S i tako pokazali svima, pa i strancima, kako je za apsolutnu većinu građana BiH najvažniji identitet onaj narodni, koji su čak izjednačili sa nacionalnim.
I onda kaže, hoćemo građansku državu, a svim snagama se upireš da i narodno i nacionalno budeš BHS. Kada se tome doda da oko bilo čega moraš dobiti verbalnu dozvolu religijskih zajednica, od blagoslivljanja benzinske pumpe do javnog morala, onda se čovjek zapita je li uopće normalan.
Danas ti isti govore kako su nas svi izdali, kako su protiv nas i kako je sa Bosnom i Hercegovinom završeno.
Po riječima Senada Pećanina, jedan od rijetkih susreta Bakira Izetbegovića i Angele Merkel je iskorišten za svađu oko toga kako Angela mrzi Erdogana. Eto, to je taj nivo lobiranja i borbe za državu.
Isto tako, 2013., na popisu stanovništva su izjednačeni pojmovi narod i nacija, te je tako sahranjena i ideja o nekoj budućoj bosanskohercegovačkoj naciji.
97% građana se izjasnilo da su i narodno i nacionalno B,H,S i tako pokazali svima, pa i strancima, kako je za apsolutnu većinu građana BiH najvažniji identitet onaj narodni, koji su čak izjednačili sa nacionalnim.
I onda kaže, hoćemo građansku državu, a svim snagama se upireš da i narodno i nacionalno budeš BHS. Kada se tome doda da oko bilo čega moraš dobiti verbalnu dozvolu religijskih zajednica, od blagoslivljanja benzinske pumpe do javnog morala, onda se čovjek zapita je li uopće normalan.
- Sanjarko
- Posts: 28466
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#4144 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
jos kad krenu Sije i Talibani, Kinezi itd, treba, treba, a i sami ce mozda past pod diktaturemegaman4 wrote: ↑26/07/2022 15:40Zna se dobro ko koga jaše. BiH jedino ispašta zbog nesloge njenih ljudi i korumpiranih političara a uz ćutanje licemjernog zapada koji je sve ovo i započeo davnih 90-ih godina. Sad im se sve vraća ko bumerang. Putin će da im otvori oči iako kepeca ne volim ni sekunde.
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4145 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nepostenje i oportunizam bosnjackih politicara ne daje nikome za pravo da te bosnjake gura u ghetto.pemanapemani wrote: ↑26/07/2022 15:49 Jebi ga, ovdje se mjesec dana pisalo kako su bosanska djeca sjebala uzepeovce i njihovo dugogodišnje lobiranje. Kao, ovi se satraše deset godina, a mi ih bez pola muke pošaljemo po ćevape uz minimalan trud, uz obavezno haha hihihi.
Danas ti isti govore kako su nas svi izdali, kako su protiv nas i kako je sa Bosnom i Hercegovinom završeno.
Po riječima Senada Pećanina, jedan od rijetkih susreta Bakira Izetbegovića i Angele Merkel je iskorišten za svađu oko toga kako Angela mrzi Erdogana. Eto, to je taj nivo lobiranja i borbe za državu.
Isto tako, 2013., na popisu stanovništva su izjednačeni pojmovi narod i nacija, te je tako sahranjena i ideja o nekoj budućoj bosanskohercegovačkoj naciji.
97% građana se izjasnilo da su i narodno i nacionalno B,H,S i tako pokazali svima, pa i strancima, kako je za apsolutnu većinu građana BiH najvažniji identitet onaj narodni, koji su čak izjednačili sa nacionalnim.
I onda kaže, hoćemo građansku državu, a svim snagama se upireš da i narodno i nacionalno budeš BHS. Kada se tome doda da oko bilo čega moraš dobiti verbalnu dozvolu religijskih zajednica, od blagoslivljanja benzinske pumpe do javnog morala, onda se čovjek zapita je li uopće normalan.
Isto tako, postojanje razlicitih nacija u jednoj drzavi ne stoji u suprotnosti sa principima gradjanske drzave.
Tako da... moze se traziti rjesenje, a moze i izgovor.
- Nespin
- Posts: 1887
- Joined: 26/03/2019 19:02
#4146 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Last edited by Nespin on 06/09/2022 13:48, edited 1 time in total.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4147 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nisu oni dzabe slali one pregovarace sa onakvim stavom.. Realno, naguzi nas USA nakon 30 godina supljaka.
Ono da ne mozes da vjerujes... Nakon ovakvih odluka vidis da te izjednacavaju sa muslimanima sa bliskog istoka.
Ono da ne mozes da vjerujes... Nakon ovakvih odluka vidis da te izjednacavaju sa muslimanima sa bliskog istoka.
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#4148 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
U principu se slažem.nles wrote: ↑26/07/2022 15:52Nepostenje i oportunizam bosnjackih politicara ne daje nikome za pravo da te bosnjake gura u ghetto.pemanapemani wrote: ↑26/07/2022 15:49 Jebi ga, ovdje se mjesec dana pisalo kako su bosanska djeca sjebala uzepeovce i njihovo dugogodišnje lobiranje. Kao, ovi se satraše deset godina, a mi ih bez pola muke pošaljemo po ćevape uz minimalan trud, uz obavezno haha hihihi.
Danas ti isti govore kako su nas svi izdali, kako su protiv nas i kako je sa Bosnom i Hercegovinom završeno.
Po riječima Senada Pećanina, jedan od rijetkih susreta Bakira Izetbegovića i Angele Merkel je iskorišten za svađu oko toga kako Angela mrzi Erdogana. Eto, to je taj nivo lobiranja i borbe za državu.
Isto tako, 2013., na popisu stanovništva su izjednačeni pojmovi narod i nacija, te je tako sahranjena i ideja o nekoj budućoj bosanskohercegovačkoj naciji.
97% građana se izjasnilo da su i narodno i nacionalno B,H,S i tako pokazali svima, pa i strancima, kako je za apsolutnu većinu građana BiH najvažniji identitet onaj narodni, koji su čak izjednačili sa nacionalnim.
I onda kaže, hoćemo građansku državu, a svim snagama se upireš da i narodno i nacionalno budeš BHS. Kada se tome doda da oko bilo čega moraš dobiti verbalnu dozvolu religijskih zajednica, od blagoslivljanja benzinske pumpe do javnog morala, onda se čovjek zapita je li uopće normalan.
Isto tako, postojanje razlicitih nacija u jednoj drzavi ne stoji u suprotnosti sa principima gradjanske drzave.
Tako da... moze se traziti rjesenje, a moze i izgovor.
Samo, ako neko uloži milijarde dolara da opere svoju savjest za nereagovanje na agresiju na RBiH i te pare da za povratak prognanih i razjebavanje onih koji bi htjeli Bošnjake strpati u geto, a onda politički Bošnjaci te pare ukradu i nasele ljude u "geto". Onda na kraju okrive te koji su dali pare da ih žele strpati u geto i da ih mrze jer su muslimani.
Naravno da se može tražiti rješenje, ali ono nije ako ćeš poput SDA preuzeti retoriku HDZ i verglati o majorizaciji i ugrozbi, a usput tom istom HDZ omogućiti da blokira šta mu je kurcu ćejf.
Naravno, uvijek ima magična riječ -isalmofobija - sa kojom ćeš opravdati nerad i kriminal.
-
Lex77
- Posts: 1001
- Joined: 09/02/2010 23:23
#4149 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Tako je. Činjenica da je Bakir izdajnik ne daje za pravo nikome da uništi BIH.nles wrote: ↑26/07/2022 15:52Nepostenje i oportunizam bosnjackih politicara ne daje nikome za pravo da te bosnjake gura u ghetto.pemanapemani wrote: ↑26/07/2022 15:49 Jebi ga, ovdje se mjesec dana pisalo kako su bosanska djeca sjebala uzepeovce i njihovo dugogodišnje lobiranje. Kao, ovi se satraše deset godina, a mi ih bez pola muke pošaljemo po ćevape uz minimalan trud, uz obavezno haha hihihi.
Danas ti isti govore kako su nas svi izdali, kako su protiv nas i kako je sa Bosnom i Hercegovinom završeno.
Po riječima Senada Pećanina, jedan od rijetkih susreta Bakira Izetbegovića i Angele Merkel je iskorišten za svađu oko toga kako Angela mrzi Erdogana. Eto, to je taj nivo lobiranja i borbe za državu.
Isto tako, 2013., na popisu stanovništva su izjednačeni pojmovi narod i nacija, te je tako sahranjena i ideja o nekoj budućoj bosanskohercegovačkoj naciji.
97% građana se izjasnilo da su i narodno i nacionalno B,H,S i tako pokazali svima, pa i strancima, kako je za apsolutnu većinu građana BiH najvažniji identitet onaj narodni, koji su čak izjednačili sa nacionalnim.
I onda kaže, hoćemo građansku državu, a svim snagama se upireš da i narodno i nacionalno budeš BHS. Kada se tome doda da oko bilo čega moraš dobiti verbalnu dozvolu religijskih zajednica, od blagoslivljanja benzinske pumpe do javnog morala, onda se čovjek zapita je li uopće normalan.
Isto tako, postojanje razlicitih nacija u jednoj drzavi ne stoji u suprotnosti sa principima gradjanske drzave.
Tako da... moze se traziti rjesenje, a moze i izgovor.
Zašto onda nisu taj Zakon izglasali u Parlamentu?
Jer ne smiju. Nego su se ovako hinjski dogovorili da će Njemac odraditi prljavi posao za USA, VB, Bakira, Konakovića i Radončića.
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4150 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
I opet - lopovluk Bakira & co. ne daje nikome apsoluciju zapemanapemani wrote: ↑26/07/2022 16:00U principu se slažem.
Samo, ako neko uloži milijarde dolara da opere svoju savjest za nereagovanje na agresiju na RBiH i te pare da za povratak prognanih i razjebavanje onih koji bi htjeli Bošnjake strpati u geto, a onda politički Bošnjaci te pare ukradu i nasele ljude u "geto". Onda na kraju okrive te koji su dali pare da ih žele strpati u geto i da ih mrze jer su muslimani.
Naravno da se može tražiti rješenje, ali ono nije ako ćeš poput SDA preuzeti retoriku HDZ i verglati o majorizaciji i ugrozbi, a usput tom istom HDZ omogućiti da blokira šta mu je kurcu ćejf.
Naravno, uvijek ima magična riječ -isalmofobija - sa kojom ćeš opravdati nerad i kriminal.
a)nereagiranje na genocid
b) stvaranje ghetta za bosanske muslimane
Je li islamofobija, bosnjakofobija, kroatofilija... koga boli kurac?
Vecinskom narodu u BiH se cini nepravda da bi se pocesala muda jednoj balkanskoj provinciji koja pati od iluzije finoce.
