Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#4126 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by piupiu »

tataćusak wrote: 26/07/2022 11:40
Milenkov buraz wrote: 26/07/2022 11:27 Tek sada se vidi koliko je stvar zajeb'o Silajdžić sa odbijanjem Aprilskog :roll:
Jeste jeste, zajebo alija silajdzić bakir lagumdzija, svi zajebali osim naših otvorenih neprijatelja, srbije i hrvatske
Imali su 25 godina da lobiraju, rade, predlažu... umjesto da kradu iz očiju i skupljaju hurme i donacije za džamije za svaki parking koji im je zapao za oko. Odlična strategija. Svaka čast HDZ-u koji u Evropi neumorno lobira zadnjih 10 godina. Rad se očito isplati.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#4127 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Blixen »

pinkman wrote: 26/07/2022 14:54 a Plenkovicu nisu :lol:
plenki je sin brata sestre :lol:
a milanovic sin hiljadu oceva :lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28460
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4128 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Sanjarko »

piupiu wrote: 26/07/2022 15:07
tataćusak wrote: 26/07/2022 11:40

Jeste jeste, zajebo alija silajdzić bakir lagumdzija, svi zajebali osim naših otvorenih neprijatelja, srbije i hrvatske
Imali su 25 godina da lobiraju, rade, predlažu... umjesto da kradu iz očiju i skupljaju hurme i donacije za džamije za svaki parking koji im je zapao za oko. Odlična strategija. Svaka čast HDZ-u koji u Evropi neumorno lobira zadnjih 10 godina. Rad se očito isplati.
sve stranci i SOS znaju, a HDZ-ov taj rad nije za pohvalu i da se isplati
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#4129 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by nles »

kokakolas wrote: 26/07/2022 14:40 Zna li iko gdje je Herr Schmidt? Plaho sam se zabrinuo :?
Priprema mevlud povodom useljenja u zgradu OHR-a.
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#4130 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by piupiu »

Sanjarko wrote: 26/07/2022 15:18
piupiu wrote: 26/07/2022 15:07

Imali su 25 godina da lobiraju, rade, predlažu... umjesto da kradu iz očiju i skupljaju hurme i donacije za džamije za svaki parking koji im je zapao za oko. Odlična strategija. Svaka čast HDZ-u koji u Evropi neumorno lobira zadnjih 10 godina. Rad se očito isplati.
sve stranci i SOS znaju, a HDZ-ov taj rad nije za pohvalu i da se isplati
"Ceo svet se urotio protiv nas!"
Je l' to?
HDZ ima cilj. I radi na njemu. Šta rade Bošnjaci da ostvare svoje ciljeve?
Šalju djecu u dijasporu da ih ima ko izdržavati kad im princ sve opuše i rastali?
Lex77
Posts: 1001
Joined: 09/02/2010 23:23

#4131 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Lex77 »

Bošnjaci biraju izdajice koje glume patriote.
Izetbegović je ovu gadost potpisao, a nitko to ne govori javno.
Još je jučer na protestu SDP-a glumio nezadovoljstvo.
Last edited by Lex77 on 26/07/2022 15:29, edited 1 time in total.
Maliodmene
Posts: 3400
Joined: 10/01/2020 13:36

#4132 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Maliodmene »

Jedno je sigurno, ovde se ne zna ko koga jebe
Hakiz
Posts: 48411
Joined: 30/07/2015 20:01

#4133 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

piupiu wrote: 26/07/2022 15:24
Sanjarko wrote: 26/07/2022 15:18

sve stranci i SOS znaju, a HDZ-ov taj rad nije za pohvalu i da se isplati
"Ceo svet se urotio protiv nas!"
Je l' to?
HDZ ima cilj. I radi na njemu. Šta rade Bošnjaci da ostvare svoje ciljeve?
Šalju djecu u dijasporu da ih ima ko izdržavati kad im princ sve opuše i rastali?
Problem je u tome što i HDZ krade.

Može se oboje, i krasti i fašizam.
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#4134 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by piupiu »

Hakiz wrote: 26/07/2022 15:29 Problem je u tome što i HDZ krade.

Može se oboje, i krasti i fašizam.
Krade i laže i kleveće i uništava. I lobira. Uspješno. Đe lobiraju Senaid Memić i Abdulah Skaka, perjanice bošnjačke diplomatije?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4135 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by channel10 »

mk ultra wrote: 26/07/2022 13:02
channel10 wrote: 26/07/2022 12:21 Pa jesu li nas nedavno odbili?

Vise od pola drzave blokira procese pristupanja i ti se dohvatio onih sto najvise zele pristupiti. Sumnjiv si ti meni :D
bošnjaci nisu uradili ništa povodom ulaska u EU zadnjih 10 godina najmanje

ako ima kakva tursko iransko ruska unija, za to su se bošnjaci borili
možda i sa pakistanom eventualno

ili sa zemljama oko kirgistana

za to vrijeme šalju najbolje ljude u Ameriku da budu konzuli :lol: :lol:
Ja stvarno ne znam o cemu ti pricas. Gdje ti zivis i da li uopste pratis politicku scenu. Nedavno su neki zakoni bili na tapeti i ko ih obori?

Stvarno sumnjam u tvoje namjere.

Iiiiiiznenadjujes me..
Last edited by channel10 on 26/07/2022 15:37, edited 1 time in total.
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#4136 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by nles »

piupiu wrote: 26/07/2022 15:24 ?
HDZ ima cilj. I radi na njemu. Šta rade Bošnjaci da ostvare svoje ciljeve?
Šalju djecu u dijasporu da ih ima ko izdržavati kad im princ sve opuše i rastali?
I to opravdava rasisticku agendu Herr Schmidta?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4137 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by channel10 »

detroit-mercy wrote: 26/07/2022 13:37
channel10 wrote: 26/07/2022 12:21

Pa jesu li nas nedavno odbili?

Vise od pola drzave blokira procese pristupanja i ti se dohvatio onih sto najvise zele pristupiti. Sumnjiv si ti meni :D
Ti stvarno mislis da je Baketu i mafiji oko njega cilj EU :skoljka:
Nije bolan bake drzava. Bake ce ga posaugati u Oktobru i koga cete onda prozivati?
Onda ce vam na tapeti biti Komsic i ostali...
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#4138 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by nles »

piupiu wrote: 26/07/2022 15:34
Hakiz wrote: 26/07/2022 15:29 Problem je u tome što i HDZ krade.

Može se oboje, i krasti i fašizam.
Krade i laže i kleveće i uništava. I lobira. Uspješno. Đe lobiraju Senaid Memić i Abdulah Skaka, perjanice bošnjačke diplomatije?
Moja ti, cijelo to lobiranje se moze opisati izrekom mog daidze: krst ovo, krst ono.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#4139 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by megaman4 »

Maliodmene wrote: 26/07/2022 15:28 Jedno je sigurno, ovde se ne zna ko koga jebe
Zna se dobro ko koga jaše. BiH jedino ispašta zbog nesloge njenih ljudi i korumpiranih političara a uz ćutanje licemjernog zapada koji je sve ovo i započeo davnih 90-ih godina. Sad im se sve vraća ko bumerang. Putin će da im otvori oči iako kepeca ne volim ni sekunde.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28460
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4140 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Sanjarko »

piupiu wrote: 26/07/2022 15:24
Sanjarko wrote: 26/07/2022 15:18

sve stranci i SOS znaju, a HDZ-ov taj rad nije za pohvalu i da se isplati
"Ceo svet se urotio protiv nas!"
Je l' to?
HDZ ima cilj. I radi na njemu. Šta rade Bošnjaci da ostvare svoje ciljeve?
Šalju djecu u dijasporu da ih ima ko izdržavati kad im princ sve opuše i rastali?
polako obit ce se ovo svima o glavu, tako to krene od malih krsenja prava ljudi
User avatar
Sanjarko
Posts: 28460
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4141 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Sanjarko »

channel10 wrote: 26/07/2022 15:36
mk ultra wrote: 26/07/2022 13:02

bošnjaci nisu uradili ništa povodom ulaska u EU zadnjih 10 godina najmanje

ako ima kakva tursko iransko ruska unija, za to su se bošnjaci borili
možda i sa pakistanom eventualno

ili sa zemljama oko kirgistana

za to vrijeme šalju najbolje ljude u Ameriku da budu konzuli :lol: :lol:
Ja stvarno ne znam o cemu ti pricas. Gdje ti zivis i da li uopste pratis politicku scenu. Nedavno su neki zakoni bili na tapeti i ko ih obori?

Stvarno sumnjam u tvoje namjere.

Iiiiiiznenadjujes me..
dobro je moj rahmetli stari govorio da treba nesto da se desi da nas prorijedi itd, nazalost po obicnom ce covjeku, fuj, brane fasizam/nacizam, rasne zakone itd, pozivaju/prizivaju Putina i Ruse da nas njukaju itd
Last edited by Sanjarko on 26/07/2022 15:47, edited 2 times in total.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#4142 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by skafiskafsnjak »

Ovo je AMIN

State Department: SAD će podržati bilo koju odluku visokog predstavnika
http://www.klix.ba/clanak/220726093
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#4143 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pemanapemani »

Jebi ga, ovdje se mjesec dana pisalo kako su bosanska djeca sjebala uzepeovce i njihovo dugogodišnje lobiranje. Kao, ovi se satraše deset godina, a mi ih bez pola muke pošaljemo po ćevape uz minimalan trud, uz obavezno haha hihihi.

Danas ti isti govore kako su nas svi izdali, kako su protiv nas i kako je sa Bosnom i Hercegovinom završeno.

Po riječima Senada Pećanina, jedan od rijetkih susreta Bakira Izetbegovića i Angele Merkel je iskorišten za svađu oko toga kako Angela mrzi Erdogana. Eto, to je taj nivo lobiranja i borbe za državu.

Isto tako, 2013., na popisu stanovništva su izjednačeni pojmovi narod i nacija, te je tako sahranjena i ideja o nekoj budućoj bosanskohercegovačkoj naciji.
97% građana se izjasnilo da su i narodno i nacionalno B,H,S i tako pokazali svima, pa i strancima, kako je za apsolutnu većinu građana BiH najvažniji identitet onaj narodni, koji su čak izjednačili sa nacionalnim.

I onda kaže, hoćemo građansku državu, a svim snagama se upireš da i narodno i nacionalno budeš BHS. Kada se tome doda da oko bilo čega moraš dobiti verbalnu dozvolu religijskih zajednica, od blagoslivljanja benzinske pumpe do javnog morala, onda se čovjek zapita je li uopće normalan.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28460
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4144 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Sanjarko »

megaman4 wrote: 26/07/2022 15:40
Maliodmene wrote: 26/07/2022 15:28 Jedno je sigurno, ovde se ne zna ko koga jebe
Zna se dobro ko koga jaše. BiH jedino ispašta zbog nesloge njenih ljudi i korumpiranih političara a uz ćutanje licemjernog zapada koji je sve ovo i započeo davnih 90-ih godina. Sad im se sve vraća ko bumerang. Putin će da im otvori oči iako kepeca ne volim ni sekunde.
jos kad krenu Sije i Talibani, Kinezi itd, treba, treba, a i sami ce mozda past pod diktature
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#4145 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by nles »

pemanapemani wrote: 26/07/2022 15:49 Jebi ga, ovdje se mjesec dana pisalo kako su bosanska djeca sjebala uzepeovce i njihovo dugogodišnje lobiranje. Kao, ovi se satraše deset godina, a mi ih bez pola muke pošaljemo po ćevape uz minimalan trud, uz obavezno haha hihihi.

Danas ti isti govore kako su nas svi izdali, kako su protiv nas i kako je sa Bosnom i Hercegovinom završeno.

Po riječima Senada Pećanina, jedan od rijetkih susreta Bakira Izetbegovića i Angele Merkel je iskorišten za svađu oko toga kako Angela mrzi Erdogana. Eto, to je taj nivo lobiranja i borbe za državu.

Isto tako, 2013., na popisu stanovništva su izjednačeni pojmovi narod i nacija, te je tako sahranjena i ideja o nekoj budućoj bosanskohercegovačkoj naciji.
97% građana se izjasnilo da su i narodno i nacionalno B,H,S i tako pokazali svima, pa i strancima, kako je za apsolutnu većinu građana BiH najvažniji identitet onaj narodni, koji su čak izjednačili sa nacionalnim.

I onda kaže, hoćemo građansku državu, a svim snagama se upireš da i narodno i nacionalno budeš BHS. Kada se tome doda da oko bilo čega moraš dobiti verbalnu dozvolu religijskih zajednica, od blagoslivljanja benzinske pumpe do javnog morala, onda se čovjek zapita je li uopće normalan.
Nepostenje i oportunizam bosnjackih politicara ne daje nikome za pravo da te bosnjake gura u ghetto.
Isto tako, postojanje razlicitih nacija u jednoj drzavi ne stoji u suprotnosti sa principima gradjanske drzave.
Tako da... moze se traziti rjesenje, a moze i izgovor.
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#4146 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 06/09/2022 13:48, edited 1 time in total.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4147 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by channel10 »

Nisu oni dzabe slali one pregovarace sa onakvim stavom.. Realno, naguzi nas USA nakon 30 godina supljaka.
Ono da ne mozes da vjerujes... Nakon ovakvih odluka vidis da te izjednacavaju sa muslimanima sa bliskog istoka.
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#4148 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pemanapemani »

nles wrote: 26/07/2022 15:52
pemanapemani wrote: 26/07/2022 15:49 Jebi ga, ovdje se mjesec dana pisalo kako su bosanska djeca sjebala uzepeovce i njihovo dugogodišnje lobiranje. Kao, ovi se satraše deset godina, a mi ih bez pola muke pošaljemo po ćevape uz minimalan trud, uz obavezno haha hihihi.

Danas ti isti govore kako su nas svi izdali, kako su protiv nas i kako je sa Bosnom i Hercegovinom završeno.

Po riječima Senada Pećanina, jedan od rijetkih susreta Bakira Izetbegovića i Angele Merkel je iskorišten za svađu oko toga kako Angela mrzi Erdogana. Eto, to je taj nivo lobiranja i borbe za državu.

Isto tako, 2013., na popisu stanovništva su izjednačeni pojmovi narod i nacija, te je tako sahranjena i ideja o nekoj budućoj bosanskohercegovačkoj naciji.
97% građana se izjasnilo da su i narodno i nacionalno B,H,S i tako pokazali svima, pa i strancima, kako je za apsolutnu većinu građana BiH najvažniji identitet onaj narodni, koji su čak izjednačili sa nacionalnim.

I onda kaže, hoćemo građansku državu, a svim snagama se upireš da i narodno i nacionalno budeš BHS. Kada se tome doda da oko bilo čega moraš dobiti verbalnu dozvolu religijskih zajednica, od blagoslivljanja benzinske pumpe do javnog morala, onda se čovjek zapita je li uopće normalan.
Nepostenje i oportunizam bosnjackih politicara ne daje nikome za pravo da te bosnjake gura u ghetto.
Isto tako, postojanje razlicitih nacija u jednoj drzavi ne stoji u suprotnosti sa principima gradjanske drzave.
Tako da... moze se traziti rjesenje, a moze i izgovor.
U principu se slažem.

Samo, ako neko uloži milijarde dolara da opere svoju savjest za nereagovanje na agresiju na RBiH i te pare da za povratak prognanih i razjebavanje onih koji bi htjeli Bošnjake strpati u geto, a onda politički Bošnjaci te pare ukradu i nasele ljude u "geto". Onda na kraju okrive te koji su dali pare da ih žele strpati u geto i da ih mrze jer su muslimani.

Naravno da se može tražiti rješenje, ali ono nije ako ćeš poput SDA preuzeti retoriku HDZ i verglati o majorizaciji i ugrozbi, a usput tom istom HDZ omogućiti da blokira šta mu je kurcu ćejf.

Naravno, uvijek ima magična riječ -isalmofobija - sa kojom ćeš opravdati nerad i kriminal.
Lex77
Posts: 1001
Joined: 09/02/2010 23:23

#4149 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Lex77 »

nles wrote: 26/07/2022 15:52
pemanapemani wrote: 26/07/2022 15:49 Jebi ga, ovdje se mjesec dana pisalo kako su bosanska djeca sjebala uzepeovce i njihovo dugogodišnje lobiranje. Kao, ovi se satraše deset godina, a mi ih bez pola muke pošaljemo po ćevape uz minimalan trud, uz obavezno haha hihihi.

Danas ti isti govore kako su nas svi izdali, kako su protiv nas i kako je sa Bosnom i Hercegovinom završeno.

Po riječima Senada Pećanina, jedan od rijetkih susreta Bakira Izetbegovića i Angele Merkel je iskorišten za svađu oko toga kako Angela mrzi Erdogana. Eto, to je taj nivo lobiranja i borbe za državu.

Isto tako, 2013., na popisu stanovništva su izjednačeni pojmovi narod i nacija, te je tako sahranjena i ideja o nekoj budućoj bosanskohercegovačkoj naciji.
97% građana se izjasnilo da su i narodno i nacionalno B,H,S i tako pokazali svima, pa i strancima, kako je za apsolutnu većinu građana BiH najvažniji identitet onaj narodni, koji su čak izjednačili sa nacionalnim.

I onda kaže, hoćemo građansku državu, a svim snagama se upireš da i narodno i nacionalno budeš BHS. Kada se tome doda da oko bilo čega moraš dobiti verbalnu dozvolu religijskih zajednica, od blagoslivljanja benzinske pumpe do javnog morala, onda se čovjek zapita je li uopće normalan.
Nepostenje i oportunizam bosnjackih politicara ne daje nikome za pravo da te bosnjake gura u ghetto.
Isto tako, postojanje razlicitih nacija u jednoj drzavi ne stoji u suprotnosti sa principima gradjanske drzave.
Tako da... moze se traziti rjesenje, a moze i izgovor.
Tako je. Činjenica da je Bakir izdajnik ne daje za pravo nikome da uništi BIH.
Zašto onda nisu taj Zakon izglasali u Parlamentu?
Jer ne smiju. Nego su se ovako hinjski dogovorili da će Njemac odraditi prljavi posao za USA, VB, Bakira, Konakovića i Radončića.
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#4150 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by nles »

pemanapemani wrote: 26/07/2022 16:00
nles wrote: 26/07/2022 15:52

Nepostenje i oportunizam bosnjackih politicara ne daje nikome za pravo da te bosnjake gura u ghetto.
Isto tako, postojanje razlicitih nacija u jednoj drzavi ne stoji u suprotnosti sa principima gradjanske drzave.
Tako da... moze se traziti rjesenje, a moze i izgovor.
U principu se slažem.

Samo, ako neko uloži milijarde dolara da opere svoju savjest za nereagovanje na agresiju na RBiH i te pare da za povratak prognanih i razjebavanje onih koji bi htjeli Bošnjake strpati u geto, a onda politički Bošnjaci te pare ukradu i nasele ljude u "geto". Onda na kraju okrive te koji su dali pare da ih žele strpati u geto i da ih mrze jer su muslimani.

Naravno da se može tražiti rješenje, ali ono nije ako ćeš poput SDA preuzeti retoriku HDZ i verglati o majorizaciji i ugrozbi, a usput tom istom HDZ omogućiti da blokira šta mu je kurcu ćejf.

Naravno, uvijek ima magična riječ -isalmofobija - sa kojom ćeš opravdati nerad i kriminal.
I opet - lopovluk Bakira & co. ne daje nikome apsoluciju za

a)nereagiranje na genocid
b) stvaranje ghetta za bosanske muslimane

Je li islamofobija, bosnjakofobija, kroatofilija... koga boli kurac?
Vecinskom narodu u BiH se cini nepravda da bi se pocesala muda jednoj balkanskoj provinciji koja pati od iluzije finoce.
Locked