Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13801 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

kakotakonikako wrote: 23/03/2022 21:38 Ko to mi ?

Ja mogu govoriti u svoje ime i osudjujem svako bacanje upaljene baklje medju ljude , kao i kamenice i topovske udare. Ne dijelim ja takve idiote po boji ili vjeri.
Pa što si ti onda napisao ljubav navijača FK Sarajevo - FK Velež? Kao što ima onih koji ne gađaju i osuđuju bacanje baklji, tako ima i onih koji ne osjećaju nikakvu ljubav prema drugim navijačima i njihovim klubovima.
User avatar
Didier
Posts: 3789
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#13802 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

karanana wrote: 23/03/2022 20:12
Didier wrote: 23/03/2022 20:05

Naredni put tijekom ljeta zamolite veći mostarski klub da vam ustupi stadion. Imate ga u svom gradu, a nesposobni da na njemu zaigrate.
da. nesposobni smo. na zalost alija nije mogao ispregovarati da okupator vrati dva stadiona nego samo jedan.
Podsjetio bih te da živite danas u istoj opštini kao i okupatori, tako da ta priča ne pije više mnogo vode. Imali ste sudove, strazbure, pizde materine, ali niste uradili ništa da se vratite pod Bijeli Brijeg, jer vam vjerovatno i odgovara ovako jer niste mnogo različiti od HDZ-ovaca.
User avatar
ellaxaz
Posts: 2217
Joined: 31/01/2012 09:40

#13803 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ellaxaz »

Trudnice, žene, djeca, roditelji, intelektualci, komunisti, kosmopolite, navijači Veleža iz Sarajeva.
A sa druge strane sve najgore, mržnja u zraku, plus Željo loš domaćin, a ministar nema obraza.
:thumbup:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#13804 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Bilo ih par na sjeveru koji su skontali da su na pogresnoj tribini, pa se prebacili do zdenke, niko ih nije ruzno pogledao.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#13805 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Karanana je svojevremeno ovdje cvilio na manijake :place1: koji su dijelili besplatni degenek vrapčičanima i predlagao ujedinjenje sa ultrasima protiv istih :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13806 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Toni Karacic novi trener Posusja.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#13807 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

ellaxaz wrote: 23/03/2022 22:48 Trudnice, žene, djeca, roditelji, intelektualci, komunisti, kosmopolite, navijači Veleža iz Sarajeva.
A sa druge strane sve najgore, mržnja u zraku, plus Željo loš domaćin, a ministar nema obraza.
:thumbup:
Aha, vazda su na gostujucoj tribini Grbavice neke trudnice, djeca, intelektualci i sl. :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#13808 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

LSD wrote: 23/03/2022 23:07 Karanana je svojevremeno ovdje cvilio na manijake :place1: koji su dijelili besplatni degenek vrapčičanima i predlagao ujedinjenje sa ultrasima protiv istih :lol:
Ha?
Znam da je tesko kopat po postovima ali mozes li naci to? Bas interesantno ako sam to predlagao i cudi me da bi predlozio udruzenje sa susjedima kad oni imaju savrsene odnose sa ekstremnim dijelom navijaca zeljeznicara. Toliko dobre, da nas domaci navijaci na grbavici uvijek caste skandiranjem: zrinjski-mostar, zrinjski-mostar.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#13809 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

karanana wrote: 23/03/2022 23:56
LSD wrote: 23/03/2022 23:07 Karanana je svojevremeno ovdje cvilio na manijake :place1: koji su dijelili besplatni degenek vrapčičanima i predlagao ujedinjenje sa ultrasima protiv istih :lol:
Ha?
Znam da je tesko kopat po postovima ali mozes li naci to? Bas interesantno ako sam to predlagao i cudi me da bi predlozio udruzenje sa susjedima kad oni imaju savrsene odnose sa ekstremnim dijelom navijaca zeljeznicara. Toliko dobre, da nas domaci navijaci na grbavici uvijek caste skandiranjem: zrinjski-mostar, zrinjski-mostar.
fk-velez-mostar-t41233s550.html
Post by karanana » 25/08/2011 23:28

ne znam ni sta se desilo.

ukrali ga? gdje se to desilo?
udruzit se sa ultrasima i posutati ovo smece bosansko, posebno kospicarsko. opasno su mi se popeli na neku stvar, gore mi je doci na gostovanje na grbavicu nego pod bijeli brijeg ili u gabelu. posebno mi je muka gledati one jadove na sjeveru. ali neka, sjeticemo ih se siguran sam.
:lol: :lol:

Pa udružite se sa ultrasima, to odavno prizivaš, skupite se da vas manijaci :izet:
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#13810 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

LSD wrote: 24/03/2022 00:11
karanana wrote: 23/03/2022 23:56

Ha?
Znam da je tesko kopat po postovima ali mozes li naci to? Bas interesantno ako sam to predlagao i cudi me da bi predlozio udruzenje sa susjedima kad oni imaju savrsene odnose sa ekstremnim dijelom navijaca zeljeznicara. Toliko dobre, da nas domaci navijaci na grbavici uvijek caste skandiranjem: zrinjski-mostar, zrinjski-mostar.
fk-velez-mostar-t41233s550.html
Post by karanana » 25/08/2011 23:28

ne znam ni sta se desilo.

ukrali ga? gdje se to desilo?
udruzit se sa ultrasima i posutati ovo smece bosansko, posebno kospicarsko. opasno su mi se popeli na neku stvar, gore mi je doci na gostovanje na grbavicu nego pod bijeli brijeg ili u gabelu. posebno mi je muka gledati one jadove na sjeveru. ali neka, sjeticemo ih se siguran sam.
:lol: :lol:

Pa udružite se sa ultrasima, to odavno prizivaš, skupite se da vas manijaci :izet:
Jebote...11 godina. Dobro ga iskopa. Ali onda procitaj cijeli kontekst diskusije i sta je bila poenta toga. Na primjer otidI na stranu 25 te iste teme i prvi post na vrhu. I dalje ostajem printome da sam se sigurnije osjeco na gostovanjima u lukavici. Ne zato sto se oni hoce manje krvi napiti nego sto im je organizacija gostovanja i dolaska navijaca bila deset puta bolja u onoj rupi i sumi tamo nego na grbavici.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#13811 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Plunkett wrote: 23/03/2022 20:33 Kako rijetko gadna i odvratna skupina “navijaca”. Kao da dolaze iz dzungle a ne glavnog grada.
Bodenje nozevima na stadionu, van stadiona, pucnjave, ubistva na stadionu neduznih momaka,medjusobni pokusaji ubistva, ranjavanja, bombe iz vozova, bombe po tudjim terenima, bombe po svom stadionu i ono naslo ismijavati tudje navijacke grupe.

I dodju jos onda nekakvi trolovi i ovdje ismijavaju RA i njihovo saopstenje :roll:
Volim ove pripadnike rikverc brigade što se kuraže preko tastature i šire mržnju.
RA saopštenje je postalo pamfletić, onda kad su napisali, da su uplaili baklje radi samoodbrane pa ih bacali na istok.
To je otprilike kao zgražanje pitara što im se suprotstavilo zbog skidanje nekih "krpica".
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28541
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#13812 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

Otkad karanana ovako srcano predje sa jebacine i zena na fudbal? :mrgreen:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#13813 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Pripadnici cega? :lol:
Izvini, nisam znao da ce te ovoliko pogoditi istina.
Evo jedan noz pa da imas za gostovanja, nek se nadje
User avatar
armin071
Posts: 6556
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#13814 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

BHF_Manijak wrote: 24/03/2022 08:15 Otkad karanana ovako srcano predje sa jebacine i zena na fudbal? :mrgreen:
Ubi ga nepravda. Sto bi reko Covke to je crvena linija ispod koje on ne moze :D
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#13815 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Normalno da se kao prije svega razuman covjek gnusam i sa gadjenjem komentarisem ono sto vi branite rijecima “sto su usli u teren”.
Covjek je hladno izvadio noz, a ne postavlja se pitanje kakva je to grupa koja to ne osudjuje, kakva je to organizacija utakmice gdje svaka binda moze unijeti noz na utakmici.

I onda, organizovati mec tako da dvije grupe stoje jedna do druge, i da te podsjetim nije ovo sa Velezom prvi put. Isto je bilo kad su i lesinari stavljeni tik uz vase navijace.
Ja nigdje nisam procitao osudu takvog ponasanja a da je dosla iz vaseg kluba. Sto znaci da klub stoji iza takvih navijaca, a vidim ima i pojedinaca koji to pokusavaju odbraniti.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#13816 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Plunkett wrote: 24/03/2022 11:25 Normalno da se kao prije svega razuman covjek gnusam i sa gadjenjem komentarisem ono sto vi branite rijecima “sto su usli u teren”.
Covjek je hladno izvadio noz, a ne postavlja se pitanje kakva je to grupa koja to ne osudjuje, kakva je to organizacija utakmice gdje svaka binda moze unijeti noz na utakmici.

I onda, organizovati mec tako da dvije grupe stoje jedna do druge, i da te podsjetim nije ovo sa Velezom prvi put. Isto je bilo kad su i lesinari stavljeni tik uz vase navijace.
Ja nigdje nisam procitao osudu takvog ponasanja a da je dosla iz vaseg kluba. Sto znaci da klub stoji iza takvih navijaca, a vidim ima i pojedinaca koji to pokusavaju odbraniti.
Ako nisi bio na utakmici Željo - Velež, nemoj tvrditi pretpostavke nickova koji isto tako nisu bili na utakmici već su u huji komentarisali na forumu. Grupa Manijaci je bila na istoku prema jugu, a ne sjeveru.


Ja sam bio tamo sa sinom i izašli smo u 45 min, kad su gosti počeli palit baklje na 15 m od nas, i sad ti mene uvjeravaš u nešto lijevo. I onda kažeš da ne huškaš.
User avatar
Didier
Posts: 3789
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#13817 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

Plunkett wrote: 24/03/2022 11:25 Normalno da se kao prije svega razuman covjek gnusam i sa gadjenjem komentarisem ono sto vi branite rijecima “sto su usli u teren”.
Covjek je hladno izvadio noz, a ne postavlja se pitanje kakva je to grupa koja to ne osudjuje, kakva je to organizacija utakmice gdje svaka binda moze unijeti noz na utakmici.

I onda, organizovati mec tako da dvije grupe stoje jedna do druge, i da te podsjetim nije ovo sa Velezom prvi put. Isto je bilo kad su i lesinari stavljeni tik uz vase navijace.
Ja nigdje nisam procitao osudu takvog ponasanja a da je dosla iz vaseg kluba. Sto znaci da klub stoji iza takvih navijaca, a vidim ima i pojedinaca koji to pokusavaju odbraniti.
Što se bolan praviš lud, kad znaš dobro pravila ponašanja ako neko pokuša maznuti transparent?

Isprovocirali ste incident, dobili degenek i sad kuknjava.

Ja samo zamjeram našem Klubu što vam je dao više od 5% mjesta, to treba sve u kavez, pored zapada, pa navijajte s distance. S vama odavno ne može više fino, dobijete džaba ulaznice, razvalite stolice. I kad čovjek pokuša spustiti loptu, tako se zahvalite.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#13818 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Meni je smetalo kada su navijaci mostarskog kluba pjevali "ajmo plavi ale..."
Osupnut sam takvim navijanjem i mrznjom prema nasem klubu. Ispred mene su sjedila djeca, pokrivene zene. Ne mogu da zamislim kako su se oni osjecali. Vjerovatno je bilo i intelektualaca koji su bili primorani da to slusaju. Da li se mostarski klub ogradio od skandaloznog navijanja svojih navijaca?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#13819 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

agnostic_front wrote: 24/03/2022 11:49 Meni je smetalo kada su navijaci mostarskog kluba pjevali "ajmo plavi ale..."
Osupnut sam takvim navijanjem i mrznjom prema nasem klubu. Ispred mene su sjedila djeca, pokrivene zene. Ne mogu da zamislim kako su se oni osjecali. Vjerovatno je bilo i intelektualaca koji su bili primorani da to slusaju. Da li se mostarski klub ogradio od skandaloznog navijanja svojih navijaca?
Grozno.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#13821 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

:lol:
Divno, dakle kad stariji forumasi opravdavaju upotrebu noza, onda je suvisno pricati o bilo cemu.

A to za Velez, nisam ni mislio da ste vi krivi. Vi ionako niste nikad krivi.
Ajmo plavi ale… :D
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#13822 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Jest ovaj zapeo za noževe, hebo vas nož :oops: šta pričate o tome non stop i prizivate.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9159
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#13823 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

agnostic_front wrote: 24/03/2022 11:49 Meni je smetalo kada su navijaci mostarskog kluba pjevali "ajmo plavi ale..."
Osupnut sam takvim navijanjem i mrznjom prema nasem klubu. Ispred mene su sjedila djeca, pokrivene zene. Ne mogu da zamislim kako su se oni osjecali. Vjerovatno je bilo i intelektualaca koji su bili primorani da to slusaju. Da li se mostarski klub ogradio od skandaloznog navijanja svojih navijaca?
Ovo je 100% tacno!
Hoce oni, jednom sam ih slusao kao pjevaju "Bit' ce Zeljo Q sampion..."!
I oni, i Tuzlaci, i Zenicani...
Eto ne znam ima li kakva sankcija za to?
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#13824 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Kad počinje zamjena travnjaka na našem gradskom zajedničkom stadionu, zna li se šta?
Krajnje je vrijeme da naš gradski stadion dobije koliko toliko kvalitetan travnjak zarad dobrobit nogometa na ovim prostorima, jer trenutna oranica je brukanje u velikom stilu.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9159
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#13825 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

splinter wrote: 24/03/2022 14:21 Kad počinje zamjena travnjaka na našem gradskom zajedničkom stadionu, zna li se šta?
Krajnje je vrijeme da naš gradski stadion dobije koliko toliko kvalitetan travnjak zarad dobrobit nogometa na ovim prostorima, jer trenutna oranica je brukanje u velikom stilu.
Ne znamo sigurno. Evo Mandic nam danas gurnu 250k KM.
Dok skontamo gdje cemo ih skrkati....
Post Reply