pa tu ste vjerovatno zaradili vise love nego na 8 domacih prvenstvenih tekmi zajedno.
ono dalo nesto.....
Moderators: Charuga, Tomahawk11
pa tu ste vjerovatno zaradili vise love nego na 8 domacih prvenstvenih tekmi zajedno.
pa bolje da i vi nesto ushicarite nego da vam stadion stoji zamandaljen tijekom ljeta u jeku evropskih kvalifikacionih susreta kad najjace evropske ekipe igraju za sansu da zarade i prodju u evropska takmicenja. nema vise ljuba alicica da vam puni tribine dok je fudbalsa pauza.
Ma necete vi vidjeti evrope u narednih 40 godina, tako to ide sa vrapčičkim klubićem... što ste igrali evropu, igrali ste...ali eto slijedeci put ako ikad ponovo izborite evropu - moljakajte dole da vam iznajme Pecaru.karanana wrote: ↑23/03/2022 16:50pa bolje da i vi nesto ushicarite nego da vam stadion stoji zamandaljen tijekom ljeta u jeku evropskih kvalifikacionih susreta kad najjace evropske ekipe igraju za sansu da zarade i prodju u evropska takmicenja. nema vise ljuba alicica da vam puni tribine dok je fudbalsa pauza.
budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.LSD wrote: ↑23/03/2022 16:54Ma necete vi vidjeti evrope u narednih 40 godina, tako to ide sa vrapčičkim klubićem... što ste igrali evropu, igrali ste...ali eto slijedeci put ako ikad ponovo izborite evropu - moljakajte dole da vam iznajme Pecaru.karanana wrote: ↑23/03/2022 16:50
pa bolje da i vi nesto ushicarite nego da vam stadion stoji zamandaljen tijekom ljeta u jeku evropskih kvalifikacionih susreta kad najjace evropske ekipe igraju za sansu da zarade i prodju u evropska takmicenja. nema vise ljuba alicica da vam puni tribine dok je fudbalsa pauza.
Budimo realni, beskucnici i vjeciti podstanari nemaju pravo glasa kada se prica o stadionimaRaigor Stonehoof wrote: ↑23/03/2022 17:13
budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.
Jesul to izbori neki? Referendum? Ko glasa?LSD wrote: ↑23/03/2022 17:18Budimo realni, beskucnici i vjeciti podstanari nemaju pravo glasa kada se prica o stadionimaRaigor Stonehoof wrote: ↑23/03/2022 17:13
budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.![]()
Navijaci koji moraju vozariti u Zenicu i moljakati Fudu, dosađivati mu, vuci ga za rukav da im iznajmi stadion na dva sata, a sve to da bi gledali svoj klub u evropskim takmicenjima - nemaju pravo pričati o stadionima !...bilo kojem....nemaju pravo pricati oni koje Merlin nabije nogom sa stadiona kojeg rentaju i pošalje ih u Travnik da igrajuRaigor Stonehoof wrote: ↑23/03/2022 17:24
Jesul to izbori neki? Referendum? Ko glasa?
Ne spinuj kad i sam znas da sam upravu.
LSD wrote: ↑23/03/2022 17:18Budimo realni, beskucnici i vjeciti podstanari nemaju pravo glasa kada se prica o stadionimaRaigor Stonehoof wrote: ↑23/03/2022 17:13
budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.![]()
Vi i realnost ko nebo i zemlja...LSD wrote: ↑23/03/2022 17:18Budimo realni, beskucnici i vjeciti podstanari nemaju pravo glasa kada se prica o stadionimaRaigor Stonehoof wrote: ↑23/03/2022 17:13
budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.![]()
Ključne riječi ovog teksta kojeg si postavio:Maharadza wrote: ↑23/03/2022 19:16
Vi i realnost ko nebo i zemlja...
https://sportsport.ba/fudbal/fk-sarajev ... evo/397711
![]()
Nuđenje, korištenje, rentaAktuelnom prvaku BiH još ranije je ponuđeno da im se Olimpijski stadion "Asim Ferhatović Hase" dodijeli na korištenje u narednih 30 godina s mogućnošću produženja i to za simboličnu cijenu od 1 KM, no više informacija o novom dogovoru bit će poznato nakon današnje sjednice Vijeća.Mjesečna renta će iznositi 4000 KM.
Naredni put tijekom ljeta zamolite veći mostarski klub da vam ustupi stadion. Imate ga u svom gradu, a nesposobni da na njemu zaigrate.karanana wrote: ↑23/03/2022 16:50pa bolje da i vi nesto ushicarite nego da vam stadion stoji zamandaljen tijekom ljeta u jeku evropskih kvalifikacionih susreta kad najjace evropske ekipe igraju za sansu da zarade i prodju u evropska takmicenja. nema vise ljuba alicica da vam puni tribine dok je fudbalsa pauza.
da. nesposobni smo. na zalost alija nije mogao ispregovarati da okupator vrati dva stadiona nego samo jedan.Didier wrote: ↑23/03/2022 20:05Naredni put tijekom ljeta zamolite veći mostarski klub da vam ustupi stadion. Imate ga u svom gradu, a nesposobni da na njemu zaigrate.karanana wrote: ↑23/03/2022 16:50
pa bolje da i vi nesto ushicarite nego da vam stadion stoji zamandaljen tijekom ljeta u jeku evropskih kvalifikacionih susreta kad najjace evropske ekipe igraju za sansu da zarade i prodju u evropska takmicenja. nema vise ljuba alicica da vam puni tribine dok je fudbalsa pauza.
Nije. I dalje ne objasnjavas kakve to veze ima sa nurkom i klechanjem pred hasicemLSD wrote: ↑23/03/2022 17:30Navijaci koji moraju vozariti u Zenicu i moljakati Fudu, dosađivati mu, vuci ga za rukav da im iznajmi stadion na dva sata, a sve to da bi gledali svoj klub u evropskim takmicenjima - nemaju pravo pričati o stadionima !...bilo kojem....nemaju pravo pricati oni koje Merlin nabije nogom sa stadiona kojeg rentaju i pošalje ih u Travnik da igrajuRaigor Stonehoof wrote: ↑23/03/2022 17:24
Jesul to izbori neki? Referendum? Ko glasa?
Ne spinuj kad i sam znas da sam upravu.da bi tu održao svoj koncert.
Jel ti sad malo jasnije![]()
Koliko puta ste na Koševu, kada ste dobijali dio zapada, gađali bakljama naš dio zapada? Lično sam bar 5 derbija gledao kako majmuni gađaju dio ispod svečane lože.kakotakonikako wrote: ↑23/03/2022 11:18
Interesantno u ovom saopstenju ne spominje sa gadjanje navijaca FK Zeljeznicar ( medju njima dosta djece i zenskog dijela ) na Sjeveru od strane navijaca FK Sarajevo i to zapaljenim bakljama i kamenjem ( a napominje isto od navijaca FK Zeljeznicar prema navijacima FK Velez ) a napominje "pokusaj ubistva" a ni rijeci o upadanju navijaca na teren u pokusaju skidanja transparenta mrtvom kolegi sa tribine. Interesantno. Saopstenje koje ima za cilj pokazati ljubav navijaca FK Sarajevo i FK Velez - sto se zna i bez njega.
Zbog ovakvih i slicnih dogadjanja - postaje opravdano ono sto je uradio NK Rijeka ( pravljenje kaveza za gostujuce navijace ) - jer uvijek se medju normalnim navijacima nadje i grupa koji zasluzuju ovaj kavez. Na svim stranama.
U do sada odigranih 23 kola Premijer lige BiH, te nekoliko utakmica Kupa (što je podatak značajan za dio crvenih kartona koji su odrađeni u Kupu) jedan klub se istakao kao najveći "profiter". Čak 35 igrača protivničkih klubova u dosadašnjem dijelu sezoni nisu nastupili protiv FK Borac.
Zeljo nije DAO Velezu stadion da igra evropske utakmice nego IZDAO za pare! U klub smo vam uplatili znacajna sredstva za ovih par evropskih utakmica sto smo igrali na vasem stadionu.
E bravo, drago mi je da si pročitao, a sada samo još skontaj kakve to veze ima sa tvojom prethodnom nebulozom...LSD wrote: ↑23/03/2022 19:22Ključne riječi ovog teksta kojeg si postavio:Maharadza wrote: ↑23/03/2022 19:16
Vi i realnost ko nebo i zemlja...
https://sportsport.ba/fudbal/fk-sarajev ... evo/397711
![]()
Nuđenje, korištenje, rentaAktuelnom prvaku BiH još ranije je ponuđeno da im se Olimpijski stadion "Asim Ferhatović Hase" dodijeli na korištenje u narednih 30 godina s mogućnošću produženja i to za simboličnu cijenu od 1 KM, no više informacija o novom dogovoru bit će poznato nakon današnje sjednice Vijeća.Mjesečna renta će iznositi 4000 KM.![]()
Znači kada uzmeš vilu i plaćaš kiriju i dalje si "beskućnik"?!LSD wrote: ↑23/03/2022 17:18Budimo realni, beskucnici i vjeciti podstanari nemaju pravo glasa kada se prica o stadionimaRaigor Stonehoof wrote: ↑23/03/2022 17:13
budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.![]()
Ko to mi ?ibizza wrote: ↑23/03/2022 20:22Koliko puta ste na Koševu, kada ste dobijali dio zapada, gađali bakljama naš dio zapada? Lično sam bar 5 derbija gledao kako majmuni gađaju dio ispod svečane lože.kakotakonikako wrote: ↑23/03/2022 11:18
Interesantno u ovom saopstenju ne spominje sa gadjanje navijaca FK Zeljeznicar ( medju njima dosta djece i zenskog dijela ) na Sjeveru od strane navijaca FK Sarajevo i to zapaljenim bakljama i kamenjem ( a napominje isto od navijaca FK Zeljeznicar prema navijacima FK Velez ) a napominje "pokusaj ubistva" a ni rijeci o upadanju navijaca na teren u pokusaju skidanja transparenta mrtvom kolegi sa tribine. Interesantno. Saopstenje koje ima za cilj pokazati ljubav navijaca FK Sarajevo i FK Velez - sto se zna i bez njega.
Zbog ovakvih i slicnih dogadjanja - postaje opravdano ono sto je uradio NK Rijeka ( pravljenje kaveza za gostujuce navijace ) - jer uvijek se medju normalnim navijacima nadje i grupa koji zasluzuju ovaj kavez. Na svim stranama.
da si ziv i zdrav, kacavenda je otisao zimus. isic nadam se cim cim prije, tim tim bolje.agnostic_front wrote: ↑23/03/2022 21:36 Pa sta je sa Isicem i Kacavendom, hoce li raguliti iz klubaZbog njih Velez izgubi 22 boda najmanje
![]()
E hvala na informaciji, ziv i ti i zdrav bio.karanana wrote: ↑23/03/2022 21:39da si ziv i zdrav, kacavenda je otisao zimus. isic nadam se cim cim prije, tim tim bolje.agnostic_front wrote: ↑23/03/2022 21:36 Pa sta je sa Isicem i Kacavendom, hoce li raguliti iz klubaZbog njih Velez izgubi 22 boda najmanje
![]()