Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#13776 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

LSD wrote: 23/03/2022 16:42 Nema labavo sa nezahvalnim vrapčićkim klošarima. Smiluješ se sirotinji, daš im stadion da imaju gdje igrati svoje evropske utakmice nakon miliona godina i ono dođe provocirati na tom istom stadionu.
pa tu ste vjerovatno zaradili vise love nego na 8 domacih prvenstvenih tekmi zajedno.
ono dalo nesto.....
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#13777 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

karanana wrote: 23/03/2022 16:44
LSD wrote: 23/03/2022 16:42 Nema labavo sa nezahvalnim vrapčićkim klošarima. Smiluješ se sirotinji, daš im stadion da imaju gdje igrati svoje evropske utakmice nakon miliona godina i ono dođe provocirati na tom istom stadionu.
pa tu ste vjerovatno zaradili vise love nego na 8 domacih prvenstvenih tekmi zajedno.
ono dalo nesto.....
Slijedeci put za jedno 30 godina, kada budete moljakali i vukli druge za rukav da vam ustupe stadion, pravac Pecara.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#13778 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

LSD wrote: 23/03/2022 16:46
karanana wrote: 23/03/2022 16:44

pa tu ste vjerovatno zaradili vise love nego na 8 domacih prvenstvenih tekmi zajedno.
ono dalo nesto.....
Slijedeci put kada budete moljakali i vukli druge za rukav da vam ustupe stadion, pravac Pecara.
pa bolje da i vi nesto ushicarite nego da vam stadion stoji zamandaljen tijekom ljeta u jeku evropskih kvalifikacionih susreta kad najjace evropske ekipe igraju za sansu da zarade i prodju u evropska takmicenja. nema vise ljuba alicica da vam puni tribine dok je fudbalsa pauza.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#13779 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

karanana wrote: 23/03/2022 16:50
LSD wrote: 23/03/2022 16:46

Slijedeci put kada budete moljakali i vukli druge za rukav da vam ustupe stadion, pravac Pecara.
pa bolje da i vi nesto ushicarite nego da vam stadion stoji zamandaljen tijekom ljeta u jeku evropskih kvalifikacionih susreta kad najjace evropske ekipe igraju za sansu da zarade i prodju u evropska takmicenja. nema vise ljuba alicica da vam puni tribine dok je fudbalsa pauza.
Ma necete vi vidjeti evrope u narednih 40 godina, tako to ide sa vrapčičkim klubićem... što ste igrali evropu, igrali ste...ali eto slijedeci put ako ikad ponovo izborite evropu - moljakajte dole da vam iznajme Pecaru.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#13780 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

LSD wrote: 23/03/2022 16:54
karanana wrote: 23/03/2022 16:50

pa bolje da i vi nesto ushicarite nego da vam stadion stoji zamandaljen tijekom ljeta u jeku evropskih kvalifikacionih susreta kad najjace evropske ekipe igraju za sansu da zarade i prodju u evropska takmicenja. nema vise ljuba alicica da vam puni tribine dok je fudbalsa pauza.
Ma necete vi vidjeti evrope u narednih 40 godina, tako to ide sa vrapčičkim klubićem... što ste igrali evropu, igrali ste...ali eto slijedeci put ako ikad ponovo izborite evropu - moljakajte dole da vam iznajme Pecaru.
budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#13781 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Raigor Stonehoof wrote: 23/03/2022 17:13

budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.
Budimo realni, beskucnici i vjeciti podstanari nemaju pravo glasa kada se prica o stadionima :skoljka:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#13782 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

LSD wrote: 23/03/2022 17:18
Raigor Stonehoof wrote: 23/03/2022 17:13

budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.
Budimo realni, beskucnici i vjeciti podstanari nemaju pravo glasa kada se prica o stadionima :skoljka:
Jesul to izbori neki? Referendum? Ko glasa?

Ne spinuj kad i sam znas da sam upravu.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#13783 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Raigor Stonehoof wrote: 23/03/2022 17:24

Jesul to izbori neki? Referendum? Ko glasa?

Ne spinuj kad i sam znas da sam upravu.
Navijaci koji moraju vozariti u Zenicu i moljakati Fudu, dosađivati mu, vuci ga za rukav da im iznajmi stadion na dva sata, a sve to da bi gledali svoj klub u evropskim takmicenjima - nemaju pravo pričati o stadionima !...bilo kojem....nemaju pravo pricati oni koje Merlin nabije nogom sa stadiona kojeg rentaju i pošalje ih u Travnik da igraju :lol: da bi tu održao svoj koncert.

Jel ti sad malo jasnije :gunjastajl:
Last edited by LSD on 23/03/2022 17:30, edited 1 time in total.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#13784 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakotakonikako »

LSD wrote: 23/03/2022 17:18
Raigor Stonehoof wrote: 23/03/2022 17:13

budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.
Budimo realni, beskucnici i vjeciti podstanari nemaju pravo glasa kada se prica o stadionima :skoljka:
:thumbup:
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#13785 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Maharadza »

LSD wrote: 23/03/2022 17:18
Raigor Stonehoof wrote: 23/03/2022 17:13

budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.
Budimo realni, beskucnici i vjeciti podstanari nemaju pravo glasa kada se prica o stadionima :skoljka:
Vi i realnost ko nebo i zemlja...

https://sportsport.ba/fudbal/fk-sarajev ... evo/397711

:skoljka:
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#13786 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Maharadza wrote: 23/03/2022 19:16

Vi i realnost ko nebo i zemlja...

https://sportsport.ba/fudbal/fk-sarajev ... evo/397711

:skoljka:
Ključne riječi ovog teksta kojeg si postavio:
Aktuelnom prvaku BiH još ranije je ponuđeno da im se Olimpijski stadion "Asim Ferhatović Hase" dodijeli na korištenje u narednih 30 godina s mogućnošću produženja i to za simboličnu cijenu od 1 KM, no više informacija o novom dogovoru bit će poznato nakon današnje sjednice Vijeća.Mjesečna renta će iznositi 4000 KM.
Nuđenje, korištenje, renta :gunjastajl:
User avatar
Didier
Posts: 3789
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#13787 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

karanana wrote: 23/03/2022 16:50
LSD wrote: 23/03/2022 16:46

Slijedeci put kada budete moljakali i vukli druge za rukav da vam ustupe stadion, pravac Pecara.
pa bolje da i vi nesto ushicarite nego da vam stadion stoji zamandaljen tijekom ljeta u jeku evropskih kvalifikacionih susreta kad najjace evropske ekipe igraju za sansu da zarade i prodju u evropska takmicenja. nema vise ljuba alicica da vam puni tribine dok je fudbalsa pauza.
Naredni put tijekom ljeta zamolite veći mostarski klub da vam ustupi stadion. Imate ga u svom gradu, a nesposobni da na njemu zaigrate.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#13788 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

Didier wrote: 23/03/2022 20:05
karanana wrote: 23/03/2022 16:50

pa bolje da i vi nesto ushicarite nego da vam stadion stoji zamandaljen tijekom ljeta u jeku evropskih kvalifikacionih susreta kad najjace evropske ekipe igraju za sansu da zarade i prodju u evropska takmicenja. nema vise ljuba alicica da vam puni tribine dok je fudbalsa pauza.
Naredni put tijekom ljeta zamolite veći mostarski klub da vam ustupi stadion. Imate ga u svom gradu, a nesposobni da na njemu zaigrate.
da. nesposobni smo. na zalost alija nije mogao ispregovarati da okupator vrati dva stadiona nego samo jedan.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#13789 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

LSD wrote: 23/03/2022 17:30
Raigor Stonehoof wrote: 23/03/2022 17:24

Jesul to izbori neki? Referendum? Ko glasa?

Ne spinuj kad i sam znas da sam upravu.
Navijaci koji moraju vozariti u Zenicu i moljakati Fudu, dosađivati mu, vuci ga za rukav da im iznajmi stadion na dva sata, a sve to da bi gledali svoj klub u evropskim takmicenjima - nemaju pravo pričati o stadionima !...bilo kojem....nemaju pravo pricati oni koje Merlin nabije nogom sa stadiona kojeg rentaju i pošalje ih u Travnik da igraju :lol: da bi tu održao svoj koncert.

Jel ti sad malo jasnije :gunjastajl:
Nije. I dalje ne objasnjavas kakve to veze ima sa nurkom i klechanjem pred hasicem :D.

Ps sad bi guze dali da vam ljuba podari sadaku za novi koncert :D
Multitalent
Posts: 48
Joined: 07/10/2020 09:56

#13790 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Multitalent »

Velež ima mozda i najljepši stadion u BiH. Ne znam sta im fali da ispune normu za evropske utakmice. U svakom slucaju imaju vremena da to završe jer vjerovatno nece Evropu igrati ove godine
ibizza
Posts: 4987
Joined: 05/06/2008 00:46

#13791 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ibizza »

kakotakonikako wrote: 23/03/2022 11:18
Charuga wrote: 23/03/2022 11:03 Eh, da si živ i zdrav, davno je ta "ljubav" pukla. Tamo negdje u Mostaru ... 8-)
:thumbup:

Interesantno u ovom saopstenju ne spominje sa gadjanje navijaca FK Zeljeznicar ( medju njima dosta djece i zenskog dijela ) na Sjeveru od strane navijaca FK Sarajevo i to zapaljenim bakljama i kamenjem ( a napominje isto od navijaca FK Zeljeznicar prema navijacima FK Velez ) a napominje "pokusaj ubistva" a ni rijeci o upadanju navijaca na teren u pokusaju skidanja transparenta mrtvom kolegi sa tribine. Interesantno. Saopstenje koje ima za cilj pokazati ljubav navijaca FK Sarajevo i FK Velez - sto se zna i bez njega.

Zbog ovakvih i slicnih dogadjanja - postaje opravdano ono sto je uradio NK Rijeka ( pravljenje kaveza za gostujuce navijace ) - jer uvijek se medju normalnim navijacima nadje i grupa koji zasluzuju ovaj kavez. Na svim stranama.
Koliko puta ste na Koševu, kada ste dobijali dio zapada, gađali bakljama naš dio zapada? Lično sam bar 5 derbija gledao kako majmuni gađaju dio ispod svečane lože.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17603
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#13792 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by JohnnyS »

LSD wrote: 23/03/2022 16:42 Nema labavo sa nezahvalnim vrapčićkim klošarima. Smiluješ se sirotinji, daš im stadion da imaju gdje igrati svoje evropske utakmice nakon milion godina i ono dođe provocirati na tom istom stadionu.
Nije li Željezničar dobro zaradio na tom "davanju" stadiona?
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#13793 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Kako rijetko gadna i odvratna skupina “navijaca”. Kao da dolaze iz dzungle a ne glavnog grada.
Bodenje nozevima na stadionu, van stadiona, pucnjave, ubistva na stadionu neduznih momaka,medjusobni pokusaji ubistva, ranjavanja, bombe iz vozova, bombe po tudjim terenima, bombe po svom stadionu i ono naslo ismijavati tudje navijacke grupe.

I dodju jos onda nekakvi trolovi i ovdje ismijavaju RA i njihovo saopstenje :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102869
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13794 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

https://sportsport.ba/fudbal/koliko-su- ... bih/421462
U do sada odigranih 23 kola Premijer lige BiH, te nekoliko utakmica Kupa (što je podatak značajan za dio crvenih kartona koji su odrađeni u Kupu) jedan klub se istakao kao najveći "profiter". Čak 35 igrača protivničkih klubova u dosadašnjem dijelu sezoni nisu nastupili protiv FK Borac.
ajdamo
Posts: 1573
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#13795 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

JohnnyS wrote: 23/03/2022 20:25
LSD wrote: 23/03/2022 16:42 Nema labavo sa nezahvalnim vrapčićkim klošarima. Smiluješ se sirotinji, daš im stadion da imaju gdje igrati svoje evropske utakmice nakon milion godina i ono dođe provocirati na tom istom stadionu.
Nije li Željezničar dobro zaradio na tom "davanju" stadiona?
Zeljo nije DAO Velezu stadion da igra evropske utakmice nego IZDAO za pare! U klub smo vam uplatili znacajna sredstva za ovih par evropskih utakmica sto smo igrali na vasem stadionu.

Ovo saopstenje nije pisao Red army btw nego grupa obicnih navijaca a ne ultra tifo grupa neka.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#13796 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Maharadza »

LSD wrote: 23/03/2022 19:22
Maharadza wrote: 23/03/2022 19:16

Vi i realnost ko nebo i zemlja...

https://sportsport.ba/fudbal/fk-sarajev ... evo/397711

:skoljka:
Ključne riječi ovog teksta kojeg si postavio:
Aktuelnom prvaku BiH još ranije je ponuđeno da im se Olimpijski stadion "Asim Ferhatović Hase" dodijeli na korištenje u narednih 30 godina s mogućnošću produženja i to za simboličnu cijenu od 1 KM, no više informacija o novom dogovoru bit će poznato nakon današnje sjednice Vijeća.Mjesečna renta će iznositi 4000 KM.
Nuđenje, korištenje, renta :gunjastajl:
E bravo, drago mi je da si pročitao, a sada samo još skontaj kakve to veze ima sa tvojom prethodnom nebulozom...
LSD wrote: 23/03/2022 17:18
Raigor Stonehoof wrote: 23/03/2022 17:13

budimo realni, nije zelju niko moljakao nego je nurko trcao ko cukica da hasica moli da uzme onaj izgovor od stadiona, nebil usicario da jos mjesec prezivite.
Budimo realni, beskucnici i vjeciti podstanari nemaju pravo glasa kada se prica o stadionima :skoljka:
Znači kada uzmeš vilu i plaćaš kiriju i dalje si "beskućnik"?! :oops:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#13797 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Pa sta je sa Isicem i Kacavendom, hoce li raguliti iz kluba :? Zbog njih Velez izgubi 22 boda najmanje :sad:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#13798 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakotakonikako »

ibizza wrote: 23/03/2022 20:22
kakotakonikako wrote: 23/03/2022 11:18

:thumbup:

Interesantno u ovom saopstenju ne spominje sa gadjanje navijaca FK Zeljeznicar ( medju njima dosta djece i zenskog dijela ) na Sjeveru od strane navijaca FK Sarajevo i to zapaljenim bakljama i kamenjem ( a napominje isto od navijaca FK Zeljeznicar prema navijacima FK Velez ) a napominje "pokusaj ubistva" a ni rijeci o upadanju navijaca na teren u pokusaju skidanja transparenta mrtvom kolegi sa tribine. Interesantno. Saopstenje koje ima za cilj pokazati ljubav navijaca FK Sarajevo i FK Velez - sto se zna i bez njega.

Zbog ovakvih i slicnih dogadjanja - postaje opravdano ono sto je uradio NK Rijeka ( pravljenje kaveza za gostujuce navijace ) - jer uvijek se medju normalnim navijacima nadje i grupa koji zasluzuju ovaj kavez. Na svim stranama.
Koliko puta ste na Koševu, kada ste dobijali dio zapada, gađali bakljama naš dio zapada? Lično sam bar 5 derbija gledao kako majmuni gađaju dio ispod svečane lože.
Ko to mi ?

Ja mogu govoriti u svoje ime i osudjujem svako bacanje upaljene baklje medju ljude , kao i kamenice i topovske udare. Ne dijelim ja takve idiote po boji ili vjeri.

Zato je po meni odlican potez NK Rijeke ( kavez za gostujuce navijace - iz kojeg ne moze da se baci zapaljena baklja ). Sa kretenima ne mozes drugacije.

I dobro je neko napisao da ovo nije saopstenje Red Army, nego FGR iz Sarajeva.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#13799 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

agnostic_front wrote: 23/03/2022 21:36 Pa sta je sa Isicem i Kacavendom, hoce li raguliti iz kluba :? Zbog njih Velez izgubi 22 boda najmanje :sad:
da si ziv i zdrav, kacavenda je otisao zimus. isic nadam se cim cim prije, tim tim bolje.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#13800 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

karanana wrote: 23/03/2022 21:39
agnostic_front wrote: 23/03/2022 21:36 Pa sta je sa Isicem i Kacavendom, hoce li raguliti iz kluba :? Zbog njih Velez izgubi 22 boda najmanje :sad:
da si ziv i zdrav, kacavenda je otisao zimus. isic nadam se cim cim prije, tim tim bolje.
E hvala na informaciji, ziv i ti i zdrav bio.
Post Reply