Cijene stanova All about

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
betametazon
Posts: 1965
Joined: 22/06/2011 23:56

#8676 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

zurik wrote: 01/03/2022 16:15
bilic wrote: 01/03/2022 16:01
Ti novi stanovi u Bulevaru
Pogled zloo.
Stan na Trgu Heroja neboder '''
To izbjegavaj
.
.
3 stan je preko puta Lorisa prema Željinom.
Mislim da je ok
Još cijene skinut i to je tooo
Ne znam na koji mislis, ali nijedan od ovih nije u Bulevaru. Pretpostavljam da mislis na ovaj prvi jer nije dobro lokacija postavljena na OLX-u, ali u pitanju je Gradacacka ulica, mislim da je prva zgrada do O.S. Osman Nakas.
Taj prvi stan:

- lijepo opremljen
- nelogicno da je samo 52m2?
- iz spavace se ulazi u djeciju sobu? Otpada automatski z raznatranja....(za one koji imaju/planiraju djecu i koji bi tu prostoriju koristili kao djeciju)
betametazon
Posts: 1965
Joined: 22/06/2011 23:56

#8677 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

Haris.ba wrote: 05/03/2022 12:03
NediM17 wrote: 05/03/2022 12:00 Emotivno vezan za TV. :D
Mozda je od punice.

Helem, haj nekako i tv, ali dok organizira snijeti frizider sa 5.sprata bez lifta i prevoz...
Relativno cesta pojava, ne znam, meni kao kupcu neshvatljiva da prodajes za tolike pare sve ali eto kao TV nosiš sa sobom, kao da je TV vrojednosti pola stana...doduse ovaj i frizider nosi...
User avatar
Haris.ba
Posts: 35319
Joined: 08/09/2005 20:08

#8678 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

betametazon wrote: 05/03/2022 12:06 Relativno cesta pojava, ne znam, meni kao kupcu neshvatljiva da prodajes za tolike pare sve ali eto kao TV nosiš sa sobom, kao da je TV vrojednosti pola stana...doduse ovaj i frizider nosi...
Ja sam u proslom stanu ostavio skoro sve. Jedino sto sam odnio je bila ves masina. Nikako mi u tom momentu nije pdgovarao trosak nove masina, a stara bila haman nova.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#8679 Re: Cijene stanova All about

Post by Velkoski »

pa ja kao kupac svakako ne bih htio taj 33" TV ili šta je već, ne kontam kuknjavu oko ovoga :mrgreen:
philanthropy
Posts: 103
Joined: 27/02/2014 17:01

#8680 Re: Cijene stanova All about

Post by philanthropy »

hadzinicasa wrote: 24/02/2022 11:12
crveni_makovi wrote: 24/02/2022 10:47 Osim iskustva s nekom kuhinjom koja nije imala prozor nikada nigdje nisam rado koristila napu. Kad steknem uslove da renoviram kuhinju i trpezariju, planiram pokušati cijeli radni dio kuhinje pomjeriti ispod prozora. Napu nikad više nemam namjeru kupiti. Ne volim ni buku, ne želim je u prostoru, ne želim ni trošiti struju na to bez obzira koliko mala potrošnja mogla biti.
Ja sam sebi napravila plocu za kuhanje ispod prozora, mijesam jelo, a pogled bludi :) imam i napu jer sam uzela plocu s ugradjenom napom. Ovu i odlicna je

Image

Image

Ima za sve rjesenje.
rjesenje od 3/4k :lol:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#8681 Re: Cijene stanova All about

Post by alica.k »

Velkoski wrote: 05/03/2022 12:20 pa ja kao kupac svakako ne bih htio taj 33" TV ili šta je već, ne kontam kuknjavu oko ovoga :mrgreen:
U 99% slucajeva 'stan sa namjestajem' je samo prevara, kupe polovnog cak i razvaljenog namjestaja samo da mogu napisat da je s namjestajem i nabit cijenu jos par hiljada.

Inace ja sam liku rekla ne treba mi namjestaj, hocu nizu cijenu, pa je i snizio a namjestaj svejedno ostavio jer je bezvrijedan svakako. Jedva se rijesila...
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2687
Joined: 16/05/2015 12:49

#8682 Re: Cijene stanova All about

Post by SpecialOffer »

betametazon wrote: 23/02/2022 22:40
azurna_obala wrote: 23/02/2022 22:32

Gluho bilo :mrgreen:
Jbg, za ovakav u ulici zelenih beretki bi morao biti milioner...sve ima svoju cijenu :mrgreen:
Sto bi morao biti milioner :?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8683 Re: Cijene stanova All about

Post by Chmoljo »

alica.k wrote: 05/03/2022 19:56
Velkoski wrote: 05/03/2022 12:20 pa ja kao kupac svakako ne bih htio taj 33" TV ili šta je već, ne kontam kuknjavu oko ovoga :mrgreen:
U 99% slucajeva 'stan sa namjestajem' je samo prevara, kupe polovnog cak i razvaljenog namjestaja samo da mogu napisat da je s namjestajem i nabit cijenu jos par hiljada.

Inace ja sam liku rekla ne treba mi namjestaj, hocu nizu cijenu, pa je i snizio a namjestaj svejedno ostavio jer je bezvrijedan svakako. Jedva se rijesila...
kad smo razgledali jedan stan, nahvalili nam kuhinju samo tako. te talijanska, te kvalitetna, te mi platili, to vam ostaje, znate.

sve super gospođo, ali mi imamo neke druge ideje, suptilno govoreći da se nama ne sviđa. opet gledaš da ne sereš po ljudima i ukusima.

al džaba jbt, uvrijedi se žena ko da smo joj šamar opalili. haman u notarski treba staviti da mora njena kuhinja ostati i nakon renoviranja jer je njoj lijepa. cijene namještaj ko da je nov. ma gonse u neku stvar :D

a stan koji smo i kupili, dali kaparu i sve gotovo, čekamo samo da kredit bude odobren, vlasnik govori: eto uradio sam prozore, tu i tu, uradio i blindirana vrata. e da sam znao da ću prodavati ne bih tako kvalitetno.

kaže mu moja žena: pa hvala ti :D

tu je i ušutio :D :lol:
betametazon
Posts: 1965
Joined: 22/06/2011 23:56

#8684 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

SpecialOffer wrote: 05/03/2022 21:25
betametazon wrote: 23/02/2022 22:40

Jbg, za ovakav u ulici zelenih beretki bi morao biti milioner...sve ima svoju cijenu :mrgreen:
Sto bi morao biti milioner :?
Pretpostavljam da je bio link na onaj potpuno opremljeni stan pd 120 m2 u ulici Draze M?
Pa eto, ne bi milioner, mozda bi bilo dovoljno i pola miliona...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8685 Re: Cijene stanova All about

Post by moonca »

.. jedan dobar..

https://www.area.ba/nekretnina/luksuzan ... evo-128m2/
mana.. ves masina u kupatilu. i kuhinja bez 'ostrva' :-)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#8686 Re: Cijene stanova All about

Post by alica.k »

Cuj mana ves masina u kupatilu.... pa jbt gdje ti zivis, nema u Bosni niko odvojen veseraj, sretan si ak ti za ves masinu ima mjesta u kupatilu uopste, nekima i u hodniku i u kuhinji stoji.

Sve sto napises meni je pravo fadila u ameriKi
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#8687 Re: Cijene stanova All about

Post by NediM17 »

Svaka joj je za degeneka. :run:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8688 Re: Cijene stanova All about

Post by Chmoljo »

Meni je velika mana ovog stana i sto nema svoju avliju i gazeebo.

Sad, ako bismo trazili dlaku u jajetu, rekao bih i da bi bazen bio dobar, ili bar jezerce sa ribicama, al hajd.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83532
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8689 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

Cuj mana ves u kupatilu, oj hljebe
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#8690 Re: Cijene stanova All about

Post by alica.k »

Chmoljo wrote: 06/03/2022 10:15 Meni je velika mana ovog stana i sto nema svoju avliju i gazeebo.

Sad, ako bismo trazili dlaku u jajetu, rekao bih i da bi bazen bio dobar, ili bar jezerce sa ribicama, al hajd.
Bar sauna i jacuzzi pa jel.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#8691 Re: Cijene stanova All about

Post by Piaty »

Pa dje mu je ves masina...na tavanu ili u susari
crveni_makovi
Posts: 972
Joined: 09/05/2021 14:34

#8692 Re: Cijene stanova All about

Post by crveni_makovi »

Moram se složiti s @moonca za ovaj stan od 128 kvadrata. Obzirom na svu tu površinu i sve uložene detalje kakve, da se razumijemo, ja sebi niti mogu niti želim da mogu priuštiti veš mašina u tom kupatilu bode u oči. Moglo se u 128 kvadrata odvojiti kutak za izdvojiti mašinu ili je estetski ugraditi u nešto.
bjjarmbar
Posts: 319
Joined: 22/02/2022 12:49

#8693 Re: Cijene stanova All about

Post by bjjarmbar »

moonca wrote: 06/03/2022 01:06 .. jedan dobar..

https://www.area.ba/nekretnina/luksuzan ... evo-128m2/
mana.. ves masina u kupatilu. i kuhinja bez 'ostrva' :-)
Neko voli da mu je veš mašina u kupatilu iako ima i nekoliko prostorija viška gdje bi je mogao staviti. Ljudi kod nas istu stave u kuhinju, a ovdje se mahana za neke normalne stvari :-)
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#8694 Re: Cijene stanova All about

Post by mk ultra »

Vallahi ko u Bosni jos drzi ves masinu u gLupatilu :lol:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#8695 Re: Cijene stanova All about

Post by basicm »

mk ultra wrote: 06/03/2022 17:21 Vallahi ko u Bosni jos drzi ves masinu u gLupatilu :lol:
Stvarno, kod nas to niko ne radi :)
betametazon
Posts: 1965
Joined: 22/06/2011 23:56

#8696 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

moonca wrote: 06/03/2022 01:06 .. jedan dobar..

https://www.area.ba/nekretnina/luksuzan ... evo-128m2/
mana.. ves masina u kupatilu. i kuhinja bez 'ostrva' :-)
Dobar ali relevantan za sta...?
Je li cilj postavit link sto skupljeg stana ovdje...vjerujem da takva klijentela ne trazi ni linkove ni misljenje na forumu...
crveni_makovi
Posts: 972
Joined: 09/05/2021 14:34

#8698 Re: Cijene stanova All about

Post by crveni_makovi »

Sid the sloth wrote: 06/03/2022 22:18 Ako cemo vec o luksuzu :D
https://www.olx.ba/artikal/35482939/luk ... joj-glavi/
Fotografija 20 zalutala.
Ja stvarno ne priželjkujem luksuz ali ovo kupatilo nikad ne bi našlo mjesto u mojoj viziji šta je luksuz a ni šta je lijepo.
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#8699 Re: Cijene stanova All about

Post by Sid the sloth »

crveni_makovi wrote: 06/03/2022 22:25
Sid the sloth wrote: 06/03/2022 22:18 Ako cemo vec o luksuzu :D
https://www.olx.ba/artikal/35482939/luk ... joj-glavi/
Fotografija 20 zalutala.
Ja stvarno ne priželjkujem luksuz ali ovo kupatilo nikad ne bi našlo mjesto u mojoj viziji šta je luksuz a ni šta je lijepo.
To je vjerovatno neko kupatilo "za goste" :D pretpostavljam da ih imaju bar 2-3 u ovolikoj kuci.
suspect_zero
Posts: 28002
Joined: 11/10/2008 21:45

#8700 Re: Cijene stanova All about

Post by suspect_zero »

basicm wrote: 06/03/2022 18:05
mk ultra wrote: 06/03/2022 17:21 Vallahi ko u Bosni jos drzi ves masinu u gLupatilu :lol:
Stvarno, kod nas to niko ne radi :)
Mene sada sramota što uopšte imam veš mašinu....čuj da je držim u kupatilu :oops:
Post Reply