Taj prvi stan:
- lijepo opremljen
- nelogicno da je samo 52m2?
- iz spavace se ulazi u djeciju sobu? Otpada automatski z raznatranja....(za one koji imaju/planiraju djecu i koji bi tu prostoriju koristili kao djeciju)
Moderator: anex
Taj prvi stan:
Relativno cesta pojava, ne znam, meni kao kupcu neshvatljiva da prodajes za tolike pare sve ali eto kao TV nosiš sa sobom, kao da je TV vrojednosti pola stana...doduse ovaj i frizider nosi...
Ja sam u proslom stanu ostavio skoro sve. Jedino sto sam odnio je bila ves masina. Nikako mi u tom momentu nije pdgovarao trosak nove masina, a stara bila haman nova.betametazon wrote: ↑05/03/2022 12:06 Relativno cesta pojava, ne znam, meni kao kupcu neshvatljiva da prodajes za tolike pare sve ali eto kao TV nosiš sa sobom, kao da je TV vrojednosti pola stana...doduse ovaj i frizider nosi...
rjesenje od 3/4khadzinicasa wrote: ↑24/02/2022 11:12Ja sam sebi napravila plocu za kuhanje ispod prozora, mijesam jelo, a pogled bludicrveni_makovi wrote: ↑24/02/2022 10:47 Osim iskustva s nekom kuhinjom koja nije imala prozor nikada nigdje nisam rado koristila napu. Kad steknem uslove da renoviram kuhinju i trpezariju, planiram pokušati cijeli radni dio kuhinje pomjeriti ispod prozora. Napu nikad više nemam namjeru kupiti. Ne volim ni buku, ne želim je u prostoru, ne želim ni trošiti struju na to bez obzira koliko mala potrošnja mogla biti.imam i napu jer sam uzela plocu s ugradjenom napom. Ovu i odlicna je
Ima za sve rjesenje.
U 99% slucajeva 'stan sa namjestajem' je samo prevara, kupe polovnog cak i razvaljenog namjestaja samo da mogu napisat da je s namjestajem i nabit cijenu jos par hiljada.
Sto bi morao biti milionerbetametazon wrote: ↑23/02/2022 22:40Jbg, za ovakav u ulici zelenih beretki bi morao biti milioner...sve ima svoju cijenu![]()
kad smo razgledali jedan stan, nahvalili nam kuhinju samo tako. te talijanska, te kvalitetna, te mi platili, to vam ostaje, znate.alica.k wrote: ↑05/03/2022 19:56U 99% slucajeva 'stan sa namjestajem' je samo prevara, kupe polovnog cak i razvaljenog namjestaja samo da mogu napisat da je s namjestajem i nabit cijenu jos par hiljada.
Inace ja sam liku rekla ne treba mi namjestaj, hocu nizu cijenu, pa je i snizio a namjestaj svejedno ostavio jer je bezvrijedan svakako. Jedva se rijesila...
Pretpostavljam da je bio link na onaj potpuno opremljeni stan pd 120 m2 u ulici Draze M?SpecialOffer wrote: ↑05/03/2022 21:25Sto bi morao biti milionerbetametazon wrote: ↑23/02/2022 22:40
Jbg, za ovakav u ulici zelenih beretki bi morao biti milioner...sve ima svoju cijenu![]()
![]()
Neko voli da mu je veš mašina u kupatilu iako ima i nekoliko prostorija viška gdje bi je mogao staviti. Ljudi kod nas istu stave u kuhinju, a ovdje se mahana za neke normalne stvarimoonca wrote: ↑06/03/2022 01:06 .. jedan dobar..
https://www.area.ba/nekretnina/luksuzan ... evo-128m2/
mana.. ves masina u kupatilu. i kuhinja bez 'ostrva'![]()
Dobar ali relevantan za sta...?moonca wrote: ↑06/03/2022 01:06 .. jedan dobar..
https://www.area.ba/nekretnina/luksuzan ... evo-128m2/
mana.. ves masina u kupatilu. i kuhinja bez 'ostrva'![]()
Fotografija 20 zalutala.Sid the sloth wrote: ↑06/03/2022 22:18 Ako cemo vec o luksuzu
https://www.olx.ba/artikal/35482939/luk ... joj-glavi/
To je vjerovatno neko kupatilo "za goste"crveni_makovi wrote: ↑06/03/2022 22:25Fotografija 20 zalutala.Sid the sloth wrote: ↑06/03/2022 22:18 Ako cemo vec o luksuzu
https://www.olx.ba/artikal/35482939/luk ... joj-glavi/
Ja stvarno ne priželjkujem luksuz ali ovo kupatilo nikad ne bi našlo mjesto u mojoj viziji šta je luksuz a ni šta je lijepo.