Ti si to dovoljno puta na ovoj temi ponovila da niko zivi vise stan pogledati nece a da se ne zapita o napi, znaci mission success
Cijene stanova All about
Moderator: anex
-
Mariella
- Posts: 3124
- Joined: 29/01/2008 20:41
#8626 Re: Cijene stanova All about
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#8627 Re: Cijene stanova All about
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#8628 Re: Cijene stanova All about
Bolje kuhinja sa prozorom i vratima bez nape, nego tzv. "open space" bez prozora i vrata sa napom.
Imam oboje pa znam sta govorim,.
Doduse u ovoj kuhinji sa prozorom i vratima imam napu sa filterom al' to je nula bodova.
Najbolja opcija, kuhinja sa prozorom i vratima i napa sa odvodom.
Imam oboje pa znam sta govorim,.
Doduse u ovoj kuhinji sa prozorom i vratima imam napu sa filterom al' to je nula bodova.
Najbolja opcija, kuhinja sa prozorom i vratima i napa sa odvodom.
- xamp
- Posts: 1630
- Joined: 31/03/2010 18:43
#8629 Re: Cijene stanova All about
Bez prozora i open spaceom, a s dobrom napom, nemas problema
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#8630 Re: Cijene stanova All about
Al' u qrcu.
I vazda moras drzati negdje otvoren prozor kad radi napa da se ne stvara vakum u stanu ako stolarija dobro dihtuje.
I vazda moras drzati negdje otvoren prozor kad radi napa da se ne stvara vakum u stanu ako stolarija dobro dihtuje.
Last edited by NediM17 on 23/02/2022 19:12, edited 1 time in total.
- xamp
- Posts: 1630
- Joined: 31/03/2010 18:43
#8631 Re: Cijene stanova All about
Imam open space i ugradbenu napu. Kuhanje se osjeti samo 1m oko sporeta. Testirao sam sa raznim gostima i familijom preosjetljivog mirisa i dokazalo se istinito.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#8632 Re: Cijene stanova All about
To ovi sto su izgubili cula od covida. 
- xamp
- Posts: 1630
- Joined: 31/03/2010 18:43
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#8634 Re: Cijene stanova All about
Podsjeti me na jedan stari vic, kaze, ulazi zena u mesaru i pita "imate li nogice".
Na to mesar kaze "jok eto, stojim na qrcu".
Najgora stvar kod danasnjih novogradnji kuhinja bez prozora i sve u 18 kvadrata sa dnevnim boravkom.
Trosoban stan 45 m2.
Evo ima i od 43.
https://www.olx.ba/artikal/36754005/nov ... ov-sa-pdv/
Na to mesar kaze "jok eto, stojim na qrcu".
Najgora stvar kod danasnjih novogradnji kuhinja bez prozora i sve u 18 kvadrata sa dnevnim boravkom.
Trosoban stan 45 m2.
Evo ima i od 43.
https://www.olx.ba/artikal/36754005/nov ... ov-sa-pdv/
-
talijan97
- Posts: 1600
- Joined: 26/11/2019 18:18
#8635 Re: Cijene stanova All about
NediM17 wrote: ↑23/02/2022 19:19 Podsjeti me na jedan stari vic, kaze, ulazi zena u mesaru i pita "imate li nogice".
Na to mesar kaze "jok eto, stojim na qrcu".
Najgora stvar kod danasnjih novogradnji kuhinja bez prozora i sve u 18 kvadrata sa dnevnim boravkom.
Trosoban stan 45 m2.
Evo ima i od 43.
https://www.olx.ba/artikal/36754005/nov ... ov-sa-pdv/

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#8636 Re: Cijene stanova All about
Nije samo miris, ali para od kuhanja... gdje to ide.... kuhinja sauna.....
Neko( arhitekta) gledao filmove.. gdje je primjetio u kuhinji sink ispod proora.a da je sporet. kao u ovom stanu ....... nevidjeno..

Neko( arhitekta) gledao filmove.. gdje je primjetio u kuhinji sink ispod proora.a da je sporet. kao u ovom stanu ....... nevidjeno..
- Haris.ba
- Posts: 35319
- Joined: 08/09/2005 20:08
#8637 Re: Cijene stanova All about
Bolje sa prozorom iznad sporeta nego bez prozora.
Sad sam u novogradnji, i imam taj fazon kuhinja, trpezarija i dnevni sve u jednom. Odradi napa svoje. Ali, nije to to.
U prijasnjem stanu imao sam odvojenu kuhinju sa prozor velikim, ali i napom. Napa pokupi paru i vlagu. Prozor je za mirise ipak glavni.
Last edited by Haris.ba on 23/02/2022 22:19, edited 2 times in total.
- Njanjavi
- Posts: 5025
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#8638 Re: Cijene stanova All about
Jbo stan, treba seb uzet expedicijski kamion i ganjat ljeto po planeti 
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#8639 Re: Cijene stanova All about
JanuaryJones wrote: ↑23/02/2022 17:25 https://www.olx.ba/artikal/46908549/sta ... vo-centar/
Privatna prodaja
Ko ima pare za ovo???
Da ima još jednu sobu, na ovoliko kvadrata, možda bih i maštala da kupim
-
betametazon
- Posts: 1965
- Joined: 22/06/2011 23:56
#8640 Re: Cijene stanova All about
Evo ga, prostran, opremljen, nesto malo jace od 1000 po m2 jos u ulici poznatog partizana....
https://www.olx.ba/r/46908998/47265
https://www.olx.ba/r/46908998/47265
-
zippoo87
- Posts: 19662
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#8641 Re: Cijene stanova All about
Prvo ne bi imao sa kim.Drugo,ne bi imao novca
Mada je ovo novi trend u Americi od kako je korona pocela i intenzivirao se rad od kuce.
Ljude kupe kampera,laptop u krilo i putuju po drzavi i zaradjuju usput.
Meni je to odlican pristup ali tamo su ljudi opusteniji i vise su "otvorenog uma",ovdje nema sanse da nadjes zensku osobu za kampovanje 2 dana a ni muski nisu nesto pretjerano pohitni,jer su vecinom nesposobni,pa ni rostilj ne znaju ispeci kako treba
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#8642 Re: Cijene stanova All about
Gluho bilobetametazon wrote: ↑23/02/2022 22:28 Evo ga, prostran, opremljen, nesto malo jace od 1000 po m2 jos u ulici poznatog partizana....
https://www.olx.ba/r/46908998/47265
- Njanjavi
- Posts: 5025
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#8643 Re: Cijene stanova All about
Druze sto ce mi iko osim mog mačka ne kontam.
Jel to pod moranje imat jos nekog sa sobom da bi zivjeo tako.
Jel to pod moranje imat jos nekog sa sobom da bi zivjeo tako.
-
betametazon
- Posts: 1965
- Joined: 22/06/2011 23:56
#8644 Re: Cijene stanova All about
Jbg, za ovakav u ulici zelenih beretki bi morao biti milioner...sve ima svoju cijenuazurna_obala wrote: ↑23/02/2022 22:32Gluho bilobetametazon wrote: ↑23/02/2022 22:28 Evo ga, prostran, opremljen, nesto malo jace od 1000 po m2 jos u ulici poznatog partizana....
https://www.olx.ba/r/46908998/47265![]()
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#8645 Re: Cijene stanova All about
Dodušebetametazon wrote: ↑23/02/2022 22:40Jbg, za ovakav u ulici zelenih beretki bi morao biti milioner...sve ima svoju cijenu![]()
Al kud ćeš u strogi centar, taman da je isto ovoliko
-
betametazon
- Posts: 1965
- Joined: 22/06/2011 23:56
#8646 Re: Cijene stanova All about
Ja licno bih, samo pod uslovom da je gradnja dobra i da nema buke. Da mi je sve pod nogu. Ovo svakodnevno vozanje kroz guzvu me psihofizicki slomi...azurna_obala wrote: ↑23/02/2022 22:43Dodušebetametazon wrote: ↑23/02/2022 22:40
Jbg, za ovakav u ulici zelenih beretki bi morao biti milioner...sve ima svoju cijenu![]()
![]()
Al kud ćeš u strogi centar, taman da je isto ovoliko![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#8647 Re: Cijene stanova All about
Zbilja je jako cudno. tako nesto napraviti....prvi put vidim .tako sto...Haris.ba wrote: ↑23/02/2022 22:15Bolje sa prozorom iznad sporeta nego bez prozora.
Sad sam u novogradnji, i imam taj fazon kuhinja, trpezarija i dnevni sve u jednom. Odradi napa svoje. Ali, nije to to.
U prijasnjem stanu imao sam odvojenu kuhinju sa prozor velikim, ali i napom. Napa pokupi paru i vlagu. Prozor je za mirise ipak glavni.
I kod mene je sve otvoreno... kuhinja. dnevna. i office. i nije dobro.... buka iz kuhinje.. ako gledash tv ili radish na kompu.. kao i para.. i toplota . bez obzira sto i napa pokupi nesto.. i ja sam za zatvorenu kuhinju, ali s staklenim vratima.... da ipak osoba koja kuva nije 'izolovana''
-
suspect_zero
- Posts: 28002
- Joined: 11/10/2008 21:45
#8648 Re: Cijene stanova All about
Ovome cijena nije loša, i unutrašnjost djeluje pristojno...jedino malo lokacija i "komšiluk" zezajubetametazon wrote: ↑23/02/2022 22:28 Evo ga, prostran, opremljen, nesto malo jace od 1000 po m2 jos u ulici poznatog partizana....
https://www.olx.ba/r/46908998/47265
- madesa
- Posts: 5570
- Joined: 26/07/2013 02:37
#8649 Re: Cijene stanova All about
meni je stan lijep bassuspect_zero wrote: ↑24/02/2022 00:23Ovome cijena nije loša, i unutrašnjost djeluje pristojno...jedino malo lokacija i "komšiluk" zezajubetametazon wrote: ↑23/02/2022 22:28 Evo ga, prostran, opremljen, nesto malo jace od 1000 po m2 jos u ulici poznatog partizana....
https://www.olx.ba/r/46908998/47265![]()
....joj, nikad mi neće biti jasno što se stavlja onaj malac što piški na vrata wc/kupatila....jbt., pa ako ti neko dođe jeli problem pokazati koja su vrata
![]()
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#8650 Re: Cijene stanova All about
Jeste. Od ove zgrade do skole ima cca 5-10 minuta brzeg hoda. Zivim u okolini, samo na prekoputa brdu - mir i tisina, a sve blizu (i kod mojih zgrada ima zelenila a vjerujem da ce biti i gore).
Ja imam kuhinju bez nape s prozorom odma pored sporeta. Meni nacisto ok. Mrzim buku nape, znam da je nikad ne bih upalila, pa je nisam ni kupila.
