Cijene stanova All about

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#8626 Re: Cijene stanova All about

Post by Mariella »

moonca wrote: 23/02/2022 18:15
wrote: 23/02/2022 18:00 Ti si zeno opsjednuta s napama, svaki put isti komentar :lol:
Zeno.. kuhinja bez nape( cak i ako kuhinja sluzi, samo da osoba skuva chaj ) u danasnje vrijeme, kao ovaj stan, s ovom cijenom je smijeno... kao i stolarija.. uzas.. zgrada je nova. to je ok za nekoga..
Ti si to dovoljno puta na ovoj temi ponovila da niko zivi vise stan pogledati nece a da se ne zapita o napi, znaci mission success :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#8627 Re: Cijene stanova All about

Post by JanuaryJones »

Mariella wrote: 23/02/2022 19:03
moonca wrote: 23/02/2022 18:15

Zeno.. kuhinja bez nape( cak i ako kuhinja sluzi, samo da osoba skuva chaj ) u danasnje vrijeme, kao ovaj stan, s ovom cijenom je smijeno... kao i stolarija.. uzas.. zgrada je nova. to je ok za nekoga..
Ti si to dovoljno puta na ovoj temi ponovila da niko zivi vise stan pogledati nece a da se ne zapita o napi, znaci mission success :D
Dosta ljudi promijeni kuhinju, kupatilo i spavaću baš iz tih razloga što nema svako isti ukus i potrebe.
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#8628 Re: Cijene stanova All about

Post by NediM17 »

Bolje kuhinja sa prozorom i vratima bez nape, nego tzv. "open space" bez prozora i vrata sa napom.
Imam oboje pa znam sta govorim,.
Doduse u ovoj kuhinji sa prozorom i vratima imam napu sa filterom al' to je nula bodova.
Najbolja opcija, kuhinja sa prozorom i vratima i napa sa odvodom.
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#8629 Re: Cijene stanova All about

Post by xamp »

NediM17 wrote: 23/02/2022 19:08 Bolje kuhinja sa prozorom i vratima bez nape, nego tzv. "open space" bez prozora i vrata sa napom.
Imam oboje pa znam sta govorim,.
Doduse u ovoj kuhinji sa prozorom i vratima imam napu sa filterom al' to je nula bodova.
Bez prozora i open spaceom, a s dobrom napom, nemas problema :)
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#8630 Re: Cijene stanova All about

Post by NediM17 »

Al' u qrcu.
I vazda moras drzati negdje otvoren prozor kad radi napa da se ne stvara vakum u stanu ako stolarija dobro dihtuje.
Last edited by NediM17 on 23/02/2022 19:12, edited 1 time in total.
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#8631 Re: Cijene stanova All about

Post by xamp »

Imam open space i ugradbenu napu. Kuhanje se osjeti samo 1m oko sporeta. Testirao sam sa raznim gostima i familijom preosjetljivog mirisa i dokazalo se istinito.
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#8632 Re: Cijene stanova All about

Post by NediM17 »

To ovi sto su izgubili cula od covida. :lol:
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#8633 Re: Cijene stanova All about

Post by xamp »

NediM17 wrote: 23/02/2022 19:10 Al' u qrcu.
I vazda moras drzati negdje otvoren prozor kad radi napa da se ne stvara vakum u stanu ako stolarija dobro dihtuje.
I moram stajati na jednoj nozi da pod ima prostora da dise.
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#8634 Re: Cijene stanova All about

Post by NediM17 »

Podsjeti me na jedan stari vic, kaze, ulazi zena u mesaru i pita "imate li nogice".
Na to mesar kaze "jok eto, stojim na qrcu". :lol:
Najgora stvar kod danasnjih novogradnji kuhinja bez prozora i sve u 18 kvadrata sa dnevnim boravkom. :-)
Trosoban stan 45 m2.
Evo ima i od 43.

https://www.olx.ba/artikal/36754005/nov ... ov-sa-pdv/
talijan97
Posts: 1600
Joined: 26/11/2019 18:18

#8635 Re: Cijene stanova All about

Post by talijan97 »

NediM17 wrote: 23/02/2022 19:19 Podsjeti me na jedan stari vic, kaze, ulazi zena u mesaru i pita "imate li nogice".
Na to mesar kaze "jok eto, stojim na qrcu". :lol:
Najgora stvar kod danasnjih novogradnji kuhinja bez prozora i sve u 18 kvadrata sa dnevnim boravkom. :-)
Trosoban stan 45 m2.
Evo ima i od 43.

https://www.olx.ba/artikal/36754005/nov ... ov-sa-pdv/
Image

:lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8636 Re: Cijene stanova All about

Post by moonca »

Nije samo miris, ali para od kuhanja... gdje to ide.... kuhinja sauna..... :zoka: :-)
Neko( arhitekta) gledao filmove.. gdje je primjetio u kuhinji sink ispod proora.a da je sporet. kao u ovom stanu ....... nevidjeno.. :oops: :-D
User avatar
Haris.ba
Posts: 35319
Joined: 08/09/2005 20:08

#8637 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

moonca wrote: 23/02/2022 19:50 Nije samo miris, ali para od kuhanja... gdje to ide.... kuhinja sauna..... :zoka: :-)
Neko( arhitekta) gledao filmove.. gdje je primjetio u kuhinji sink ispod proora.a da je sporet. kao u ovom stanu ....... nevidjeno.. :oops: :-D
Bolje sa prozorom iznad sporeta nego bez prozora. :D

Sad sam u novogradnji, i imam taj fazon kuhinja, trpezarija i dnevni sve u jednom. Odradi napa svoje. Ali, nije to to.
U prijasnjem stanu imao sam odvojenu kuhinju sa prozor velikim, ali i napom. Napa pokupi paru i vlagu. Prozor je za mirise ipak glavni.
Last edited by Haris.ba on 23/02/2022 22:19, edited 2 times in total.
User avatar
Njanjavi
Posts: 5025
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8638 Re: Cijene stanova All about

Post by Njanjavi »

Jbo stan, treba seb uzet expedicijski kamion i ganjat ljeto po planeti :)
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#8639 Re: Cijene stanova All about

Post by azurna_obala »

:shock:

Ko ima pare za ovo???

Da ima još jednu sobu, na ovoliko kvadrata, možda bih i maštala da kupim :idea:
betametazon
Posts: 1965
Joined: 22/06/2011 23:56

#8640 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

Evo ga, prostran, opremljen, nesto malo jace od 1000 po m2 jos u ulici poznatog partizana....

https://www.olx.ba/r/46908998/47265
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#8641 Re: Cijene stanova All about

Post by zippoo87 »

Njanjavi wrote: 23/02/2022 22:17 Jbo stan, treba seb uzet expedicijski kamion i ganjat ljeto po planeti :)
Prvo ne bi imao sa kim.Drugo,ne bi imao novca :lol:
Mada je ovo novi trend u Americi od kako je korona pocela i intenzivirao se rad od kuce.
Ljude kupe kampera,laptop u krilo i putuju po drzavi i zaradjuju usput.

Meni je to odlican pristup ali tamo su ljudi opusteniji i vise su "otvorenog uma",ovdje nema sanse da nadjes zensku osobu za kampovanje 2 dana a ni muski nisu nesto pretjerano pohitni,jer su vecinom nesposobni,pa ni rostilj ne znaju ispeci kako treba :lol:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#8642 Re: Cijene stanova All about

Post by azurna_obala »

betametazon wrote: 23/02/2022 22:28 Evo ga, prostran, opremljen, nesto malo jace od 1000 po m2 jos u ulici poznatog partizana....

https://www.olx.ba/r/46908998/47265
Gluho bilo :mrgreen:
User avatar
Njanjavi
Posts: 5025
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8643 Re: Cijene stanova All about

Post by Njanjavi »

Druze sto ce mi iko osim mog mačka ne kontam.
Jel to pod moranje imat jos nekog sa sobom da bi zivjeo tako.
betametazon
Posts: 1965
Joined: 22/06/2011 23:56

#8644 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

azurna_obala wrote: 23/02/2022 22:32
betametazon wrote: 23/02/2022 22:28 Evo ga, prostran, opremljen, nesto malo jace od 1000 po m2 jos u ulici poznatog partizana....

https://www.olx.ba/r/46908998/47265
Gluho bilo :mrgreen:
Jbg, za ovakav u ulici zelenih beretki bi morao biti milioner...sve ima svoju cijenu :mrgreen:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#8645 Re: Cijene stanova All about

Post by azurna_obala »

betametazon wrote: 23/02/2022 22:40
azurna_obala wrote: 23/02/2022 22:32

Gluho bilo :mrgreen:
Jbg, za ovakav u ulici zelenih beretki bi morao biti milioner...sve ima svoju cijenu :mrgreen:
Doduše :lol:

Al kud ćeš u strogi centar, taman da je isto ovoliko :run:
betametazon
Posts: 1965
Joined: 22/06/2011 23:56

#8646 Re: Cijene stanova All about

Post by betametazon »

azurna_obala wrote: 23/02/2022 22:43
betametazon wrote: 23/02/2022 22:40

Jbg, za ovakav u ulici zelenih beretki bi morao biti milioner...sve ima svoju cijenu :mrgreen:
Doduše :lol:

Al kud ćeš u strogi centar, taman da je isto ovoliko :run:
Ja licno bih, samo pod uslovom da je gradnja dobra i da nema buke. Da mi je sve pod nogu. Ovo svakodnevno vozanje kroz guzvu me psihofizicki slomi...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8647 Re: Cijene stanova All about

Post by moonca »

Haris.ba wrote: 23/02/2022 22:15
moonca wrote: 23/02/2022 19:50 Nije samo miris, ali para od kuhanja... gdje to ide.... kuhinja sauna..... :zoka: :-)
Neko( arhitekta) gledao filmove.. gdje je primjetio u kuhinji sink ispod proora.a da je sporet. kao u ovom stanu ....... nevidjeno.. :oops: :-D
Bolje sa prozorom iznad sporeta nego bez prozora. :D

Sad sam u novogradnji, i imam taj fazon kuhinja, trpezarija i dnevni sve u jednom. Odradi napa svoje. Ali, nije to to.
U prijasnjem stanu imao sam odvojenu kuhinju sa prozor velikim, ali i napom. Napa pokupi paru i vlagu. Prozor je za mirise ipak glavni.
Zbilja je jako cudno. tako nesto napraviti....prvi put vidim .tako sto...

I kod mene je sve otvoreno... kuhinja. dnevna. i office. i nije dobro.... buka iz kuhinje.. ako gledash tv ili radish na kompu.. kao i para.. i toplota . bez obzira sto i napa pokupi nesto.. i ja sam za zatvorenu kuhinju, ali s staklenim vratima.... da ipak osoba koja kuva nije 'izolovana''
suspect_zero
Posts: 28002
Joined: 11/10/2008 21:45

#8648 Re: Cijene stanova All about

Post by suspect_zero »

betametazon wrote: 23/02/2022 22:28 Evo ga, prostran, opremljen, nesto malo jace od 1000 po m2 jos u ulici poznatog partizana....

https://www.olx.ba/r/46908998/47265
Ovome cijena nije loša, i unutrašnjost djeluje pristojno...jedino malo lokacija i "komšiluk" zezaju :oops: :mrgreen: ....joj, nikad mi neće biti jasno što se stavlja onaj malac što piški na vrata wc/kupatila....jbt., pa ako ti neko dođe jeli problem pokazati koja su vrata :oops:
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#8649 Re: Cijene stanova All about

Post by madesa »

suspect_zero wrote: 24/02/2022 00:23
betametazon wrote: 23/02/2022 22:28 Evo ga, prostran, opremljen, nesto malo jace od 1000 po m2 jos u ulici poznatog partizana....

https://www.olx.ba/r/46908998/47265
Ovome cijena nije loša, i unutrašnjost djeluje pristojno...jedino malo lokacija i "komšiluk" zezaju :oops: :mrgreen: ....joj, nikad mi neće biti jasno što se stavlja onaj malac što piški na vrata wc/kupatila....jbt., pa ako ti neko dođe jeli problem pokazati koja su vrata :oops:
meni je stan lijep bas :D . Realno nije daleko ni grad. Pa bolje ovdjee uzeti ovoliki stan i bas fino opremljen i cijena top nego na alipasinom
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#8650 Re: Cijene stanova All about

Post by alica.k »

JanuaryJones wrote: 23/02/2022 19:00
Haris.ba wrote: 23/02/2022 18:02

Fin stan. Jedina zamjerka je ulica do zgrade bez trotoara i nedostatak zelenila oko zgrade (ono, barem neki minumum). Ja bih volio i lift. Ali, eto ima dva parkinga.
Koja je ondje najbliža osnovna škola? Nafije Sarajlić?
Mislim da jeste. Jezero.
Jeste. Od ove zgrade do skole ima cca 5-10 minuta brzeg hoda. Zivim u okolini, samo na prekoputa brdu - mir i tisina, a sve blizu (i kod mojih zgrada ima zelenila a vjerujem da ce biti i gore).

Ja imam kuhinju bez nape s prozorom odma pored sporeta. Meni nacisto ok. Mrzim buku nape, znam da je nikad ne bih upalila, pa je nisam ni kupila.
Post Reply