Cijene stanova All about
Moderator: anex
-
crveni_makovi
- Posts: 972
- Joined: 09/05/2021 14:34
#8651 Re: Cijene stanova All about
Osim iskustva s nekom kuhinjom koja nije imala prozor nikada nigdje nisam rado koristila napu. Kad steknem uslove da renoviram kuhinju i trpezariju, planiram pokušati cijeli radni dio kuhinje pomjeriti ispod prozora. Napu nikad više nemam namjeru kupiti. Ne volim ni buku, ne želim je u prostoru, ne želim ni trošiti struju na to bez obzira koliko mala potrošnja mogla biti.
-
betametazon
- Posts: 1965
- Joined: 22/06/2011 23:56
#8652 Re: Cijene stanova All about
Stan je top, jeftin. Samo je potrebno psihloski se setovati da ces vozariti (mada u sa gdje god si moras vozariti)...ali npr na ovu stranu preko Vraca mozes brzo biti u Sa, kad nema guzve...madesa wrote: ↑24/02/2022 07:55meni je stan lijep bassuspect_zero wrote: ↑24/02/2022 00:23
Ovome cijena nije loša, i unutrašnjost djeluje pristojno...jedino malo lokacija i "komšiluk" zezaju![]()
....joj, nikad mi neće biti jasno što se stavlja onaj malac što piški na vrata wc/kupatila....jbt., pa ako ti neko dođe jeli problem pokazati koja su vrata
![]()
. Realno nije daleko ni grad. Pa bolje ovdjee uzeti ovoliki stan i bas fino opremljen i cijena top nego na alipasinom
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#8653 Re: Cijene stanova All about
Živjeti u ulici najvećeg četnika, ne znam čiji to želudac može svariti.
-
crveni_makovi
- Posts: 972
- Joined: 09/05/2021 14:34
#8654 Re: Cijene stanova All about
I ne moras vala. Ima bruka ljudi koji skoro u svim vremenskim uslovima jednostavno idu pjeske do posla. Prosjecan covjek kojem je zao sto sjedi po 8 sati dnevno, ako moze os drugih obaveza, rado ce priustiti vrijeme za setnju i po pola sata u jednom pravcu. Ja sam to godinama radila. To je posebno jednostavno ako se ide po ravnom mada sam se ja tako ponasala i kad sam zivjela na Bjelavama a isla svaki dan do M.Dvora.betametazon wrote: ↑24/02/2022 11:03
Stan je top, jeftin. Samo je potrebno psihloski se setovati da ces vozariti (mada u sa gdje god si moras vozariti)...ali npr na ovu stranu preko Vraca mozes brzo biti u Sa, kad nema guzve...
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#8655 Re: Cijene stanova All about
Ja sam sebi napravila plocu za kuhanje ispod prozora, mijesam jelo, a pogled bludicrveni_makovi wrote: ↑24/02/2022 10:47 Osim iskustva s nekom kuhinjom koja nije imala prozor nikada nigdje nisam rado koristila napu. Kad steknem uslove da renoviram kuhinju i trpezariju, planiram pokušati cijeli radni dio kuhinje pomjeriti ispod prozora. Napu nikad više nemam namjeru kupiti. Ne volim ni buku, ne želim je u prostoru, ne želim ni trošiti struju na to bez obzira koliko mala potrošnja mogla biti.


Ima za sve rjesenje.
-
crveni_makovi
- Posts: 972
- Joined: 09/05/2021 14:34
#8656 Re: Cijene stanova All about
Ova tvoja tehnološka rješenja su daleko iznad mojih trenutnih ideja na šta bih trošila novac a da izgleda lijepo, stvarno izgleda lijepo i djeluje kao super rješenje. Mene sad intenzivno mentalno troši spoznaja o kratkoći života i kao u ratu kad smo puno toga izgubili preko noći, ponovo sam se vratila na neki čudan osjećaj da ne treba mnogo da se zamaram materijalnim. Nadam se da ću vremenom naći neku ravnotežu.hadzinicasa wrote: ↑24/02/2022 11:12 Ja sam sebi napravila plocu za kuhanje ispod prozora, mijesam jelo, a pogled bludiimam i napu jer sam uzela plocu s ugradjenom napom. Ovu i odlicna je
Ima za sve rjesenje.
Više me zanima ovaj zatamnjeni dio, i ako uspijem neku policu ispod prozora za začinsko bilje i mnogo mogućnosti bacanja pogleda u daljinu.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#8657 Re: Cijene stanova All about
vidi, moje razmisljanje je slicno osim sto meni matrijalno sluzi da bi mi olaksalo zivot i omogucilo da uzivam u onome sto volim da radim (gledanje na park pod prozorom), odnosno ukloni ono sto ne volim (mirise) tako da samosebi nije svrha i cilj, vec sredstvo. a ako ima pametnih rjesenja - a ima, zasto ih ne iskoristiti.crveni_makovi wrote: ↑24/02/2022 11:48Ova tvoja tehnološka rješenja su daleko iznad mojih trenutnih ideja na šta bih trošila novac a da izgleda lijepo, stvarno izgleda lijepo i djeluje kao super rješenje. Mene sad intenzivno mentalno troši spoznaja o kratkoći života i kao u ratu kad smo puno toga izgubili preko noći, ponovo sam se vratila na neki čudan osjećaj da ne treba mnogo da se zamaram materijalnim. Nadam se da ću vremenom naći neku ravnotežu.hadzinicasa wrote: ↑24/02/2022 11:12 Ja sam sebi napravila plocu za kuhanje ispod prozora, mijesam jelo, a pogled bludiimam i napu jer sam uzela plocu s ugradjenom napom. Ovu i odlicna je
Ima za sve rjesenje.
Više me zanima ovaj zatamnjeni dio, i ako uspijem neku policu ispod prozora za začinsko bilje i mnogo mogućnosti bacanja pogleda u daljinu.
-
crveni_makovi
- Posts: 972
- Joined: 09/05/2021 14:34
#8658 Re: Cijene stanova All about
Ima to smisla ali moram skontati šta će mi biti prioriteti u smislu troškova-hoće li biti više skuplje tehnologije ili više sredstava utrošenih za nešto drugo.
- ljubicasti limun
- Posts: 1369
- Joined: 27/10/2021 22:23
#8659 Re: Cijene stanova All about
Hey, dragi ljudi.
Jel ima neki pravnik koji ima iskustva sa kupoprodajom stanova, da mi da savjet tj. objasni situaciju, konkretno u vezi ponasanja banke? Moze i putem pp.
Pliz.
Jel ima neki pravnik koji ima iskustva sa kupoprodajom stanova, da mi da savjet tj. objasni situaciju, konkretno u vezi ponasanja banke? Moze i putem pp.
Pliz.
- xamp
- Posts: 1630
- Joined: 31/03/2010 18:43
#8660 Re: Cijene stanova All about
Pozdrav, forum upravo sluzi kako bi i drugi ljudi znali za problem jer su se susretali ili se mogu susresti sa istim, pa da znaju kako da rijese problem. Za sve ostale stvari i pravna pitanja, obrati se prvom slobodnom advokatuljubicasti limun wrote: ↑24/02/2022 18:48 Hey, dragi ljudi.
Jel ima neki pravnik koji ima iskustva sa kupoprodajom stanova, da mi da savjet tj. objasni situaciju, konkretno u vezi ponasanja banke? Moze i putem pp.
Pliz.
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#8661 Re: Cijene stanova All about
Sve prevara do prevare, te Centar, te Golf tereni, a neće da navede ime naselja, čuj "iznad Pionirske doline", to naselje ima svoje ime, Kromolj sa istoimenom ulicom.azurna_obala wrote: ↑23/02/2022 22:26JanuaryJones wrote: ↑23/02/2022 17:25 https://www.olx.ba/artikal/46908549/sta ... vo-centar/
Privatna prodaja![]()
Ko ima pare za ovo???
Da ima još jednu sobu, na ovoliko kvadrata, možda bih i maštala da kupim![]()
Ne vrijedi Kromolj, a pogotovo ova zgrada tih para, čuj 3200 KM. Mada ima fine novogradnje na Kromolju.
- ljubicasti limun
- Posts: 1369
- Joined: 27/10/2021 22:23
#8662 Re: Cijene stanova All about
Hvala na nicim izazvanom cinizmu, ali vec sam dobila pravni savjet.xamp wrote: ↑25/02/2022 07:51Pozdrav, forum upravo sluzi kako bi i drugi ljudi znali za problem jer su se susretali ili se mogu susresti sa istim, pa da znaju kako da rijese problem. Za sve ostale stvari i pravna pitanja, obrati se prvom slobodnom advokatuljubicasti limun wrote: ↑24/02/2022 18:48 Hey, dragi ljudi.
Jel ima neki pravnik koji ima iskustva sa kupoprodajom stanova, da mi da savjet tj. objasni situaciju, konkretno u vezi ponasanja banke? Moze i putem pp.
Pliz.![]()
- xamp
- Posts: 1630
- Joined: 31/03/2010 18:43
#8663 Re: Cijene stanova All about
Nije cinizam, ali bi i mi voljeli da cujemo problem i rjesenje. Mozda mi brat ili sestra sutra moze imati isti problem pa da vidim kako se rjesava.ljubicasti limun wrote: ↑25/02/2022 08:12Hvala na nicim izazvanom cinizmu, ali vec sam dobila pravni savjet.
- ljubicasti limun
- Posts: 1369
- Joined: 27/10/2021 22:23
#8664 Re: Cijene stanova All about
...xamp wrote: ↑25/02/2022 08:36Nije cinizam, ali bi i mi voljeli da cujemo problem i rjesenje. Mozda mi brat ili sestra sutra moze imati isti problem pa da vidim kako se rjesava.ljubicasti limun wrote: ↑25/02/2022 08:12
Hvala na nicim izazvanom cinizmu, ali vec sam dobila pravni savjet.
Last edited by ljubicasti limun on 25/02/2022 10:04, edited 1 time in total.
- ljubicasti limun
- Posts: 1369
- Joined: 27/10/2021 22:23
#8665 Re: Cijene stanova All about
Ali znas sta, mozda si i u pravu. Pa cu kad stignem napisati na temi Hipotekarni kredit.xamp wrote: ↑25/02/2022 08:36Nije cinizam, ali bi i mi voljeli da cujemo problem i rjesenje. Mozda mi brat ili sestra sutra moze imati isti problem pa da vidim kako se rjesava.ljubicasti limun wrote: ↑25/02/2022 08:12
Hvala na nicim izazvanom cinizmu, ali vec sam dobila pravni savjet.
-
zurik
- Posts: 24
- Joined: 20/02/2022 13:59
#8666 Re: Cijene stanova All about
raja, ima li neko da dodatno prokomentarise ove stanove, neka iskustva, misljenja o lokaciji...
1. https://www.olx.ba/artikal/47015198/pro ... tan-otoka/
- cini se lijepo sredjen stan, vidio sam nekoliko ranije na isti fazon koje Prostor prodaje
- nezgodno je sto je prvi sprat i starija zgrada, ne znam kako je u pitanju ove lokacije
2. https://www.olx.ba/artikal/46954945/sig ... rg-heroja/
- puno para
, mozda bi se mogla cijena i spustiti
3. https://www.olx.ba/artikal/46959403/sta ... -sarajevo/
4. https://www.olx.ba/artikal/46866167/dvo ... toka-46m2/
1. https://www.olx.ba/artikal/47015198/pro ... tan-otoka/
- cini se lijepo sredjen stan, vidio sam nekoliko ranije na isti fazon koje Prostor prodaje
- nezgodno je sto je prvi sprat i starija zgrada, ne znam kako je u pitanju ove lokacije
2. https://www.olx.ba/artikal/46954945/sig ... rg-heroja/
- puno para
3. https://www.olx.ba/artikal/46959403/sta ... -sarajevo/
4. https://www.olx.ba/artikal/46866167/dvo ... toka-46m2/
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83532
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8667 Re: Cijene stanova All about
Ali fakat.
I to svaku temu sjebe i odvede diskusiju u totalno efemerne rukavce.
Doduse nije jedina.
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#8668 Re: Cijene stanova All about
...jel se na pripadajuca parkirna mjesta mora stavit naoruzana straza il je to uracunato u cijenu? one trcivode nekako najpovoljnije, racuna se u sarajvo a nema guzve i cist zrak 
- bilic
- Posts: 1165
- Joined: 25/07/2012 22:33
#8669 Re: Cijene stanova All about
Ti novi stanovi u Bulevaruzurik wrote: ↑01/03/2022 14:14 raja, ima li neko da dodatno prokomentarise ove stanove, neka iskustva, misljenja o lokaciji...
1. https://www.olx.ba/artikal/47015198/pro ... tan-otoka/
- cini se lijepo sredjen stan, vidio sam nekoliko ranije na isti fazon koje Prostor prodaje
- nezgodno je sto je prvi sprat i starija zgrada, ne znam kako je u pitanju ove lokacije
2. https://www.olx.ba/artikal/46954945/sig ... rg-heroja/
- puno para, mozda bi se mogla cijena i spustiti
3. https://www.olx.ba/artikal/46959403/sta ... -sarajevo/
4. https://www.olx.ba/artikal/46866167/dvo ... toka-46m2/
Pogled zloo.
Stan na Trgu Heroja neboder '''
To izbjegavaj
.
.
3 stan je preko puta Lorisa prema Željinom.
Mislim da je ok
Još cijene skinut i to je tooo
-
zurik
- Posts: 24
- Joined: 20/02/2022 13:59
#8670 Re: Cijene stanova All about
Ne znam na koji mislis, ali nijedan od ovih nije u Bulevaru. Pretpostavljam da mislis na ovaj prvi jer nije dobro lokacija postavljena na OLX-u, ali u pitanju je Gradacacka ulica, mislim da je prva zgrada do O.S. Osman Nakas.bilic wrote: ↑01/03/2022 16:01Ti novi stanovi u Bulevaruzurik wrote: ↑01/03/2022 14:14 raja, ima li neko da dodatno prokomentarise ove stanove, neka iskustva, misljenja o lokaciji...
1. https://www.olx.ba/artikal/47015198/pro ... tan-otoka/
- cini se lijepo sredjen stan, vidio sam nekoliko ranije na isti fazon koje Prostor prodaje
- nezgodno je sto je prvi sprat i starija zgrada, ne znam kako je u pitanju ove lokacije
2. https://www.olx.ba/artikal/46954945/sig ... rg-heroja/
- puno para, mozda bi se mogla cijena i spustiti
3. https://www.olx.ba/artikal/46959403/sta ... -sarajevo/
4. https://www.olx.ba/artikal/46866167/dvo ... toka-46m2/
Pogled zloo.
Stan na Trgu Heroja neboder '''
To izbjegavaj
.
.
3 stan je preko puta Lorisa prema Željinom.
Mislim da je ok
Još cijene skinut i to je tooo
- bilic
- Posts: 1165
- Joined: 25/07/2012 22:33
#8671 Re: Cijene stanova All about
Na brzinu sam gledao. U pravu si .
Prvi je stara Otoka ....
A ovaj zadnji je uz pijacu Otoka i oni če tu još zgrada nabiti..
- Haris.ba
- Posts: 35319
- Joined: 08/09/2005 20:08
-
betametazon
- Posts: 1965
- Joined: 22/06/2011 23:56
#8673 Re: Cijene stanova All about
Sve mogu shvatit ali kad prodaje stan za 150, 160, 170... hiljada i napise prodaje se sa svim stvarima osim TV-a automacki mi treba lavor da povratim....pa kebem ti zivot, 170 hiljada uzimas i nosis tv od koliko ....700, 1000 KM????
Primjer ispod
https://www.olx.ba/r/33612341/47265
Primjer ispod
https://www.olx.ba/r/33612341/47265
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#8674 Re: Cijene stanova All about
Emotivno vezan za TV. 
- Haris.ba
- Posts: 35319
- Joined: 08/09/2005 20:08
