Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- SaraFina
- Posts: 24426
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#47726 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Sve vam je odlično drugarice i drugovi. Da ne kvotam. Ja pravila ćevape i domace lepinje. Luk 
- vazi
- Posts: 8853
- Joined: 07/04/2010 15:31
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
- SaraFina
- Posts: 24426
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#47729 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Poslaću vam ćevapa. @Zoya i @vazi. 
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
- SaraFina
- Posts: 24426
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
- vazi
- Posts: 8853
- Joined: 07/04/2010 15:31
#47732 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Halalosum
A sto ne možeš ništa jesti, da nije kakva gripica
Mog hajrana drži evo pet dana al ima apetit , samo listi
- banjaluka078
- Posts: 13219
- Joined: 16/01/2007 23:38
- SaraFina
- Posts: 24426
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#47734 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Ćevapi su od Brajlivića i gotovi. Iz vrećice od 800 grama. Friški došli nisu ni zamrznuti uspjeli kad sam „jamila“ jednu.
Tako da nemam recept. Ali odlicni su tako gotovi.
@vazi
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#47735 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
drugovi i drugarice, od moje gospoje imate bujrum na zeljanicu


ja sam samo malko kajmaka stavio



ja sam samo malko kajmaka stavio

- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#47736 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
i tu je i zdravi kolacic od kokosa i badema sa borovnicama (a moze i sa drugim sumskim vocem)




- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- SaraFina
- Posts: 24426
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#47740 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
@Sanabija
bujrum.
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#47741 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Nisam kuh'o al je moćno
2 jabuke
1 kruška
2 mandarine
1 banana
- grožđe
- marelice
- grožđice
- brusnica
- med
- m. keks

2 jabuke
1 kruška
2 mandarine
1 banana
- grožđe
- marelice
- grožđice
- brusnica
- med
- m. keks

-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#47742 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Dobro si se ti oženio
Dobro se i ona udala
P. S. Davno si recept postavljao, ne znam je li za ovaj ili neki drugi kolač, pa ako ti nije mrsko da ponoviš. Izgleda tako sočno
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
-
Becky7
- Posts: 883
- Joined: 25/11/2017 16:31
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#47745 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Ovo je drugi kolac/torta. Nekome sam vec jednom obecao da cu ga postaviti kad stignem pa evo dodje i on na red.
Zena kupila 1,5kg borovnica na pijaci pa je bila dobra prilika da se ovaj recept isproba.
Recept je iz knjige "Sweet" od mog omiljenog kuhara Yotama Ottolenghija sa manjim izmjenama

Kokosova torta/kolac sa bademima i borovnicama
180 gr bademovog brasna
60 gr mljevenog kokosa
250 gr finog granuliranog secera (100-125 gr palminog secera vise nego dovoljno;borovnice su slatke)
70 gr samodizajuceg brasna
¼ kasicice soli
4 velika jaja
200 g maslaca, otopljenog i na sobnu temperaturu ohladjenog
1½ kasicice ekstrakta vanile
rendana korica od 2 limuna (moze i 1 ko ne voli)
200 g svjezih borovnica (ili smrznutih) ja sam ubacio ca. 500gr svjezih
20 g isjeckanih badema (bademove ljuspice)
Zagrijati rernu na 160°C. Okrugli kalup za tortu precnika 23 cm (kod mene je cetvrtasti) premazati maslacem i dno obloziti papirom za pecenje. Bademovo brasno zajedno sa kokosom, secerom, samodizajucim brasnom i solju staviti u veliku zdjelu i dobro promjesati. Umutiti jaja u drugoj posudi srednje velicine. Na jaja dodati otopljeni puter, ekstrakt vanile i limunovu koricu i dobro umutiti. Sipati mjesavinu jaja u suhu smjesu i mutiti dok se ne sjedini. Istresti 150 grama borovnica u tijesto i sipati u kalup. Po vrhu posuti ostale borovnice zajedno sa isjeckanim bademima. Peci tortu/kolac u rerni 50-55 minuta (zavisno od rerne) dok cackalica ubodena u sredinu torte/kolaca ne izadje cista. Dobro pripaziti na tortu/kolac pred kraj pecenja, zbog relativno velikog broja jaja u tijestu, moze se prepeci za nekoliko minuta!!! Prije vadjenja iz kalupa ostaviti ca. 30 minuta da se ohladi. Ukloniti papir i staviti tortu/kolac s ukrasenom stranom prema gore na posudu za serviranje. Moze se posluziti toplo sa slagom ili ostaviti da se ohladi (mi smo bez slaga).
isprobao sam i sa orasima umjesto badema,kokosovim puterom/uljem umjesto putera ali nisam bio zadovoljan. Bilo je ukusno ali je tijesto bilo previse kompaktno.
Nisam jos probao sa smrznutim vocem ali moze i to.
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
- Digla_da_kreci
- Posts: 6869
- Joined: 01/05/2010 19:03
#47750 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Ovo je nesto sto bih i ja mogla napraviti, hvala za recept, kolac izgleda izvrsno.samsonsam wrote: ↑24/10/2021 14:41 Kokosova torta/kolac sa bademima i borovnicama
SpoilerShow180 gr bademovog brasna
60 gr mljevenog kokosa
250 gr finog granuliranog secera (100-125 gr palminog secera vise nego dovoljno;borovnice su slatke)
70 gr samodizajuceg brasna
¼ kasicice soli
4 velika jaja
200 g maslaca, otopljenog i na sobnu temperaturu ohladjenog
1½ kasicice ekstrakta vanile
rendana korica od 2 limuna (moze i 1 ko ne voli)
200 g svjezih borovnica (ili smrznutih) ja sam ubacio ca. 500gr svjezih
20 g isjeckanih badema (bademove ljuspice)
Zagrijati rernu na 160°C. Okrugli kalup za tortu precnika 23 cm (kod mene je cetvrtasti) premazati maslacem i dno obloziti papirom za pecenje. Bademovo brasno zajedno sa kokosom, secerom, samodizajucim brasnom i solju staviti u veliku zdjelu i dobro promjesati. Umutiti jaja u drugoj posudi srednje velicine. Na jaja dodati otopljeni puter, ekstrakt vanile i limunovu koricu i dobro umutiti. Sipati mjesavinu jaja u suhu smjesu i mutiti dok se ne sjedini. Istresti 150 grama borovnica u tijesto i sipati u kalup. Po vrhu posuti ostale borovnice zajedno sa isjeckanim bademima. Peci tortu/kolac u rerni 50-55 minuta (zavisno od rerne) dok cackalica ubodena u sredinu torte/kolaca ne izadje cista. Dobro pripaziti na tortu/kolac pred kraj pecenja, zbog relativno velikog broja jaja u tijestu, moze se prepeci za nekoliko minuta!!! Prije vadjenja iz kalupa ostaviti ca. 30 minuta da se ohladi. Ukloniti papir i staviti tortu/kolac s ukrasenom stranom prema gore na posudu za serviranje. Moze se posluziti toplo sa slagom ili ostaviti da se ohladi (mi smo bez slaga).
isprobao sam i sa orasima umjesto badema,kokosovim puterom/uljem umjesto putera ali nisam bio zadovoljan. Bilo je ukusno ali je tijesto bilo previse kompaktno.
Nisam jos probao sa smrznutim vocem ali moze i to.
sta je samodizajuce brasno?
edit: zguglala sam, nisam znala da takvo brasno postoji.
Last edited by Digla_da_kreci on 24/10/2021 15:09, edited 1 time in total.


