Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#47276 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Zoya »

Bobi wrote: 17/08/2021 20:15
Zoya wrote: 17/08/2021 19:40 Ne mogu sliku postaviti, ali ide. Miriše pravo lijepo 👌 hvala vam žene :kiss:


P. S. Što se ne može slika postaviti? De riješite ovo, vi, moderacijo.
@Bobi
@gentoo
Provjerio, sve je ok. Koji problem ti se javlja?
Nešto da je prevelika slika. toga prije nije bilo. Ne znam ja to da smanjim. :sad:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#47277 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Bobi »

Zoya wrote: 17/08/2021 20:22
Bobi wrote: 17/08/2021 20:15

Provjerio, sve je ok. Koji problem ti se javlja?
Nešto da je prevelika slika. toga prije nije bilo. Ne znam ja to da smanjim. :sad:
https://imgbb.com/
idi ovdje upload photo dobijes link samo ga copy paste.
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#47278 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by suspect_zero »

Image

Sad završila, neka se do sutra hladi na balkonu.

Žene drago mi je da vam je uspjelo, baš sve miriše :-D
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#47279 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by suspect_zero »

Bobi wrote: 17/08/2021 20:23
Zoya wrote: 17/08/2021 20:22

Nešto da je prevelika slika. toga prije nije bilo. Ne znam ja to da smanjim. :sad:
https://imgbb.com/
idi ovdje upload photo dobijes link samo ga copy paste.

Ili je samo edituješ i smanjiš.
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#47280 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Zoya »

Bobi wrote: 17/08/2021 20:23
Zoya wrote: 17/08/2021 20:22

Nešto da je prevelika slika. toga prije nije bilo. Ne znam ja to da smanjim. :sad:
https://imgbb.com/
idi ovdje upload photo dobijes link samo ga copy paste.
Hvala :)
suspect_zero wrote: 17/08/2021 20:25 Image

Sad završila, neka se do sutra hladi na balkonu.

Žene drago mi je da vam je ispalo, baš sve miriše :-D
Izgleda predobro. Meni tako dobro nije ispalo a odličnog je ukusa i miriše, uh 😍
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#47281 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by suspect_zero »

Ne znam kakvog je ukusa, vrelooo pa nismo probali.
Ova velika k'o da mi je malo priplanula samo što sam koji minut ostavila :cry: ...valjda će šećer ubit okus zagorilog :-?
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47282 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

suspect_zero wrote: 17/08/2021 20:25 Image

Sad završila, neka se do sutra hladi na balkonu.

Žene drago mi je da vam je uspjelo, baš sve miriše :-D
A jaaaaa, mladaaaaa neeeeemaaaam snaaaaaa
Zbog dva oka nevjernaaaaaaaaa
Divno!
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47283 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

ImageImageImage

Kazuj krcmo Dzerimo, Dzerimoooo
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47285 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

immuno wrote: 18/08/2021 13:45 https://ibb.co/sK9pQNT
:srce: :srce: :srce: :srce:

E, tako :)
immuno
Posts: 2041
Joined: 07/04/2010 11:05

#47286 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by immuno »

Sanabija wrote: 18/08/2021 13:58
immuno wrote: 18/08/2021 13:45 https://ibb.co/sK9pQNT
:srce: :srce: :srce: :srce:

E, tako :)
MA Sha ba tako, hocu sliku 🙈
:kiss: pozdrav I kuhanje je 👌
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47287 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

immuno wrote: 18/08/2021 15:33
Sanabija wrote: 18/08/2021 13:58

:srce: :srce: :srce: :srce:

E, tako :)
MA Sha ba tako, hocu sliku 🙈
:kiss: pozdrav I kuhanje je 👌
Ma mere i ovako, samo ih stavljaj :)
Veliki pozdrav :kiss:
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#47288 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by suspect_zero »

immuno wrote: 18/08/2021 13:45 https://ibb.co/sK9pQNT
Ja bih ovo nešto u korpici :oops: ...šta je ovo ovako slatko?
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#47289 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by suspect_zero »

@Sanabija ovih krompirića i lukmire ili si ovo samo krastavice nasjeckao?... :thumbup: :-D
immuno
Posts: 2041
Joined: 07/04/2010 11:05

#47290 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by immuno »

suspect_zero wrote: 18/08/2021 21:08
immuno wrote: 18/08/2021 13:45 https://ibb.co/sK9pQNT
Ja bih ovo nešto u korpici :oops: ...šta je ovo ovako slatko?
Korpica je od cokolade a unutra sladoled od malina.
Ovo je slika od Bajrama jos :lol:
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#47292 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by suspect_zero »

immuno wrote: 18/08/2021 21:19 https://ibb.co/djdCvG4
Evo jos cokoladni korpica
Ovo su neke kuglice sa pistacijama?....ove korpice praviš ono, istopiš čokoladu pa u kalupe za mafine pa na hlađenje?....nisam nikad to pravila a baš izgleda profi :thumbup:
immuno
Posts: 2041
Joined: 07/04/2010 11:05

#47293 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by immuno »

suspect_zero wrote: 18/08/2021 21:22
immuno wrote: 18/08/2021 21:19 https://ibb.co/djdCvG4
Evo jos cokoladni korpica
Ovo su neke kuglice sa pistacijama?....ove korpice praviš ono, istopiš čokoladu pa u kalupe za mafine pa na hlađenje?....nisam nikad to pravila a baš izgleda profi :thumbup:
Yes vrlo jednostavno I za ljeto bas prija. U ovim drugim je krem od sira I vanilije, kugla sa pistacijama je kisela jabuka limun i malo meda kratko prodinstano, kuglice napravila od smjese I uvaljala u pistacije... Hladno bas ukusno I nije tesko👌
immuno
Posts: 2041
Joined: 07/04/2010 11:05

#47294 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by immuno »

https://ibb.co/j4jZcMR
Slicno al bez cokolade okolo
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47295 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

suspect_zero wrote: 18/08/2021 21:10 @Sanabija ovih krompirića i lukmire ili si ovo samo krastavice nasjeckao?... :thumbup: :-D
Krastavci i kopar
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#47296 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by exliberal-ex »

Dosao paradajz ranije ove godine....danas pravim sos a napolju 34....topim se.
Image
User avatar
BarbaDue
Posts: 65066
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#47297 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by BarbaDue »

:thumbup:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#47298 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by exliberal-ex »

Jos malo pa prva tura gotova...sad treba sipat dok je vrelo u tegle pa onda ususkat sa dekama da se polako ohladi.

Image
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#47299 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by suspect_zero »

Ti se Ex baš zad'o :thumbup:
Ovo si mljeo, pasirao pa onda ukuhavao?....ima tu posla kamara, al kad te već krenulo de koju rogu i patlidžan pa ajvar ili pinđur :oops:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#47300 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by exliberal-ex »

Nista pindjur cisti paradajz,samo basil ubacujem u par tegli...
Prva tura izasla 20 tegli sad druga a onda sjeckani. Napunim tegle sa paradajzom pa onda u veliku serpu poredam naspem vode i stavim dok neprokljuca....tek sutra cu ih vadit kad se voda ohladi.
Evo prvih tegli vrele nemozes ih dotaknut .
Image
Post Reply