Nešto da je prevelika slika. toga prije nije bilo. Ne znam ja to da smanjim.
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#47276 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#47277 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47278 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sad završila, neka se do sutra hladi na balkonu.
Žene drago mi je da vam je uspjelo, baš sve miriše
-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47279 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Bobi wrote: ↑17/08/2021 20:23https://imgbb.com/
idi ovdje upload photo dobijes link samo ga copy paste.
Ili je samo edituješ i smanjiš.
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#47280 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
HvalaBobi wrote: ↑17/08/2021 20:23https://imgbb.com/
idi ovdje upload photo dobijes link samo ga copy paste.
Izgleda predobro. Meni tako dobro nije ispalo a odličnog je ukusa i miriše, uhsuspect_zero wrote: ↑17/08/2021 20:25
Sad završila, neka se do sutra hladi na balkonu.
Žene drago mi je da vam je ispalo, baš sve miriše![]()
-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47281 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Ne znam kakvog je ukusa, vrelooo pa nismo probali.
Ova velika k'o da mi je malo priplanula samo što sam koji minut ostavila
...valjda će šećer ubit okus zagorilog 
Ova velika k'o da mi je malo priplanula samo što sam koji minut ostavila
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47282 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
A jaaaaa, mladaaaaa neeeeemaaaam snaaaaaasuspect_zero wrote: ↑17/08/2021 20:25
Sad završila, neka se do sutra hladi na balkonu.
Žene drago mi je da vam je uspjelo, baš sve miriše![]()
Zbog dva oka nevjernaaaaaaaaa
Divno!
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47283 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)



Kazuj krcmo Dzerimo, Dzerimoooo
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#47286 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
MA Sha ba tako, hocu sliku
-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47288 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Ja bih ovo nešto u korpici
-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47289 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
@Sanabija ovih krompirića i lukmire ili si ovo samo krastavice nasjeckao?...

-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#47290 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Korpica je od cokolade a unutra sladoled od malina.
Ovo je slika od Bajrama jos
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47292 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Ovo su neke kuglice sa pistacijama?....ove korpice praviš ono, istopiš čokoladu pa u kalupe za mafine pa na hlađenje?....nisam nikad to pravila a baš izgleda profi
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#47293 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Yes vrlo jednostavno I za ljeto bas prija. U ovim drugim je krem od sira I vanilije, kugla sa pistacijama je kisela jabuka limun i malo meda kratko prodinstano, kuglice napravila od smjese I uvaljala u pistacije... Hladno bas ukusno I nije teskosuspect_zero wrote: ↑18/08/2021 21:22Ovo su neke kuglice sa pistacijama?....ove korpice praviš ono, istopiš čokoladu pa u kalupe za mafine pa na hlađenje?....nisam nikad to pravila a baš izgleda profi![]()
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#47294 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
https://ibb.co/j4jZcMR
Slicno al bez cokolade okolo
Slicno al bez cokolade okolo
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47295 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Krastavci i koparsuspect_zero wrote: ↑18/08/2021 21:10 @Sanabija ovih krompirića i lukmire ili si ovo samo krastavice nasjeckao?...![]()
![]()
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#47296 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Dosao paradajz ranije ove godine....danas pravim sos a napolju 34....topim se.


- BarbaDue
- Posts: 65066
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#47298 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Jos malo pa prva tura gotova...sad treba sipat dok je vrelo u tegle pa onda ususkat sa dekama da se polako ohladi.


-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47299 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Ti se Ex baš zad'o
Ovo si mljeo, pasirao pa onda ukuhavao?....ima tu posla kamara, al kad te već krenulo de koju rogu i patlidžan pa ajvar ili pinđur
Ovo si mljeo, pasirao pa onda ukuhavao?....ima tu posla kamara, al kad te već krenulo de koju rogu i patlidžan pa ajvar ili pinđur
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#47300 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Nista pindjur cisti paradajz,samo basil ubacujem u par tegli...
Prva tura izasla 20 tegli sad druga a onda sjeckani. Napunim tegle sa paradajzom pa onda u veliku serpu poredam naspem vode i stavim dok neprokljuca....tek sutra cu ih vadit kad se voda ohladi.
Evo prvih tegli vrele nemozes ih dotaknut .

Prva tura izasla 20 tegli sad druga a onda sjeckani. Napunim tegle sa paradajzom pa onda u veliku serpu poredam naspem vode i stavim dok neprokljuca....tek sutra cu ih vadit kad se voda ohladi.
Evo prvih tegli vrele nemozes ih dotaknut .

