Zelenima treba zabraniti koristenje foruma.relativno84 wrote: ↑21/03/2021 14:03Nije vidljiva ta zabrinutost za stanje foruma kad se zalijepi neki clanak koji napada zelene. S druge strane cim neko udari na ove cetiri pande alarm licemjerstva se upali.Styling wrote: ↑21/03/2021 13:48 Ja zaista molim moderaciju da reaguje na ovo bjesomucno kopiranje raznih clanaka sa portala i postiranje na forum. Sta je svrha foruma? Jesmo li mi ovdje da medjusobno diskutujemo i raspravljamo ili da nas SDA botovi zasipaju ovakvim stvarima? Nemojte dozvoliti da ovakvim ponasanjem tjeraju ljude sa foruma. To vam nikako ne ide u korist. Reagujte!
Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#18351 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#18352 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ne smetaju joj pozivi na streljanje pojedinih ličnosti ili ad hominem iživljavanja, ali smetaju članci koji se drže teme samo eto narušavaju joj duševni mir i idealnu sliku svete 4-ke.relativno84 wrote: ↑21/03/2021 14:03Nije vidljiva ta zabrinutost za stanje foruma kad se zalijepi neki clanak koji napada zelene. S druge strane cim neko udari na ove cetiri pande alarm licemjerstva se upali.Styling wrote: ↑21/03/2021 13:48 Ja zaista molim moderaciju da reaguje na ovo bjesomucno kopiranje raznih clanaka sa portala i postiranje na forum. Sta je svrha foruma? Jesmo li mi ovdje da medjusobno diskutujemo i raspravljamo ili da nas SDA botovi zasipaju ovakvim stvarima? Nemojte dozvoliti da ovakvim ponasanjem tjeraju ljude sa foruma. To vam nikako ne ide u korist. Reagujte!
p.s. ima opcija "add foe" i ništa @styling ti neće iskakat. Moći ćeš bez problema da diskutuješ u svom "safe space-u"
Last edited by Login7777 on 21/03/2021 14:21, edited 1 time in total.
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#18353 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Login7777 wrote: ↑21/03/2021 14:17Ne smetaju joj pozivi na streljanje pojedinih ličnosti ili ad hominem iživljavanja, ali smetaju članci koji se drže teme samo eto narušavaju joj duševni mir i idealnu sliku svete 4-ke.relativno84 wrote: ↑21/03/2021 14:03Nije vidljiva ta zabrinutost za stanje foruma kad se zalijepi neki clanak koji napada zelene. S druge strane cim neko udari na ove cetiri pande alarm licemjerstva se upali.Styling wrote: ↑21/03/2021 13:48 Ja zaista molim moderaciju da reaguje na ovo bjesomucno kopiranje raznih clanaka sa portala i postiranje na forum. Sta je svrha foruma? Jesmo li mi ovdje da medjusobno diskutujemo i raspravljamo ili da nas SDA botovi zasipaju ovakvim stvarima? Nemojte dozvoliti da ovakvim ponasanjem tjeraju ljude sa foruma. To vam nikako ne ide u korist. Reagujte!

-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#18354 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
made_in_sarajevo wrote: ↑21/03/2021 09:15 Vidim jutros naslov na klixu, forto obeco do proljeca normalan zivot, a gdje smo sad. Svaka vlada nije bitno ko sjedi u ovakvim situacijama od KCUS dobija rezultate, iz njihove labaratorije, jer bolesni se KCUS jave i oni rade testiranje, a ne vlada. Dakle KCUS kad testira, otkrije sta se desava, ima te analize, racunice onda treba da izbace izvjestaj sta se ocekuje u narednom periodu. Nek me ispravi neko ako sam gdje fulio.
Ja se ne sjecam da je kcus ili sebija negdje rekli "spremite se ceka nas jeben period" , a da se vlada oglusila na to. Cak se sebija hvalila da je otkrila britanski soj i nista. Sad ovako kad pogledam sebija je direktno odgovorna za veliki broj umrlih i zarazenih jer je namjerno presutila korisne informacije samo jer nije njena vlada ili je jednostavno nesposobna ustvari da obavlja posao koji radi.
Sad u svemu ovome, sta je tu forto kriv ili nenadic da je ostao. Ljudi rade kako im struka kaze jel tako, a struka je ocigledno pricala totalno drugu pricu sve do skoka zarazenih. Cak i na pocetku skoka sebija je ismijavala fortu i govorila da laze i da nije toliko strasno, a nakon par dana ga prozivala kako oni padose od umora, a forto nece da pomogne.
Ako sa gdje fulio redosljed nek me neko ispravi.
Ps
@klizim po parkingu spremaj sliku sad ce botovi udariti sta je forto obeco, samo dok se reuf ustane pa da napise tvit
Jel ti stvarno mislis da je Sebijin posao osim na KCUS da prikuplja podatke za citav SK o broju testirani i koliko ima pozitivni / negativni.Pocevsi od OB,privatni klinika i privatni labaratorija koji vrse testiranje.
Znas li cemu sve sluzi KRIZNI STAB,ko ga je oformio i postavio clanove istog.
Sto se tice onog konja na celu vlade,isti je obecao na samom pocetku mandata da ce kupiti vakcine,pa kupili ih.
Do duse napisao je dva pisma.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#18356 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-repub ... /210321040
Odpada argument SDA botova da se sad idu ispijati kafe kod srba...
Odpada argument SDA botova da se sad idu ispijati kafe kod srba...
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#18357 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sve po zaslugama.
-
mrgreen
- Posts: 1287
- Joined: 12/05/2008 21:11
#18358 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Oni su objektivni, sad kad se i Lukavica zatvara vjerovatno će im i lockdown u Sarajevu imati više smisla. Nije da pljuju po svakom potezu četvorke tek tako, zar ne?Sigma90 wrote: ↑21/03/2021 14:36 https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-repub ... /210321040
Odpada argument SDA botova da se sad idu ispijati kafe kod srba...![]()
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#18359 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Odlican potez RS
Nadajmo se da ce ih sad Federacija ispratiti sa mjerama
Nadajmo se da ce ih sad Federacija ispratiti sa mjerama
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#18360 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sad se ne mora zamišljat.


- Mate_Miso_Kovac
- Posts: 1648
- Joined: 09/09/2019 10:05
- zubi
- Posts: 6228
- Joined: 16/07/2009 00:27
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#18363 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ponekada ponesto zalijepiti ili prenijeti ne smeta. Ali svesti svoju svrhu na formu na sakupljanje i prenosenje clanaka sa portala koji su svima nama dostupni i citamo ih, vise lici na nemoc i nedostatak inteligentnog odgovora ili posta. Znam da nisu svi nadareni da pisu, primijetila sam da SDA botovi vole komunicirati emotikonima, sto zorno svjedoci o nedostatku obrazovanja, vokabulara i sposobnosti da sroce smislenu recenicu. Ovo sto rade nece sigurno promijeniti nijedno misljenje na forumu. Samo gubitak vremena.relativno84 wrote: ↑21/03/2021 14:03Nije vidljiva ta zabrinutost za stanje foruma kad se zalijepi neki clanak koji napada zelene. S druge strane cim neko udari na ove cetiri pande alarm licemjerstva se upali.Styling wrote: ↑21/03/2021 13:48 Ja zaista molim moderaciju da reaguje na ovo bjesomucno kopiranje raznih clanaka sa portala i postiranje na forum. Sta je svrha foruma? Jesmo li mi ovdje da medjusobno diskutujemo i raspravljamo ili da nas SDA botovi zasipaju ovakvim stvarima? Nemojte dozvoliti da ovakvim ponasanjem tjeraju ljude sa foruma. To vam nikako ne ide u korist. Reagujte!
- Prpa.ba
- Posts: 15269
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#18364 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ono kad Loginu7777 pomaze Paton44, uz asistencije relativno84 i miki71210. Je li broj u nicku broj radne knjizice ili? 
- Prpa.ba
- Posts: 15269
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#18365 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Zasto DF zeli da novac poreznih obveznika ide na finansiranje zaposlenih u kladionicama? Zar nije bolja varijanta da inspekcije redovnije obilaze kladionice i udaraju kazne sirokobrijeskim privrednicima zbog nepostivanja mjera? Izgleda da je Komsic stvarno u dugu HDZ-u.. 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#18366 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ima dovoljno opcija da svako sebi podesi sta zeli ili ne zeli da vidi na forumu.Styling wrote: ↑21/03/2021 15:18 Ponekada ponesto zalijepiti ili prenijeti ne smeta. Ali svesti svoju svrhu na formu na sakupljanje i prenosenje clanaka sa portala koji su svima nama dostupni i citamo ih, vise lici na nemoc i nedostatak inteligentnog odgovora ili posta. Znam da nisu svi nadareni da pisu, primijetila sam da SDA botovi vole komunicirati emotikonima, sto zorno svjedoci o nedostatku obrazovanja, vokabulara i sposobnosti da sroce smislenu recenicu. Ovo sto rade nece sigurno promijeniti nijedno misljenje na forumu. Samo gubitak vremena.
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#18367 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#18368 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovo možda može malo pomoći. U KS udio tercijarnog sektora je još veći s obzirom da KS i nema neku ogromnu industriju(sekundarni sektor)

- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#18370 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
de malo kifli, citav dan radite,umorni ste i gladni


- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6957
- Joined: 06/05/2013 23:05
#18372 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Aha pa naravno, sebija nije i ne moze biti kriva. Forto i krizni stab mora imati tacne podatke, a sebija radi sta joj forto kaze. Pa naravno.Patton44 wrote: ↑21/03/2021 14:21made_in_sarajevo wrote: ↑21/03/2021 09:15 Vidim jutros naslov na klixu, forto obeco do proljeca normalan zivot, a gdje smo sad. Svaka vlada nije bitno ko sjedi u ovakvim situacijama od KCUS dobija rezultate, iz njihove labaratorije, jer bolesni se KCUS jave i oni rade testiranje, a ne vlada. Dakle KCUS kad testira, otkrije sta se desava, ima te analize, racunice onda treba da izbace izvjestaj sta se ocekuje u narednom periodu. Nek me ispravi neko ako sam gdje fulio.
Ja se ne sjecam da je kcus ili sebija negdje rekli "spremite se ceka nas jeben period" , a da se vlada oglusila na to. Cak se sebija hvalila da je otkrila britanski soj i nista. Sad ovako kad pogledam sebija je direktno odgovorna za veliki broj umrlih i zarazenih jer je namjerno presutila korisne informacije samo jer nije njena vlada ili je jednostavno nesposobna ustvari da obavlja posao koji radi.
Sad u svemu ovome, sta je tu forto kriv ili nenadic da je ostao. Ljudi rade kako im struka kaze jel tako, a struka je ocigledno pricala totalno drugu pricu sve do skoka zarazenih. Cak i na pocetku skoka sebija je ismijavala fortu i govorila da laze i da nije toliko strasno, a nakon par dana ga prozivala kako oni padose od umora, a forto nece da pomogne.
Ako sa gdje fulio redosljed nek me neko ispravi.
Ps
@klizim po parkingu spremaj sliku sad ce botovi udariti sta je forto obeco, samo dok se reuf ustane pa da napise tvit![]()
Jel ti stvarno mislis da je Sebijin posao osim na KCUS da prikuplja podatke za citav SK o broju testirani i koliko ima pozitivni / negativni.Pocevsi od OB,privatni klinika i privatni labaratorija koji vrse testiranje.
Znas li cemu sve sluzi KRIZNI STAB,ko ga je oformio i postavio clanove istog.
Sto se tice onog konja na celu vlade,isti je obecao na samom pocetku mandata da ce kupiti vakcine,pa kupili ih.
Do duse napisao je dva pisma.![]()
Jel novalic nabavio vakcine ili je to posao nacelnika opstina?
Dusa draga pokro pare pa cekamo sadaku vakcina
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18373 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
LabAratorija oj hljebe
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#18374 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Testirani' pozitivni' privatni'
Fali H oliti EJČ, da mu pojasnimo.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
