moja zena se vec par sedmica brine za dovoljnu zalihu jabuka...cim se pojedu,vec su nove kupljene za sljedecu turuGandalfSivi wrote: ↑28/03/2020 19:43
Kud je ne postavi prije nego sto odoh u prodavnicu, totalno sam ih mogao napraviti da sam se sjetio kupiti...
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#39026 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#39028 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Danas kljukusa obarenusa



kaze, nista danas od mesa.



kaze, nista danas od mesa.
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#39030 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
svaki dan
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#39031 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
lepine sa seksi sarom
kakva je situacija sa kondicijom?...sporta li se ikako?
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#39032 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

i ja pozelio malo ..
- vazi
- Posts: 8853
- Joined: 07/04/2010 15:31
#39033 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nije ljuCki vake slike mecat
Fantasticno
Jesu li lepinje tvojih ruku djelo ?
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39037 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)




Evo i ostatak patkice, najprije marinirane (prsa i bataci) pa pečene uz rižu kao prilog.
I salata od srijemuša, krastavaca, kuhanih jaja i pavlake
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39041 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ne, mariniram je sa limunom i crnim vinom, pa kad je skoro pečena dodam to, i u taj sok ubacim rižu.
Kad je spremam na drugi način onda pravim sos od jabuka, ili od luka, gljiva i vrhnja za kuhanje
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39042 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisam probala -srijemush- zimski bijeli luk- kakav je ukus?
..nisam ostale--ali jabuka mi se cini dobra..Ne, mariniram je sa limunom i crnim vinom, pa kad je skoro pečena dodam to, i u taj sok ubacim rižu.
Kad je spremam na drugi način onda pravim sos od jabuka, ili od luka, gljiva i vrhnja za kuhanje
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39043 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pa kad svi rostilj moradoh i ja
izlevatit kljukusu

Brasna da pravim lepine nemam

Brasna da pravim lepine nemam
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#39044 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja cu vala danas supu od Oxtail...od nje sam sit cijeli dan.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#39045 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Slatki krompir, neki mix povrca i piletine i vocna salata


- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#39046 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sjo cevapivjesticanametli wrote: ↑29/03/2020 16:08 Pa kad svi rostilj moradoh i jaizlevatit kljukusu
Brasna da pravim lepine nemam![]()
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39047 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kad doDZes ozezemo skupa 
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39050 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Srijemuš je proljetni luk, ustvari Allium ursinum (medvjeđi luk), obzirom da ga medvjedi jedu upravo sada kad i raste nakon zimskog sna, jer im treba za pokretanje sistema. Ukus-kao bijeli luk samo 10 puta jačimoonca wrote: ↑29/03/2020 15:50Nisam probala -srijemush- zimski bijeli luk- kakav je ukus?
..nisam ostale--ali jabuka mi se cini dobra..Ne, mariniram je sa limunom i crnim vinom, pa kad je skoro pečena dodam to, i u taj sok ubacim rižu.
Kad je spremam na drugi način onda pravim sos od jabuka, ili od luka, gljiva i vrhnja za kuhanje![]()



