
Sa cajem od kadulje
pobjeze mi slika udesno
Moderator: anex

Da nije kako jeste- rekli bi - #uselilase...

ja ba .. a ja flambir'o meso .. pisem sa jednom obrvom
Narezi hljeb na kockice i zapeci u rerni, da se osusi, mozes i na tavi, kad se ispece, ohladis i stavis u teglu.sadie_forever wrote: ↑13/02/2020 10:53 Grah i domaci hljeb
kako iskoristit hljeb nakon toga? ne volim grah s kupovnim hljebom,medjutim uvijek ostane hljeb koji se baci jer ga jedino i jedem s corbama
znaci kako iskoristit?
E sad, to moras i pokazati.. slikom..
ako je ti je ovo prva,nece biti posljednja sigurnocendlerbing wrote: ↑21/02/2020 15:04 Njami, pileću salatu sam poželjela jesti
Evo prve štrudle (koju sam pravila) u životu![]()
![]()
![]()