..ima toga...
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#38177 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
jel mislis na @sadie_forever ?Santic_Aleksa wrote: ↑09/02/2020 02:28briši ovo dok sadeta nije vidjelamoonca wrote: ↑09/02/2020 01:58nisam sigurna u moja zapazanja, mislim da sam to i od drugih cula...- ali- kod muslimana, zahvaljivanja -- u nekim stvarima-zataje ...Nije stavr nekulture.. nesto drugo je objasnjenje...exliberal-ex wrote: ↑09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti.![]()
![]()
![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38178 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38183 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
odosmo sa teme al....
sadeta ti je ko....
sadeta ti je ko....
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38185 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Da nije malo presrčano opisano...exliberal-ex wrote: ↑09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti.![]()
Momak jednostavno nije neka poguzija, možda je donekle i to razlog. Pokaže on da cijeni što sam napravila, samo ne hvali jelo nešto srčano, čak i kad traži još, a meni to neobično jer ja prokomentarišem, makar na uho.
Kako neke stvari preuveličaju ljudi po forumu
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#38186 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nisam upratio ... sta nije u redu sa @sadie_forever ?? 
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#38187 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bravo. Što bi mu vise kuhala. Neka i kaže da je grozno, da je zagorilo, da je presoljeno I možemo se tome smijati oboje, ali da mi šuti, grrrrr. Idi kod matere pa neka te ona trpi pošto te je vjerovatno ona tako i naučila.exliberal-ex wrote: ↑09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti.![]()
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#38188 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
možda ne smije da pisne?Zoya wrote: ↑09/02/2020 10:11Bravo. Što bi mu vise kuhala. Neka i kaže da je grozno, da je zagorilo, da je presoljeno I možemo se tome smijati oboje, ali da mi šuti, grrrrr. Idi kod matere pa neka te ona trpi pošto te je vjerovatno ona tako i naučila.exliberal-ex wrote: ↑09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti.![]()
mi kad odemo na pizzu, kaže moj evo sad si se ti naguštala..kad ćeš je ti pravit da se ja naguštam?
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#38189 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Krajišnik a da ne smije da pisne
Mani me te priče.
Ko zna na sta taj tvoj misli
Ko zna na sta taj tvoj misli
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#38191 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zoya nije ni bitno što misli
misliš da sadetin smije pisnut? bilo mami ili ženi?

misliš da sadetin smije pisnut? bilo mami ili ženi?
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38194 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jeste vi zafrkane, vaš ne smije ni da šuti

Sadeta busted
Sadeta busted
-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
#38195 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
A ja provirih da se inspirisem... 
Bolje mi je da nista ne kuham danas, realno
Bolje mi je da nista ne kuham danas, realno
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38196 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sastalo se pešes PMS-ovaJohn Cleese wrote: ↑09/02/2020 11:18 A ja provirih da se inspirisem...
Bolje mi je da nista ne kuham danas, realno![]()
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#38197 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisu dušo ovo PMS-ovi, ovo su ti savjeti. Ne glumi čitačicu misli u vezi.cendlerbing wrote: ↑09/02/2020 11:19Sastalo se pešes PMS-ovaJohn Cleese wrote: ↑09/02/2020 11:18 A ja provirih da se inspirisem...
Bolje mi je da nista ne kuham danas, realno![]()
![]()
Ako taj tvoj ne pohvali tvoja jela, koja izgledaju fantastično btw, on vjerovatno ne pohvali ni kada se za njega središ.
-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38199 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Hvala na savjetima ali mislim da pretjeruješ/te. Ni za to "vjerovatno" nisi u pravu.Zoya wrote: ↑09/02/2020 11:54Nisu dušo ovo PMS-ovi, ovo su ti savjeti. Ne glumi čitačicu misli u vezi.cendlerbing wrote: ↑09/02/2020 11:19Sastalo se pešes PMS-ovaJohn Cleese wrote: ↑09/02/2020 11:18 A ja provirih da se inspirisem...
Bolje mi je da nista ne kuham danas, realno![]()
![]()
Ako taj tvoj ne pohvali tvoja jela, koja izgledaju fantastično btw, on vjerovatno ne pohvali ni kada se za njega središ.
Zanimljivo je kako ljudi na osnovu nekog kratkog komentara pomisle da poznaju osobu iz tog komentara.
Ali hajde, ovo je meni u pamet za ubuduće.
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#38200 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pusti to, nego hoćel bit kupus danas? 

