Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38176 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:-)
..ima toga... :lol:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#38177 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Bobi »

Santic_Aleksa wrote: 09/02/2020 02:28
moonca wrote: 09/02/2020 01:58
exliberal-ex wrote: 09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti. :oops:
nisam sigurna u moja zapazanja, mislim da sam to i od drugih cula...- ali- kod muslimana, zahvaljivanja -- u nekim stvarima-zataje ...Nije stavr nekulture.. nesto drugo je objasnjenje... :zoka:
briši ovo dok sadeta nije vidjela :lol:
jel mislis na @sadie_forever ?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38178 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:roll: . ne prizivajteje- :oops: :lol:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#38179 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

:run:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#38181 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Bobi »

:run:
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#38182 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

ko je sadeta!?
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#38183 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

odosmo sa teme al....

sadeta ti je ko....
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#38184 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

sherbett wrote: 09/02/2020 03:51
Loo wrote: 09/02/2020 03:44 ko je sadeta!?
Idi spavaj ba :mrgreen:
ko mi kaze :D

mi vjestice veceras dernecimo
pun 🌒
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#38185 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

exliberal-ex wrote: 09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti. :oops:
Da nije malo presrčano opisano... :lol:
Momak jednostavno nije neka poguzija, možda je donekle i to razlog. Pokaže on da cijeni što sam napravila, samo ne hvali jelo nešto srčano, čak i kad traži još, a meni to neobično jer ja prokomentarišem, makar na uho. :D
Kako neke stvari preuveličaju ljudi po forumu :-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#38186 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

nisam upratio ... sta nije u redu sa @sadie_forever ?? :shock:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#38187 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Zoya »

exliberal-ex wrote: 09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti. :oops:
Bravo. Što bi mu vise kuhala. Neka i kaže da je grozno, da je zagorilo, da je presoljeno I možemo se tome smijati oboje, ali da mi šuti, grrrrr. Idi kod matere pa neka te ona trpi pošto te je vjerovatno ona tako i naučila.
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#38188 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

Zoya wrote: 09/02/2020 10:11
exliberal-ex wrote: 09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti. :oops:
Bravo. Što bi mu vise kuhala. Neka i kaže da je grozno, da je zagorilo, da je presoljeno I možemo se tome smijati oboje, ali da mi šuti, grrrrr. Idi kod matere pa neka te ona trpi pošto te je vjerovatno ona tako i naučila.
možda ne smije da pisne? :lol: :lol: :lol:

mi kad odemo na pizzu, kaže moj evo sad si se ti naguštala..kad ćeš je ti pravit da se ja naguštam? :mrgreen: :lol:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#38189 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Zoya »

Krajišnik a da ne smije da pisne :-D Mani me te priče.

Ko zna na sta taj tvoj misli :D
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#38190 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by pizarro »

mO k3 wrote: 09/02/2020 09:19 nisam upratio ... sta nije u redu sa @sadie_forever ?? :shock:
a joj, kako ne kontas munkin i aleksin genijalni humor <333
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#38191 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

zoya nije ni bitno što misli :mrgreen: :lol: :lol:


misliš da sadetin smije pisnut? bilo mami ili ženi? :lol: :lol:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#38192 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Zoya »

zlo zlo wrote: 09/02/2020 10:23 zoya nije ni bitno što misli :mrgreen: :lol: :lol:


misliš da sadetin smije pisnut? bilo mami ili ženi? :lol: :lol:
Hm :lol:


Image
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#38194 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Jeste vi zafrkane, vaš ne smije ni da šuti :oops: :D

Sadeta busted :lol:
John Cleese
Posts: 42915
Joined: 25/05/2010 18:30

#38195 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by John Cleese »

A ja provirih da se inspirisem... :|

Bolje mi je da nista ne kuham danas, realno :run:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#38196 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

John Cleese wrote: 09/02/2020 11:18 A ja provirih da se inspirisem... :|

Bolje mi je da nista ne kuham danas, realno :run:
Sastalo se pešes PMS-ova :lol:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#38197 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Zoya »

cendlerbing wrote: 09/02/2020 11:19
John Cleese wrote: 09/02/2020 11:18 A ja provirih da se inspirisem... :|

Bolje mi je da nista ne kuham danas, realno :run:
Sastalo se pešes PMS-ova :lol:
Nisu dušo ovo PMS-ovi, ovo su ti savjeti. Ne glumi čitačicu misli u vezi.
Ako taj tvoj ne pohvali tvoja jela, koja izgledaju fantastično btw, on vjerovatno ne pohvali ni kada se za njega središ.
John Cleese
Posts: 42915
Joined: 25/05/2010 18:30

#38198 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by John Cleese »

Zoya wrote: 09/02/2020 11:54 Nisu dušo ovo PMS-ovi, ovo su ti savjeti. Ne glumi čitačicu misli u vezi.
Ako taj tvoj ne pohvali tvoja jela, koja izgledaju fantastično btw, on vjerovatno ne pohvali ni kada se za njega središ.
Ma ne vjerujem :|

Meni onaj Aleksa izgleda kao bas fin momak, ozbiljno.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#38199 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Zoya wrote: 09/02/2020 11:54
cendlerbing wrote: 09/02/2020 11:19
John Cleese wrote: 09/02/2020 11:18 A ja provirih da se inspirisem... :|

Bolje mi je da nista ne kuham danas, realno :run:
Sastalo se pešes PMS-ova :lol:
Nisu dušo ovo PMS-ovi, ovo su ti savjeti. Ne glumi čitačicu misli u vezi.
Ako taj tvoj ne pohvali tvoja jela, koja izgledaju fantastično btw, on vjerovatno ne pohvali ni kada se za njega središ.
Hvala na savjetima ali mislim da pretjeruješ/te. Ni za to "vjerovatno" nisi u pravu.
Zanimljivo je kako ljudi na osnovu nekog kratkog komentara pomisle da poznaju osobu iz tog komentara.
Ali hajde, ovo je meni u pamet za ubuduće. :thumbup:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#38200 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

pusti to, nego hoćel bit kupus danas? :oops:
Post Reply