Hm....predlazem ti, da ruku zamotas u zavoj...povrijedila SE.cendlerbing wrote: ↑08/02/2020 23:10Tako ovaj u mene, "voli sve da jede"...a šta god jede, nema komentara a faca mu pokeraška![]()
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38151 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#38152 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Vidi moonci što je namazanamoonca wrote: ↑08/02/2020 23:19Hm....predlazem ti, da ruku zamotas u zavoj...povrijedila SE.cendlerbing wrote: ↑08/02/2020 23:10Tako ovaj u mene, "voli sve da jede"...a šta god jede, nema komentara a faca mu pokeraška![]()
..I neka on preuzme kuhinju
![]()
![]()
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38153 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma kakav on i kuhinjamoonca wrote: ↑08/02/2020 23:19Hm....predlazem ti, da ruku zamotas u zavoj...povrijedila SE.cendlerbing wrote: ↑08/02/2020 23:10Tako ovaj u mene, "voli sve da jede"...a šta god jede, nema komentara a faca mu pokeraška![]()
..I neka on preuzme kuhinju
![]()
![]()
Nego, ko ne zna kuhati, njemu ostaje pranje suđa
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#38154 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ne mora znati kuhati
dovoljno je da zeli da kuha s tobom

dovoljno je da zeli da kuha s tobom
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38155 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jesi ti svog naučila lo? 
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38157 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Recievet thanks, removed thanks, odgovoriće na pp, na kraju odgovori javno...sva se zbunila

- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#38158 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
cendlerbing wrote: ↑08/02/2020 23:34 Recievet thanks, removed thanks, odgovoriće na pp, na kraju odgovori javno...sva se zbunila![]()
![]()
![]()
nisam se zbunila
bezveze mi da zacatavam temu
a odgovor je .. isuvise kompleksan
kuhati nekome ko nema emociju na skuhano je ..
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38159 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pa pošalji na pepe 
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38160 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti. 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38161 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Hm... smijemo li nastaviti, momka kritikovati..
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38163 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nisam sigurna u moja zapazanja, mislim da sam to i od drugih cula...- ali- kod muslimana, zahvaljivanja -- u nekim stvarima-zataje ...Nije stavr nekulture.. nesto drugo je objasnjenje...exliberal-ex wrote: ↑09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti.![]()
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38166 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

.... za neke stavri -da se ne uvrijede--
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38167 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nikad cuo ......malo si promasila loptu ovaj put mooncamoonca wrote: ↑09/02/2020 01:58nisam sigurna u moja zapazanja, mislim da sam to i od drugih cula...- ali- kod muslimana, zahvaljivanja -- u nekim stvarima-zataje ...Nije stavr nekulture.. nesto drugo je objasnjenje...exliberal-ex wrote: ↑09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti.![]()
![]()
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#38168 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
briši ovo dok sadeta nije vidjelamoonca wrote: ↑09/02/2020 01:58nisam sigurna u moja zapazanja, mislim da sam to i od drugih cula...- ali- kod muslimana, zahvaljivanja -- u nekim stvarima-zataje ...Nije stavr nekulture.. nesto drugo je objasnjenje...exliberal-ex wrote: ↑09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti.![]()
![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38169 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nisam-- nije to nerativno-- vec je to obazrivost- ne uvrijediti nekoga time sto ti taj cini nesto ...poznajem krajisnike-- zapazila sam to kod nekih muskaracaexliberal-ex wrote: ↑09/02/2020 02:20nikad cuo ......malo si promasila loptu ovaj put mooncamoonca wrote: ↑09/02/2020 01:58nisam sigurna u moja zapazanja, mislim da sam to i od drugih cula...- ali- kod muslimana, zahvaljivanja -- u nekim stvarima-zataje ...Nije stavr nekulture.. nesto drugo je objasnjenje...exliberal-ex wrote: ↑09/02/2020 01:23 Skuhat nekom a on samo da jede i nekaze nista.....to isto da mi se posere u ruku.....netreba mi samo pohvala nego i kritika/ sugestija..sve je dobro doslo....zato ako suti slijedeci put pastetu i hljeb mu serviraj..mozda dodje pameti.![]()
![]()
![]()
..hm- to je moguce objasnjenje za ponasanje cendlerkog momka-
..
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#38170 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
a što volite mahalat 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#38173 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nemoj sad da moram pravit viršle da prestanete s oftopikom 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38174 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..nije naravno, ali ne bi trebalo biti i da se uvrijedish- u nekim kulturama..exliberal-ex wrote: ↑09/02/2020 02:52bogami ja to nisam nikad vidio niti cuo...cuj uvreda dati kompliment, ja znam da je uvrijeda nedat kompiment.
uostalom dali bi za tebe bila uvrijeda da ti momak/suprug neda kompliment kad mu napravis jelo...ili sam ja rodjen u pogresno doba![]()
sad smo, malo i mi otisli daleko- jel' se ti zahvaljujes svaki put ili ocekujes svaki put za nesto da ti se kaze hvala- da i ne.. necu se naljutiti ako ne kaze- -zbilja sad i te situacije treba objasnjavati..
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#38175 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
najbolje hvala mi je kad me neko pita - imal još ovog? 
