Baš si izvrstan majstor
Dobro bi išao uz ovo moje pače


Moderator: anex
ovaj moj kruh uz ovo ... pa se onda oprostiti od ovoga scvijeta
mislim da je kuhano meso u aspiku ili sa zelatinom unutra zato u zelira ovako
sada sam morao ustati sa secije dokle mi moze rerna ... ide na 300 ali ima vise programa high tech rerna
Teleće nogice, kuhane skoro 10 sati, a meso je od teleće koljenice.
da da kontao sam bas na to , ako si ikada spremao supu pace pa kada se ohladi onda dobijes isto to je to ....
Ja sam u ovo dodala bijeli luk, svježe mljeveni biber, mljevenu crvenu papriku, sušeni srijemuš, svježi peršunov list i sol, a dok se kuhalo dodala sam u vodu jabukovo sirće.mO k3 wrote: ↑24/01/2020 15:59da da kontao sam bas na to , ako si ikada spremao supu pace pa kada se ohladi onda dobijes isto to je to ....
svabe to rade sa svinjecim mesom i jedu sa pecenim krompirom i uz muziku jedu![]()
cuj uz muzikuda ti objasnim sta je muzika kod njih , je jedna vrste vinigret ulje , sirce , secer , biber i sjeckani luk
![]()
Ovo moje je od potkoljenice, a meso sam dodala od posebno kuhane koljenice.