Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37452 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ču animalsa što šuka i van odabrane teme 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37453 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nemoj bolan da te lišim života masnoćama 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37454 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
inspiracija ne bira temu 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37456 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Možeš se udatiSantic_Aleksa wrote: ↑23/01/2020 20:29 Things I do for poguzluk.![]()
Pripremite aparate za mooncu, kolačići u tri vrste kajmaka. Slatki u kori, slani u kori i onaj za topu.
Ćušpajz i filovani šampinjoni, meHki kHo dušHa.Sir, luk, prezla, puter i parmezan.
![]()
Kolačići mogu i u nos stat.![]()
![]()
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#37459 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ti bi ovo što je uslikao moglo biti 10 danamoonca wrote: ↑23/01/2020 21:34ev--dosla slika..Santic_Aleksa wrote: ↑23/01/2020 20:29 Things I do for poguzluk.![]()
Pripremite aparate za mooncu, kolačići u tri vrste kajmaka. Slatki u kori, slani u kori i onaj za topu.
Ćušpajz i filovani šampinjoni, meHki kHo dušHa.Sir, luk, prezla, puter i parmezan.
![]()
Kolačići mogu i u nos stat.![]()
![]()
jao... masnoce-
.... ma ukusno je jelo - koliko kajmaka -nisu ti trebali 'klikeri'![]()
. drugo je --lijepo izgleda - ukusno ..
Dobro- kako si to sve jeo- u isto vrijeme rucak / vecera -- ili za cijelu sedmicu??![]()
![]()
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#37461 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ubojito hladno oruzje 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37462 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Još ako ga je izbacio na ovaj mraz koji minut, ubit čovjeka s njim
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#37463 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ne treba ni mraz samo odredjena visina ili daljina
sala care tvojih ruku djelo najbolje je. pa da je ko opanak
sala care tvojih ruku djelo najbolje je. pa da je ko opanak
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#37466 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sve domace a tava je vrh

- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#37467 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
to je poguzluk..palit vatru za 5min pečenja jaja
moje poštovanje 
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#37469 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mi bradr from anadr madr!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37470 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nije loše, ali ja sam više za varijantu kad je manje hladno, pa u vatru krompire 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#37471 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ma biri ba, na klocu cigli gajbi tacna, rakijica luk so i suhovina ultimativni hedonizam 
i so za umocit
i so za umocit
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#37472 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ovakosumirprimus wrote: ↑24/01/2020 13:09 ma biri ba, na klocu cigli gajbi tacna, rakijica luk so i suhovina ultimativni hedonizam
i so za umocit

-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#37474 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
eto jos se taman uklopiloshandrprcSA wrote: ↑24/01/2020 13:20ovakosumirprimus wrote: ↑24/01/2020 13:09 ma biri ba, na klocu cigli gajbi tacna, rakijica luk so i suhovina ultimativni hedonizam
i so za umocit![]()
![]()
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#37475 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
@moonca pizza kamen sam zagrijao na 250 stepeni i onda na njega Stavio hljeb 







