FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85101 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Amare djeca ti se smiju🤣🤣
Ove godine bez datog gola
Bez pobjede od oktobra 2020

Djeca ti se smiju🤣🤣
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#85102 Re: FK Željezničar

Post by 90minut »

Daj ba charuga banuj ga jedno je zajebavati vas na drugim temama, drugo je kad ovaj trolla ovdje nije mi ni smiješno jer znam kako bi se osjecao da dolazi neko vaš tamo na naše teme.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85103 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Momak plecat, ne znam koja je vasa tema niti me zanima. Zeljo je moj klub i ovo je moja tema. Pisem onako kako mislim da smo zasluzili.
Stoga, razligu na svoju temu.
User avatar
ellaxaz
Posts: 2201
Joined: 31/01/2012 09:40

#85104 Re: FK Željezničar

Post by ellaxaz »

Amare izdrži,
znam da se brineš i da ti je stalo.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#85105 Re: FK Željezničar

Post by ljevoruki »

Stvarno, sta se desilo sa Amarom?
Znam da je u pitanju opstanak kluba, para nema, on lupa neke umotvorine ala Braco GG :-) :-)
Sto prije ode i zavrsi sa Zeljom to bolje za sviju. Istorija se ponavlja, nikad nije otisao mirno i bez posljedica za Zelju.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5379
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#85106 Re: FK Željezničar

Post by Slo Burner »

Ko je sljedeci, je li vrijeme za Adzema ponovo ?
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85107 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Nece Amar niđe
Ostadosmo i bez predsjednika
🤣🤣
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2665
Joined: 18/03/2015 01:36

#85108 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

Eh ovako, nije mi bilo mrsko, jer zaista je nevjerovatna cinjenica da je tada za 2 mjeseca napisano 150 stranica komentara (28.10.-28.12.2018.), a da je u posljednjih 16 mjeseci napisano 100 stranica. Izdvajao sam samo da se vidi prema nickovima ko su to bili dusebriznici (neprijatelji) kluba, a danas sute i nigdje ih nema. Ne mora znaciti da ste bili zlonamjerni, ali sigurno bez puno razmisljanja o posljedicama otimanja kluba od strane kauboja i njegovih pajdasa, ok, ali cemu tajac danas?

Gospodo (i gospodje) imate li barem mrvu obraza? Zasto sutite na ovakvo stanje u klubu, gdje su vam pogane rijeci koje ste tako rado pisali dok ste pljuvali po ljudima u klubu? Danas je Željo pred raspadom, nemamo upravu, predsjednik nekakva jebena smijurija, igramo katastrofalno, igraci sve vucibatine, strucni stab od 5,6 ljudi (platica Osima 8 milja, ostavku ne daje, kao ni njegovi mnogobrojni pomocnici od Serbe, Memica, itd.), stadion propada svakim danom, marka nije ulozena u u zadnje 2,5 godine, poslovni prostori ni jedan osposobljen, nista od sjevera, nista od juga, nista od kampa, nista od trofeja, nista od nase djece i omladinskog pogona, raspad sistema u svim segmentima, sudije nas kolju, sela nas deru, transparentnost nikakva, navijaci "uspavani" i prodaju majice po internet mrežama, a vi ŠUTITE?! DA LI VAS JE STID?! Ne pratite više klub, zgadio vam se?

Image
mist wrote: 28/10/2018 18:52 A ja mislio da je proslo vrijeme Gradine,Drine i Zmaja.U kakvoj sam samo zabludi bio :-)
Leverage wrote: 28/10/2018 18:53 Bilo je prošlo pa se opet vratilo.
FreakyStyley wrote: 28/10/2018 19:14 Eh sad ce Odi noga pa sve ponovo. :thumbup:

Dobar dzip kod Misketa, veoma brz.
hostapler wrote: 28/10/2018 20:44 Da parafraziram Aliju Sirotanovica.
Gospodo, odlazite iz kluba.
Gospodo, odlaziti iz kluba.
Gospodo, JEBO VAS B.., odlazite iz kluba!
Alfa_i_Omega wrote: 28/10/2018 21:04 Nadam se da cu ujutro kada se probudim procitati kako su svi u klubu podnijeli ostavke. Jedino to bi mi sapralo ovaj odvratni osjecaj.
Mutivoda wrote: 29/10/2018 09:44 Kakav cirkus :-)
vryzas wrote: 29/10/2018 10:46 Ni milimetra! :oops:
Impressum wrote: 29/10/2018 11:01 Misimovic je uzeo klub pod svoje i u maniru pravog psihopate ga vodi
davno je Kemo Kozaric rekao da je Zeljo drustvo jednog lica dolaskom ovog debila Senada i sina mu

https://sportsport.ba/fudbal/kozaric-ze ... ica/204285

on je taj koji je problem u cijeloj prici
nikome nista ne placa, ali nikome i u svom kamatarskom stilu kaze tuzi me
sad je odlucio da igracima otme, odnosno dao bi im on plate ali na kamatu

to je stvarni problem Zeljeznicara
missko wrote: 30/10/2018 00:37 Kod Misketa je simptomaticno da je svu ekipu koja se mogla identifikovati sa klubom rastjerao i ne da ni blizu. Svi uspjesni.i treneri.i bivsi igraci su otjerani i nema ih ni blizu i Capljic i Mulalic i Zeba i Amar i par dugogodisnjih igraca kapitena kao da ga jebe karma ako.postoji neko u strukturi kluba koji je vise Zeljo nego on
nosara wrote: 30/10/2018 11:02
Alfa_i_Omega wrote: Potpisujem.

Samo bih jos dodao katastrofalno gradjenje tima iz sezone u sezonu, gdje olako ostajemo bez standardnih i najboljih igraca koje mijenjaju neki van forme ili upitnih kvaliteta.

Jos bih dodao kako je prica da su zvali Amara ali on odbio smijesna. Laju na njega vec tri godine, zavlace ga za njegov novac pored kako rekoh svih dokaza i onda jos imaju obraza pokucati na vrata praznih ruku umjesto da ih nosem otvaraju. Nudio je i Amar njima, dvije opcije, zasto nisu prihvatili?
Amar je fudbalski doktor nauka, a karakter mu je takav da bi ovi lobotomci pod proljevom dolazili na posao. Da ne govorim da se ne bi bacale pare na brojace nepostojecih navijaca i plavi itison oko terena. Idioti bi njega popili u casi vode koliko da vole. Da sam na njegovom mjestu trazio bih svoje pare makar Zeljo zbog toga promijenio ime i otisao u zonu.
nosara wrote: 30/10/2018 11:54 Jebali vas brojaci gledalaca i plavi itison! Sve je to dio nekog tala sa savezom u vezi reprezentacije i nista vise. Jebes stadion i teren, tako sad izgleda. Jebes sve kad nema svoju osnovnu svrhu. Ne generise nista, prazno, niko ne dolazi jer nema zbog cega. Gradis stadion, urusavas fudbalski klub svojom nekompetentnoscu.

Amaru nije ponudjeno ono sto je trazio, da jeste on bi bio tu. A bez njega cemo propasti, to je jasno.
wewa wrote: 01/11/2018 13:34
BHF_Manijak wrote:
wewa wrote:naprave trening kamp, pa ti umjesto 60 KM + popratni troskovi treba 260 + troskovi da saljes dijete na trening. bjezi.
nisu u stanju osigurati vozilo hitne pomoci za vrijeme sluzbenih utakmica, neki dan dijete skoro glavom ne plati. sramota.
Ma wewo nemoguce bona, pa zar ovo nije najbolja uprava ikad??? :( :-?

E cuj spomenik dici... Jebo sta su prije ljudi uradili, digli stadion ni iz cega, sve prije i poslije rata zaboravit, postojimo od 2015 i samo ovima treba spomenik dici. Kakva demagogija dan ti poljubim.

Nego, moze li ikad i za sta Uprava Donie biti kriav? Ikad??? Zajebu se rezultat - igraci krivi, debili, trener kriv. To sto je neko te idiote doveo, bezkarakterne, jebo to. Nije uprava kriva. Navijaci krivi, nezahvalnici. Opozicija kriva, podmece noge, huska druge, huska novinare.
Ima li ijedan segment za koji se moze reci da je u domenu njihove odgovornosti, osim ono sto dobro ispadne? Tipa Lendric i Zajmovic se pokazali kao dobri, pa Senad javno se hvali da ih je doveo. Samo ga je malo sad zajeb'o Zajmovic, grohnuo je opasno.
Ostali igraci su se inace sami doveli i sami ugovore potpisali, kao i treneri.

Tom tvojom logikom nikad nijedna uprava u svijetu fudbala ne bi fasovala, jer uvijek nesto drugo, neki drugi segment mozes optuziti za neuspjeh. Ili igrace ili trenere ili vremenske uslove, samo celne ljude ne.
oni su krivi sto se trude previse, a mi smo krivi sto smo nezahvalni. ha ja.
mali_milojica wrote: 04/11/2018 15:26 Za 3 godine potrošili smo tribinu Jug na levate, sto trenere, sto igrače, a na sportskom planu nismo skoro nista napravili.
DEBILI!
BlueBlood wrote: 05/11/2018 12:11 Evo ni trening na Grbavici vise ne obezbjedjuju obicni policajci nego beretke
Šibicar wrote: 05/11/2018 20:40 Da ponovim,najveca navijacka ubleha je da se igraci nisu trudili,posebno sto se to uvijek govori poslije poraza,ali poslije svakog poraza bukvalno,evo npr. protiv Zvijezde smo izgubili u 95. minuti i ide prica,vuku se,ne trude se,a da je usla neka nasa ranije i da smo dobili,niko to ne bi ni spomenuo,nego ono standardno,igru brisi bodove pisi ili protivnik se povukao ali momci su se trudili i na kraju pobijedili,tesko igramo protiv bunkera...itd Eto hajde recite,koji se igrac od pocetka sezone nije trudio,trcao i igrao koliko zna? Druga je stvar sto su strasljivi i sto su neznalice,daj prvom do sebe,nemoj da ja nesto userem....

Svi moguci i nemoguci krivci su isprani u milion voda,od Zuje i Violine preko Amara do navijaca,igraca,trenera,bojkota,portala,novinara,sudija,saveza,pehova,masona,vanzemaljaca....itd,samo je ostao neko ko nikad nikome nije polagao racune i ko je ocito bezgresan u klubu,i nikad ni za sta ne moze biti kriv,moze biti samo hvaljen i velican do iznemoglosti....mozda da se i on,zajedno sa svojim saradnicima,pogleda u ogledalo i zapita se,ima li bar malo i moje krivice u ovom opstem rasulu ekipe....mozda....

Mada,ipak ga razumijem donekle,jer kako je uopste moguce da je najmodernija tehnologija proceduralnog dovodjenja pojacanja mogla zakazati,kako je moguce prevariti pisani trag svakog moguceg pregovaranja,pa i onog neformalnog,pa zar je moguce da raja toliko nezadovoljna uprkos cinjenici da cemo sad na zimu dovesti prava pojacanja kad zgrnemo lovu od najavljenih raskida?!

Miske,Miske...seen-unseen.....
Charuga wrote: 08/11/2018 09:25 Jeste, samo nema licencu pa mora imati marionetu na klupi.

Idite iz kluba svi redom, vratite nam blago ....
BHF_Manijak wrote: 08/11/2018 11:13
Ne odgovara nam bunker - ne znamo probiti, nemamo igraca sa zadnjim pasom, ne odgovara nam kad nam visoko izadju - ne znaju nam stoperi iznijeti loptu osim nabijanjem, ne odgovara nam kad nas napadnu - vehna nam odbrana, ne znamo se branit... Ima li ijedan sistem protivnika da nam odgovara? Da mozda ih zamolimo da nikako ne izadju?
nosara wrote: 11/11/2018 18:24 Lobotomci, na zdravlje, unistili ste FK Zeljeznicar, cestitam bagro!!!!!
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 11/11/2018 19:37
wewa wrote:Gdje je Charuga, da nam napravi anketu koliko ce trajati sljedeci potrosni trener. Bonus rubrika, specijalna nagrada onom ko pogodi ukupan broj odlazaka i dolazaka u polusezoni.
I ko je naredni krivac:

-navijaci aka saka narkomana 1.15 -Trener 1.45 -igraci 1.55 -klan igraca pod uticajem vanjskih subverzivnih elemenata 1.80
-navijaci nagovorili igrace 2.10 -igraci nagovorili navijace 2.50 -Violina 3.15 -Violina nagovorio navijace 4.10
-Violina nagovorio igrace 4.55 -Savez 5.60
Kinaski wrote: 11/11/2018 20:50ENDE
mali_milojica wrote: 12/11/2018 08:23 Da su barem tribinu napravili od para koje su potrosene na igrace kojih se za 5 godina necemo ni sjecati da su igrali u Zelji. Ugrubo mogao je i Jug nici do sada :roll:
100 igraca po 2000 KM mjesecno (minimum minimuma) 200k/mjesecno puta 12 mjeseci jednako 2 500 000 BAM.
Sunce ti zarko :facepalm:
ultima_palabra wrote: 14/11/2018 10:44 Miske sredio suspenziju sa haverom Begicem, da ne bi opet belaja bilo. Sad su odabrali taktiku da se prave mrtvi, niko ziv iz kluba se nije oglasio od nedjelje.
wrote: 14/11/2018 10:54 Navijači Fudbalskog kluba Željezničar, popularni Manijaci, saopštenjem su se obratili Upravi kluba i poslali jasnu poruku.

Manijaci ističu da su imali mnogo stpljenja i slušali velike priče, ali na kraju i poručili: “Uprava napolje”. Tekst saopštenja prenosimo u cijelosti:

“Manijaci su imali vremena, imali strpljenja, dovoljno slušali, dovoljno gledali i na kraju donijeli odluku: Uprava napolje! FK Željezničar je klub svih nas, klub jedne filozofije koja je nažalost izgubila smjer. Naša odluka nije donešena zbog jednog poraza, zbog jedne loše utakmice, već kontinuirano lošeg vođenja kluba u rezultatsku dubiozu u svim starosnim kategorijama, a pogotovo seniorskom timu.

Da, stadion se dogradio, sa sinergijskim i zajedničkim radom, transparentnost poslovanja pokazana u minimalnoj formi i, naravno, veliko hvala svima nama, a pogotovo vama. Ali… Tu sad pozitivna priča prestaje, mi hoćemo rezultat na terenu, ne sutra, ne iduće sezone, ne i one tamo, već danas. A obećavali su ga zadnje tri sezone. Niste ispunili rečeno i vaš sat je odzvonio. Jednostavno. Obećanja nam više nisu potrebna, želimo promjenu u ljudstvu Uprave. Ko će doći poslije, ko će biti ti ljudi, to će Skupština predložiti i usvojiti.

Mi na ovoj tribini stojimo iza kluba već 30 i više godina pod ovim imenom i prošli smo sve u navijačkom svijetu. Neki od nas nisu tu, ali nisu nikad zaboravljeni i ako Bog da, bit ćemo tu još. U prethodnom periodu kroz ovaj klub je prodefilovalo igrača i trenera koji nisu dorasli ovom dresu te samim tim rezultat je takav, a odgovornost nikakva. Mi nismo birali, mi nismo dovodili, mi nismo raskidali ugovore, mi nismo suspendirali. Ali jesmo davali podršku, jesmo putovali i jesmo krivi jer volimo 11 plavih. I da, jesmo ružili igrače, jesmo ih kritikovali, ali ih nismo birali. Ovo nije bojkot utakmica, ovo nije destrukcija kluba, ovo je nezadovoljstvo sportskim neuspjehom kojeg nam priređujete i zato pozivamo sve Manijake na sljedeću utakmicu FK Željezničar u Krupu, kao i na našu Grbavicu. Uprava napolje”, stoji u saopštenju grupe Manijaci.
splinter wrote: 19/11/2018 13:01 Jel završena stabilizacija kluba ??
al_akhisari wrote: 24/11/2018 14:55 :oops: za igrace, trenere i ostale ne znam, ali mene je sramota ovih i ovakvih rezultata
UnKnownBA wrote: 02/12/2018 09:45 Prvoplasirani nam bježi 15 bodova, drugoplasirani 10 bodova, stigla nas Sloboda na tabeli, Široki ako nas uzme ide ispred nas, tri mjeseca nikog pobjedili na Grbavici nismo, posljednjeplasirana ekipa lige jedinu pobjedu u zadnjih desetak utakmica ima protiv Želje ... oni pričaju o argumentima. :roll:
ultima_palabra wrote: 02/12/2018 15:03 Zar se Mao nije hvalio partnerskim odnosima sa savezom? Hajd sto ne moze potrefiti igrace i trenera, nego ne moze ni posteno sudjenje na Grbavici obezbjediti. Ja ne znam koji je ovo klub, ali Zeljo nije sasvim sigurno.
Šibicar wrote: 02/12/2018 17:17 Nemojte zajebavati,pa pogledajte stadion,mora doći i igra.....
LunaLati wrote: 03/12/2018 19:13 Kazu Miske mora prvo da razradi plan sanacije steta koje bi nastale tektonskim poremecajima u ustaljenim procedurama , a i Amar nesto oteze sa e-mailom hvalospjevki, tako da se jos nista ne zna :mrgreen:
LSD wrote: 05/12/2018 00:14 Misimović kao satrap, despot, orkutni vladar, Ničeov nadčovjek, supreme leader, kao i svi njegovi poslušnici koje je uhljebio oko sebe - moraju otici za zločin koji su pocinili nad Željom.

Ko god podržava ovu upravu, taj otvoreni neprijatelj kluba.
LSD wrote: 06/12/2018 21:45 Sada slijedi osveta...braco, slijedi osveta za ovo...ovakav gnusan zločin nad Željom koji su pocinili faraon i njegovi satrapi ne može da prođe nekažnjeno.
Melbourne_Australia wrote: 17/12/2018 15:23
Nikad losiji Zeljo nije bio na terenu, ubise nas i nogama i rukama i to u dolini cupova , a sto je najgore "neke seoske ekipice"...Covjek nista ne moze reci kad je ova uprava u pitanju i stanje u vezi stadiona...A kad je sportski segment u pitanju i igracki kadar uz rezultate, samo cu reci :lol: :lol: Dabogda malenim oni sastavljali igracki kadar i birali trenere..
sizif wrote: 17/12/2018 17:48KRAJ PRIČE
mali_milojica wrote: 18/12/2018 01:54 Da li je Osim garant uspjeha? Nije.
Ali nam garant sela, etno sela, granicni prijelazi i mjesne zajednice nece najavljivati 3 boda kada dolaze na Grbavicu.
FreakyStyley wrote: 23/12/2018 23:49 Ugasi Amar segmentase. Fudbal, fudbal. :thumbup:

Vrhunski govor.
post_id=15174710 wrote:06/12/2018 21:45 FK Željezničar obavještava bh. javnost da je danas pokrenuta prinudna naplata nad računom FK Željezničar u iznosu od 128.000 KM na ime zateznih kamata po pravosnažnim presudama iz 2006. i 2008. godine, a na ime plata i bonusa za gospodina Amara Osima u 2002. i 2003. godini.
Prema raspoloživoj dokumentaciji osnovni dug od 72.000 KM koji je osnovica za obračun kamate u iznosu od 128.000 KM, odnosi se na plate i bonuse za navedeni period, a gospodinu Osimu je sa računa Kluba dva puta isplaćen, prvi put 2010. i drugi put 2015. godine.

Uvažavajući cjelukupne odnose i činjenicu da postoje nerazjašnjene transakcije i okolnosti u vezi novčanih tokova iz tog perioda, Klub će iskoristiti sve mogućnosti da zaštiti svoj interes, jer smatra da je navedeni dug regulisan, a sve transakcije između gospodina Amara Osima i Kluba će biti ponovo preispitane.
Ovo je da se podsjetimo 13.XII i jos jednog od nacina kako je otjerao upravu, a onda nezaboravno slavlje, dok potrcko Alfa i Omega sipa.



Image

Samo bih na kraju dodao, karma je čudna stvar, Osimu se sve vratilo što je uradio, a u svemu ispašta Željezničar i mi, normalni navijači, koji vide dalje od svog nosa i ega. ;)
Dead Man Walking
Posts: 6417
Joined: 28/05/2004 21:49

#85109 Re: FK Željezničar

Post by Dead Man Walking »

Mea_parvitas wrote: 03/04/2021 17:34
ultima_palabra wrote: 03/04/2021 17:33
Mea_parvitas wrote: 03/04/2021 17:28 Valjda je i budali sada jasno da su kod tjeranja prosle uprave navijaci imali Osimov vjetar u ledja, kao sto i sada imaju da ih (ga) ne tjeraju. Mi zapravo i nemamo klub trenutno, svi organi kluba su u kurcu, skupstinari se ne odazivaju na sjednice, Osim caruje, a pamet klade valja...
Koji navijaci? :D
Manijaci ;) Koji se samo majicama bave izgleda, to im je najveci problem
Nisi u pravu za Manijake, samo cu to reci. Postoji razlog zasto se suti, a to nije ono na sta aludiras.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85110 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Za sve je u pravu a za nazovi manijake najvise
User avatar
sime_cipol
Posts: 17017
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#85111 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Misimovic je trebao da ide 2018, isto kao sto danas treba da ide Amar i dodje neko drugi.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24314
Joined: 26/08/2007 17:10

#85112 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

sime_cipol wrote: 04/04/2021 10:05 Misimovic je trebao da ide 2018, isto kao sto danas treba da ide Amar i dodje neko drugi.
Završio bi i Amar svoje da ima publike, ovako možemo samo čekati.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24314
Joined: 26/08/2007 17:10

#85113 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Dead Man Walking wrote: 04/04/2021 04:41Nisi u pravu za Manijake, samo cu to reci. Postoji razlog zasto se suti, a to nije ono na sta aludiras.
Baš tako ... :thumbup:
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2665
Joined: 18/03/2015 01:36

#85114 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

Šute forum i navijači, šute manijaci i igrači, šute uprava i vrapci, šute i Željini rezultati...
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85116 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Charuga wrote: 04/04/2021 12:19
Dead Man Walking wrote: 04/04/2021 04:41Nisi u pravu za Manijake, samo cu to reci. Postoji razlog zasto se suti, a to nije ono na sta aludiras.
Baš tako ... :thumbup:
Bjezi ba :lol: i vi i razlozi
Ne prave djete iz epruvete
Mali grad, velika mahala sve se zna ma koliko se trudili da prikazete od mrava slona
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85117 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Osnovni postulat doktrine babukizma: Daj pare, suti i odlazi.

"Gospodine Cerić, pomozite Želji i Osimu, donesite obećane investicije, a onda napustite zauvijek predsjedničku poziciju."

😂🤣😂🤣😂🤣
Dead Man Walking
Posts: 6417
Joined: 28/05/2004 21:49

#85118 Re: FK Željezničar

Post by Dead Man Walking »

Burdus wrote: 04/04/2021 13:14
Charuga wrote: 04/04/2021 12:19
Dead Man Walking wrote: 04/04/2021 04:41Nisi u pravu za Manijake, samo cu to reci. Postoji razlog zasto se suti, a to nije ono na sta aludiras.
Baš tako ... :thumbup:
Bjezi ba :lol: i vi i razlozi
Ne prave djete iz epruvete
Mali grad, velika mahala sve se zna ma koliko se trudili da prikazete od mrava slona
A sta bi ti uradio na njihovom mjestu? Otjerao Amara i platio mu njegov milion koji sad ima i kroz papire? I oni ce, samo im proslijedi taj milion sa ga isplate.
Sociolog
Posts: 4386
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#85119 Re: FK Željezničar

Post by Sociolog »

Plačem kad vidim kakvo je stanje u i oko našeg kluba :( :roll: :(
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85120 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Dead Man Walking wrote: 04/04/2021 20:36
Burdus wrote: 04/04/2021 13:14
Charuga wrote: 04/04/2021 12:19

Baš tako ... :thumbup:
Bjezi ba :lol: i vi i razlozi
Ne prave djete iz epruvete
Mali grad, velika mahala sve se zna ma koliko se trudili da prikazete od mrava slona
A sta bi ti uradio na njihovom mjestu? Otjerao Amara i platio mu njegov milion koji sad ima i kroz papire? I oni ce, samo im proslijedi taj milion sa ga isplate.
Nekada su navijaci smjenjivali trenere tako da to odrade u tunelu bez bilo kakvog placanja.
Ovi sada nazovi navijaci gledaju samo svoj interes. Boli njih kita i za AO i za Zelju.
User avatar
Omar500
Posts: 472
Joined: 26/04/2010 23:33
Location: Sarajevo

#85121 Re: FK Željezničar

Post by Omar500 »

Sociolog wrote: 04/04/2021 20:40 Plačem kad vidim kakvo je stanje u i oko našeg kluba :( :roll: :(
A sto je najgore, znalo se da ce se sve ovo desiti, cim su krenuli udari na proslu upravu. Ali sad imamo fotbal :lol:
User avatar
avetinja
Posts: 31462
Joined: 19/07/2014 13:31

#85122 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Dead Man Walking wrote: 04/04/2021 20:36 A sta bi ti uradio na njihovom mjestu? Otjerao Amara i platio mu njegov milion koji sad ima i kroz papire? I oni ce, samo im proslijedi taj milion sa ga isplate.
Odakle sada ta cifra od milion?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56102
Joined: 15/12/2008 16:53

#85123 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Omar500 wrote: 04/04/2021 21:21
Sociolog wrote: 04/04/2021 20:40 Plačem kad vidim kakvo je stanje u i oko našeg kluba :( :roll: :(
A sto je najgore, znalo se da ce se sve ovo desiti, cim su krenuli udari na proslu upravu. Ali sad imamo fotbal :lol:
Pa imao si futbol prije korone, u prekinutoj sezoni smo igrali daleko najljepse i najefikasnije. Sad nema para.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85124 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

I osvojili sta? Mudo Marjanovo. Velez nas je naguzio prije korone. Sto?
Prica korona, nema para je za djecu do 5 godina. Korona je svima pa pola lige bolje od nas.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56102
Joined: 15/12/2008 16:53

#85125 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Burdus wrote: 04/04/2021 22:11 I osvojili sta? Mudo Marjanovo. Velez nas je naguzio prije korone. Sto?
Prica korona, nema para je za djecu do 5 godina. Korona je svima pa pola lige bolje od nas.
Pa kako ces osvojiti kad si zadnja rupa u savezu? Cija je ono to krivica?

Pola lige ima nekog finansijera, politickog ili privatnog. Mi imamo staru ekipu koju ne mozes motivisati u kokuzluku, a nemas koga ni prodati. To je Amarova krivica, ali korona se ne mogla predvidjeti.
Post Reply