Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#4852 Re: Crna hronika BH cesta
Jest u duzini 48 metaraBiBi911 wrote: ↑19/07/2020 11:34Tar tu nije ogranicenje 40kmhzigson wrote: ↑19/07/2020 10:49Neki dan autoskola od vogosce do bara 30 srednja brzina maksimalna 40. Dlake sa glave sam cupo. Pa da mu je prvi cas moze bar 50 konstantno tom dionicom vozitisime_cipol wrote: ↑18/07/2020 21:53 Veliku krivicu snose autoskole koje su odgojile generacije ovih sporaca. Tacno bi im oduzimao licence za obuku. Kad ste vidjeli autoskolu na obuci da vozi 40, da ne pričam 50-60. Sve go debil izlazi iz njih koji ne znaju uraditi osnovne radnje kretanja pod ručnom ili paralelno parkiranje. Cast izuzetcima koji su rijetki![]()
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4854 Re: Crna hronika BH cesta
Idem prema kružnom toku i vidim bager stoji, kontam opet neki radovi, približim se, a ono frajer spucao u bager.
Svašta.
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4855 Re: Crna hronika BH cesta
Ovo je kombinovana masina, u narodu poznata kao kombinirka ili skip. 
Nije ovo nikakav bager.
Nije ovo nikakav bager.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4856 Re: Crna hronika BH cesta
tose zove icebejac poyyy 
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4857 Re: Crna hronika BH cesta
Tačno sam znao da će neko da kaže kako se ova mašina zove. Svaka ćas...
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4858 Re: Crna hronika BH cesta
Cuj nije bager, a onaj čovo po zanimanju bagerista,
Pa sta onda vozi ako ne vozi bager? Đe ste čuli da ima zanimanje kombinirac, icebejac?
Ha ja... malo logike samo.
Pa sta onda vozi ako ne vozi bager? Đe ste čuli da ima zanimanje kombinirac, icebejac?
Ha ja... malo logike samo.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4859 Re: Crna hronika BH cesta
drugacije je zanimanje
jel ti znas sta je skracenica JCB ??
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4860 Re: Crna hronika BH cesta
Zanimanje svih ljudi koji upravljaju kojekakvim masinama je strojar ili masinista.drug_profi wrote: ↑20/07/2020 11:03 Cuj nije bager, a onaj čovo po zanimanju bagerista,
Pa sta onda vozi ako ne vozi bager? Đe ste čuli da ima zanimanje kombinirac, icebejac?
Ha ja... malo logike samo.
Bilo da je u pitanju dizalica, bager, kombinirka, beton pumpa, ili sta vec.
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4862 Re: Crna hronika BH cesta
Kako ga je lijepo parkirao i stope spustio 
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4863 Re: Crna hronika BH cesta
Ne radi mu rucna, znas i sam. 
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4864 Re: Crna hronika BH cesta
Jesam li dobro vidio da se kod Vrazove zabio policijski Golf u taksistu?
Jel jos neko tuda prolazio?
Jel jos neko tuda prolazio?
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#4865 Re: Crna hronika BH cesta
Narod luduje u ovom kruznom isto muhe bez glave na govno tj da prodju...samo mahnitat treba haha ko jebe budalu,trebo je gledat đe vozi....i drzat distancu...johntra wrote: ↑20/07/2020 09:50 Bager bio jači...![]()
https://faktor.ba/vijest/peugeot-i-bage ... fjwlk7q5Xo
Nikad mi nece biti jasni majmuni koji se nabiju odma iza kamiona ili neke masincine na cesti...zimi pogotovo
To frakcija pici ko luda udara u haubu al lola se primakla...onda sticari sa balvanima, odmakni se jbt hos da te balvan ubije ionako je sve lohotno
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4866 Re: Crna hronika BH cesta
Kad se ide prema Marijin dvoru na trotoaru kod Hastahana parka uredno parkiran policijski auto, a razlog je taj što je naprijed slupan. Očito je bio neki sudar, jer ispred njega stoji drugo policijsko auto, s kojim je došla patrola na uviđaj, a bio je i sudar tramvaja i taxi vozila, pa tramvajski saobraćaj nije radio.
Last edited by Better Man on 21/07/2020 14:03, edited 1 time in total.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4867 Re: Crna hronika BH cesta
....
Last edited by Better Man on 21/07/2020 14:02, edited 1 time in total.
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#4868 Re: Crna hronika BH cesta
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200721078
- na raskrsnici ulica Bolnička i Stjepana Tomića vozeći Audi A3 brzinom od 76,7 km/h i bez položenog vozačkog ispita usmrtio 77-godišnju pješakinju.
... nakon preticanja, Duraković nije zaustavio vozilo na obilježenom pješačkom prelazu iako je za pješake bilo uključeno zeleno svjetlo, usljed čega je automobilom udario žensku osobu koja je preminula na licu mjesta.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4869 Re: Crna hronika BH cesta
Jebo te preko 70 km/h na onom dijelu. 
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4870 Re: Crna hronika BH cesta
Better Man wrote: ↑21/07/2020 12:45 Kad se ide prema Marijin dvoru na trotoaru kod Hastahana parka uredno parkiran policijski auto, a razlog je taj što je naprijed slupan. Očito je bio neki sudar, jer ispred njega stoji drugo policijsko auto, s kojim je došla patrola na uviđaj, a bio je i sudar tramvaja i taxi vozila, pa tramvajski saobraćaj nije radio.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4872 Re: Crna hronika BH cesta
Ko li mu je dao auto, i tom treba jebat' mamu. 
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4874 Re: Crna hronika BH cesta
Jedna od glupljih raskrsnica u kasabi.
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#4875 Re: Crna hronika BH cesta
nije do raskrsnice, vjeruj mi...

