Ili slusaju Dinu Merlina i furaju sredinom? Stoka maloumnabitanga_sa_otesa wrote: ↑18/07/2020 16:00i ja to sve vise primjecujem u zadnje vrijeme,rijetko ko vozi svojom trakom,vecina vozi sredinom...drkaju po mobitelu pa da ne opale u ivicnjak valjda,sta li?
Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#4801 Re: Crna hronika BH cesta
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#4802 Re: Crna hronika BH cesta
Dobre gume, danas lola na semaforu kod Bosmala sa Astrom g, kišica tek počela, šlajdra ko da je 5cm snijegabitanga_sa_otesa wrote: ↑18/07/2020 14:32 sta je ovo cim porosi odmah se krhaju debili![]()
https://www.klix.ba/vijesti/bih/jedna-o ... /200718045
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200718035
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajev ... /200718026
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- sime_cipol
- Posts: 23422
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#4805 Re: Crna hronika BH cesta
Kao da je ledena kiša pala 
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#4806 Re: Crna hronika BH cesta
Često peglaju ovu I slične krivine na ovom potezu. Ima ih podosta i na forumu koji vole prelaziti u drugu traku, kažu radi komfora, nikoga ne ugrožavaju.
Last edited by un1ted on 18/07/2020 18:20, edited 1 time in total.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4807 Re: Crna hronika BH cesta
Ludilo. 
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#4808 Re: Crna hronika BH cesta
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4809 Re: Crna hronika BH cesta
Pa danas ljudi voze sa sva 4 upaljena i mile po 30-40. Ono jeste pljusak, ali ako su ti brisaci da valja, i ako gume nisu ko hurmasice, nema nikakvih problema da se vozi 50-60.bitanga_sa_otesa wrote: ↑18/07/2020 14:32 sta je ovo cim porosi odmah se krhaju debili![]()
https://www.klix.ba/vijesti/bih/jedna-o ... /200718045
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200718035
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajev ... /200718026
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4810 Re: Crna hronika BH cesta
nije to samo danas... to je uvijek,degenerika ne fali nikad....drug_profi wrote: ↑18/07/2020 19:18
Pa danas ljudi voze sa sva 4 upaljena i mile po 30-40. Ono jeste pljusak, ali ako su ti brisaci da valja, i ako gume nisu ko hurmasice, nema nikakvih problema da se vozi 50-60.
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#4811 Re: Crna hronika BH cesta
Ja danas dao zeni da vozi na magistrali po pljusku, prvi put vozi na magistrali u zadnjih ne znam ni sam 7-8-10g. Po pljusku i sve 60-70 vozila.
Tako da sad sporace jos manje razumijem
Tako da sad sporace jos manje razumijem
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#4812 Re: Crna hronika BH cesta
Pa degenerici voze u idealnim uslovima i suhom vremenu po 30/40 km/h. Ne znam sta ocekujete od takvih lobotomaca kad pada kisa?bitanga_sa_otesa wrote: ↑18/07/2020 19:30nije to samo danas... to je uvijek,degenerika ne fali nikad....drug_profi wrote: ↑18/07/2020 19:18
Pa danas ljudi voze sa sva 4 upaljena i mile po 30-40. Ono jeste pljusak, ali ako su ti brisaci da valja, i ako gume nisu ko hurmasice, nema nikakvih problema da se vozi 50-60.
-
shheff
- Posts: 820
- Joined: 22/07/2013 14:11
#4813 Re: Crna hronika BH cesta
Bukvalno ista situacija, moja jos nema osjecaja na kocnici i gasu bas kako treba, ali prolazi pored stacionarnih radara u knap na 50 vozi 50, na 60 vozi 60. Ali zato kad sam ja na pocetku dana vozio, konjina u astri k karavan, u 40im ide znak 60, nakon 100m stacionarni radar, on ide 40, i prije radara još po kočnici. Svirao sam i sve mu po spisku nek sam seljak 100puta.
- nivla
- Posts: 6572
- Joined: 12/01/2008 23:44
#4814 Re: Crna hronika BH cesta
da ne voze nikako najbolje bi bilo, al posto sad kisa dovoljno cesto pada dovoljno je da i tad ne vozeRomeo 80 wrote: ↑18/07/2020 20:18Pa degenerici voze u idealnim uslovima i suhom vremenu po 30/40 km/h. Ne znam sta ocekujete od takvih lobotomaca kad pada kisa?bitanga_sa_otesa wrote: ↑18/07/2020 19:30nije to samo danas... to je uvijek,degenerika ne fali nikad....drug_profi wrote: ↑18/07/2020 19:18
Pa danas ljudi voze sa sva 4 upaljena i mile po 30-40. Ono jeste pljusak, ali ako su ti brisaci da valja, i ako gume nisu ko hurmasice, nema nikakvih problema da se vozi 50-60.![]()
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#4815 Re: Crna hronika BH cesta
Tacno se pozelis vozit a da nema guzve na cesti i tih sto gmizu cestom. 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#4817 Re: Crna hronika BH cesta
Pokreni politicku partiju sa planom i programom eksterminacije gamizaca po cestama i imas barem jedan glas zagarantovan
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4818 Re: Crna hronika BH cesta
Divna su bila ona prva mjesec-dva korone, niđe nikoga na drumu.artur morgan wrote: ↑18/07/2020 20:37 Tacno se pozelis vozit a da nema guzve na cesti i tih sto gmizu cestom.![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4819 Re: Crna hronika BH cesta
to ponovo sve treba vratiti da zavrsi prva 4 osnovne ,da dobiju osnovno znanje ,onda jedno 6 mjeseci teoretske obuke voznje i ponasanja na cesti i onda ponovo polaganje. pa da vidis kako bi vozili svi ,kretali na semaforu ko da je trka,niko ne bi spavao
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#4820 Re: Crna hronika BH cesta
@bitanga_sa_otesa
Dodao bih jos samo efikasno sprovodjenje Aneksa 7 Dejtonskog mirovnog sporazuma. Vratiti svu primitivnu "noooorod znoo" marvu u jazbine iz kojih su iznikli. Ocistiti grad od papanluka koliko je to sad uopste moguce i valjda bi se vratili barem u vrijeme od prije 10-ak godina, dok se jos moglo normalno voziti.
Dodao bih jos samo efikasno sprovodjenje Aneksa 7 Dejtonskog mirovnog sporazuma. Vratiti svu primitivnu "noooorod znoo" marvu u jazbine iz kojih su iznikli. Ocistiti grad od papanluka koliko je to sad uopste moguce i valjda bi se vratili barem u vrijeme od prije 10-ak godina, dok se jos moglo normalno voziti.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4821 Re: Crna hronika BH cesta
ma kasno je za to...nema od toga nista ...lesi se vraca kuci ,a foĆak nikad ..znas i samRomeo 80 wrote: ↑18/07/2020 21:18 @bitanga_sa_otesa
Dodao bih jos samo efikasno sprovodjenje Aneksa 7 Dejtonskog mirovnog sporazuma. Vratiti svu primitivnu "noooorod znoo" marvu u jazbine iz kojih su iznikli. Ocistiti grad od papanluka koliko je to sad uopste moguce i valjda bi se vratili barem u vrijeme od prije 10-ak godina, dok se jos moglo normalno voziti.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4822 Re: Crna hronika BH cesta
"U mom ulazu svi iz FoĆe, samo ja iz Goooražda". 
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:

