Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#4801 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Romeo 80 »

bitanga_sa_otesa wrote: 18/07/2020 16:00
Romeo 80 wrote: 18/07/2020 15:56

Ili je neko preticao ili su brude gazile preko linije i po suprotnoj traci. Radim tu preko puta i gledam taj idiotizam svaki dan :roll:
Nikad necu razumjeti taj fetis da svjesno gazis u suprotnu traku, bez ikakve potrebe i smisla, a ta navika je postala opsta posast.
i ja to sve vise primjecujem u zadnje vrijeme,rijetko ko vozi svojom trakom,vecina vozi sredinom...drkaju po mobitelu pa da ne opale u ivicnjak valjda,sta li?
Ili slusaju Dinu Merlina i furaju sredinom? Stoka maloumna :skoljka:
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#4802 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Leon16v »

Dobre gume, danas lola na semaforu kod Bosmala sa Astrom g, kišica tek počela, šlajdra ko da je 5cm snijega
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4803 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Romeo 80 wrote: 18/07/2020 16:04

Ili slusaju Dinu Merlina i furaju sredinom? Stoka maloumna :skoljka:
jebo im mrtvi dino merlin majku :run:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4804 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

User avatar
sime_cipol
Posts: 23422
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4805 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Kao da je ledena kiša pala :lol:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4806 Re: Crna hronika BH cesta

Post by un1ted »

Često peglaju ovu I slične krivine na ovom potezu. Ima ih podosta i na forumu koji vole prelaziti u drugu traku, kažu radi komfora, nikoga ne ugrožavaju.
Last edited by un1ted on 18/07/2020 18:20, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4807 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Ludilo. :roll:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#4808 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

mk ultra wrote: 18/07/2020 16:02
Napisao sam jucer,ovo malo dijaspore sto je doslo havariju radi
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/58 ... =2&slide=0

Evo jos jedan dijasporac u Gracanici...
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#4809 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Pa danas ljudi voze sa sva 4 upaljena i mile po 30-40. Ono jeste pljusak, ali ako su ti brisaci da valja, i ako gume nisu ko hurmasice, nema nikakvih problema da se vozi 50-60.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4810 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote: 18/07/2020 19:18
Pa danas ljudi voze sa sva 4 upaljena i mile po 30-40. Ono jeste pljusak, ali ako su ti brisaci da valja, i ako gume nisu ko hurmasice, nema nikakvih problema da se vozi 50-60.
nije to samo danas... to je uvijek,degenerika ne fali nikad....
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#4811 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nepass1 »

Ja danas dao zeni da vozi na magistrali po pljusku, prvi put vozi na magistrali u zadnjih ne znam ni sam 7-8-10g. Po pljusku i sve 60-70 vozila.
Tako da sad sporace jos manje razumijem :D
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#4812 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Romeo 80 »

bitanga_sa_otesa wrote: 18/07/2020 19:30
drug_profi wrote: 18/07/2020 19:18
Pa danas ljudi voze sa sva 4 upaljena i mile po 30-40. Ono jeste pljusak, ali ako su ti brisaci da valja, i ako gume nisu ko hurmasice, nema nikakvih problema da se vozi 50-60.
nije to samo danas... to je uvijek,degenerika ne fali nikad....
Pa degenerici voze u idealnim uslovima i suhom vremenu po 30/40 km/h. Ne znam sta ocekujete od takvih lobotomaca kad pada kisa? :D
shheff
Posts: 820
Joined: 22/07/2013 14:11

#4813 Re: Crna hronika BH cesta

Post by shheff »

nepass1 wrote: 18/07/2020 20:09 Ja danas dao zeni da vozi na magistrali po pljusku, prvi put vozi na magistrali u zadnjih ne znam ni sam 7-8-10g. Po pljusku i sve 60-70 vozila.
Tako da sad sporace jos manje razumijem :D
Bukvalno ista situacija, moja jos nema osjecaja na kocnici i gasu bas kako treba, ali prolazi pored stacionarnih radara u knap na 50 vozi 50, na 60 vozi 60. Ali zato kad sam ja na pocetku dana vozio, konjina u astri k karavan, u 40im ide znak 60, nakon 100m stacionarni radar, on ide 40, i prije radara još po kočnici. Svirao sam i sve mu po spisku nek sam seljak 100puta.
User avatar
nivla
Posts: 6572
Joined: 12/01/2008 23:44

#4814 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nivla »

Romeo 80 wrote: 18/07/2020 20:18
bitanga_sa_otesa wrote: 18/07/2020 19:30
drug_profi wrote: 18/07/2020 19:18
Pa danas ljudi voze sa sva 4 upaljena i mile po 30-40. Ono jeste pljusak, ali ako su ti brisaci da valja, i ako gume nisu ko hurmasice, nema nikakvih problema da se vozi 50-60.
nije to samo danas... to je uvijek,degenerika ne fali nikad....
Pa degenerici voze u idealnim uslovima i suhom vremenu po 30/40 km/h. Ne znam sta ocekujete od takvih lobotomaca kad pada kisa? :D
da ne voze nikako najbolje bi bilo, al posto sad kisa dovoljno cesto pada dovoljno je da i tad ne voze
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#4815 Re: Crna hronika BH cesta

Post by artur morgan »

Tacno se pozelis vozit a da nema guzve na cesti i tih sto gmizu cestom. :)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4816 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Romeo 80 wrote: 18/07/2020 20:18

Pa degenerici voze u idealnim uslovima i suhom vremenu po 30/40 km/h. Ne znam sta ocekujete od takvih lobotomaca kad pada kisa? :D
da ne voze :-D
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#4817 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Romeo 80 »

bitanga_sa_otesa wrote: 18/07/2020 20:39
Romeo 80 wrote: 18/07/2020 20:18

Pa degenerici voze u idealnim uslovima i suhom vremenu po 30/40 km/h. Ne znam sta ocekujete od takvih lobotomaca kad pada kisa? :D
da ne voze :-D
Pokreni politicku partiju sa planom i programom eksterminacije gamizaca po cestama i imas barem jedan glas zagarantovan :thumbup: :-D
Naslovnica
Posts: 35467
Joined: 20/03/2013 15:38

#4818 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

artur morgan wrote: 18/07/2020 20:37 Tacno se pozelis vozit a da nema guzve na cesti i tih sto gmizu cestom. :)
Divna su bila ona prva mjesec-dva korone, niđe nikoga na drumu.
:lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4819 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Romeo 80 wrote: 18/07/2020 20:47

Pokreni politicku partiju sa planom i programom eksterminacije gamizaca po cestama i imas barem jedan glas zagarantovan :thumbup: :-D
to ponovo sve treba vratiti da zavrsi prva 4 osnovne ,da dobiju osnovno znanje ,onda jedno 6 mjeseci teoretske obuke voznje i ponasanja na cesti i onda ponovo polaganje. pa da vidis kako bi vozili svi ,kretali na semaforu ko da je trka,niko ne bi spavao :D
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#4820 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Romeo 80 »

@bitanga_sa_otesa

Dodao bih jos samo efikasno sprovodjenje Aneksa 7 Dejtonskog mirovnog sporazuma. Vratiti svu primitivnu "noooorod znoo" marvu u jazbine iz kojih su iznikli. Ocistiti grad od papanluka koliko je to sad uopste moguce i valjda bi se vratili barem u vrijeme od prije 10-ak godina, dok se jos moglo normalno voziti.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4821 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Romeo 80 wrote: 18/07/2020 21:18 @bitanga_sa_otesa

Dodao bih jos samo efikasno sprovodjenje Aneksa 7 Dejtonskog mirovnog sporazuma. Vratiti svu primitivnu "noooorod znoo" marvu u jazbine iz kojih su iznikli. Ocistiti grad od papanluka koliko je to sad uopste moguce i valjda bi se vratili barem u vrijeme od prije 10-ak godina, dok se jos moglo normalno voziti.
ma kasno je za to...nema od toga nista ...lesi se vraca kuci ,a foĆak nikad ..znas i sam :D
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#4822 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

"U mom ulazu svi iz FoĆe, samo ja iz Goooražda". :lol:
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#4823 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Romeo 80 »

NediM17 wrote: 18/07/2020 21:37 "U mom ulazu svi iz FoĆe, samo ja iz Goooražda". :lol:
U mom ulazu su svi iz Sarajva, samo niko nije ovdje rodjen :D :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4824 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

NediM17 wrote: 18/07/2020 21:37 "U mom ulazu svi iz FoĆe, samo ja iz Goooražda". :lol:
ovo je moje zvono

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4825 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Romeo 80 wrote: 18/07/2020 21:40

U mom ulazu su svi iz Sarajva, samo niko nije ovdje rodjen :D :lol:
ne foliraj conjo je rodjen u sa :D
Post Reply