Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
ing-ecc
Posts: 18618
Joined: 31/03/2013 09:58

#4851 Re: Crna hronika BH cesta

Post by ing-ecc »

nivla wrote: 18/07/2020 21:52
bitanga_sa_otesa wrote: 18/07/2020 21:50
NediM17 wrote: 18/07/2020 21:37 "U mom ulazu svi iz FoĆe, samo ja iz Goooražda". :lol:
ovo je moje zvono

Image
dye si rodyko
:lol:
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#4852 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zigson »

BiBi911 wrote: 19/07/2020 11:34
zigson wrote: 19/07/2020 10:49
sime_cipol wrote: 18/07/2020 21:53 Veliku krivicu snose autoskole koje su odgojile generacije ovih sporaca. Tacno bi im oduzimao licence za obuku. Kad ste vidjeli autoskolu na obuci da vozi 40, da ne pričam 50-60. Sve go debil izlazi iz njih koji ne znaju uraditi osnovne radnje kretanja pod ručnom ili paralelno parkiranje. Cast izuzetcima koji su rijetki :roll:
Neki dan autoskola od vogosce do bara 30 srednja brzina maksimalna 40. Dlake sa glave sam cupo. Pa da mu je prvi cas moze bar 50 konstantno tom dionicom voziti
Tar tu nije ogranicenje 40kmh
Jest u duzini 48 metara
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#4853 Re: Crna hronika BH cesta

Post by johntra »

User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4854 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Idem prema kružnom toku i vidim bager stoji, kontam opet neki radovi, približim se, a ono frajer spucao u bager. :roll: Svašta.
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4855 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Ovo je kombinovana masina, u narodu poznata kao kombinirka ili skip. :D
Nije ovo nikakav bager.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4856 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

tose zove icebejac poyyy :D
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#4857 Re: Crna hronika BH cesta

Post by johntra »

Tačno sam znao da će neko da kaže kako se ova mašina zove. Svaka ćas...
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#4858 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Cuj nije bager, a onaj čovo po zanimanju bagerista,
Pa sta onda vozi ako ne vozi bager? Đe ste čuli da ima zanimanje kombinirac, icebejac?
Ha ja... malo logike samo.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4859 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote: 20/07/2020 11:03
Ha ja... malo logike samo.
drugacije je zanimanje :D
jel ti znas sta je skracenica JCB ??
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4860 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

drug_profi wrote: 20/07/2020 11:03 Cuj nije bager, a onaj čovo po zanimanju bagerista,
Pa sta onda vozi ako ne vozi bager? Đe ste čuli da ima zanimanje kombinirac, icebejac?
Ha ja... malo logike samo.
Zanimanje svih ljudi koji upravljaju kojekakvim masinama je strojar ili masinista.
Bilo da je u pitanju dizalica, bager, kombinirka, beton pumpa, ili sta vec.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#4861 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

ajde :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4862 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Kako ga je lijepo parkirao i stope spustio :mrgreen:
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4863 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Ne radi mu rucna, znas i sam. :lol:
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4864 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Jesam li dobro vidio da se kod Vrazove zabio policijski Golf u taksistu?
Jel jos neko tuda prolazio?
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#4865 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

johntra wrote: 20/07/2020 09:50 Bager bio jači... :D


Image

https://faktor.ba/vijest/peugeot-i-bage ... fjwlk7q5Xo
Narod luduje u ovom kruznom isto muhe bez glave na govno tj da prodju...samo mahnitat treba haha ko jebe budalu,trebo je gledat đe vozi....i drzat distancu...
Nikad mi nece biti jasni majmuni koji se nabiju odma iza kamiona ili neke masincine na cesti...zimi pogotovo
To frakcija pici ko luda udara u haubu al lola se primakla...onda sticari sa balvanima, odmakni se jbt hos da te balvan ubije ionako je sve lohotno🤣
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#4866 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Better Man »

Kad se ide prema Marijin dvoru na trotoaru kod Hastahana parka uredno parkiran policijski auto, a razlog je taj što je naprijed slupan. Očito je bio neki sudar, jer ispred njega stoji drugo policijsko auto, s kojim je došla patrola na uviđaj, a bio je i sudar tramvaja i taxi vozila, pa tramvajski saobraćaj nije radio.
Last edited by Better Man on 21/07/2020 14:03, edited 1 time in total.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#4867 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Better Man »

....
Last edited by Better Man on 21/07/2020 14:02, edited 1 time in total.
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#4868 Re: Crna hronika BH cesta

Post by liaar »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200721078
  • na raskrsnici ulica Bolnička i Stjepana Tomića vozeći Audi A3 brzinom od 76,7 km/h i bez položenog vozačkog ispita usmrtio 77-godišnju pješakinju.

    ... nakon preticanja, Duraković nije zaustavio vozilo na obilježenom pješačkom prelazu iako je za pješake bilo uključeno zeleno svjetlo, usljed čega je automobilom udario žensku osobu koja je preminula na licu mjesta.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4869 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Jebo te preko 70 km/h na onom dijelu. :roll:
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4870 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Better Man wrote: 21/07/2020 12:45 Kad se ide prema Marijin dvoru na trotoaru kod Hastahana parka uredno parkiran policijski auto, a razlog je taj što je naprijed slupan. Očito je bio neki sudar, jer ispred njega stoji drugo policijsko auto, s kojim je došla patrola na uviđaj, a bio je i sudar tramvaja i taxi vozila, pa tramvajski saobraćaj nije radio.
Optimist wrote: 21/07/2020 10:20 Jesam li dobro vidio da se kod Vrazove zabio policijski Golf u taksistu?
Jel jos neko tuda prolazio?
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#4871 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Logovan wrote: 21/07/2020 13:56 Jebo te preko 70 km/h na onom dijelu. :roll:
Pa umno ppremeceni bolesnik...zamisli da mu je neko dao vozacku,a dao bi sigurno, da je imao para da polaze!
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#4872 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

Ko li mu je dao auto, i tom treba jebat' mamu. :thumbup:
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4873 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Image
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#4874 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Jedna od glupljih raskrsnica u kasabi.
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#4875 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Qler »

nije do raskrsnice, vjeruj mi...
Post Reply