Nisam gotivio njegovu muziku, a i ne gotivim ni dalje.
Sa ljiljanima me peglaju još od kada me jaran me molio da ga odemo slušati u Bazenima dobro prije rata.
Kao osoba čini se da je bio dobar čovjek, što je najvažnije nije bio nacionalista.
Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53636
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- mirota
- Posts: 4677
- Joined: 11/01/2018 11:42
#37402 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
mislis nije bio sovinista, ne, nije...a ako cijeni svoju naciju nije ono ruzno nacionalista, nego ponosni Bosnjak, da, kad je umro, tek smo spoznali srazmjer velicine...da, bio je predobar covjek, rano je ipak otisao
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#37403 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Halidlu se sa Ljiljanima desila najljepsa stvar. Nejgova pjesma je prerasla njega, I pocela svoj samostalni zivot. Za dvafeswt godina ce se samo rijetki sjetiti da je ovo bila Halidova pjesme, a Ljiljani ce biti ( kao sto su vec sada) dio naseg identiteta, prepoznavanja unutar nas samih, I prepozvanja od strane drugih. I kao sto rekoh nista mu se ljepse nije moglo desiti.
A to voli li neko Halida, je li bo dobar covjek i slicno.....nebitno...
