Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Edin H. wrote: ↑21/06/2026 22:52
Tako je FIFA Mafia
Sudija je blago siljio lrotiv kanade. Protiv USA ce nas poderati vjeruj mi. Infantino viri trumpu iz supka, i zaista bi bilo los potez da tamo neka bosnica sjebe nabusitog domacina.
Dovoljan je prestrogi drugi zuti, i dovidjenja.
Druze moj licno prosli ne prosli ovo je za svijet samo takva promocija BiH.
St.Louis20.000 ljudi pjeva Ljiljane
Toronto 20.000 ljudi pjeva Ljiljane
L.A. 30.000 ljudi pjeva Ljiljane
Navijaci Amerike,Kanade,Engleske,Njemacke...skidaju nam kapu,klanjaju se pred nama.Ovo je uspjeh,ovo je istorija o ovme pise cijeli sportski svijet.Mi smo pobjednici,ovdje se place,pjeva uziva sa reprezentacijom.Rezultat...ako prodjemo ok ne prodjemo idemo praviti spektakl u Engleskoj,Skotskoj,Welsu...jer mi zivimo za ovu reprezentaciju.Mi ne prozivamo igrace,strucni stab,selektora,direktora...mi smo tu uz njih.Ko nije neka odjebe od foruma i reprezentacije
Jeste objava od prije par dana, ali i vrijedi pročitati i poslušati. U komentarima komšije sa istoka i sa zapada tvrde da je Bosna leglo islamskih terorista, da su bosanski muslimani prodali vjeru za večeru, džihad - nacisti i slično. Tvrde i ne trepću da je Halid B - Srbin i da je pjesma Poljem se širi miris ljiljana zapravo na srpskom i da u Bosni žive Srbi islamske vjere...Ko god je izmislio komentare na društvenim mrežama mnogo mu hvala, tek zahvaljujući komentrima komšija vidimo kakav loš, bolestan i opasan komšiluk imamo.
Al da ne ispadne da mi sad nešto puno pljujemo pogledajte sta kažu neutralni gledaoci, kao i navijači Velsa i Italije.
Nikome nije jasno kako smo se uopste plasirali a ovako igramo.
Sta kazu Boga ti? Nije zadovoljilo neutralne 30 udaraca protiv Italije i 14 protiv Velsa? Evo placem zbog njih.
Neka te price, provukli smo se i protiv jednih i protiv drugih, nije bitno kako i kada su mogli povesti 2 - 0 cime bi sve bilo zavrseno, hvala Bogu pa nisu i sada smo tu gdje jesmo... Neka nam se jos te srece sada vrati u nakaut fazi da doguramo sto dalje...
DebelinJoe wrote: ↑25/06/2026 01:17
Jeste objava od prije par dana, ali i vrijedi pročitati i poslušati. U komentarima komšije sa istoka i sa zapada tvrde da je Bosna leglo islamskih terorista, da su bosanski muslimani prodali vjeru za večeru, džihad - nacisti i slično. Tvrde i ne trepću da je Halid B - Srbin i da je pjesma Poljem se širi miris ljiljana zapravo na srpskom i da u Bosni žive Srbi islamske vjere...Ko god je izmislio komentare na društvenim mrežama mnogo mu hvala, tek zahvaljujući komentrima komšija vidimo kakav loš, bolestan i opasan komšiluk imamo.
nedajmo se da nam nacionalisti useru se u merak... ko ih jebe...
ima nas jos normalnih koji navijamo za izmedju sebe...
DebelinJoe wrote: ↑25/06/2026 01:17
Jeste objava od prije par dana, ali i vrijedi pročitati i poslušati. U komentarima komšije sa istoka i sa zapada tvrde da je Bosna leglo islamskih terorista, da su bosanski muslimani prodali vjeru za večeru, džihad - nacisti i slično. Tvrde i ne trepću da je Halid B - Srbin i da je pjesma Poljem se širi miris ljiljana zapravo na srpskom i da u Bosni žive Srbi islamske vjere...Ko god je izmislio komentare na društvenim mrežama mnogo mu hvala, tek zahvaljujući komentrima komšija vidimo kakav loš, bolestan i opasan komšiluk imamo.
Koga boli qurchina za te komentare, sto nam se kenjas u cejf?
Neprijatelji ove zemlje su pokušali u zadnjih barem 8 godina istu učiniti i prikazati propalom državom, nemogućom državom, stranim projektom koji nije uspio. Ova homogenizacija naših ljudi i svih ostalih normalnih ljudi iz regiona i svijeta im se usrala u posao do kraja.
DaysleepeR wrote: ↑25/06/2026 08:34
Neprijatelji ove zemlje su pokušali u zadnjih barem 8 godina istu učiniti i prikazati propalom državom, nemogućom državom, stranim projektom koji nije uspio. Ova homogenizacija naših ljudi i svih ostalih normalnih ljudi iz regiona i svijeta im se usrala u posao do kraja.
Sasvim sigurno im je poprilično unazadilo projekat.
Ali svjetska promocija, a viđeni smo i zapamćeni po dobrom reklo bi se, je neprocjenjiva.
DebelinJoe wrote: ↑25/06/2026 01:17
Jeste objava od prije par dana, ali i vrijedi pročitati i poslušati. U komentarima komšije sa istoka i sa zapada tvrde da je Bosna leglo islamskih terorista, da su bosanski muslimani prodali vjeru za večeru, džihad - nacisti i slično. Tvrde i ne trepću da je Halid B - Srbin i da je pjesma Poljem se širi miris ljiljana zapravo na srpskom i da u Bosni žive Srbi islamske vjere...Ko god je izmislio komentare na društvenim mrežama mnogo mu hvala, tek zahvaljujući komentrima komšija vidimo kakav loš, bolestan i opasan komšiluk imamo.
Koga boli qurchina za te komentare, sto nam se kenjas u cejf?
Pa dobro, lijepo je znati kako jedu svoju džigericu svaki put kad BiH postigne uspjeh.
DaysleepeR wrote: ↑25/06/2026 08:34
Neprijatelji ove zemlje su pokušali u zadnjih barem 8 godina istu učiniti i prikazati propalom državom, nemogućom državom, stranim projektom koji nije uspio. Ova homogenizacija naših ljudi i svih ostalih normalnih ljudi iz regiona i svijeta im se usrala u posao do kraja.
Sasvim sigurno im je poprilično unazadilo projekat.
Ali svjetska promocija, a viđeni smo i zapamćeni po dobrom reklo bi se, je neprocjenjiva.
Uz to, zapamćeni smo po korektnom navijanju. Bez nacionalističkih i šovinističkih skandiranja, samo pjesma i veselje.
ali dominiraju lijepi komentari. kada Hasbara ne može kontrolisati narative po društvenim mrežama, ne mogu ni dražini smradovi. u stvari, samo upoznaju ljude sa svojim nebulozama i debilizmima.
prvo ih masa srbijanaca zatjera u neku stvar a drugi bace ignor.
neki dan čitam nekog lika, kao kontraproduktivno je forsiranje BIH u Hr i navijanja. a ono ispadne da je lik austrijski jevrej, i vjerovatno ga boli ono skandiranje Palestina nego bilo šta drugo.
hajde ba, svak se češe gdje ga svrbi. a zavrbilo je mnoge, kakav aperkat svim smradovima.