Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

giovanni008
Posts: 1611
Joined: 20/05/2008 12:20

#37351 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by giovanni008 »

Danas je taj Dan!

Zastave na balkone!

Code: Select all

https://i.imgur.com/71mnpdH.jpeg
Image
dert
Posts: 6570
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#37352 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by dert »

luckylaka wrote: 22/06/2026 02:10
Chmoljo wrote: 21/06/2026 22:55
Edin H. wrote: 21/06/2026 22:52 Tako je FIFA Mafia :oops:
Sudija je blago siljio lrotiv kanade. Protiv USA ce nas poderati vjeruj mi. Infantino viri trumpu iz supka, i zaista bi bilo los potez da tamo neka bosnica sjebe nabusitog domacina.

Dovoljan je prestrogi drugi zuti, i dovidjenja.
Druze moj licno prosli ne prosli ovo je za svijet samo takva promocija BiH.
St.Louis20.000 ljudi pjeva Ljiljane
Toronto 20.000 ljudi pjeva Ljiljane
L.A. 30.000 ljudi pjeva Ljiljane
Navijaci Amerike,Kanade,Engleske,Njemacke...skidaju nam kapu,klanjaju se pred nama.Ovo je uspjeh,ovo je istorija o ovme pise cijeli sportski svijet.Mi smo pobjednici,ovdje se place,pjeva uziva sa reprezentacijom.Rezultat...ako prodjemo ok ne prodjemo idemo praviti spektakl u Engleskoj,Skotskoj,Welsu...jer mi zivimo za ovu reprezentaciju.Mi ne prozivamo igrace,strucni stab,selektora,direktora...mi smo tu uz njih.Ko nije neka odjebe od foruma i reprezentacije
:thumbup: :bih:
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#37353 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Rijetko kad se bosanac ima priliku osjećati ponosnim i ovo je jedna od takvih prilika.
Hvala ovim momcima za to.

Naše pjesme, naše zastave, naši navijači i navijačice, naši dresovi, naši mladi momci... sve je kako treba i sve je vrhunski.
kiligonzales
Posts: 5809
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#37354 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kiligonzales »

PROGNOZIRAO SAM IM 5 BODOVA IZ 3 UTAKMICE, ALI MOYEMO BITI ZADOVOLJNI I SA OVA 4 :D

NEGO GDJE NAM JE ONAJ FORUMAS STO JE SANJO DA BIH IGRA SA AMERIKOM NAKAUT FAZU DA NAM KAZE KAKVO MU JE SNOVIDJENJE BILO :lol:
kiligonzales
Posts: 5809
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#37355 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kiligonzales »

drug_profi wrote: 25/06/2026 00:32 Rijetko kad se bosanac ima priliku osjećati ponosnim i ovo je jedna od takvih prilika.
Hvala ovim momcima za to.

Naše pjesme, naše zastave, naši navijači i navijačice, naši dresovi, naši mladi momci... sve je kako treba i sve je vrhunski.
I NOCAS JE TRILER UTAKMICA BILA... ALI IMAMO HVALA BOGU STA SLAVITI SVAKA CAST IGRACIMA :bih: HVALA BOGU, PA BARBAREZU I IGRACIMA... :bih:

BOG, BOSNA, BOSANCI... :bih:
DebelinJoe
Posts: 4250
Joined: 03/03/2021 20:06

#37356 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DebelinJoe »

Jeste objava od prije par dana, ali i vrijedi pročitati i poslušati. U komentarima komšije sa istoka i sa zapada tvrde da je Bosna leglo islamskih terorista, da su bosanski muslimani prodali vjeru za večeru, džihad - nacisti i slično. Tvrde i ne trepću da je Halid B - Srbin i da je pjesma Poljem se širi miris ljiljana zapravo na srpskom i da u Bosni žive Srbi islamske vjere...Ko god je izmislio komentare na društvenim mrežama mnogo mu hvala, tek zahvaljujući komentrima komšija vidimo kakav loš, bolestan i opasan komšiluk imamo.


kiligonzales
Posts: 5809
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#37357 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kiligonzales »

Dead Man Walking wrote: 21/06/2026 21:57
dek wrote: 21/06/2026 20:18 Jbg nije dobro

Al da ne ispadne da mi sad nešto puno pljujemo pogledajte sta kažu neutralni gledaoci, kao i navijači Velsa i Italije.

Nikome nije jasno kako smo se uopste plasirali a ovako igramo.
Sta kazu Boga ti? Nije zadovoljilo neutralne 30 udaraca protiv Italije i 14 protiv Velsa? Evo placem zbog njih.
Neka te price, provukli smo se i protiv jednih i protiv drugih, nije bitno kako i kada su mogli povesti 2 - 0 cime bi sve bilo zavrseno, hvala Bogu pa nisu i sada smo tu gdje jesmo... Neka nam se jos te srece sada vrati u nakaut fazi da doguramo sto dalje... :D
kiligonzales
Posts: 5809
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#37358 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kiligonzales »

DebelinJoe wrote: 25/06/2026 01:17 Jeste objava od prije par dana, ali i vrijedi pročitati i poslušati. U komentarima komšije sa istoka i sa zapada tvrde da je Bosna leglo islamskih terorista, da su bosanski muslimani prodali vjeru za večeru, džihad - nacisti i slično. Tvrde i ne trepću da je Halid B - Srbin i da je pjesma Poljem se širi miris ljiljana zapravo na srpskom i da u Bosni žive Srbi islamske vjere...Ko god je izmislio komentare na društvenim mrežama mnogo mu hvala, tek zahvaljujući komentrima komšija vidimo kakav loš, bolestan i opasan komšiluk imamo.


nedajmo se da nam nacionalisti useru se u merak... ko ih jebe... :bih:

ima nas jos normalnih koji navijamo za izmedju sebe... :D
DebelinJoe
Posts: 4250
Joined: 03/03/2021 20:06

#37359 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DebelinJoe »

Hajde neka...

Did
Posts: 289
Joined: 28/10/2007 21:08

#37360 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Did »

Zna li neko zasto je mijenjao Katica? Je li povrijedjen?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#37361 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by _BataZiv_0809 »

DebelinJoe wrote: 25/06/2026 01:17 Jeste objava od prije par dana, ali i vrijedi pročitati i poslušati. U komentarima komšije sa istoka i sa zapada tvrde da je Bosna leglo islamskih terorista, da su bosanski muslimani prodali vjeru za večeru, džihad - nacisti i slično. Tvrde i ne trepću da je Halid B - Srbin i da je pjesma Poljem se širi miris ljiljana zapravo na srpskom i da u Bosni žive Srbi islamske vjere...Ko god je izmislio komentare na društvenim mrežama mnogo mu hvala, tek zahvaljujući komentrima komšija vidimo kakav loš, bolestan i opasan komšiluk imamo.


Koga boli qurchina za te komentare, sto nam se kenjas u cejf?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21064
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#37362 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DaysleepeR »

Neprijatelji ove zemlje su pokušali u zadnjih barem 8 godina istu učiniti i prikazati propalom državom, nemogućom državom, stranim projektom koji nije uspio. Ova homogenizacija naših ljudi i svih ostalih normalnih ljudi iz regiona i svijeta im se usrala u posao do kraja.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#37363 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

DaysleepeR wrote: 25/06/2026 08:34 Neprijatelji ove zemlje su pokušali u zadnjih barem 8 godina istu učiniti i prikazati propalom državom, nemogućom državom, stranim projektom koji nije uspio. Ova homogenizacija naših ljudi i svih ostalih normalnih ljudi iz regiona i svijeta im se usrala u posao do kraja.
Sasvim sigurno im je poprilično unazadilo projekat.
Ali svjetska promocija, a viđeni smo i zapamćeni po dobrom reklo bi se, je neprocjenjiva.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#37364 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laplace »

_BataZiv_0809 wrote: 25/06/2026 08:13
DebelinJoe wrote: 25/06/2026 01:17 Jeste objava od prije par dana, ali i vrijedi pročitati i poslušati. U komentarima komšije sa istoka i sa zapada tvrde da je Bosna leglo islamskih terorista, da su bosanski muslimani prodali vjeru za večeru, džihad - nacisti i slično. Tvrde i ne trepću da je Halid B - Srbin i da je pjesma Poljem se širi miris ljiljana zapravo na srpskom i da u Bosni žive Srbi islamske vjere...Ko god je izmislio komentare na društvenim mrežama mnogo mu hvala, tek zahvaljujući komentrima komšija vidimo kakav loš, bolestan i opasan komšiluk imamo.


Koga boli qurchina za te komentare, sto nam se kenjas u cejf?
Pa dobro, lijepo je znati kako jedu svoju džigericu svaki put kad BiH postigne uspjeh.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#37365 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laplace »

drug_profi wrote: 25/06/2026 08:40
DaysleepeR wrote: 25/06/2026 08:34 Neprijatelji ove zemlje su pokušali u zadnjih barem 8 godina istu učiniti i prikazati propalom državom, nemogućom državom, stranim projektom koji nije uspio. Ova homogenizacija naših ljudi i svih ostalih normalnih ljudi iz regiona i svijeta im se usrala u posao do kraja.
Sasvim sigurno im je poprilično unazadilo projekat.
Ali svjetska promocija, a viđeni smo i zapamćeni po dobrom reklo bi se, je neprocjenjiva.
Uz to, zapamćeni smo po korektnom navijanju. Bez nacionalističkih i šovinističkih skandiranja, samo pjesma i veselje.

Dajte nam Brazil da se igramo!!! :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#37366 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Chmoljo »

ali dominiraju lijepi komentari. kada Hasbara ne može kontrolisati narative po društvenim mrežama, ne mogu ni dražini smradovi. u stvari, samo upoznaju ljude sa svojim nebulozama i debilizmima.

prvo ih masa srbijanaca zatjera u neku stvar a drugi bace ignor.

neki dan čitam nekog lika, kao kontraproduktivno je forsiranje BIH u Hr i navijanja. a ono ispadne da je lik austrijski jevrej, i vjerovatno ga boli ono skandiranje Palestina nego bilo šta drugo.

hajde ba, svak se češe gdje ga svrbi. a zavrbilo je mnoge, kakav aperkat svim smradovima.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#37367 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by _BataZiv_0809 »

Laplace wrote: 25/06/2026 11:16
Pa dobro, lijepo je znati kako jedu svoju džigericu svaki put kad BiH postigne uspjeh.
Znam to svakako. Yebe mi se.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#37368 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laplace »

_BataZiv_0809 wrote: 25/06/2026 11:21
Laplace wrote: 25/06/2026 11:16
Pa dobro, lijepo je znati kako jedu svoju džigericu svaki put kad BiH postigne uspjeh.
Znam to svakako. Yebe mi se.
Slažem se.
Dilibus
Posts: 644
Joined: 15/01/2018 08:36

#37369 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Dilibus »

kiligonzales wrote: 25/06/2026 01:12 PROGNOZIRAO SAM IM 5 BODOVA IZ 3 UTAKMICE, ALI MOYEMO BITI ZADOVOLJNI I SA OVA 4 :D

NEGO GDJE NAM JE ONAJ FORUMAS STO JE SANJO DA BIH IGRA SA AMERIKOM NAKAUT FAZU DA NAM KAZE KAKVO MU JE SNOVIDJENJE BILO :lol:
Mislim da je 1:1 prognozirao
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#37370 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Znači na penale prolazimo USA... :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53637
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#37371 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »



:thumbup:
swanfilter
Posts: 10818
Joined: 06/06/2008 18:52

#37372 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by swanfilter »

Ja imam osjecaj da cemo Amerima i svijetu abd ogaditi ovo SP i nogomet uopsteno.

Samo malo nafake nam treba. A vrijeme je da nam se malo vrati.

Sto da ne. Ova ekipa samo raste iz dana u dan. Slabiji ne mozemo biti.

Samo da prvi Barbarez uvidi da moramo sa 3 igraca u sredini igrati. Mlada ekipa kojoj i dalje fali kvaliteta za igrati sa dva napadaca.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#37373 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Koliko je Muharemović aut?
User avatar
dembele
Posts: 4217
Joined: 19/06/2014 09:15

#37374 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by dembele »

Biće spreman protiv Amera, odradio je kaznu.
Post Reply