INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Moderator: anex
- pepeljara
- Posts: 7354
- Joined: 22/08/2003 00:00
#28376 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Ma kukamo malo lihvari digli cijene ko da smo EU sa nasim standardom i tako, mada nema smisla porediti,

- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28377 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
E da sad vidim da je slika koju sam vidio stara 8 godina.izvrsni direktor wrote: ↑22/06/2026 22:2812KM desetka u toj cevapari u zivinicama. Kao i u tuzli._BataZiv_0809 wrote: ↑22/06/2026 22:16Cevabdzinica Bulevar Zivinice desetka cevapa 6 KM
Cevabdzinica Hodzic Bascarsija desetka cevapa 14 KM
6 KM je bilo mozda 2012.![]()
I stand corrected.
