INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
pepeljara
Posts: 7354
Joined: 22/08/2003 00:00

#28376 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH

Post by pepeljara »

Ma kukamo malo lihvari digli cijene ko da smo EU sa nasim standardom i tako, mada nema smisla porediti, :D :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28377 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH

Post by _BataZiv_0809 »

izvrsni direktor wrote: 22/06/2026 22:28
_BataZiv_0809 wrote: 22/06/2026 22:16
pepeljara wrote: 22/06/2026 20:40 da, definitivno sjever dosta skuplji, Tivoli vs Lecce 50% jeftinije u Lecce. Ali generalno Italy vs BiH standard...

Kod nas su cijene u Zivinicama iste kao i na Bascarsiji :D
Cevabdzinica Bulevar Zivinice desetka cevapa 6 KM

Cevabdzinica Hodzic Bascarsija desetka cevapa 14 KM
12KM desetka u toj cevapari u zivinicama. Kao i u tuzli.
6 KM je bilo mozda 2012. :D
E da sad vidim da je slika koju sam vidio stara 8 godina.

I stand corrected.
Post Reply