Ja započeo, pored hotwheels kolekcije, i 1:18 kolekciju nedavno.Evolution_IV wrote: ↑05/02/2023 11:10skrbavi-admin wrote: ↑05/02/2023 10:38
odem u specijalne prodavnice igracaka u Minhenu - i razbolio sam se kakvih ima modela.... nema razlike sa "pravim" al cifre su bas tako oko od vise stotina eura do cak par hiljada..... izadjem, i suza kanu u oku ona djecja i jebanje dana kad sam se rodio u usranom Tamnom Vilajetu![]()
![]()
https://www.ebay.co.uk/itm/175176985529 ... %3A2047675
![]()
Pogodi koje je prvo vozilo u kolekciji



