Jeli neko sastavljao one modele od autica...ja neki dan usao u prodavnicu igracaka....kaze radnica, izvolite gospodine sta ste trebali
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#16276 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Taj crni BMW
Jeli neko sastavljao one modele od autica...ja neki dan usao u prodavnicu igracaka....kaze radnica, izvolite gospodine sta ste trebali
Jeli neko sastavljao one modele od autica...ja neki dan usao u prodavnicu igracaka....kaze radnica, izvolite gospodine sta ste trebali
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#16277 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jesam ja helikopterartur morgan wrote: ↑04/02/2023 22:44 Taj crni BMW![]()
Jeli neko sastavljao one modele od autica...ja neki dan usao u prodavnicu igracaka....kaze radnica, izvolite gospodine sta ste trebali![]()
gdje ima autića?
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#16278 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Eh, sto me vrati u djetinjstvo
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#16279 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tacno. Dzaba ovi novi konji. Nije to to.RagibUzoriti wrote: ↑04/02/2023 14:58To je jedno od dva automobila od mnogih drugih koje sam imao da mi je pricinjavalo uzitak u voznji.citroen xm wrote: ↑04/02/2023 12:36 Uzmimo recimo Golf 2 GTI koji je sa 115 KS otprilike bio sportista i realno bio uzbudljiv za vožnji, a i danas je...
Golf 2 GTI i BMW E30 325...
Daleko nakon njih imao sam mnogo brza i neuporedivo bolja vozila, ali niko kao GTI i 325
Danas sjednes u 300+ ks i 2 tone, ali nije to to... Nema tog zvuka i onog adrenalina...
- banjaluka078
- Posts: 13180
- Joined: 16/01/2007 23:38
#16280 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Blast from the past. Brat je imao ovog u sredini.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#16281 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jesam ja one Revell modele al’ ne auta nažalost. Sastavio sam Eurocopter EC135 i BK117, Boeing 747-400, Dehavilland Dash 8, i jednu lokomotivu General Electric Dash 9.artur morgan wrote: ↑04/02/2023 22:44 Taj crni BMW![]()
Jeli neko sastavljao one modele od autica...ja neki dan usao u prodavnicu igracaka....kaze radnica, izvolite gospodine sta ste trebali![]()
Da me ubiješ ne znam gdje su mi nestali ti modeli.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#16282 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
https://www.dexyco.ba/anex wrote: ↑04/02/2023 22:54jesam ja helikopterartur morgan wrote: ↑04/02/2023 22:44 Taj crni BMW![]()
Jeli neko sastavljao one modele od autica...ja neki dan usao u prodavnicu igracaka....kaze radnica, izvolite gospodine sta ste trebali![]()
gdje ima autića?
Imaju autica
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#16283 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16284 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jesam godinu prije korone vozio kroz grad corollu hybrid.
Jaran dosao iz austrije, pa malo mahno. Ja vozio nazad.
Nerealno je bar meni izgledalo kad pritisnes pedal. Ubrzava bez granice. Naravno u gradu sam morao pustiti. Ode.
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#16285 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
CVT transmisija pa daje takav osjećaj. Vozio sam hybrid Auris karavana, ista stvar.drug_profi wrote: ↑05/02/2023 02:34Jesam godinu prije korone vozio kroz grad corollu hybrid.
Jaran dosao iz austrije, pa malo mahno. Ja vozio nazad.
Nerealno je bar meni izgledalo kad pritisnes pedal. Ubrzava bez granice. Naravno u gradu sam morao pustiti. Ode.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#16286 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ali te 1.0 sad prave sa većom, snagom, preko 100 KS. On koji su vozili kažu da dobro povuče. Ja bih radije ipak makar 1.4.banjaluka078 wrote: ↑04/02/2023 21:37Pa pretpostavila sam, ali kako vidim dosta auta s 1.0, Fiesta, C3, kojekavih, skontam da pitam da vidim da nisam šta propustila. Nisam.
- skrbavi-admin
- Posts: 7102
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#16287 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
njesra od rumfo
Last edited by skrbavi-admin on 05/02/2023 09:52, edited 1 time in total.
- skrbavi-admin
- Posts: 7102
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#16288 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
joj cko de jedan crveni recimo
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#16289 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Evo npr. KIA Stonic 1.0 T od 100 KS brži za 10 km/h, startniji do 100 km/h za 2 sekunde i manje troši od Stonica atmosferca 1.4 sa isto KS.Laplace wrote: ↑05/02/2023 09:46Ali te 1.0 sad prave sa većom, snagom, preko 100 KS. On koji su vozili kažu da dobro povuče. Ja bih radije ipak makar 1.4.banjaluka078 wrote: ↑04/02/2023 21:37
Pa pretpostavila sam, ali kako vidim dosta auta s 1.0, Fiesta, C3, kojekavih, skontam da pitam da vidim da nisam šta propustila. Nisam.
A možda si mislio na 1.4 T.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16290 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
neam
- skrbavi-admin
- Posts: 7102
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#16291 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jebi ga ja sam se najvise igro driftanja (bez strujebitanga_sa_otesa wrote: ↑05/02/2023 10:11neamosto na vikendici,rat ga jebo...kao i 2 koNbija ,M1,i G klasa...a svi bili ispravni...
bio je i za ono vrijeme poprilicno skup komad igracke - a sad gledam traze i po 150 eura za ocuvan
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16292 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
sve znasskrbavi-admin wrote: ↑05/02/2023 10:23
bio je i za ono vrijeme poprilicno skup komad igracke - a sad gledam traze i po 150 eura za ocuvan
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16293 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ima kupit i velike 1/10
samo po 500eur
samo po 500eur
- skrbavi-admin
- Posts: 7102
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#16294 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
odem u specijalne prodavnice igracaka u Minhenu - i razbolio sam se kakvih ima modela.... nema razlike sa "pravim" al cifre su bas tako oko od vise stotina eura do cak par hiljada..... izadjem, i suza kanu u oku ona djecja i jebanje dana kad sam se rodio u usranom Tamnom Vilajetu
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16295 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
skrbavi-admin wrote: ↑05/02/2023 10:38odem u specijalne prodavnice igracaka u Minhenu - i razbolio sam se kakvih ima modela.... nema razlike sa "pravim" al cifre su bas tako oko od vise stotina eura do cak par hiljada..... izadjem, i suza kanu u oku ona djecja i jebanje dana kad sam se rodio u usranom Tamnom Vilajetu![]()
https://www.ebay.co.uk/itm/175176985529 ... %3A2047675
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#16297 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kakav idiot
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16298 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
on je sve samo nije idiot ,trebas skontati poentu 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#16299 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisam gledao, napamet napisah 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16300 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ismijava i zajebava vecinu americkih debila
samo sto ga mnogi ne kontaju...
samo sto ga mnogi ne kontaju...
