Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#16276 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by artur morgan »

Taj crni BMW :D

Jeli neko sastavljao one modele od autica...ja neki dan usao u prodavnicu igracaka....kaze radnica, izvolite gospodine sta ste trebali :lol:
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#16277 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by anex »

artur morgan wrote: 04/02/2023 22:44 Taj crni BMW :D

Jeli neko sastavljao one modele od autica...ja neki dan usao u prodavnicu igracaka....kaze radnica, izvolite gospodine sta ste trebali :lol:
jesam ja helikopter :D
gdje ima autića?
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#16278 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Romeo 80 »

bitanga_sa_otesa wrote: 04/02/2023 22:27 biraj koji ces :D

Image
Eh, sto me vrati u djetinjstvo :) Imao sam slican Schuco Mercedes C111, sa istim takvim upravljacem 8)
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#16279 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by basicm »

RagibUzoriti wrote: 04/02/2023 14:58
citroen xm wrote: 04/02/2023 12:36 Uzmimo recimo Golf 2 GTI koji je sa 115 KS otprilike bio sportista i realno bio uzbudljiv za vožnji, a i danas je...
To je jedno od dva automobila od mnogih drugih koje sam imao da mi je pricinjavalo uzitak u voznji.

Golf 2 GTI i BMW E30 325...

Daleko nakon njih imao sam mnogo brza i neuporedivo bolja vozila, ali niko kao GTI i 325

Danas sjednes u 300+ ks i 2 tone, ali nije to to... Nema tog zvuka i onog adrenalina...
Tacno. Dzaba ovi novi konji. Nije to to.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13180
Joined: 16/01/2007 23:38

#16280 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

bitanga_sa_otesa wrote: 04/02/2023 22:27 biraj koji ces :D

Image
Blast from the past. Brat je imao ovog u sredini.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16281 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

artur morgan wrote: 04/02/2023 22:44 Taj crni BMW :D

Jeli neko sastavljao one modele od autica...ja neki dan usao u prodavnicu igracaka....kaze radnica, izvolite gospodine sta ste trebali :lol:
Jesam ja one Revell modele al’ ne auta nažalost. Sastavio sam Eurocopter EC135 i BK117, Boeing 747-400, Dehavilland Dash 8, i jednu lokomotivu General Electric Dash 9.

Da me ubiješ ne znam gdje su mi nestali ti modeli. :mrgreen:
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#16282 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by artur morgan »

anex wrote: 04/02/2023 22:54
artur morgan wrote: 04/02/2023 22:44 Taj crni BMW :D

Jeli neko sastavljao one modele od autica...ja neki dan usao u prodavnicu igracaka....kaze radnica, izvolite gospodine sta ste trebali :lol:
jesam ja helikopter :D
gdje ima autića?
https://www.dexyco.ba/

Imaju autica :-D
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#16283 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by artur morgan »

Romeo 80 wrote: 04/02/2023 23:00
bitanga_sa_otesa wrote: 04/02/2023 22:27 biraj koji ces :D

Image

Eh, sto me vrati u djetinjstvo
:) Imao sam slican Schuco Mercedes C111, sa istim takvim upravljacem 8)
I mene je...vrtim u glavi film, ali izblijedilo :-D
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#16284 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

artur morgan wrote: 04/02/2023 22:23 Ja bi volio probat neki elektricni auto :-D
Jesam godinu prije korone vozio kroz grad corollu hybrid.
Jaran dosao iz austrije, pa malo mahno. Ja vozio nazad.
Nerealno je bar meni izgledalo kad pritisnes pedal. Ubrzava bez granice. Naravno u gradu sam morao pustiti. Ode.
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#16285 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

drug_profi wrote: 05/02/2023 02:34
artur morgan wrote: 04/02/2023 22:23 Ja bi volio probat neki elektricni auto :-D
Jesam godinu prije korone vozio kroz grad corollu hybrid.
Jaran dosao iz austrije, pa malo mahno. Ja vozio nazad.
Nerealno je bar meni izgledalo kad pritisnes pedal. Ubrzava bez granice. Naravno u gradu sam morao pustiti. Ode.
CVT transmisija pa daje takav osjećaj. Vozio sam hybrid Auris karavana, ista stvar.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#16286 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

banjaluka078 wrote: 04/02/2023 21:37
Laplace wrote: 04/02/2023 21:02
Ovaj 1.0 50 kW jedino ako imaš nekog da te gura po ravnom i šlepa uzbrdo. Onaj 1.4 54 kW bi mogao proći i bez mom(a)ka za guranje.
Pa pretpostavila sam, ali kako vidim dosta auta s 1.0, Fiesta, C3, kojekavih, skontam da pitam da vidim da nisam šta propustila. Nisam.
Ali te 1.0 sad prave sa većom, snagom, preko 100 KS. On koji su vozili kažu da dobro povuče. Ja bih radije ipak makar 1.4.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7102
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#16287 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

njesra od rumfo
Last edited by skrbavi-admin on 05/02/2023 09:52, edited 1 time in total.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7102
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#16288 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

bitanga_sa_otesa wrote: 04/02/2023 22:27 biraj koji ces :D

Image
joj cko de jedan crveni recimo :mrgreen:
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#16289 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

Laplace wrote: 05/02/2023 09:46
banjaluka078 wrote: 04/02/2023 21:37

Pa pretpostavila sam, ali kako vidim dosta auta s 1.0, Fiesta, C3, kojekavih, skontam da pitam da vidim da nisam šta propustila. Nisam.
Ali te 1.0 sad prave sa većom, snagom, preko 100 KS. On koji su vozili kažu da dobro povuče. Ja bih radije ipak makar 1.4.
Evo npr. KIA Stonic 1.0 T od 100 KS brži za 10 km/h, startniji do 100 km/h za 2 sekunde i manje troši od Stonica atmosferca 1.4 sa isto KS.
A možda si mislio na 1.4 T. :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#16290 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

skrbavi-admin wrote: 05/02/2023 09:49

joj cko de jedan crveni recimo :mrgreen:
neam :( osto na vikendici,rat ga jebo...kao i 2 koNbija ,M1,i G klasa...a svi bili ispravni...
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7102
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#16291 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

bitanga_sa_otesa wrote: 05/02/2023 10:11
skrbavi-admin wrote: 05/02/2023 09:49

joj cko de jedan crveni recimo :mrgreen:
neam :( osto na vikendici,rat ga jebo...kao i 2 koNbija ,M1,i G klasa...a svi bili ispravni...
jebi ga ja sam se najvise igro driftanja (bez struje :lol: ) i otvaro sam mu vrata do besvijesti i zatvaro :run:
bio je i za ono vrijeme poprilicno skup komad igracke - a sad gledam traze i po 150 eura za ocuvan
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#16292 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

skrbavi-admin wrote: 05/02/2023 10:23
bio je i za ono vrijeme poprilicno skup komad igracke - a sad gledam traze i po 150 eura za ocuvan
sve znas :thumbup:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#16293 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

ima kupit i velike 1/10 :D

samo po 500eur :roll:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7102
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#16294 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

Evolution_IV wrote: 05/02/2023 10:31 ima kupit i velike 1/10 :D

samo po 500eur :roll:
odem u specijalne prodavnice igracaka u Minhenu - i razbolio sam se kakvih ima modela.... nema razlike sa "pravim" al cifre su bas tako oko od vise stotina eura do cak par hiljada..... izadjem, i suza kanu u oku ona djecja i jebanje dana kad sam se rodio u usranom Tamnom Vilajetu :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#16295 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

skrbavi-admin wrote: 05/02/2023 10:38
Evolution_IV wrote: 05/02/2023 10:31 ima kupit i velike 1/10 :D

samo po 500eur :roll:
odem u specijalne prodavnice igracaka u Minhenu - i razbolio sam se kakvih ima modela.... nema razlike sa "pravim" al cifre su bas tako oko od vise stotina eura do cak par hiljada..... izadjem, i suza kanu u oku ona djecja i jebanje dana kad sam se rodio u usranom Tamnom Vilajetu :lol:
:thumbup:

https://www.ebay.co.uk/itm/175176985529 ... %3A2047675

:skoljka:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#16296 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16297 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Kakav idiot
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#16298 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

on je sve samo nije idiot ,trebas skontati poentu :D
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16299 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Nisam gledao, napamet napisah :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#16300 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

ismijava i zajebava vecinu americkih debila :D
samo sto ga mnogi ne kontaju...
Post Reply