Samo smo iznenadjeni - cijom predajom?
IRAN
-
zilog
- Posts: 9069
- Joined: 06/03/2009 11:19
#75276 Re: IRAN
Trump je dobro predvidio. Rat ce se zavrsiti bezuslovnom predajom...
Samo smo iznenadjeni - cijom predajom?
Samo smo iznenadjeni - cijom predajom?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#75277 Re: IRAN
The United States has issued a general license allowing the import of Iranian crude oil for a period of two months. The Treasury Department has also issued waivers allowing Iran to produce and sell oil.
- GandalfSivi
- Posts: 22796
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#75278 Re: IRAN
Jos te cekam da mi objasnis onaj post od nekidan…swanfilter wrote: ↑22/06/2026 02:05 Zbog Izraela su potrcali pred rudu i upali u govna preko glave. Sada se toliko zele spasiti mlaza iz vodokotlica da su na trenutak odje...bali falangu iz Tel Aviva zbog dogovora koji bi smirio trziste i mozda sprijecio katastrofu.
Al falanga u Tel Avivu je bolesna da je u danasnje vrijeme takvu pojavu tesko pojmiti.
Sirom BI su izvodili teroristicke akcije protiv vlastitog naroda u ime stvaranja drzave Izrael.
Na sta ce tek biti spremni zbog sporazuma sa neporazenim Iranom, bog dragi neka zna.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#75279 Re: IRAN
Ameri cijelo vrijeme rade skupa sa iranskim rezimom, svi skupa prodaju mooda pod bubrege.
Sad Iran ima toliku moc da moze za sve zivo ucjenjivat Hormuzom, a tu moc im je dao osobno Kramp. Providni su ko jufka.
Sad Iran ima toliku moc da moze za sve zivo ucjenjivat Hormuzom, a tu moc im je dao osobno Kramp. Providni su ko jufka.
-
SaPnA
- Posts: 7102
- Joined: 12/05/2011 20:02
- Location: Kattegat
#75281 Re: IRAN
A sto je najgore moze im prodat bukvalno bilo koju ublehu i citava MAGA ce je prihvatit zdravo za gotovo.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#75282 Re: IRAN
Pobjedili smo u ratu, prodat cemo porazenima kukuruz i soju.
Koji ublehar
Koji ublehar
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#75283 Re: IRAN
Nismo dali poklon Iranu, natjerali smo ih da našim farmerima plate za njihov rad. 
Jedan klik mišem i eto dolara Iranu.
Jedan klik mišem i eto dolara Iranu.
- jednonogi_Jack
- Posts: 2966
- Joined: 14/12/2005 21:21
#75284 Re: IRAN
15. tačka memoranduma USA-Iran: USA se obavezuju otkupljivati iransku naftu u određenim količinama. Koliko, to će se odrediti u pregovorima.
- Peacean
- Posts: 9893
- Joined: 11/09/2017 11:13
- Location: Sarajevo
#75285 Re: IRAN
Treba sad i EU da uleti i obaveže se na kupovinu gasa i eto ti totalne pobjede narandžinog režima 
-
DebelinJoe
- Posts: 4260
- Joined: 03/03/2021 20:06
#75286 Re: IRAN
Ne mogu ocijeniti da li su iranski igrači zgodni, jbg, znam to ocijeniti kod žena, ali samo pojavljivanje irana u SAD je velika pobjeda za njih...Imaju dobar PR, znaju šta je marketing, za razliku od nas...Sami sebe reklamiraju, kao zdravu, snažnu, muževa, ukratko yebačka nacija koja se ne predaje...
https://www.index.hr/mobile/magazin/cla ... _m_magazin
Trump nije imao pojma s kim se upušta u rat...
https://www.index.hr/mobile/magazin/cla ... _m_magazin
Trump nije imao pojma s kim se upušta u rat...
- Toffee karamela
- Posts: 3243
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#75287 Re: IRAN
nisu samo žene u pitanju...šuška se kako narandžastom manijaku spadaju svi filteri (to je kao jedan od simptoma demencije) i sve ga se češće kvota kako se divi onom ili onom muškarcu otvoreno
čim su memeovi na tu temu započeli nije dobro

ljepotan se zove Milad Mohamadi, nije kapiten nego bek
čim su memeovi na tu temu započeli nije dobro

ljepotan se zove Milad Mohamadi, nije kapiten nego bek
-
DebelinJoe
- Posts: 4260
- Joined: 03/03/2021 20:06
#75288 Re: IRAN
Trump je paranoičan pa ga je strah da mu neko od Iranaca ne opali Melaniju ili kćerku...Jeste zeuancija, ali ne taboravore da živimo u svijetu gdje je sve moguće...Toffee karamela wrote: ↑23/06/2026 17:41 nisu samo žene u pitanju...šuška se kako narandžastom manijaku spadaju svi filteri (to je kao jedan od simptoma demencije) i sve ga se češće kvota kako se divi onom ili onom muškarcu otvoreno
čim su memeovi na tu temu započeli nije dobro![]()
ljepotan se zove Milad Mohamadi, nije kapiten nego bek
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#75289 Re: IRAN
A mozda su u utrci sa Kinom izabrali da su im pravi partneri iranci a ne ona gamad
- Danguba
- Posts: 15933
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#75290 Re: IRAN
Nema sanse jer su oni okupirali Ameriku u svakom pogledu.Slo Burner wrote: ↑23/06/2026 21:50 A mozda su u utrci sa Kinom izabrali da su im pravi partneri iranci a ne ona gamad
- AleksoMKD
- Posts: 8160
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#75292 Re: IRAN
Ne daju im mira nikako.
https://www.telegraph.co.uk/world-news/ ... ian-banks/
Israel suspected of cyber attack on Iranian banks
Card-related services suspended as speculation grows that hacking could be attempt to sabotage peace deal with US
Four Iranian banks have been targeted in a cyber attack suspected to have been launched by Israel, after the US granted Tehran access to billions in frozen funds.
https://www.telegraph.co.uk/world-news/ ... ian-banks/
Israel suspected of cyber attack on Iranian banks
Card-related services suspended as speculation grows that hacking could be attempt to sabotage peace deal with US
Four Iranian banks have been targeted in a cyber attack suspected to have been launched by Israel, after the US granted Tehran access to billions in frozen funds.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#75295 Re: IRAN
AXIOS' Barak Ravid reports that U.S. officials have confirmed U.S. military strikes on targets in southern Iran.
- TAFKAP
- Posts: 11986
- Joined: 30/09/2011 07:49
#75296 Re: IRAN
Baš sam se pitao šta se zatajilo tamo, kad ne lezi vraže...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#75297 Re: IRAN
The airport road in Beirut has been blocked by Lebanese protesters. Significant army reinforcements towards the airport road #Lebanon
- Quaresma
- Posts: 7938
- Joined: 19/07/2010 16:37
#75298 Re: IRAN
Kome ce sad Iran uzvratiti?
Zbog cega blokiraju?
Last edited by Quaresma on 26/06/2026 23:05, edited 1 time in total.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#75299 Re: IRAN
Beirut trenutno:Security Alert
High risk of imminent Iranian drone and missile attacks on the eastern shores of Arab Gulf states.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
