IRAN

zilog
Posts: 9069
Joined: 06/03/2009 11:19

#75276 Re: IRAN

Post by zilog »

Trump je dobro predvidio. Rat ce se zavrsiti bezuslovnom predajom...

Samo smo iznenadjeni - cijom predajom? :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#75277 Re: IRAN

Post by Velkoski »

The United States has issued a general license allowing the import of Iranian crude oil for a period of two months. The Treasury Department has also issued waivers allowing Iran to produce and sell oil.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22803
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#75278 Re: IRAN

Post by GandalfSivi »

swanfilter wrote: 22/06/2026 02:05 Zbog Izraela su potrcali pred rudu i upali u govna preko glave. Sada se toliko zele spasiti mlaza iz vodokotlica da su na trenutak odje...bali falangu iz Tel Aviva zbog dogovora koji bi smirio trziste i mozda sprijecio katastrofu.

Al falanga u Tel Avivu je bolesna da je u danasnje vrijeme takvu pojavu tesko pojmiti.

Sirom BI su izvodili teroristicke akcije protiv vlastitog naroda u ime stvaranja drzave Izrael.

Na sta ce tek biti spremni zbog sporazuma sa neporazenim Iranom, bog dragi neka zna.
Jos te cekam da mi objasnis onaj post od nekidan…
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#75279 Re: IRAN

Post by no_sekirli »

Ameri cijelo vrijeme rade skupa sa iranskim rezimom, svi skupa prodaju mooda pod bubrege.
Sad Iran ima toliku moc da moze za sve zivo ucjenjivat Hormuzom, a tu moc im je dao osobno Kramp. Providni su ko jufka.
User avatar
alijagoro
Posts: 8045
Joined: 06/03/2008 18:02

#75280 Re: IRAN

Post by alijagoro »


:lol:
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#75281 Re: IRAN

Post by SaPnA »

A sto je najgore moze im prodat bukvalno bilo koju ublehu i citava MAGA ce je prihvatit zdravo za gotovo.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#75282 Re: IRAN

Post by no_sekirli »

Pobjedili smo u ratu, prodat cemo porazenima kukuruz i soju.

Koji ublehar :lol:
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#75283 Re: IRAN

Post by -Chesterfield- »

Nismo dali poklon Iranu, natjerali smo ih da našim farmerima plate za njihov rad. :D
Jedan klik mišem i eto dolara Iranu.
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2966
Joined: 14/12/2005 21:21

#75284 Re: IRAN

Post by jednonogi_Jack »

Velkoski wrote: 22/06/2026 16:02
The United States has issued a general license allowing the import of Iranian crude oil for a period of two months. The Treasury Department has also issued waivers allowing Iran to produce and sell oil.
15. tačka memoranduma USA-Iran: USA se obavezuju otkupljivati iransku naftu u određenim količinama. Koliko, to će se odrediti u pregovorima. :D
User avatar
Peacean
Posts: 9894
Joined: 11/09/2017 11:13
Location: Sarajevo

#75285 Re: IRAN

Post by Peacean »

Treba sad i EU da uleti i obaveže se na kupovinu gasa i eto ti totalne pobjede narandžinog režima :skoljka:
DebelinJoe
Posts: 4262
Joined: 03/03/2021 20:06

#75286 Re: IRAN

Post by DebelinJoe »

Ne mogu ocijeniti da li su iranski igrači zgodni, jbg, znam to ocijeniti kod žena, ali samo pojavljivanje irana u SAD je velika pobjeda za njih...Imaju dobar PR, znaju šta je marketing, za razliku od nas...Sami sebe reklamiraju, kao zdravu, snažnu, muževa, ukratko yebačka nacija koja se ne predaje...


https://www.index.hr/mobile/magazin/cla ... _m_magazin

Trump nije imao pojma s kim se upušta u rat...
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3244
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#75287 Re: IRAN

Post by Toffee karamela »

nisu samo žene u pitanju...šuška se kako narandžastom manijaku spadaju svi filteri (to je kao jedan od simptoma demencije) i sve ga se češće kvota kako se divi onom ili onom muškarcu otvoreno

čim su memeovi na tu temu započeli nije dobro :lol:

Image

ljepotan se zove Milad Mohamadi, nije kapiten nego bek
DebelinJoe
Posts: 4262
Joined: 03/03/2021 20:06

#75288 Re: IRAN

Post by DebelinJoe »

Toffee karamela wrote: 23/06/2026 17:41 nisu samo žene u pitanju...šuška se kako narandžastom manijaku spadaju svi filteri (to je kao jedan od simptoma demencije) i sve ga se češće kvota kako se divi onom ili onom muškarcu otvoreno

čim su memeovi na tu temu započeli nije dobro :lol:

Image

ljepotan se zove Milad Mohamadi, nije kapiten nego bek
Trump je paranoičan pa ga je strah da mu neko od Iranaca ne opali Melaniju ili kćerku...Jeste zeuancija, ali ne taboravore da živimo u svijetu gdje je sve moguće...
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#75289 Re: IRAN

Post by Slo Burner »

A mozda su u utrci sa Kinom izabrali da su im pravi partneri iranci a ne ona gamad
User avatar
Danguba
Posts: 15934
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#75290 Re: IRAN

Post by Danguba »

Slo Burner wrote: 23/06/2026 21:50 A mozda su u utrci sa Kinom izabrali da su im pravi partneri iranci a ne ona gamad
Nema sanse jer su oni okupirali Ameriku u svakom pogledu.
User avatar
alijagoro
Posts: 8045
Joined: 06/03/2008 18:02

#75291 Re: IRAN

Post by alijagoro »

User avatar
AleksoMKD
Posts: 8160
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#75292 Re: IRAN

Post by AleksoMKD »

Ne daju im mira nikako.

https://www.telegraph.co.uk/world-news/ ... ian-banks/

Israel suspected of cyber attack on Iranian banks

Card-related services suspended as speculation grows that hacking could be attempt to sabotage peace deal with US

Four Iranian banks have been targeted in a cyber attack suspected to have been launched by Israel, after the US granted Tehran access to billions in frozen funds.
User avatar
ElRe
Posts: 16943
Joined: 12/12/2011 11:28

#75293 Re: IRAN

Post by ElRe »

User avatar
Peacean
Posts: 9894
Joined: 11/09/2017 11:13
Location: Sarajevo

#75294 Re: IRAN

Post by Peacean »

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#75295 Re: IRAN

Post by Velkoski »

AXIOS' Barak Ravid reports that U.S. officials have confirmed U.S. military strikes on targets in southern Iran.
User avatar
TAFKAP
Posts: 11986
Joined: 30/09/2011 07:49

#75296 Re: IRAN

Post by TAFKAP »

Baš sam se pitao šta se zatajilo tamo, kad ne lezi vraže...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#75297 Re: IRAN

Post by Velkoski »

The airport road in Beirut has been blocked by Lebanese protesters. Significant army reinforcements towards the airport road #Lebanon
User avatar
Quaresma
Posts: 7938
Joined: 19/07/2010 16:37

#75298 Re: IRAN

Post by Quaresma »

Kome ce sad Iran uzvratiti?
Velkoski wrote: 26/06/2026 23:02
The airport road in Beirut has been blocked by Lebanese protesters. Significant army reinforcements towards the airport road #Lebanon
Zbog cega blokiraju?
Last edited by Quaresma on 26/06/2026 23:05, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#75299 Re: IRAN

Post by Velkoski »

Security Alert

High risk of imminent Iranian drone and missile attacks on the eastern shores of Arab Gulf states.
Beirut trenutno:

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#75300 Re: IRAN

Post by Velkoski »

Quaresma wrote: 26/06/2026 23:03

Zbog cega blokiraju?
Lebanon i Izrael su potpisali neko primirje u Americi, bez Hezbollaha, koliko sam pohvatao
Post Reply