Samo smo iznenadjeni - cijom predajom?
IRAN
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#75276 Re: IRAN
Trump je dobro predvidio. Rat ce se zavrsiti bezuslovnom predajom...
Samo smo iznenadjeni - cijom predajom?
Samo smo iznenadjeni - cijom predajom?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#75277 Re: IRAN
The United States has issued a general license allowing the import of Iranian crude oil for a period of two months. The Treasury Department has also issued waivers allowing Iran to produce and sell oil.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#75278 Re: IRAN
Jos te cekam da mi objasnis onaj post od nekidan…swanfilter wrote: ↑22/06/2026 02:05 Zbog Izraela su potrcali pred rudu i upali u govna preko glave. Sada se toliko zele spasiti mlaza iz vodokotlica da su na trenutak odje...bali falangu iz Tel Aviva zbog dogovora koji bi smirio trziste i mozda sprijecio katastrofu.
Al falanga u Tel Avivu je bolesna da je u danasnje vrijeme takvu pojavu tesko pojmiti.
Sirom BI su izvodili teroristicke akcije protiv vlastitog naroda u ime stvaranja drzave Izrael.
Na sta ce tek biti spremni zbog sporazuma sa neporazenim Iranom, bog dragi neka zna.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#75279 Re: IRAN
Ameri cijelo vrijeme rade skupa sa iranskim rezimom, svi skupa prodaju mooda pod bubrege.
Sad Iran ima toliku moc da moze za sve zivo ucjenjivat Hormuzom, a tu moc im je dao osobno Kramp. Providni su ko jufka.
Sad Iran ima toliku moc da moze za sve zivo ucjenjivat Hormuzom, a tu moc im je dao osobno Kramp. Providni su ko jufka.
-
SaPnA
- Posts: 7102
- Joined: 12/05/2011 20:02
- Location: Kattegat
#75281 Re: IRAN
A sto je najgore moze im prodat bukvalno bilo koju ublehu i citava MAGA ce je prihvatit zdravo za gotovo.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#75282 Re: IRAN
Pobjedili smo u ratu, prodat cemo porazenima kukuruz i soju.
Koji ublehar
Koji ublehar
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#75283 Re: IRAN
Nismo dali poklon Iranu, natjerali smo ih da našim farmerima plate za njihov rad. 
Jedan klik mišem i eto dolara Iranu.
Jedan klik mišem i eto dolara Iranu.
