IRAN

zilog
Posts: 9064
Joined: 06/03/2009 11:19

#75276 Re: IRAN

Post by zilog »

Trump je dobro predvidio. Rat ce se zavrsiti bezuslovnom predajom...

Samo smo iznenadjeni - cijom predajom? :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#75277 Re: IRAN

Post by Velkoski »

The United States has issued a general license allowing the import of Iranian crude oil for a period of two months. The Treasury Department has also issued waivers allowing Iran to produce and sell oil.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#75278 Re: IRAN

Post by GandalfSivi »

swanfilter wrote: 22/06/2026 02:05 Zbog Izraela su potrcali pred rudu i upali u govna preko glave. Sada se toliko zele spasiti mlaza iz vodokotlica da su na trenutak odje...bali falangu iz Tel Aviva zbog dogovora koji bi smirio trziste i mozda sprijecio katastrofu.

Al falanga u Tel Avivu je bolesna da je u danasnje vrijeme takvu pojavu tesko pojmiti.

Sirom BI su izvodili teroristicke akcije protiv vlastitog naroda u ime stvaranja drzave Izrael.

Na sta ce tek biti spremni zbog sporazuma sa neporazenim Iranom, bog dragi neka zna.
Jos te cekam da mi objasnis onaj post od nekidan…
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#75279 Re: IRAN

Post by no_sekirli »

Ameri cijelo vrijeme rade skupa sa iranskim rezimom, svi skupa prodaju mooda pod bubrege.
Sad Iran ima toliku moc da moze za sve zivo ucjenjivat Hormuzom, a tu moc im je dao osobno Kramp. Providni su ko jufka.
User avatar
alijagoro
Posts: 8036
Joined: 06/03/2008 18:02

#75280 Re: IRAN

Post by alijagoro »


:lol:
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#75281 Re: IRAN

Post by SaPnA »

A sto je najgore moze im prodat bukvalno bilo koju ublehu i citava MAGA ce je prihvatit zdravo za gotovo.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#75282 Re: IRAN

Post by no_sekirli »

Pobjedili smo u ratu, prodat cemo porazenima kukuruz i soju.

Koji ublehar :lol:
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#75283 Re: IRAN

Post by -Chesterfield- »

Nismo dali poklon Iranu, natjerali smo ih da našim farmerima plate za njihov rad. :D
Jedan klik mišem i eto dolara Iranu.
Post Reply