IRAN
- Toffee karamela
- Posts: 3230
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#75253 Re: IRAN
net je zasut predobrim meme-ima u vezi iznenadnog iranskog bogaćenja




- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#75254 Re: IRAN
BREAKING: Iran’s Khatam al-Anbiya HQ says the Strait of Hormuz will be closed to vessel traffic, citing U.S. “bad faith” over the war-ending MoU and continued Israeli ceasefire violations in southern Lebanon, according to Fars.
It warned this is only the “first step” in response.
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#75255 Re: IRAN
Eno AlJazeera i BBC javljaju da je Iranska vojska izjavila da će ponovo zatvoriti Hormuz
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#75258 Re: IRAN
Samo se nadam da nisu svi u istom avionu
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
-
Hendrix
- Posts: 5282
- Joined: 27/02/2004 00:00
#75261 Re: IRAN
Ovo je stvarno dopizdilo svima, otvoreno zatvoreno. Ima sporazum koji Izrael ne pika i nastavlja po svome, Trump opet nesta prijeti Iranu, ko se uopste ovde pita?
Ovo je totalni cirkus i ne znam do kada ostale ekonomije svijeta mogu ovako gledati sa strane kako im debili spremaju finansijski krah.
Ovo je totalni cirkus i ne znam do kada ostale ekonomije svijeta mogu ovako gledati sa strane kako im debili spremaju finansijski krah.
-
preludezalude
- Posts: 7008
- Joined: 07/03/2012 00:09
#75262 Re: IRAN
Svaka ova vijest ima dogovora, nema dogovora mijenja cijenu nafte na cemu se "neki" ljudi bogate. Koliko puta je Trump samo svojim izjavama mijenjao cijenu nafte...
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#75266 Re: IRAN
Pravi kaubojac….
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#75267 Re: IRAN
Ne pratim vise...jel se sta desava bitno, osim sto Zutalj laprda svoje standardne sizofrenicne gluposti..?
Ikakav dogovor? Koliko vidim nista od toga...
Roka li ko koga?
Ikakav dogovor? Koliko vidim nista od toga...
Roka li ko koga?
- Danguba
- Posts: 15864
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#75268 Re: IRAN
Nista nisi propustio.
Haosman zeli po svaku cijenu da zavrsi ovaj rat.
Iranci dobro igraju ovu partiju.
Sada su u Svicarskoj na potpisivanju memoranduma o razumijevanju sa 14 tacaka.
Cionistima se ne svidja taj memorandum pa bi i dalje da ubijaju i sire se pod pricom da obezbijede svoje granice.
Oni mu ne daju nazad a naprijed ne moze.
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/trum ... /260621083
Haosman zeli po svaku cijenu da zavrsi ovaj rat.
Iranci dobro igraju ovu partiju.
Sada su u Svicarskoj na potpisivanju memoranduma o razumijevanju sa 14 tacaka.
Cionistima se ne svidja taj memorandum pa bi i dalje da ubijaju i sire se pod pricom da obezbijede svoje granice.
Oni mu ne daju nazad a naprijed ne moze.
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/trum ... /260621083
-
Hendrix
- Posts: 5282
- Joined: 27/02/2004 00:00
#75269 Re: IRAN
Oni kao hoce da blokiraju Hormuz, a mi im kao ne damo.
Otprilike tako. Narandza manipulise trzistem i citavom svjetskom ekonomijom preko twitova, svijet sjedi i suti, mozda bude neke nafake od budale. Cijene divljaju ko da je Covid opet, inflacija do plafona radi debila koji skrece paznju sa Epsteina.
Jadno da ne moze jadnije biti.
-
swanfilter
- Posts: 10811
- Joined: 06/06/2008 18:52
#75270 Re: IRAN
Zbog Izraela su potrcali pred rudu i upali u govna preko glave. Sada se toliko zele spasiti mlaza iz vodokotlica da su na trenutak odje...bali falangu iz Tel Aviva zbog dogovora koji bi smirio trziste i mozda sprijecio katastrofu.
Al falanga u Tel Avivu je bolesna da je u danasnje vrijeme takvu pojavu tesko pojmiti.
Sirom BI su izvodili teroristicke akcije protiv vlastitog naroda u ime stvaranja drzave Izrael.
Na sta ce tek biti spremni zbog sporazuma sa neporazenim Iranom, bog dragi neka zna.
Al falanga u Tel Avivu je bolesna da je u danasnje vrijeme takvu pojavu tesko pojmiti.
Sirom BI su izvodili teroristicke akcije protiv vlastitog naroda u ime stvaranja drzave Izrael.
Na sta ce tek biti spremni zbog sporazuma sa neporazenim Iranom, bog dragi neka zna.
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#75272 Re: IRAN
Ih... 
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#75273 Re: IRAN
Iran se može poigravati sa Amerima jer imaju Hormuš. Ameri nisu bili svjesni kakvu globalnu ulogu igra taj moreuz. Zato sada ukidaju sve sankcije za otvaranje tog istog moreuza.
- Danguba
- Posts: 15864
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#75274 Re: IRAN
: Dobro da si i ti nesto shvatio.
Ostade rezim po volji Irana a ne cionista.
Ostade rezim po volji Irana a ne cionista.
- Cracked
- Posts: 798
- Joined: 16/05/2012 02:31
#75275 Re: IRAN
znali su ameri, ali administracija morona je resistentna na savjete i znanje. Samo sila i gdje sta moze pokrasti, od koga sta moze uzvuci za sebe i svoje.
