IRAN

User avatar
alijagoro
Posts: 8036
Joined: 06/03/2008 18:02

#75251 Re: IRAN

Post by alijagoro »


Navodno
User avatar
alijagoro
Posts: 8036
Joined: 06/03/2008 18:02

#75252 Re: IRAN

Post by alijagoro »

User avatar
Toffee karamela
Posts: 3230
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#75253 Re: IRAN

Post by Toffee karamela »

net je zasut predobrim meme-ima u vezi iznenadnog iranskog bogaćenja :lol:

Image

Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#75254 Re: IRAN

Post by Velkoski »

BREAKING: Iran’s Khatam al-Anbiya HQ says the Strait of Hormuz will be closed to vessel traffic, citing U.S. “bad faith” over the war-ending MoU and continued Israeli ceasefire violations in southern Lebanon, according to Fars.

It warned this is only the “first step” in response.
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#75255 Re: IRAN

Post by TAFKAP »

Eno AlJazeera i BBC javljaju da je Iranska vojska izjavila da će ponovo zatvoriti Hormuz
User avatar
Peacean
Posts: 9838
Joined: 11/09/2017 11:13
Location: Sarajevo

#75256 Re: IRAN

Post by Peacean »

Toliko o tome

User avatar
alijagoro
Posts: 8036
Joined: 06/03/2008 18:02

#75257 Re: IRAN

Post by alijagoro »


User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#75258 Re: IRAN

Post by TAFKAP »

Samo se nadam da nisu svi u istom avionu
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#75259 Re: IRAN

Post by omar little »

pobice ih izrael.
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#75260 Re: IRAN

Post by Quaresma »

TAFKAP wrote: 20/06/2026 20:18 Samo se nadam da nisu svi u istom avionu
Bice da ce neka raketa iz Rusije zalutati i oboriti avion.
Hendrix
Posts: 5282
Joined: 27/02/2004 00:00

#75261 Re: IRAN

Post by Hendrix »

Ovo je stvarno dopizdilo svima, otvoreno zatvoreno. Ima sporazum koji Izrael ne pika i nastavlja po svome, Trump opet nesta prijeti Iranu, ko se uopste ovde pita?

Ovo je totalni cirkus i ne znam do kada ostale ekonomije svijeta mogu ovako gledati sa strane kako im debili spremaju finansijski krah.
preludezalude
Posts: 7008
Joined: 07/03/2012 00:09

#75262 Re: IRAN

Post by preludezalude »

Svaka ova vijest ima dogovora, nema dogovora mijenja cijenu nafte na cemu se "neki" ljudi bogate. Koliko puta je Trump samo svojim izjavama mijenjao cijenu nafte...
User avatar
Peacean
Posts: 9838
Joined: 11/09/2017 11:13
Location: Sarajevo

#75263 Re: IRAN

Post by Peacean »

Image
User avatar
alijagoro
Posts: 8036
Joined: 06/03/2008 18:02

#75264 Re: IRAN

Post by alijagoro »


:-)
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#75265 Re: IRAN

Post by Danguba »

Ocaj.
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#75266 Re: IRAN

Post by armin071 »

Pravi kaubojac….
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#75267 Re: IRAN

Post by Dozer »

Ne pratim vise...jel se sta desava bitno, osim sto Zutalj laprda svoje standardne sizofrenicne gluposti..?
Ikakav dogovor? Koliko vidim nista od toga...
Roka li ko koga?
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#75268 Re: IRAN

Post by Danguba »

Nista nisi propustio.
Haosman zeli po svaku cijenu da zavrsi ovaj rat.
Iranci dobro igraju ovu partiju.

Sada su u Svicarskoj na potpisivanju memoranduma o razumijevanju sa 14 tacaka.
Cionistima se ne svidja taj memorandum pa bi i dalje da ubijaju i sire se pod pricom da obezbijede svoje granice.
Oni mu ne daju nazad a naprijed ne moze.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/trum ... /260621083
Hendrix
Posts: 5282
Joined: 27/02/2004 00:00

#75269 Re: IRAN

Post by Hendrix »

Dozer wrote: 21/06/2026 21:56 Ne pratim vise...jel se sta desava bitno, osim sto Zutalj laprda svoje standardne sizofrenicne gluposti..?
Ikakav dogovor? Koliko vidim nista od toga...
Roka li ko koga?
Oni kao hoce da blokiraju Hormuz, a mi im kao ne damo.

Otprilike tako. Narandza manipulise trzistem i citavom svjetskom ekonomijom preko twitova, svijet sjedi i suti, mozda bude neke nafake od budale. Cijene divljaju ko da je Covid opet, inflacija do plafona radi debila koji skrece paznju sa Epsteina.

Jadno da ne moze jadnije biti.
swanfilter
Posts: 10811
Joined: 06/06/2008 18:52

#75270 Re: IRAN

Post by swanfilter »

Zbog Izraela su potrcali pred rudu i upali u govna preko glave. Sada se toliko zele spasiti mlaza iz vodokotlica da su na trenutak odje...bali falangu iz Tel Aviva zbog dogovora koji bi smirio trziste i mozda sprijecio katastrofu.

Al falanga u Tel Avivu je bolesna da je u danasnje vrijeme takvu pojavu tesko pojmiti.

Sirom BI su izvodili teroristicke akcije protiv vlastitog naroda u ime stvaranja drzave Izrael.

Na sta ce tek biti spremni zbog sporazuma sa neporazenim Iranom, bog dragi neka zna.
User avatar
Peacean
Posts: 9838
Joined: 11/09/2017 11:13
Location: Sarajevo

#75271 Re: IRAN

Post by Peacean »

User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#75272 Re: IRAN

Post by Dozer »

Ih... :D
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#75273 Re: IRAN

Post by Ludzak »

Iran se može poigravati sa Amerima jer imaju Hormuš. Ameri nisu bili svjesni kakvu globalnu ulogu igra taj moreuz. Zato sada ukidaju sve sankcije za otvaranje tog istog moreuza.
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#75274 Re: IRAN

Post by Danguba »

: Dobro da si i ti nesto shvatio. :mrgreen:

Ostade rezim po volji Irana a ne cionista.
User avatar
Cracked
Posts: 798
Joined: 16/05/2012 02:31

#75275 Re: IRAN

Post by Cracked »

Ludzak wrote: 22/06/2026 09:24 Iran se može poigravati sa Amerima jer imaju Hormuš. Ameri nisu bili svjesni kakvu globalnu ulogu igra taj moreuz. Zato sada ukidaju sve sankcije za otvaranje tog istog moreuza.
znali su ameri, ali administracija morona je resistentna na savjete i znanje. Samo sila i gdje sta moze pokrasti, od koga sta moze uzvuci za sebe i svoje.
Post Reply