kravamuzara wrote: ↑19/11/2024 15:23Pristup diskusiji je dopusten i pjesacima i bicklistima i svima osim vlasnicima fabie 1.2Evolution_IV wrote: ↑19/11/2024 15:21 sta, znaci mora vozit nesto bijesno tipa q7 10xSline da bi mogao pristupit diskusiji, inace nista jel??
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#35651 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35652 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I to je tvoj izbor postujem.Evolution_IV wrote: ↑19/11/2024 15:43Aha ok, ne zna on nista ko ni ja, vozamo lesheve...sumirprimus wrote: ↑19/11/2024 15:26Samo d ane vozi ruzne zastarjele mazde i da nije dio kultaEvolution_IV wrote: ↑19/11/2024 15:21 sta, znaci mora vozit nesto bijesno tipa q7 10xSline da bi mogao pristupit diskusiji, inace nista jel??
Iako nemam pojma sta vozis
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#35653 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Dobra je mazda,...ali u poredjenju sa citroenom, fiatom, geelyem..
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#35654 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Vidi jednu stvar. Tačno sam znao kakva će reakcija biti kada sam ti nabrojao auta. I tačno znam da znaš šta vozim jer sam to pomenuo ovde X puta.sumirprimus wrote: ↑19/11/2024 15:04
Pa koliko pljujes jarane druga auta cojk bi reko sila moć ono nidje veze. Nista, zbogom
I reći ću ti jedno, svjesno rizikujući ban. Ako je ovo način tvog rasuđivanja i logika, glup si druže ko kurac.
Vozim to što vozim i ne sgidim se sekunde niti smatram manje ravnopravnim, a tebi i takvima mogu držati predavanja iz bilo čega, pa i u vezi auta. Kroz trgovinu autima sam se i nagledao i navozao svega starog, a kroz druge poslove svega novog na šta vi ovde balavite. Ja sam ulagao viškove u nekretnine, a ne u auta. Tako da bi sada mogao da vozim sve ono o čemu sanjate, ali mi se ne prodaju nekretnine koje su višak.
Ali mene ne rade displeji i fejk auta kao tebe i slične. Taj prastari VW koji vozim nije moja potreba već strast. Draže mi je sjesti i provozati ga nego bilo šta drugo što sam imao.
Last edited by citroen xm on 19/11/2024 16:05, edited 1 time in total.
- Rockefeller
- Posts: 8701
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#35655 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bgmi da mi se nije tesko uvalit jedno 40k za kola ili to ili A5.konektovan wrote: ↑19/11/2024 15:47
Dobra je mazda,...ali u poredjenju sa citroenom, fiatom, geelyem..![]()
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#35656 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kupuje covjek u njemackoj, tamo je vauvau garancija 2 godine, znaci u 99% slucajeva istekla ili ostalo mizerno, isto bitan faktor.
Sestica 2022.-2023. za 26-27k sa jos 4-5 godina garancije i to je to
Sestica 2022.-2023. za 26-27k sa jos 4-5 godina garancije i to je to
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35657 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Opa dakle u pravu sam, licne frustracije i kompleksi na temi. Jos samo da tu energiju usmjeris u pravom smjeru druze i umjesto predavanja drugima, oplodis to znanje i sebi kupis bolje auto u skladu s temom, sretno i ziviocitroen xm wrote: ↑19/11/2024 16:02Vidi jednu stvar. Tačno sam znao kakva će reakcija biti kada sam ti nabrojao auta. I tačno znam da znaš šta vozim jer sam to pomenuo ovde X puta.sumirprimus wrote: ↑19/11/2024 15:04
Pa koliko pljujes jarane druga auta cojk bi reko sila moć ono nidje veze. Nista, zbogom![]()
I reći ću ti jedno, svjesno rizikujući ban. Ako je ovo način tvog rasuđivanja i logika, glup si druže ko kurac.
Vozim to što vozim i ne sgidim se sekunde niti smatram manje ravnopravnim, a tebi i takvima mogu držati predavanja iz bilo čega, pa i u vezi auta. Kroz trgovinu autima sam se i nagledao i navozao svega starog, a kroz druge poslove svega novog na šta vi ovde balavite. Ulaganjem u nekretnine na vrijeme, stekao sam mogućnost da prodajom manjeg dijela vozim ono o što je predmet vaših vlažnih snova pa i više od toga.
Ali mene ne rade displeji i fejk auta kao tebe i slične. Taj prastari VW koji vozim nije moja potreba već strast. Draže mi je sjesti i provozati ga nego bilo šta drugo što sam imao.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#35658 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja vozim tačno onakva auta kakva mi trebaju. Ne treba ti da brineš o tome da li ja vozim loše ili dobro auto. A sigurno ga neću kupovati da se dokazujem tebi ili bilo kome drugome.sumirprimus wrote: ↑19/11/2024 16:05
Opa dakle u pravu sam, licne frustracije i kompleksi na temi. Jos samo da tu energiju usmjeris u pravom smjeru druze i umjesto predavanja drugima, oplodis to znanje i sebi kupis bolje auto u skladu s temom, sretno i zivio![]()
Sa ovo svojih godina mislim da sam stekao i više nego što mi u životu treba, meni dovoljno.
U tvoj imovinski karton neću da ulazim. Ne interesuje me, ali čim te ovako dotaklo moje(ne pljuvanje) diskutovanje o Arteonu, vidim da ti je to mokri san još uvijek nedosanjan pa te boli.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35659 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Aha dakle ko prica o imovini, tema je o autima. Tacno licne frustraciej ,otvori se cojk ko lubenica
Nije to smao arteon. Ali je rijec o potrebi
Nije to smao arteon. Ali je rijec o potrebi
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#35660 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jesi i ti naivan...sumir je to.citroen xm wrote: ↑19/11/2024 16:11Ja vozim tačno onakva auta kakva mi trebaju. Ne treba ti da brineš o tome da li ja vozim loše ili dobro auto. A sigurno ga neću kupovati da se dokazujem tebi ili bilo kome drugome.sumirprimus wrote: ↑19/11/2024 16:05
Opa dakle u pravu sam, licne frustracije i kompleksi na temi. Jos samo da tu energiju usmjeris u pravom smjeru druze i umjesto predavanja drugima, oplodis to znanje i sebi kupis bolje auto u skladu s temom, sretno i zivio![]()
Sa ovo svojih godina mislim da sam stekao i više nego što mi u životu treba, meni dovoljno.
U tvoj imovinski karton neću da ulazim. Ne interesuje me, ali čim te ovako dotaklo moje(ne pljuvanje) diskutovanje o Arteonu, vidim da ti je to mokri san još uvijek nedosanjan pa te boli.
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#35661 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Problem je što većina ne može odvojiti subjektivno od objektivnog pa se povuku za svojim subjektivnim.
Objektivno je da Arteon ima svježiji i noviji dizajn, i izvana i iznutra. Činjenica, dizajn je i faktualno vremenski noviji 5, odnosno 3 godine, znači za očekivati. Subjektivno je sad da li se nekome to sviđa. Isto vrijedi i za pomenutu instrument tablu.
Objektivno je da Mazda ima robusan i dokazan motor. Subjektivno je da li to nekome igra ulogu u izboru, jer i 2.0 TSI je solidan motor sa uporedivim performansama.
Objektivno je da Arteon ima svježiji i noviji dizajn, i izvana i iznutra. Činjenica, dizajn je i faktualno vremenski noviji 5, odnosno 3 godine, znači za očekivati. Subjektivno je sad da li se nekome to sviđa. Isto vrijedi i za pomenutu instrument tablu.
Objektivno je da Mazda ima robusan i dokazan motor. Subjektivno je da li to nekome igra ulogu u izboru, jer i 2.0 TSI je solidan motor sa uporedivim performansama.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#35662 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moraš da shvatiš da ma koliko volio auta, nema svako potrebu ni volju da kupuje skupo auto. Interesovanja su različita. Potreba da se priča o imovini se javila kada si nakon odgovora šta vozim, pokušao da me diskredituješ tipično glupim argumentom: šta će bijeda sa VW-om starim 40 godina diskutovati o Arteonu.sumirprimus wrote: ↑19/11/2024 16:13 Aha dakle ko prica o imovini, tema je o autima. Tacno licne frustraciej ,otvori se cojk ko lubenica![]()
![]()
Nije to smao arteon. Ali je rijec o potrebi![]()
Dakle, priča da neko nema pravo pričati o nekom autu jer ne posjeduje skuplje je dječačka i vrlo glupa za odraslog čovjeka koji ima išta u glavi. Druže, niti si me pobio, niti izrugao, a nisi ni ispao faca. Ispao si samo glup.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#35663 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma nisam naivan ni sekunde. Čim je pitanje postavljeno znao sam čemu vodi. Ali volim ja da ovakve istresem iz gaća, da im više ne ostane ni mrva argumentacije u priči.
Jbg, uvrijedio sam djetetu Arteona, možda sada podere poster sa zida sobe.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#35664 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tačno frajer usere svaku temu gdje se pojavi.
Bogtenejebo ovdje se svi podbadamo FRvsDEvsJP i ono dođe nešto s visoka da sad pametuje.
Pusti ba, ako ti treba savjet pitaj, ako ne, avlija.
Bogtenejebo ovdje se svi podbadamo FRvsDEvsJP i ono dođe nešto s visoka da sad pametuje.
Pusti ba, ako ti treba savjet pitaj, ako ne, avlija.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35665 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da ali nije tema o ljubavi, filozofiji zivota, nego o kupovini autacitroen xm wrote: ↑19/11/2024 16:21Moraš da shvatiš da ma koliko volio auta, nema svako potrebu ni volju da kupuje skupo auto. Interesovanja su različita. Potreba da se priča o imovini se javila kada si nakon odgovora šta vozim, pokušao da me diskredituješ tipično glupim argumentom: šta će bijeda sa VW-om starim 40 godina diskutovati o Arteonu.sumirprimus wrote: ↑19/11/2024 16:13 Aha dakle ko prica o imovini, tema je o autima. Tacno licne frustraciej ,otvori se cojk ko lubenica![]()
![]()
Nije to smao arteon. Ali je rijec o potrebi![]()
Dakle, priča da neko nema pravo pričati o nekom autu jer ne posjeduje skuplje je dječačka i vrlo glupa za odraslog čovjeka koji ima išta u glavi. Druže, niti si me pobio, niti izrugao, a nisi ni ispao faca. Ispao si samo glup.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35666 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Al si me istrseso, skuplje moje gace od tvog autacitroen xm wrote: ↑19/11/2024 16:23Ma nisam naivan ni sekunde. Čim je pitanje postavljeno znao sam čemu vodi. Ali volim ja da ovakve istresem iz gaća, da im više ne ostane ni mrva argumentacije u priči.![]()
Jbg, uvrijedio sam djetetu Arteona, možda sada podere poster sa zida sobe.
Jeko dijete? ako nismo tu s godinama onda sam stariji
- Rockefeller
- Posts: 8701
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#35667 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ala smo nezgodni jebovaszivotukurac. Ja sam ba sad najrahatniji kad idem sa biciklom na poso. Jebes kola..
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35668 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Slazem seRockefeller wrote: ↑19/11/2024 16:35![]()
Ala smo nezgodni jebovaszivotukurac. Ja sam ba sad najrahatniji kad idem sa biciklom na poso. Jebes kola..
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35669 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I ovakvi pljuju po arteonu. Eee svasta jel reqlnocitroen xm wrote: ↑19/11/2024 14:57
Ne kontam poentu i dalje. Hoćeš i rodni list?
VW T3 1988.
P307 2006. 1.6 16v
Dolazi P508 2013. 2.0 HDI
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#35670 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Arteon meni licno bezveze unutra, mozda je svjez i nov ali bezveze. Vanka je ok, SB mi se ne svidja.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35671 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma nije los. U najmanju ruku. Auto od 100kKarikaturist wrote: ↑19/11/2024 16:38 Arteon meni licno bezveze unutra, mozda je svjez i nov ali bezveze. Vanka je ok, SB mi se ne svidja.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#35672 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dodje mi da prodam auto i idem biciklom na poso
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#35673 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Arteon je usminkani passat cc iz 2010 
- Rockefeller
- Posts: 8701
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#35675 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da baš ovakvi i nastaviće sa zadovoljstvom. Da se još malo palite vi što i ne znate šta je pljuvanje.sumirprimus wrote: ↑19/11/2024 16:36I ovakvi pljuju po arteonu. Eee svasta jel reqlnocitroen xm wrote: ↑19/11/2024 14:57
Ne kontam poentu i dalje. Hoćeš i rodni list?
VW T3 1988.
P307 2006. 1.6 16v
Dolazi P508 2013. 2.0 HDI![]()
Šta će dijete. Nemoj mu po Arteonu, to skupo jbt život. Đe ćeš na VW svetinju, znaš li ti koliko je to skupo....
