F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#34126 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by axe22 »

konektovan wrote: 15/09/2024 16:18
Samprotivsviju wrote: 15/09/2024 16:14
konektovan wrote: 15/09/2024 16:10

Decko je malo fulio.... :lol:
Ovo se zove opsesija, a vjerujem da mu je gledanje F1 zadnjih godina jedna vrsta mazohizma :D
Decko je alfista,..a oni znas po prirodi da su malo mazohisti.... :mrgreen:
Na to se fatas kad nemas Kvalitetan argument.
Lol
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34127 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

https://youtube.com/shorts/mK12hO1EL4g? ... 5k3GyTLQO3

Pogledas liniju i vidis kako je Sainz taj koji se pomjerao prema Perezu...

Nakon kontakta tockova, desilo se sta se desilo
Last edited by Samprotivsviju on 15/09/2024 16:28, edited 1 time in total.
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#34128 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

axe22 wrote: 15/09/2024 16:22
konektovan wrote: 15/09/2024 16:18
Samprotivsviju wrote: 15/09/2024 16:14

Ovo se zove opsesija, a vjerujem da mu je gledanje F1 zadnjih godina jedna vrsta mazohizma :D
Decko je alfista,..a oni znas po prirodi da su malo mazohisti.... :mrgreen:
Na to se fatas kad nemas Kvalitetan argument.
Lol
E imas ti u pm....na nivou derleta iz obdanista.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34129 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Idete mi na zivce
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#34130 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by axe22 »

konektovan wrote: 15/09/2024 16:27
axe22 wrote: 15/09/2024 16:22
konektovan wrote: 15/09/2024 16:18

Decko je alfista,..a oni znas po prirodi da su malo mazohisti.... :mrgreen:
Na to se fatas kad nemas Kvalitetan argument.
Lol
E imas ti u pm....na nivou derleta iz obdanista.
Eto dokaza, argument ti je skracenica "pm", svaka cast.
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#34131 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by axe22 »

Samprotivsviju wrote: 15/09/2024 16:26 https://youtube.com/shorts/mK12hO1EL4g? ... 5k3GyTLQO3

Pogledas liniju i vidis kako je Sainz taj koji se pomjerao prema Perezu...

Nakon kontakta tockova, desilo se sta se desilo
Imas 10% staze, bezis od zida i ispred si. Drugi vozac ima 90% staze, nalazis se iza ali ne pomjeris se ni sekunde.
Imas snimak Sainzove kamere gdje se vidi a ne skrece lijevo
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#34132 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by axe22 »

_BataZiv_0809 wrote: 15/09/2024 15:27
axe22 wrote: 15/09/2024 15:12
_BataZiv_0809 wrote: 15/09/2024 15:03 Je li ovo Max preticao pod VSC :roll:
I Mclarena oko boxa nesto.
Da ali tu je tim u pitanju ne vozaci

Max ako dobije 10 sekundi kazne ide iza Alonsa
https://www.racefans.net/2024/09/15/max ... ringement/

Valjda je preticao u krugu kad je isao u box.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34133 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

axe22 wrote: 15/09/2024 16:33
Samprotivsviju wrote: 15/09/2024 16:26 https://youtube.com/shorts/mK12hO1EL4g? ... 5k3GyTLQO3

Pogledas liniju i vidis kako je Sainz taj koji se pomjerao prema Perezu...

Nakon kontakta tockova, desilo se sta se desilo
Imas 10% staze, bezis od zida i ispred si. Drugi vozac ima 90% staze, nalazis se iza ali ne pomjeris se ni sekunde.
Imas snimak Sainzove kamere gdje se vidi a ne skrece lijevo
Ova kamera ti je cist dokaz da se Sainz jest kretao lijevo, pa naravno da se ne vidi na volanu jer se kretao suptilno lijevo prema Perezu, ali vidis po liniji na asfaltu da se kretao lijevo..

Majka mu stara pa i trabantu si par cenata mogao pomjeriti volan da bi suptilno promjenio pravac...naravno da sw necw vidjeti na volanu jer se radi o milimetrima..
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34134 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Pa ima Perez heybet prostora na lijevoj strani
Satrali ste se dokazujuci sa je Lewis imao prostora u Copseu 2021 a sad druga prica xe xe
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#34135 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konektovan »

Klasicni trkaci incident,..niko nije ovdje imao namjeru da nekog izbaci,..obojica bili blizu jedan drugom,....mala nepaznja a steta velika. Zao mi je obojice, jer su do tog momenta vozili izvanredno.
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#34136 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by axe22 »

Samprotivsviju wrote: 15/09/2024 16:36
axe22 wrote: 15/09/2024 16:33
Samprotivsviju wrote: 15/09/2024 16:26 https://youtube.com/shorts/mK12hO1EL4g? ... 5k3GyTLQO3

Pogledas liniju i vidis kako je Sainz taj koji se pomjerao prema Perezu...

Nakon kontakta tockova, desilo se sta se desilo
Imas 10% staze, bezis od zida i ispred si. Drugi vozac ima 90% staze, nalazis se iza ali ne pomjeris se ni sekunde.
Imas snimak Sainzove kamere gdje se vidi a ne skrece lijevo
Ova kamera ti je cist dokaz da se Sainz jest kretao lijevo, pa naravno da se ne vidi na volanu jer se kretao suptilno lijevo prema Perezu, ali vidis po liniji na asfaltu da se kretao lijevo..

Majka mu stara pa i trabantu si par cenata mogao pomjeriti volan da bi suptilno promjenio pravac...naravno da sw necw vidjeti na volanu jer se radi o milimetrima..
Koliko Perez a koliko Sainz ima prostora na stazi?
Perez ima preko 70% staze, Sainz bjezi od zida lagano i prati putanju Leca, da je i nastavii samo pravo Perez ne bi mogao nista jer na tom dijelu staze ne mozes preticati.
User avatar
rovac13
Posts: 5761
Joined: 08/12/2013 16:17

#34137 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by rovac13 »

Sainz nije trebao suptilno ici mm lijevo......trebao se ugledat na maxa pa drasticno lijevo na pratioca.......pa ako pratilac proba desno onda ponovo jako desno......nema pustanja 😂
User avatar
rovac13
Posts: 5761
Joined: 08/12/2013 16:17

#34138 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by rovac13 »

Ali pazi idiota na sport klubu 😂

U zelji da ocrne sainza kaze lik......sainz isao na pereza......u tom momentu krece onboard snimak.......kaze obratite paznju na sainzove ruke.........kad ono kvrc.......sainz drzi volan pravo ne mrda .....ovaj iza ga samo baci .......muk 😂
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34139 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

axe22 wrote: 15/09/2024 16:47
Samprotivsviju wrote: 15/09/2024 16:36
axe22 wrote: 15/09/2024 16:33

Imas 10% staze, bezis od zida i ispred si. Drugi vozac ima 90% staze, nalazis se iza ali ne pomjeris se ni sekunde.
Imas snimak Sainzove kamere gdje se vidi a ne skrece lijevo
Ova kamera ti je cist dokaz da se Sainz jest kretao lijevo, pa naravno da se ne vidi na volanu jer se kretao suptilno lijevo prema Perezu, ali vidis po liniji na asfaltu da se kretao lijevo..

Majka mu stara pa i trabantu si par cenata mogao pomjeriti volan da bi suptilno promjenio pravac...naravno da sw necw vidjeti na volanu jer se radi o milimetrima..
Koliko Perez a koliko Sainz ima prostora na stazi?
Perez ima preko 70% staze, Sainz bjezi od zida lagano i prati putanju Leca, da je i nastavii samo pravo Perez ne bi mogao nista jer na tom dijelu staze ne mozes preticati.
Ne da mi se iskreno raspravljati, sta god rekao ili ti pokazao kao u ovom slucaju gdje se jasno vidi da Sainz se nije drzao pravca vec pomjerao prema Perezu koji je isao pravo gdje su se dotakli gumana i desilo sta se desilo..tebi ce na kraju dana biti uvijek kriv vozac Red Bulla odnosno Max, koji nema veze sa ovim slucajem, vec Perez koji vazi na naj korektnijeg vozaca na gridu.

Trazis da Piasti slusa timske naredbe a istovremeno ti smeta ako timske naredbe uradi Perez...
Last edited by Samprotivsviju on 15/09/2024 17:03, edited 1 time in total.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#34140 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

Klasican trkacki incident, iako cisto sumnjam da sainz nije vidio pereza kao sto kaze :-) mada nijednom nije u interesu da uniste dobre utrke koje su imali

McLaren nastavlja grabiti polako ali sigurno ka oba pehara. Raspad u RB je nestvaran i ne znam kakav sreca maxu treba da odbrani titulu. Sa ovom formom nema ni 30% sanse

Koliko je jos bodova u igri do kraja? Stotinjak?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34141 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

E jbga sad 30% :mrgreen:

Imas jos 7 trka na kojima se maksimalno moze uzet 25 bodova i 3 sprinta.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#34142 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

rovac13 wrote: 15/09/2024 16:59 Ali pazi idiota na sport klubu 😂

U zelji da ocrne sainza kaze lik......sainz isao na pereza......u tom momentu krece onboard snimak.......kaze obratite paznju na sainzove ruke.........kad ono kvrc.......sainz drzi volan pravo ne mrda .....ovaj iza ga samo baci .......muk 😂
Ma vjetar ga zanio. Nezgodno puse izmedju zgrada
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#34143 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

_BataZiv_0809 wrote: 15/09/2024 17:05 E jbga sad 30% :mrgreen:

Imas jos 7 trka na kojima se maksimalno moze uzet 25 bodova i 3 sprinta.
Pa nema, vidis da je najsporiji na gridu. Preko 200 bodova je u igri. Upitno je ima li i toliko sanse
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34144 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Sto bi Pavle i Srdjan isli da ocrne bilo koga?
Ljudi su profesionalci, a pri tome sada imaju i vlastiti podcast za ciji rejting nije dobro da se svrstavaju na bilo ciju stranu.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#34145 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by tovarish »

Max jak ko Rusija! Rusi nisu najjača vojna sila u Rusiji, a Max nije najbolji ni u svom timu.
:run: :-D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34146 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

omega369 wrote: 15/09/2024 17:06
_BataZiv_0809 wrote: 15/09/2024 17:05 E jbga sad 30% :mrgreen:

Imas jos 7 trka na kojima se maksimalno moze uzet 25 bodova i 3 sprinta.
Pa nema, vidis da je najsporiji na gridu. Preko 200 bodova je u igri. Upitno je ima li i toliko sanse
59 bodova je jako lijepa prednost.

Max je 2021. ispred Lewisa imao najvecu predonost od 32 boda.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#34147 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

Pa ovo je staza koja tradicionalno odgovara Perezu kao i Leclercu - 3 ili 4 zadnja pole je uzeo. Ne bih od toga pravio nikakav bauk.
sahbazzz
Posts: 1086
Joined: 19/07/2020 12:27

#34148 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by sahbazzz »

Sve je ovo Leclerc kriv. Imas 6 sekundi prednosti i u direktnom okrsaju pustis Pisatrija bez ikakve borbe. Zasto nije drzao defanzivnu liniju? Da se samo u onom krugu spasio garantujem da bi pobjegao kao i u prvom dijelu trke. Na kraju su Ferarriji trebali imati potencijalno 1 i 3 mjesto, ovako karna.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34149 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Sve sto su dobili u Monzi ovdje su prosuli
Posteno
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#34150 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by van Basten »

Strašna trka Piastrija, dokazao se danas i ofanzivno a pogotovo defanzivno. Def budućnost f1. I Lando je izvukao max nakon kraha u kvalifikacijama. Sve u svemu interesantna trka
Post Reply