Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Pogledas liniju i vidis kako je Sainz taj koji se pomjerao prema Perezu...
Nakon kontakta tockova, desilo se sta se desilo
Imas 10% staze, bezis od zida i ispred si. Drugi vozac ima 90% staze, nalazis se iza ali ne pomjeris se ni sekunde.
Imas snimak Sainzove kamere gdje se vidi a ne skrece lijevo
Pogledas liniju i vidis kako je Sainz taj koji se pomjerao prema Perezu...
Nakon kontakta tockova, desilo se sta se desilo
Imas 10% staze, bezis od zida i ispred si. Drugi vozac ima 90% staze, nalazis se iza ali ne pomjeris se ni sekunde.
Imas snimak Sainzove kamere gdje se vidi a ne skrece lijevo
Ova kamera ti je cist dokaz da se Sainz jest kretao lijevo, pa naravno da se ne vidi na volanu jer se kretao suptilno lijevo prema Perezu, ali vidis po liniji na asfaltu da se kretao lijevo..
Majka mu stara pa i trabantu si par cenata mogao pomjeriti volan da bi suptilno promjenio pravac...naravno da sw necw vidjeti na volanu jer se radi o milimetrima..
Klasicni trkaci incident,..niko nije ovdje imao namjeru da nekog izbaci,..obojica bili blizu jedan drugom,....mala nepaznja a steta velika. Zao mi je obojice, jer su do tog momenta vozili izvanredno.
Pogledas liniju i vidis kako je Sainz taj koji se pomjerao prema Perezu...
Nakon kontakta tockova, desilo se sta se desilo
Imas 10% staze, bezis od zida i ispred si. Drugi vozac ima 90% staze, nalazis se iza ali ne pomjeris se ni sekunde.
Imas snimak Sainzove kamere gdje se vidi a ne skrece lijevo
Ova kamera ti je cist dokaz da se Sainz jest kretao lijevo, pa naravno da se ne vidi na volanu jer se kretao suptilno lijevo prema Perezu, ali vidis po liniji na asfaltu da se kretao lijevo..
Majka mu stara pa i trabantu si par cenata mogao pomjeriti volan da bi suptilno promjenio pravac...naravno da sw necw vidjeti na volanu jer se radi o milimetrima..
Koliko Perez a koliko Sainz ima prostora na stazi?
Perez ima preko 70% staze, Sainz bjezi od zida lagano i prati putanju Leca, da je i nastavii samo pravo Perez ne bi mogao nista jer na tom dijelu staze ne mozes preticati.
Sainz nije trebao suptilno ici mm lijevo......trebao se ugledat na maxa pa drasticno lijevo na pratioca.......pa ako pratilac proba desno onda ponovo jako desno......nema pustanja
U zelji da ocrne sainza kaze lik......sainz isao na pereza......u tom momentu krece onboard snimak.......kaze obratite paznju na sainzove ruke.........kad ono kvrc.......sainz drzi volan pravo ne mrda .....ovaj iza ga samo baci .......muk
Imas 10% staze, bezis od zida i ispred si. Drugi vozac ima 90% staze, nalazis se iza ali ne pomjeris se ni sekunde.
Imas snimak Sainzove kamere gdje se vidi a ne skrece lijevo
Ova kamera ti je cist dokaz da se Sainz jest kretao lijevo, pa naravno da se ne vidi na volanu jer se kretao suptilno lijevo prema Perezu, ali vidis po liniji na asfaltu da se kretao lijevo..
Majka mu stara pa i trabantu si par cenata mogao pomjeriti volan da bi suptilno promjenio pravac...naravno da sw necw vidjeti na volanu jer se radi o milimetrima..
Koliko Perez a koliko Sainz ima prostora na stazi?
Perez ima preko 70% staze, Sainz bjezi od zida lagano i prati putanju Leca, da je i nastavii samo pravo Perez ne bi mogao nista jer na tom dijelu staze ne mozes preticati.
Ne da mi se iskreno raspravljati, sta god rekao ili ti pokazao kao u ovom slucaju gdje se jasno vidi da Sainz se nije drzao pravca vec pomjerao prema Perezu koji je isao pravo gdje su se dotakli gumana i desilo sta se desilo..tebi ce na kraju dana biti uvijek kriv vozac Red Bulla odnosno Max, koji nema veze sa ovim slucajem, vec Perez koji vazi na naj korektnijeg vozaca na gridu.
Trazis da Piasti slusa timske naredbe a istovremeno ti smeta ako timske naredbe uradi Perez...
Last edited by Samprotivsviju on 15/09/2024 17:03, edited 1 time in total.
Klasican trkacki incident, iako cisto sumnjam da sainz nije vidio pereza kao sto kaze mada nijednom nije u interesu da uniste dobre utrke koje su imali
McLaren nastavlja grabiti polako ali sigurno ka oba pehara. Raspad u RB je nestvaran i ne znam kakav sreca maxu treba da odbrani titulu. Sa ovom formom nema ni 30% sanse
rovac13 wrote: ↑15/09/2024 16:59
Ali pazi idiota na sport klubu
U zelji da ocrne sainza kaze lik......sainz isao na pereza......u tom momentu krece onboard snimak.......kaze obratite paznju na sainzove ruke.........kad ono kvrc.......sainz drzi volan pravo ne mrda .....ovaj iza ga samo baci .......muk
Sto bi Pavle i Srdjan isli da ocrne bilo koga?
Ljudi su profesionalci, a pri tome sada imaju i vlastiti podcast za ciji rejting nije dobro da se svrstavaju na bilo ciju stranu.
Sve je ovo Leclerc kriv. Imas 6 sekundi prednosti i u direktnom okrsaju pustis Pisatrija bez ikakve borbe. Zasto nije drzao defanzivnu liniju? Da se samo u onom krugu spasio garantujem da bi pobjegao kao i u prvom dijelu trke. Na kraju su Ferarriji trebali imati potencijalno 1 i 3 mjesto, ovako karna.
Strašna trka Piastrija, dokazao se danas i ofanzivno a pogotovo defanzivno. Def budućnost f1. I Lando je izvukao max nakon kraha u kvalifikacijama. Sve u svemu interesantna trka