Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66126 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Casual's wrote: 25/04/2024 14:44 Tužilaštvo BiH je razotkrilo da je u Sky komunikacijama Edin Gačanin naglasio koliko je “važno da Aida postane prvi ženski gradonačelnik”.

...a pricalo se da se KF nece ove godine kandidovati. :lol:
Auuuuu, pa ovo je nevjerovatno i strašno...
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#66127 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Pa jeste malo suhveli sto doFu zadnjih mjeseci 'nije siguran' za kandidaturu :D mada sam ja mislio da ce gurati Amru Mehmedic...

Samo me zanima kako bi nam Aidu predstavili; mlada, pametna, sposobna, nauka u bolnici, vijece, incijative, privatan biznis, zensko, sportista...sve kompetencije ima...da nam ga sukne :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38008
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#66128 Re: Zeničani

Post by Bobi »

cenecimoveocino wrote: 25/04/2024 13:47 Sta se desava sa zajednickim naplatnim mjestima?

Jutros nisaM mogao platiiti ni na stadionu niti na mjestu pored kocevskog mosta.
Istaknuto "SALTER NE RADI"
Pa tamo rade radnici Albe a valjda strajkuju, i ja čekam račun nikad ga pa da sve odjednom, probajte u ViK-u oni imaju naplatnu u Radakovu,prije nije bilo guzve sad je moguce kako druga naplatna ne rade.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#66129 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

N.N. wrote: 25/04/2024 15:04 Pa jeste malo suhveli sto doFu zadnjih mjeseci 'nije siguran' za kandidaturu :D mada sam ja mislio da ce gurati Amru Mehmedic...

Samo me zanima kako bi nam Aidu predstavili; mlada, pametna, sposobna, nauka u bolnici, vijece, incijative, privatan biznis, zensko, sportista...sve kompetencije ima...da nam ga sukne :D
A zar Zulovic nije bio na listi SDA prethodne izbore?
Izabere ga kao direktora prethodna KF vecina
SDA ga ne dira
Sad veze sa KF isplivavaju
Yebo lud zbunjenog
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#66130 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Prelistajte malo, opet ce nas u 'zone' rasporedjivati :D

https://zenica.ba/javne-rasprave/javna- ... ovrsinama/
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#66131 Re: Zeničani

Post by Casual's »

_BataZiv_0809 wrote: 25/04/2024 15:33
A zar Zulovic nije bio na listi SDA prethodne izbore?
Izabere ga kao direktora prethodna KF vecina
SDA ga ne dira
Sad veze sa KF isplivavaju
Yebo lud zbunjenog
Njega brane sad i SDA i KF profili. Aidu niko ne spominje. :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#66132 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Casual's wrote: 25/04/2024 15:37
_BataZiv_0809 wrote: 25/04/2024 15:33
A zar Zulovic nije bio na listi SDA prethodne izbore?
Izabere ga kao direktora prethodna KF vecina
SDA ga ne dira
Sad veze sa KF isplivavaju
Yebo lud zbunjenog
Njega brane sad i SDA i KF profili. Aidu niko ne spominje. :mrgreen:
Ovdje se ne zna vise ciji je u cijoj majke mi
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#66133 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Tarik je haman u rodbinskoj vezi sa Titom, kako sam procitao negdje...
Pa jbga, kada dobijes ponudu koju ne mozes odbiti, onda ga i ne diras sa pozicije :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#66134 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Aristotel i Griselda :mrgreen:
Ma puno je ljudi bilo preofirno po instagramima realno
Do jucer gume na gacama nisu imali
Sad odjednom Dubajiji Rols Rojsovi, Luj Viton, de ba od cega lave
Pogotovu raja od 20 i kusur godina koji te pare mogu imat samo ako su naslijedili
Ili ako su neki tech genijalci koji Facebooku ili Googleu prodaju neki kod, ali takvi zive u Americi
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66135 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

_BataZiv_0809 wrote: 25/04/2024 15:42 Aristotel i Griselda :mrgreen:
Ma puno je ljudi bilo preofirno po instagramima realno
Do jucer gume na gacama nisu imali
Sad odjednom Dubajiji Rols Rojsovi, Luj Viton, de ba od cega lave
Pogotovu raja od 20 i kusur godina koji te pare mogu imat samo ako su naslijedili
Ili ako su neki tech genijalci koji Facebooku ili Googleu prodaju neki kod, ali takvi zive u Americi
Ili dilaju ili "peru keš"
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#66136 Re: Zeničani

Post by Casual's »

..ili prodaju kladionicarske dojave. :mrgreen:
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66137 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66138 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Casual's wrote: 25/04/2024 15:44 ..ili prodaju kladionicarske dojave. :mrgreen:
:izet: :mrgreen:

A dobro, de nemoj sad
User avatar
Sanjarko
Posts: 28449
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#66139 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

kuglanje_ze wrote: 25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Jedini narko boss, Afro-Amerikanac nije to radio, i djevojka ili žena ga nagovori da bundu kupi i obuče na nekom boks meču, i tako ga primjete i spengaju poslije.

Bio najveći narko boss u tom vremenu u Americi, ne sjećam se imena itd.

Denzel Washington ga odglumio u nekom filmu.

Nije loš film.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2546
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#66140 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

Bobi wrote: 25/04/2024 15:26
cenecimoveocino wrote: 25/04/2024 13:47 Sta se desava sa zajednickim naplatnim mjestima?

Jutros nisaM mogao platiiti ni na stadionu niti na mjestu pored kocevskog mosta.
Istaknuto "SALTER NE RADI"
Pa tamo rade radnici Albe a valjda strajkuju, i ja čekam račun nikad ga pa da sve odjednom, probajte u ViK-u oni imaju naplatnu u Radakovu,prije nije bilo guzve sad je moguce kako druga naplatna ne rade.
Jbt ovajj se grad polako raspada
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#66141 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Sanjarko wrote: 25/04/2024 16:05
kuglanje_ze wrote: 25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Jedini narko boss, Afro-Amerikanac nije to radio, i djevojka ili žena ga nagovori da bundu kupi i obuče na nekom boks meču, i tako ga primjete i spengaju poslije.

Bio najveći narko boss u tom vremenu u Americi, ne sjećam se imena itd.

Denzel Washington ga odglumio u nekom filmu.

Nije loš film.
Frank Lucas. Nije on pao zbog bunde. On je generalno pao zbog ekstravagantong nacina zivota i veoma upadljivog trosenja novca. Nije on bio ni blizu pazljiv koliko se prikazuje u odlicnom filmu Americki Gangster.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28449
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#66142 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

Ja_Ja wrote: 25/04/2024 16:43
Sanjarko wrote: 25/04/2024 16:05
kuglanje_ze wrote: 25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Jedini narko boss, Afro-Amerikanac nije to radio, i djevojka ili žena ga nagovori da bundu kupi i obuče na nekom boks meču, i tako ga primjete i spengaju poslije.

Bio najveći narko boss u tom vremenu u Americi, ne sjećam se imena itd.

Denzel Washington ga odglumio u nekom filmu.

Nije loš film.
Frank Lucas. Nije on pao zbog bunde. On je generalno pao zbog ekstravagantong nacina zivota i veoma upadljivog trosenja novca. Nije on bio ni blizu pazljiv koliko se prikazuje u odlicnom filmu Americki Gangster.
👍 Nisam znao, znaci nije bas nako bilo kao u tom filmu, ali kad je on propjevao, hapsilo nema koga nije.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66143 Re: Zeničani

Post by anex »

Šta ostaje sad raditi u Mittalu, kad se koksara ugasi...?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#66144 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kuglanje_ze wrote: 25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Mora bijeda svima pokazat da vise nije bijeda.
Umjerenost dolazi tek sa trecom generacijom bogatstva.
To su prirodni zakoni.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38008
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#66145 Re: Zeničani

Post by Bobi »

anex wrote: 25/04/2024 17:42 Šta ostaje sad raditi u Mittalu, kad se koksara ugasi...?
Restoran :D.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66146 Re: Zeničani

Post by anex »

Bobi wrote: 25/04/2024 18:05
anex wrote: 25/04/2024 17:42 Šta ostaje sad raditi u Mittalu, kad se koksara ugasi...?
Restoran :D.
Sjecam se oblatne iz restorana :lol:
User avatar
Athlon64
Posts: 2978
Joined: 24/11/2022 17:51

#66147 Re: Zeničani

Post by Athlon64 »

_BataZiv_0809 wrote: 25/04/2024 18:04
kuglanje_ze wrote: 25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Mora bijeda svima pokazat da vise nije bijeda.
Umjerenost dolazi tek sa trecom generacijom bogatstva.
To su prirodni zakoni.
To je tačno, jer ta generacija nije osjetila život u bijedi.

Baš sam vidio neki američki video kao:
- Prva generacija je prošla patnju
- Druga generacija nije prošla patnju, ali je svjedočila toj patnji
- Treća generacija nije ni prošla ni vidjela patnju

(struggle)
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66148 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Athlon64 wrote: 25/04/2024 18:07
_BataZiv_0809 wrote: 25/04/2024 18:04
kuglanje_ze wrote: 25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Mora bijeda svima pokazat da vise nije bijeda.
Umjerenost dolazi tek sa trecom generacijom bogatstva.
To su prirodni zakoni.
To je tačno, jer ta generacija nije osjetila život u bijedi.

Baš sam vidio neki američki video kao:
- Prva generacija je prošla patnju
- Druga generacija nije prošla patnju, ali je svjedočila toj patnji
- Treća generacija nije ni prošla ni vidjela patnju

(struggle)
Treća generacija rasturi ono što prve dvije stvore

Samo ovo nije baš primjenjivo na prljavi novac.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38008
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#66149 Re: Zeničani

Post by Bobi »

anex wrote: 25/04/2024 18:07
Bobi wrote: 25/04/2024 18:05
anex wrote: 25/04/2024 17:42 Šta ostaje sad raditi u Mittalu, kad se koksara ugasi...?
Restoran :D.
Sjecam se oblatne iz restorana :lol:
Ne sjecas se napitka, gazirani neki sok cudnog ukusa ko danas ova energetska pića :D .To se pravilo i punlo u ZZ .
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66150 Re: Zeničani

Post by anex »

Ma ne sječam, ovo smo ja i kolega išli nekad u restoran dok nam je firma bila u industrijskoj zoni, gdje sad UnionKomerc :D
Post Reply